Najdi forum

Pozdravljeni.
Rabim fasado za montažno hišo dim. 7mx10m hiša P+M (nisem zmeril m2)
Ljubljana okolica (Vrbljene – Ig).
Kamena volna 6cm in vse kar gre zraven enobarvno.
Cena z odrom na m2.

Prporočam ti www.vsezafasado.net

če se bi kdo oglasil na telefon, bi se morda lahko še kaj zmenli, tako pa nič!!!!

ugodno in z garancijo lahko pokličete na 040821261
lahko začnemo tudi ta mesec[/quote]

rabim izvajalca za fasado samo zaklucni sloj z materjalom cc 300 kvadrato na dolenskem ,cena z racunom in rok izdelave imam drugo narejeno

cena izdelava fasade kot jo opisujete je od 7 eur naprej z materialom,ampak lahko je tudi precej višja odvisno kakšen material bi uporabili in koliko barv bo na objektu lahko pa me kontaktirate na ali na mail na spletni strani

040796110 Drago

http://sites.google.com/site/fasadatiptop/

iščem ponudbo za fasado cca250 m samo delo. 041 230 469 okolica ljubljane

Iščem ponudnika za izdelavo fasade (vse, tudi postavitev odra, prej ogled referenc) v Mariboru, jeseni:
ca 250 m2
tervol 16 cm bloki
cokl stiropor 14 cm
zaključni sloj thermoshield

Ponudbe na :

[email protected]
[email protected]
(041/66 59 74)

mene pa zanima če je kdo nabavil materijal preko telih (glej link) in pa seveda če je to u redu oz če ma kdo izkušnje s tem materijalom.

http://www.bolha.com/malte-ometi/fasada-stiropor-16-cm-do-zaklj-sloja-oglas1273002104

l.p.

kaj take cene?mi smo dali 10cm stiroporja mrežico ,dvakrat lim,pralni zaključni sloj,vse počistijo,z odrom,vstavljanjem polic po 28 evrov na kvadrat z ddv-jem.drugi mojstri hvalijo njihovo delo.super zadovoljen.dolenjska.

Iščem kvalitetnega ( z referencami) in ugodnega ponudnika za izdelavo fasade 8-12 cm stiropora za približno 400 m2.
Smo iz Goriškega konca.

Ponudbe na:
[email protected]

men je delala firma vograd iz kočevja in sicer vse komplet z odrom za 30
€ m2 aja 15 cm demit fasada + zaključni sloj in cokel..

svaka čast majstru poceni zelooo

Potrebujem izvajalca za cca150m2 fasade s coklom debeline 10-12cm za atrijsko hišo, tako da odra skoraj ne potrebujem razen v špicah.

dzon, kje pa je lokacija??

Lep pozdrav

džon pokliči na tel:041/327-368 pa se pomenimo

SLIKOdesignČOPIČ s.p.

Dzon,to vam uzamem za delo,brez materijala 1200e,lep pozdrav,ce ste za pisite,dobro-,narejeno kot je treba.

Me kira ti je to firma? Daj mi kak pudatk? Ok?

Lahko vam posedujem par fotografij ce ste za,na vas mail.

Slike firme?

Slike izdelkov ane in podobno.

New Report

Close