Najdi forum

Zanima me cena za delo – izdelava fasade na 1/4 starega bloka ( v bloku so 4 stanovanja ) v okolici Celja. Debelina izolacije 14-16cm za cca. 80 m2 brez zaključnega sloja (ne vem ali se tako reče – fasada v bistvu ostane sive barve – to bi naredila potem na pomlad). Je sicer visoko pritličje in bo potreben oder. Mogoče se potem še ostali stanovalci odločijo za fasado
Hvala za odgovor na [email protected]

To pomeni: obračuna se celotna površina fasade, vključno z okenskimi odprtinami, če so te manše od 3m2 in posebej izdelava špalet, če prav razumemo? Naš izvajalec nam je zaračunal: celotna površina fasade 34EUR/m2, obdelava špalet 35 EUR/m2 + dodatna dela + …. Prosim, če to lahko kdo potrdi ali ovrže, da se laže pogajamo. Hvala, pozdrav – še eni

No, naj napišem tudi našo izkušnjo s fasado. Izbrali smo izvajalca ENDOM!!!!, glede cene so bili kar dobri, vendar kar se pa tiče komunikacije z njimi so ŠEPALI NA CELI ČRTI!!!!. Preko maila so nas obvestili kdaj naj bi še začela dela, mož si je vzel tisti teden prosto. Ko je prišel tisti datum, ni bilo nikogar, preklicali smo vse žive tel. št., da so nam končno pojasnili, da so se stvari drugje malo zavlekle. Saj ni problema, če pridejo kasneje samo sporočiti je treba, da si organiziramo stvari drugače. Kar se pa tiče samih izvajalnih del, jih je moj mož stalno kontroliral in popravljal za njimi oz. so sami popravljali. Sedaj je stvar končana, fasada plačana (plačilo pa so zahtevali ob datumu, za spremembo glede na njihovo delo, kajti datumov se gotovo ne držijo!!!!!), nekaj popravkov so nam še dolžni, vendar se sedaj ne odzivajo na maile, zakaj pa bi se, saj so dobili plačano. Pravijo da dober GLAS SEŽE V DEVETO VAS, SLAB PA VERJETNO RAVNO TAKO!!!

Lp!

Mene zanima, koliko bi me prišla fasada debeline 15cm ca. 200m2 (od tega cokl 40m2) komplet z delom in 5 okenskih polic na m2?
Delali bomo drugo leto proti jeseni, štajerski konec.

Hvala!

U hudiča, pet okenskih polic na m2?
To bo pa drago. Se pravi, da rabiš 1000 polic za 200m2?

Sorry, se nisem mogel zadržat, hehe.

haha, vse skupaj je 5 polic, zanima me cena na m2;)))) pač za vse skupaj:)

FASADA JE 1M2 z materijaylom in ddv 34 euro 1 m2

Mi lahko daš kontakt, prosim? Hvala

Lahko kontakt, prosim?
[email protected]

OJLA,TUDI JST NAREDIM FASADO OZ.DELAM- SAMO DELO ZA 6 E PO KVADRATU,NAREJENO V PIKO LP.

MIi daš kontakt na mail?

Ne vem kako si prišel do cene 6€ pamentni ljudje delajo fasado samo delo 15€ z odrom če odbiješ oder 3€ je delo 12€ .Če je tako napiši tel št: dela kolikor hočeš, ti boš dobil 6€ jaz bom kasiral 12€,ampak fasada mora bit v nulo.

63 pa tebi 12e to je 18e napisal si pa 15e ojej,delam za 6e,če pa ti kradeš pa tvoj problem lp,pa računati se nuči preden pišeš papa

Ne vem kako bi ti naredil fasado, nepismen človek dobro si preberi kaj sem ti napisal če delaš fasado za 6 evrov pošlji tel št dela kolikor hočeš jaz bom pa kasiral 12 evrov

V življenju se moraš naučiti vsaj 3 stvari: Brati,Pisati in seveda Delati da lahko preživiš

seveda in ti od teh 3 stvari nimaš NIČ HAHAH PAPA

Mene zanimajo dve stvari imamo novogradnjo štajerski konec v mesecu Marec -April bi delali strojne omete 700-720m2 in Fasado stiropor 15 cm 230m2 mi lahko kdo svetuje dobre mojstre ki so mu delali ,najbolje bi bilo če je to eno podjetje, ki dela strojne omete in fasade cena ni tako pomembna samo da bo kvalitetno narejeno,in kakšne izkušnje imajo z podjetjem že naprej se vam zahvaljujem. Zvonka

Če mene vprašaš(fasada) jaz ti ne bi dala delat fasade niti zastonj ne sem že videla tvoj zmazek popravljajo pa drugi za teboj pa še tožit te ne morejo ker nimaš nič registrirano fušarjev je danes dovolj ki delajo dobro

MOTADELA ne nakladaj,aja povej kje je ta zmazek da grem pogledati še jst,hahah tele-aja a mi nebi dala zastonj hehe saj ti dam 10 e ok-popravljajo za menoj ane a toliiko se ponujaš in goniš okoli ane ,še moj pes te polula grdoba grda ki se ponujaš okoli.Saj vem da si grda in da se prodajaš okoli pa te noben noče ker si umsko prizadeta boga si res boga kuzlica

ti se 5 cm nikoli vidla nisi haha,ker te noben noče ker si grda k satan

New Report

Close