Najdi forum

Dve leti nazaj sem delal fasado 250m2, cena materiala 10 eur/m2- 24cm stiropor. Delal sam,( samouk ) oder sem si sposodil. V tej ceni ni zajet zaključni sloj vse ostalo je zajeto.

Pozdravljeni!

Imam novo fasado in sem dobil priporočila po izvajalcu, ker poznam primere, ki so iskali izvajalce po internetu in po ponudbah, na koncu plačali poceni in dobili zanič fasado, katere se kasneje ne da popravljati! Pa tudi primer, ko je bila fasada cenovna med dražjimi, ker naj bi bila “kvaliteta” dobili pa katastrofa izdelek. Tak projekt se dela na 20 let nekateri celo za večno, tako da malo razmislite o tem.

Imel sem izvajalca iz Ljubljane in sem bil zadovoljen kvalitetno in z normalno ceno prišli do fasade.
Priporočam naprej, če koga zanima Igor 041-676-325.

Lep pozdrav,

Rok Jerman

Samo opozorilo: če ste še v fazi izbiranja izvajalca za fasado, se v velikem krogu izogibajte podjetja HUSOMAT S.P., ker vas bo okradel, nategnil in spravil ob živce. Lastnik je šalabajzer, lažnivec in totalna baraba!!!

Prosim za kontakt. lp

Cena fasade[/url] je zelo odvisna od vrste fasade. Tukaj si poglejte analizo cen za različne vrste fasadnih sistemov, notri pa so tudi trendi, ideje in preverjeni fasaderji…

https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/fasada/fasade-cena-prednosti-slabosti-razlicnih-vrst-fasadnih-sistemov/

Kje ste bili 12 let nazaj? Rabite raklamo? Jaz vas ne potrebujem.

12 cm 32e, 14cm 34 e itd.
Poznam veliko mojstrov, samo enega pa upam priporočat.
Ofi iz tepanja. Najdete ga na spletu…

Urejeno, Ofi NI pomagal.

New Report

Close