Najdi forum

sprejemam ponudbe za izdelavo fasade 200m2 Maribor okolica.
tel:041 262 952.

Potrebujem ponudbe resnih, kvalificiranih mojstrov za izdelavo fasade.
Kvadratura 240m2, 15cm stiropor, enobarvna fasada – svetlejša niansa.
Prosim, da ponudba zajema material, postavitev odra in čiščenje. Hiša ni novogradnja, stara je cca. 30 let.
Ponudbe pošljite na mail: [email protected]

G

G. Beranič! Rabimo 20cm timporja na 5cm že obstoječe fasade. Naj bi bil demit. Površina je 160 m2 in 40m2 cokla. Izolirali bi tudi špalete. Delali bi oktobra oz. novembra. Kakšna bi bila cena?

Lp Ga. Tasa, zanima me iz katerega dela Slovenije pa ste?

Blizu Ptuja.

Lp Ga. Tasa, zanima me iz katerega dela Slovenije pa ste?[/quote

Tole je spet naš dragi, zlati Silvester.

Zanima me cena 230 m2 fasade 14 cm kamena volna
15cm stiropor
ali je možno dobiti eko kredit
prosim za ponudbe

tel 040 749 081

radi bi popravil imam 230 m2 vse skupaj z coklom vred zanimam se za 14 cm kamena volna ali 15 cm stiropor rad bi predračune
hiša je stara 35 let tel 040 749 081

Pozdravljeni,

za več informacij me pokličite na tel. 040/427-028 Ivan .

Lp

kadratni metar fasade 12 cm deo materijal 38 eur 1 m2

LP

Torca se mi lahko javite na mail [email protected] za dogovor o fasadi

Lep pozdrav

Pozdravljeni.
Rabim fasado za montažno hišo dim. 7mx10m hiša P+M cca 170m2
Ljubljana okolica (Vrbljene – Ig).
Kamena volna 12cm in vse kar gre zraven enobarvno.
Cena z odrom na m2.

Ojoj, kak nivo pogovorov… Imamo firmo in si ne bi dovolila spuščanja na tak nivo pogovorov… Očitno je res kriza v Sloveniji.

Na srečo že imam fasado, delal mi jo je oče, sicer že drugače ne dela več. Na srečo, zato , ker po tem sodeč res ne veš, komu bi zaupal.

Ne vem pa, kako lahko preživiš, če začneš delat ob devetih, roko na srce 🙂 Takega mojstra ne bi niti v sanjah poklicala. Pri nas delamo od jutra do večera, pa še vikende, pa še ponoči, zresnite se mal… Ni čudno, da je kriza, tudi zaradi neodgovornosti.

Sicer pa – na srečo je gradna za mano – delali so veliko kaki poznani, ker z nekaterimi mojstri so res bolj slabe izkušnje – naredili so vsi v redu, mogoče kaka malenkost, ampak držat se rokov, dogovorov… Če bi začeli delat ob sedmih bi pa bilo malo drugače, a ne 🙂 Da ne rečem, da mi je en poslal odgovor na povpraševanje za streho po dveh letih :))) To je pa huda samozavest, če mislijo taki, da so tako dobri, da bomo sam njih čakali :)) Smešno, res 🙂

Pozdravljeni g. Siniša,
kontaktirajte me na tel.št.,040427028.
Lp Ivan

Forumaši, dober dan.
Tisti , ki se odločate za kameno volno: Predno se dogovorite zahtevajte od mojstra, da pregleda kako je s stenami vašega objekta. Polaganje kamene volni NI tako enostavno, kot za primer stiroporja. Stiropor obrusi, kameno volno “ne“. No , ja nekateri tudi tako delajo; je pa napačno. Tudi izkušnje mora imeti oz. naj jih ima izvajalec, ki vgrajuje kameno volno na fasado. Je bolj zahtevno delo kot se zdi ali kot da se dela s stiroporjem.

LP

no jaz bom pa v bližnji prihodnosti delala fasado na 400 let stari hiši ,ajde pa da mi kle en vrli mojster pove kako daš v fasado bajto z kamenimi zidovi cca 60-100 cm ,zgornji štuk pa bo v normalni fasadi s stiroporjem ,ker kot pravi mojstri veste da se kamenih sten ne sme dajati v stiropor ,če kdo dela fasade na takih starih bajtah naj se mi javi sem pa iz gorenjske

Pokličite na telefonsko številko 041 347 907 Andrej Mužar Vodja prodajnega območja za gorenjsko. Tehnično vam bo svetoval kateri material je najbolj primeren za vaš objekt.

Zanima me cena izvedbe zaključnega sloja – 170 m2 – 1,5 mm, z belimi obrobami okrog oken in belimi vogal 1 mm, postavitev odra, brez materiala – z mojim materialom. Maribor Hvala.

Najdite svojega obrtnika na spletni strani http://www.veselonadelo.com. Hitro z par kliki do ponudb in kontaktov preverjenih mojstrov!

New Report

Close