Najdi forum

PUSTITE MI MAIL DA VAM DAM PONUDBO

monter33:
Prosim pošljite na [email protected]

Hvala!
lp

Pozdravljeni,

rabil bi komplet z delom in materialom(mreža, lepilo, zaključni sloj, kulirplast,…), z 8,5%DDV, ker gre za privat. Brez dodatne izolacije, saj gre za samostojno garažo iz siporeksa in kot sem že zgoraj omenil je del kleti iz zemlje kjer bi bil kulirplast. Torej, po zgornjem opisu in kvadraturi s potrebnim materialom, brez dodatne izolacije…

Lahko mi pošljete kar na mail: [email protected] in kakšno imate zasedenost, saj bi najverjetneje to delali še letos ali najkasneje spomladi.
Sem iz MB.

Želel bi omeniti le to, da je plačilo gotovina po končanih vseh delih oz. nakazilo na vaš TRR. To je vaša izbira, avansirati ne želim.

Hvala vsem.

lp

monter33 predelne stene izolirati??? z dodatnimi 5 cm?? Stran vrzen denar. Vazno da z zunanje strani nimas toplotnih mostov, je ze super in recimo temu “dolgorocna zadeva”

Lp!

Zanimam se za fasado na starejši hiši v bližini Grosuplja in sicer kombinirana debelina stiroporja
5-15 cm + rumeni zaključni sloj- še nisem odločen kateri, pa okenske police in okenska obroba . Velikost sten okrog 300m2. Prosim za kontakte izvajalcev in kake fotke ter podatke o fasadah, ki ste jih že naredili. Ponudbe pošljite na [email protected]

Iščem izvajalca fasade za enodružinsko hišo na obali,…Cca 200m/2
Izdelava;..- predvidena izolacija 12cm stiropor. Zanimajo me kvalitetni izvajalci z garancijo na delo in material in približno časovna izvedba del ter okvirna cena.

Ne morem vrjet koliko se cene nabijajo,mi smo pred malo manj kot tremi leti delali fasado,naredil nam jo je gospod Zabukovšek iz Stranic oz iz Slovenjskih konjic,nevem več točno…in nam je vzel za en kvadrat komplet fasado (12cm-demit) vse skupaj 27 evrov, vem samo to da nam je naredil na vse vogale beli kamen, ful velik okenskih poličk-ker jih je kr nekaj prišlo na balkone, in še nekaj dodatkov,res zelo dobro,pa zelo pridni so bili,delali so od 7h do 18h,pa vem da smo mu plačali 7200 evrov! Lani je tast s prikolico od traktorja fasado malo poškodoval in jo je gospod prišel popravit zastonj. Res priporočam! Nimam več njegove telefonske,vem pa da se ga najde če malo pogooglaš…

Lp

jest tud nism tega pisal, pa sem se vecji dedc

tud jest nism tega pisou pa sm še vecji dec od prejsnega deca k ga poznam…hihi papa

zdej bi pa se jaz reku da sm full velik dec…papa

lilči = šilvešter? kako izviren način samopromocije!

lep pozdrav ,,

naslov oglasa je bil “cena fasade” pa je vse skupaj pripeljalo tako daleč da si že pod nos mečejo kdo se skom “žge”,,mislim da pa to ne paše na ta forum ,,,,

Hvala LP Boštjan

Zdravo!

Meni je moj zidar, ki mi je zidal hišo dal predračun za cca 250m2 fasade 16cm stiropor 32,0€/m2. Cena na m2 je Ok, moti pa me to, da ni odšteval okenske in vratne odprtine.
Pravi, da se odštevajo le odprtine večje od 3m2. Jaz pa ima nekako v spominu od ometačev, da se odšteva vse večje od 1m2.
Kaj je sedaj prav, da ne bi po krivico težil mojem zidarju. Je pa res, da je na račun odprtin površine več za cca 80m kar znese kar le kupček.

Hvala za pojasnila.

Krško

za demit, pa fragmat sva dobila ceno 15 cm stiropora cca malo več kot 8 eur na m2, zaključni sloj pride za 200 m2 še okrog 600 eur. Caparol je bil malenkost več. Delal nama bo oče, prej sva mislila eno drugo ekipo najet, tu pol seveda ni realne cene za delo, ker bova plačala samo še ostale delavce, verjetno zelo malo. Sicer pa so sosedu za isto količino, tu nekje, delo računali okrog 3000 EUR, sicer naj bi bili dobri fasaderji, ata je sicer opazil nekaj malenkosti, ki bi lahko bile lepše narejene…

V glavnem, da se prit čisto lepo skozi.

Glede odštevanja odprtin se odštevajo samo večje, eni pa odštejejo procente, imajo zgleda različne načine…

l

Prišli smo tako daleč, da najbolje da delamo izvajalci ZASTONJ! Krivi pa smo si sami, da smo tu kjer smo! Ni čudno da se tudi životariti več ne bo dalo.

lep pozdrav

se strinjam stabo “kam smo prišli”

Se pridružujem. Ne morem se načuditi nekaterim mnenjem, ki podpirajo delo na črno. Po mojem mnenju pa bi taisti ljudje ravnali drugače če bi jih delodajalec odpustil ker bi najel nekoga, ki bi zanj delal tako, da bi bil plačan na roke in zanj nebi bilo potrebno plačevati prispevkov.

Lep pozdrav,
Mag dom,
Gorazd

če bi delali ceneje bi imeli več prometa,tako pa vsak raje najame delavca na črno ali se z izvajalcem zmeni brez računa. ali greste v raje v trgovino kjer je dražje ali greste tam kjer je ceneje, verjetno se vam bo zdelo noro hoditi nekam in dati več denarja,če lahko daš manj denarja.. ne jokat,treba neki naredit da bo bolje. moj sosed zna vse,nekoč je imel gradbeno firmo, za vse kar ga ljudje rabimo ga ponucamo, naredi enako kot kak dragi izvajalec ki se vozi z bmw x5, računa pa na uro 10 eu..

Mesečni obračun dela, urna postavka 10€

180 ur x 10€ = 1800€
Davki, prispevki, zavarovanja = 500€
Računovodstvo = 150€
Kilometrina (1000 km) 380€
Legalna računalniška oprema, računalnik,tiskalnik, papir, obrazci, poštnine= 100€
Elektrika in ogrevanje pisarniškega prostora 30€
Najemnina delavnice 450€
Obnavljanje in dokup orodja potrebnega za delo 50€

Skupaj : 1660€
Neto mesečna plača: 140€

Zneski so cca, vendar kar ustrezni. Postavke se od panoge do panoge lahko razlikujejo.

New Report

Close