Najdi forum

Potrebujem nasvet!
Kolikšno debelino izolacije-stiropor mi priporočate na hišo staro 30 let, ki je samo ometana in in pobarvana?
Hiša ima cca.220 m2 površine za fasado in kakšno ceno mi lahko ponudite za m2, dvobarvna svetlejši odtenki.
Sem iz štajerskega konca!

lp

Pozdravljeni!

Sem studentka fakultete za arhitekturo ter po ugodni ceni izdelujem barvne studije fasade.
Kontakt: 031 61 99 33 (Ivana)

Ivana kok si pa stara, te bom jst mau postudiral hehehehe

Iščem kvalitetnega in ugodnega izvajalca fasad v Ljubljani.
Obstoječo fasado brez izolacije bi rad oblekel v svetlo fasado s 15cm stiropora, potreben oder, višina 8-9m, cca 200-250m2.

Izvajalce prosim za ponudbe (s podprobnim opisom kaj vsebuje) s seznamom referenc v Ljubljani na [email protected]

Južno stran imam skoraj v celoti v steklu, cca 80%. Te površine nisem štel v 200m2, zanima me, na kak način se to obračuna-upošteva?

Iščem izvajalca fasad,Dravska dolina!
Stiropor 10.do zaključnega sloja,170 m2,oder samo na dveh straneh.Konec Septembra začetek Oktobra.
Ponudbe na 040 536 554

Bil sem na dopustu zato šele zdaj odgovarjam. Lokacija je Gradež pri Turjaku. Delal bi jo spomladi.

zdravo me zanima koliko stane ako tko ve najcenejsa fasada sa zakljucnim slojem 8cm koliko pride po m2 lp

Mene tudi zanima najcenejša fasada z 8 cm izolacije ter z zaključnim slojem – okolica Ljubljane.

Mene tudi zanima najcenejša izvedba fasade z 8 cm izolacijo ter zaključnim slojem – okolica Ljubljane.

Prosim cenovno ugodne ponudbe s kvalitetno izvedbo za zgornje povpraševanje (8 cm izolacija + zaključni sloj) – starejša hiša v okolici Ljubljane na: [email protected]

KOLIKO IMASTE PA KVADRATURO?

Prosim vas za cenovno ugodne ponudbe izdelave fasade s kvalitetno izvedbo – 8 cm izolacija + zaključni stroj – za večjo starejšo hišo, okolica Ljubljane na: [email protected]

290 m2 ma hisa

prosil bi če mi nekdo lahko napise kaksen predracun za fasado, 400m2, 15 cm stiropor z zakljucnim slojem, cokl, police itd uglavnem z vsem, do konca…kok bi priblizen prislo vse?????

če mi lahko posljete na mail [email protected]

http://www.stiropor.eu/

Po mojem mnenju zelo ugoden stiropor

Živijo!

Iščem ponudnika za izdelavo fasade najmanj 15cm stiropora, kompletno izvedbo. Lokacija hiše je okolica Celja, velikost pa cca. 350 m2.
Prosim če mi lahko pošljete kontakte na [email protected] da se dogovorimo za ogled in izdelavo ponudbe.

LP
Primož

Pozdravljeni

Ker je tukaj veliko fasaderjev me zanima mnenje o fasadi na siporex 40cm. Stiropor ali steklena volna? Ali pač samo mrežica in zaključni sloj?

Hvala

Boki, na siporex lahko daste obe varianti, razlike ni, mogoce minimalne, vendar neopazne. Odvisno od debelin. Poglejte si tudi malo cene, kako ceneje pridete skozi 🙂 Ker imate hiso grajeno iz siporexa, bi vam predlagal mrezico ter belo lepilo samo znotraj, torej predelne stene. Malo ceneje kot lepiti knauf,ali ometi

Lp!

Lahko si daste tudi od odznotraj min.5cm izolacije in knauf ane in imaste tudi ravno in tudi toplotno izolirano se pozimi veliko pozna in pri kurjavi………morate gledati dolgoročno ….

Pozdravljeni,

zanima me koliko bi cca. stala izdelava zaključnega sloja(silikonsko silikatni)+armirna mreža na siporeks ter kulirplast za “cokl”, ki je iz betonske opeke(vrjetno bi bil potreben predhodni fini omet iz mivke).

Gre za garažo iz siporeksa, ki stoji na vkopani kleti iz betonske opeke. Torej cca. 50m2(zaključena mreža+zaključni fasadni sloj) + cca.8m2 kulirplast(zaključena mreža+zaključni sloj iz kulirplasta).
Že v naprej hvala!

New Report

Close