Najdi forum

Tudi mene si nasmejal Na istem:) ko si dobesedno preskeniral Darwina.
Ampak- tudi ce mu je seks ogaben, je pa treba priznati, da je pokoncen moski, ki je zvest svojim principom ( ker o lestvici moralnih vrednot, pa o zvestobi itak se na tem forumu nikoli ne bomo strinjali z njim in ne med seboj – ker smo si RAZLICNI 🙂 )
Meni je Darwin vsec , ceprav se v 90 procentih z njim v prav nobeni zgodbi ne strinjam 🙂
Je pokoncen !
Zvest je sam sebi in svojim principom do zadnjeg daha! 🙂

ha, ha, kako dobro si tole napisal. Sicer malo preostro in preveč konkretno, ampak vseeno dobro. Ampak tale darwinček te ne bo nikoli razumel. On je izgubljen primer. Zdaj tudi jaz razumem, zakaj je bil prevaran. Kriza, za njega je seks gnus. Joj, joj, potem pa nam tukaj moralizira….
[/quote]

Kaj je tebi v navadi da vodiš monologe ? 🙂

Kot sem že nekajkrat v preteklosti napisala in vas naprošala, drago občestvo, dajte odgovarjati na zastavljeno tematiko, saj nekdo potrebuje vaš nasvet, idejo, rešitev in se prosim izogibajte “obračunavanj” med seboj…kdo je kaj napisal in kako je to napisal itd.
Če nimate komentarja ali ideje kako svetovati naslovniku nove teme, ni potrebno vedno nekaj napisati.
In ponavljam: komentarje, ki bodo vsebovali ponižujoče, šovinistične, omalovažujoče ali izključujoče vsebine, ne bom odobrila.
Hvala vsem za razumevanje!
Melita

Melita Kuhar www.svetovalnica.si [email protected] tel: 031 666 168

“mogoce bi se v “tistih dneh” morala preimenovat v pikaklicaj”

No, lahko bi bila kar pikračrta.

No, lahko bi bila kar pikračrta.
[/quote]

Vsec!!! Zelo.

pozdravljeni, vidim da se je razvila prava debata. smo bili z druzino v toplih krajih (brez seksa). kakor koli z zeno sem se se enkrat pogovarjal , ona ostaja pri svoji staliscih neomajana, je pa bila zelo uzaljena kako ,da nisem srecen, ce pa imamo to in ono in ne vem kaj.. . kakor koli povedal sem ji, da razmisljam o locitvi.
zaenkrat imava tihe dneve oz se noce pogovarjat, ker po njenem pretiravam in da je 2x na mesec ok oz. normalno…
na istem dobro si opisal, se strinjam s tabo.
res je varanje je najgrsa mozna stvar ,ki jo lahko naredis v zakonu (dobro obstajajo se hujse ampak, v normalnem zakonu kjer ni nasilja.. itn) ampak kdor ni izkusil prisline spolne abstinence (tu mislim zelo dolgo obdobje brez razloga) in preziranje potreb, pac tezko to razume.ne mislim pa se ne zeni , ne svetu opravicevat zato, ker sem ZDRAV moski z potrebami! niti se ne gre vec toliko za samo spolno abstinenco, ampak me vedno bolj moti njen odnos do mojih potreb/zelja..
kakor koli hvala za vse nasvete, graje, predloge..

Zmeden in na istem…

Kako vidva gledata na ljubici? Kako vlogo imata v vajinih mislih? Sta le za imeti se fajn in jima je prav taka vloga?

Naj izpostavim nekaj, kar me bode v oci. Kaj je za koga zdravo in normalno, je za drugega cudasko in neobicajno. Cim se v debati opredeljuje s temi izrazi, se takoj vzpostavi pozicija boljsi/slabsi. To pa ni okej, ker nekoga izkljucuje in drugega povelicuje.

Ja ok, ce ti je selsa malo, se pomenis s partnerjem in se domenita za odprto razmerje in ce se ne strinjata oba, se pac razideta. Finito. Nima smisla da kdorkoli omejuje drugega. Ce ne gre, je boljse koncat in zacet znova.

Men odnosi z nefer izhodiscem ne disijo.

Moje mnenje je tako, da prekini z ljubico al pa oddidi od žene. Vsekakor ne sedi na dveh stolih. Pa ne povej ženi tega. Mene je moja zaročenka kar dve leti varala, povedala pa mi resnico zaj po petih letih, od kar je zakljucila afero. In boli kot vrag, rajši bi bil, da nebi izvedel. Tak je, še vzstrajam z njo, ker jo ljubim bolj kot vse na svetu, po njeni aferi sma ja začela z ustvarjanjem družine, in jo ustvarila. Zaj pa zvem, kaj se je pred tem dogajalo z njo, rad bi ji odpustil a nemorem, in mam borbo sam s sabo… ampak ne vleči več tega, ne kolji družine…
Če z ženo se ne morata pogovoriti sama idita na terapijo, reči da naj to naredi za vaju če te ima rada pa pika, če ne pa končaj zvezo.

Zmeden, ce se beres, kako si resil zadevo?

New Report

Close