Najdi forum

Pomojem se vam najbolj splača 5cm stiropor.Cena po kvadratu je nekje 25€.Če pa vam ometujejo pa potem dajo gor mrežo in zaklj.sloj ne vem če b o prišlo ceneje.

LP Boštjan

gradnje podpečan.com

Cene so zelo variabilne in se razlikujejo predvsem glede na kvaliteto izvedbe, pri tem pa poleg nepravilne in neprimerne vgradnje izolacijskega materiala odloča tudi kvaliteta vgrajenega materiala. (npr. že pri sami nabavni ceni vgrajenega materiala gre za dvakratnik cene med kvalitetnim in nekvalitetnim materialom).

Zato vsem bodočim investitorjem predlagamo, da si pred oddajo naročila pridobite od izvajalca zagotovilo, da bo fasada izvedena iz kvalitetnih materialov (npr. Baumit ali Jub fasadni sistemi), in ne iz nekakšnih “no name” madžarskih ali podobnih produktov.
Hkrati pa zahtevajte od izvajalca zagotovilo, da bo fasadni sistem narejen po navodilih proizvajalca (lahko jih najdete na internetnih straneh proizvajalca vgrajenega materiala), kajti le v tem primeru obvelja garancija produkta, hkrati pa bo imela fasada svojo dolgoročnost obstoja.

Sicer pa se vam lahko kar hitro dogodi, da si boste sami sebi v žalost, kajti na proizvajalca se ne boste mogli obrniti, na izvajalca (še posebej, če je na fuš) pa najverjetneje pravtako ne (če že na začetku ni deloval v smeri obojestranskega zadovoljstva, tudi kasneje ne bo)!
To je problem vseh teh “nizkocenovnih nadebudnežev”!

Če kdorkoli potrebuje inf. na to temo, lahko kontaktira!
Lep pozdrav,

Damjan Heric
02/671-85-51
051/887-243
[email protected]
[email protected]

Gostinstvo, trgovina in gradbene storitve Damjan Heric s.p.
Gradnje Heric d.o.o.

ja prav iz podjetja heric imaste za govorit delali ste ne bom omenjal komu in imajo vaši
fantje da ne govorimo o odnosu ki je nikakav pa za tisto kar ste naredili 3x predrako koncu koncev stiropor je stiropor in fasada je fasada ne pa neka umetnina tko da ne vleči ljudi za nos ker dobro vem kake marže imate pri baumitu

tudi mi izdelujemo izolacijske fasade in lahko zatrdim da fasada ni fasada,ampak je ena od druge lahko svetlobna leta daleč kot je napisal dheric1,sama izolativnost materiala je najpomembnejša stvar pri izdelavi da o kvaliteti lepil ne izgubljamo besed zaključni sloj pa je tako poglavje zase hobuk namreč lahko stane 3o eur ali pa 100 eur pa oba sta samo za 8 m2 površine,kar pa se marž tiče je normalno da tisti ki več prometa dela določenemu proizvajalcu ima boljši rabat in to je povsem stvar izvajalca tko da stranka s tem nima nič,če pa bi rad postal izvajalec,pa imet te rabate si odpri kak s.p. po boš pa videl kako denar teče na kup,samo kanto nastaviš pa vsake toliko sprazneš da ne teče prek ……za več informacij pa me najdete tule
http://sites.google.com/site/fasadapomeri/

lep pozdrav,
izvajamo fasade ter tudi druga zaključna gradbena dela!
če vas kaj zanima glede cen ali nasvetov glede izvedbe fasade nas lahko dobite na 041 858 475 [email protected]

delamo po avstrijskem sistemu… v naprej se vam zahvaljujemo.

Za fasado imava prvi predračun z materialom v red, debelina 15 cm – 32 eur na m2, se pravi se da še ceneje. Pa to je BTW eden kvalitetnejših izvajalcev, ki sva ga poklicala, ker naju zanimajo cene. Mogoče nama bo delal tudi ta, druga možnost je pa še ena ekipa,ki pa vem, da so kvalitetni in menda so zelo ugodni.

Najbolj mi gre na smeh, ko sosed da delat prvemu izvajalcu za trikrat višjo ceno in se sploh ne pozanima drugje, potem mu pa naredijo desetkrat slabše…

To, z nabijanjem cen, je pa že v Sloveniji postal način trženja… ponavadfi se hvalijo s kvaliteto, ki je pa ni videt…

Pozdravljeni!
Ja HIŠKANAHRIBU ceneje se da ampak to že niso potem sistemski materiali,potem je to ena mavrica materialov,ampak to je to.Na našem tržišču je tudi veliko novih in nepreizkušenih materialov ampak nihče si ne upa iti v riziko,ker ne ve kako se bodo materiali obnesli na objektu po več letih,zdaj lahko zgleda super čez par mesecev pa katastrofa,jaz tudi imam eno ponudbo,ki je za materiale 40% cenejša kot pri nas ampak riziko je velik.

LP Boštjan

gradnje podpečan.com

Lp.
Vse se zmeniš na pogovoru in ogledu hiše iz glave lahko pišeš kar hočeš,,, 15cm – 35eur na m2 ( okverno) , odvisno kaj vse stranka zahteva in sigurno delam po sistemu proizvajalca ( sistem npr. baumit, weber…) ne pa mešat materijale, ker sam ne veš kako se obnesejo na daljše obdobje ( dela opravljamo po avstrijskem sistemu). Tako maste tudi garancijo od tovarne če vse kupiš od istega proizvajalca. Če vas zanimajo fasade nas dobite na 041 858 475
Hvala…

ha ha cico77…… no če pa res obstaja takšna stranka, pa me lahko osebno brez skrbi pokliče …… 100% zagotavljam, da ji takoj povrnemo vso kupnino!!
(ja aroganca je naša vrlina ….. z njo se promoviramo) …… V smeh me spravljaš :)) ……

Damjan Heric
02/671-85-51
051/887-243
[email protected]

Cena, ki sem jo povedala, je z dobrimi in preverjenimi materiali. Mislim, tu tako ni dileme, ker imam očeta fasaderja, s tridesetletnimi izkušnjami, ki nama žal ne more delat fasade. Sem pa zbrala še nekaj predračunov, preden sem dobila doma nasvet, pa ti povem, da 35 je realna cena – to je brez posredovanja očeta, se pravi dobi tako ceno vsaka stranka.

Ne mi pa s takimi forami, da se bo čez nekaj let poznalo, odstopalo,… Materijal bo itak preverjen, ceno za delo, pa upravičujejo z referencami – ker itak moram videt izdelke, preden se odločim, tu tako ni debate, ker če so pa slučajno kaki šalabajzerji, pa raje dam več.

V resnici je tudi tako, da se dobri mojstri tako ne reklamirajo na internetu, ampak jim sploh ni treba at za reklamo, ker gre od ust do ust in so ponavadi tudi zasedeni. Zato svetujem vsem, ki rabite kakršnekoli storitve, da se pozanimate na lokalnem nivoju, pri tistih, ki imajo izkušnje iz prve roke.

Zdravo

Samo eno vprašanje (rabim za primerjavo cen): 100m2 samo grobo + fino rajhanje (5cm) z odrom (120m2) in materijalom kolikšna je cena cca. ? Z akrilno barvo bom prebarval sam.

hvala in lp

lep pozdrav!!!!

Suselinux2 prosil vas bi če bi lahko malo bolj natančneje opisali dela ki jih imate za delat…pišite mi na e-mail [email protected] ali pa po tel ;041-327-368,z veseljem vam bom ponudil ugodno ponudbo
HVALA

PRODAM STIROPOR (Thermo Dam)

Debelina:3,5,6,8,10,12,14cm do 25cm

Trdota:EPS70,EPS80,EPS100,EPS150

Nudimo tudi fasade do zaključnega sloja (lepilo,vogalniki,mrežica)!!!

mail:[email protected] (pošljite koliko potrebujete,pošljem vam informativni izračun)

Iščem ponudnika za izdelavo fasade dvo barvno cca.270m2 6cm stiroporja
sep.okt.2011 na območju goriške.
[email protected] 041 387722

JUB FASADNI SISTM: INFO: debelina 10cm z akrilnim,silikatnim zaključnim slojem, ki se da dodatno nijansirati po raznih lestvicah cca 2000 odtenkov, je cena z DDV 14,00€/m2 !

Branko 040-819-814 ali
[email protected]

Videl sem na internetni strani, da se da dobiti fasado, ki je hkrati tudi sistem za ogrevanje.
Gre za zračne kolektorje, ki se jih integrira v objekt kot prezračevana fasada oz na streho. Delajo jih v Štorah – sts-inc.

mene pa zanimajo izvajalci na koroškem kdo je cenovno najbolj ugoden in seveda tudi kvaliteten?

cena za fasado 250 kvadratov 8 cm stiropor dolenska , samo delo

Živjo!

Iščem ponudnika za fasado cca. 230m2 in škatlo cca. 80m2. Izolacija: 12cm kamena volna.
Končni premaz naj bo silikon – silikat ali podobna kvaliteta.
Okolica Kranja

Lp Rok

[email protected]

se strinjam s spodaj navedenim..medvik ima prav…marisikdo misli, da je poceni tudi najbolj kvalitetno pa na žalost ni! Imela sem tako izkušnjo ki me nas je dobro izučila..iskali smo res poceni malarja za pleskanje doma…ker pač finančno nismo ne vem kaj zmožni in nismo počakali vsaj še malo, da bi privarčevali, smo se odločili za najbolj poceni malarja…in rezultat…katastrofaln!
Najprej da začnem z zaščito…obup od obupa…zaščitil je prostor kar malo tako s časopisom, pa še vedno je kapljajlo na ploščice, parket, da smo potem morali čistiti…(seveda ni njegovo delo, da bi počistil kakšno pikico ali dve od barve)..
Prebarval tako-tako….da nam je po pol leta začela barva odpadati (luščila se je)…ne vem razloga za kaj…zbrusil je tudi kar tako malo..da se je vse videlo…grozaaa!!
ne bom sicer omenjala imensko kdo je bil…vendar smo na srečo potem dobili enega fanta..ki je popravljav za njim..tako da smo na koncu plačali toliko kot če bi celotni znesek rajše dali temu fantu, ki je izvrstno opravil delo!!

Tako to je moja izkušnja

LP

New Report

Close