Najdi forum

Joj, kako ste dvolični….samo obsojanje, ker očitno nikoli niste stali v njegovih čevljih…
Če bi ženska tukaj jamrala, da ji partner ne pomaga, ne izkazuje nežnosti in pozornosti in podobne zadeve, bi ji takoj svetovali, naj spakira in si poišče srečo drugje, nekoga, ki je bo vreden. Ko moški pojamra, da ga žena zavrača, pa tak kraval in obsojanje. Seks in nasploh intima med dvema človekoma, ki se imata rada in živita skupaj, je pomemben in pika! Pa da ne bo pomote – nisem moški, ampak ženska, ki je doživljala enako situacijo kot avtor teme, le da je bil tukaj mož tisti, ki je prekinil vso intimo med nama. In ja, tudi jaz sem se poskušala pogovoriti in pogovarjati leta, pa ni bilo nič drugače. In sem mu lepo povedala, da si bom nekoč nekoga našla. In sem ga res, kar nekaj časa doživljala seks svojega življenja, potem pa prekinila, ker mi je bilo vse skupaj stresno do konca. Možu seveda nisem povedala, prav tako pa zaradi tega nimam slabe vesti, ker je bil on tisti, ki me ni želel uslišati. Pika.

Glede seksa-ni zena kriva,ampak ti. Ce bi jo znal pravilno zakuriti (kot njej pase),bi imel ognjemet tudi doma. Ampak se ti ne da. Ker si se je navelical. Zato tudi stalno delas primerjave zena-ljubica oz.obratno. Bodi desc! in si priznaj,da je ze dolgo ne ljubis vec. In spakiraj,pojdi. Oce bos lahko tudi potem,brez problema. In glej , kako te bo isto sekundo,ko bos to naredil, nacevljala tudi ljubica.
Takim moskim jaz recem brezjajcniki. Ker,ce bi imel kaj jajc,bi bil najprej v prvi vrsti clovek in stvari postavil na svoje mesto. Tako pa-nisi sposoben. Seronja.

Fak – ej jest te razumem RES – sem na istem kot ti ! Pa
2 otrocka mam doma – zeno ki jih nic ne manjka – za vse je poskrbljeno – zdravi smo vsi – ti omenjas sex 2x na mesec – zame bi bil to luksuz – brez zajebancije – ce ji zapase na 2 meseca enkrat je veliko – :/
Pogovori non- stop – da sem sel ze samemu sebi na bruhanje – pa da bo jasno – sem urejen – atletski – sportnik – ona zmeri sam
Kima in njen izgovor je vedno “utrujenost” – ni razpolozena, ceprav jest tudi doma delam vse – kuham, zlagam perilo, perem, skrbim za otroke, vozim jih na razne dejavnosti – ni da ni – najel sem celo zsebnega detektiva ce ma slucajno ljubcka – in ce povem po pravici – sem si prav zelel da bi se izkazalo da ga ima – da bi vedel da je vseeno “normalna” in da si zeli telesnih stikov – kakorkoli – po vec mesecih opazovanja – ga nima – zvest sem bil 16 let !!!
Vecino svojih 20ih in nekaj 30ih – nisem zdrzal vec – ko se pogovarjam z njo o teh stvareh se mi vcasih zdi da od stene dobivam vec feedbacka kot od nje –
No zdej imam ljubico ze skoraj 3 leta – prav tako poroceno –
Ze ves cas se dobivava vsak teden – vcasih tudi po veckrat – men se zdi da seksam za celih 16 let za nazaj – nej se slisi se tako bedno – pa me boli k… – res se tudi jest koncno pocutim kot pravi moski – sicer sem vajen da zenske flirtajo z mano – ampak to je blo pa cist nekaj posebnega – v samem zacetku prav nisem mogel verjeti – kako strastne in nenasitne so lahko zenske – kar ne morem verjeti da si me ena zeli tako mocno -in da z mano vsak teden ze leta dozivlja orgazem za orgazmom dokler nisem dobesedno scuzan ! razumeva se super – poveva si vse – skratka – tudi sam se vprasam kam me bo pripeljalo tole – ne vem – ali sem samo v dolocenem obdobju ko mi intima in pozornost zenske toliko pomeni – priznam pa eno stvar – RES – nimam tudi kančka slabe vesti – marsikdo od mojih kolegov mi je ze pojamral kaksno slabo vest so imeli ko so zeno prevaral – sori – pri meni je blo zero – nic – oddahnil sem si – zdel se mi je cist naravno – da se zdrav moski tako živalsko – noro – poseksa z žensko parkrat tedensko – in vem tudi – ce bi moja žena mi vsaj malo pozornosti namenila vsaj 1x tedensko – do tega sigurno ne bi prislo
Moj zivljenje se je spremenilo – tudi odnos z mojo zeno je bolsi – pa nej se še toook bizarno slisi –
Kot druzina funkcioniramo krasno
Odkar ji vec ne tezim s pogovori o tem kako je telesni stik pomemben za par najinih let – in kako mocno si jo zelim – in da sem tudi jest samo clovek in da imam svoje potrebe in da je res cudno da jih nima ona ??!! – je najin odnos krasen – in kaj naj zdej ?!! Se sekiram ? In ce me dobi da jem “prepovedan sadez” ?! – in kaj bo potem ??!! Reku bom sori zena moja – prosil in pogovarjal sem se s tabo 16 let !!! Zdej sem pa pač nehal in bom naslednjih 16+ let seksal kot nor !!!! S tabo ali pa brez tebe ! S stereotipi se vec ne obremenjujem – tudi “gonim” se ne ! – imam pac eno ljubico ki mi da vse – kar bi mi mogla nudit žena – in mi pač ne nudi – in se mi dobesedno jebe za to – ker se vec kot ocitno tudi njej –
Ne morem rect da sem srecen da je tako kot je – je pa sigurno bols kot je bilo prej – ko sem se sekiral in naziral samega sebe – se celo pomislil sem bedak da bi se dal kastrirat – ker sem vedel da ne bom zdrzal vec dolgo – to so take stiske – ko moras svoje lastne – bioloske nagone dobesedno tlačit leta in leta – da na koncu vidiš da tako življenje res ne pelje nikamor –
Predragi 007 – ne sekiraj se – pospravi čustva v predal – on seksaj – ljubi se – fukaj !!! Vsakic ko da je zadnjic !

Na istem- dobro si to napisal in obrazlozil.
Zenska sem, pa te razumem. Popolnoma.

Sedeti na dveh stolih je pač pritlehno. Opravičila za to ni.

Zanimnivo kako si moralne ruine najdejo podobne in si dajajo potuhe …
Metuljčki,kaj češ …. 🙂

In oglasil se je sam Darwin – moralni kralj medoverja – res se mi smilis – prav pateticen si s svojimi čistunskimi izjavami – ob enem si pa definitvno eden “slabsih” ljubimcev – kot vem ti ga je žena “zagodla” in si privoscila nekaj intime z neznanci – ves Darwin – 100 ljudi – 100 cudi – take cistune kot si ti imam najraje – ker imajo žene takih kot si ti- najraje take kot sem jaz – jest seksam – ti si si pa ves zakompleksan doma in pises moralne poste tuki gor – ki niti nimajo veze s temo – poleg tega pa gospod “znanstvenik” ki se je pisal tako kot se imenujes tukaj gor ti – je vedel – da ljudje nismo monogamna bitja –
Zavožen si do konca !

Danes sem pobožal po glavi šest letnega fanta (sladek kot bombonček !) ki odrasta brez očeta
samo zaradi takšnih kot si ti. Če ti kariera ‘radodajke’ ustreza potem ‘be my guest’. Samo me poštedi tvojega brezveznega pisanja.

Verjamem –
Kriv si pa zato sam – in verjemi mi – ko bo dovolj star in bo razumel – mu bo mama razlozila zakaj je tako – ce od oceta ni dobila dovolj pozornosti – ljubezni in strasti – jo je pac poiskala drugje – oče seveda ni imel časa in je moral dneve in noči moralizirat na medoverju – namesto da bi jo doma podrl kdaj za spremembo na kuhinjskih tleh in jo ob priliki ob navalu strasti presenetil ter neumito z občutkom polizal do orgazma –
Vedno – ampak vedno – smetiš po medoverju s svojimi izjavami tam kjer ni potrebno –
Kdo je zdaj tukaj zopet vprasal kjerkoli – kaksno je tvoje ali od kogarkoli moralno stalisce glede te teme ??!! Pa kaj tebi ni jasno ??!! Pa to je isto kot bi na nek Gay portal prisel nek homofob in se vkljucil v njihove debate – eto čisto isto je ko se ti pojavis v teh temah – Dobesedno – identično je !

Seveda Darwin da ne bo pomote – se mi tvoj otrok resnicno smili – ostal je brez druzine zato ker njegov oče ni znal poskrbet za osnovne bioloske potrebe njegove mame – medtem ko skoraj ni teme pri katerem bi se oglasil na tem portalu – res si pravi “medover zvezdnik” – tvoj sin bo morda enkrat ponosen nate ce bo to izvedel

Zmeden007…jaz te čisto razumem. Verjamem, da si dober človek in da nisi kriv, da si v takšni situaciji kljub temu, da ne delaš prav. Vsi tisti, ki te obsojajo, so ti nevoščljivi ker imaš vse…zdravega otroka, skrbno ženo, topel dom, karijero,…po vrhu vsega pa še noro dobro ljubico. A nobeden pa ne ve kako se ti počutiš. Če iščeš pomoč sploh ne vem, kaj se taki oglašajo, ki te obsojajo in te rinejo še globje v občutek krivde. Naj se prosim oglasijo tisti, kateri ti bi znali pomagat. Jaz ti žal ne znam, vendar te zelo razumem. Želim ti, da boš rešil situacijo v kateri ne bo nihče prizadet.

Sej sem že povedal da moralne ruine vedno
najdejo potuhe v njim podobnim.
Sram je neznan pojem za vas.


Na ‘kuhinjskih’ tleh bi ti samo dal močo da počistiš. 🙂

Smiliš se ti meni z to tvojo pametjo. 🙂

Na istem:) joooj si me nasmejal!
Dobro si podregnil v Darwinov ego – ampak revez te ziher nebo razumel.
P.s.tvojo zgodbo sem prebrala in ti dam v vsem prav!

Meni pa se samo zdi, da mu ne želijo, da potone še globlje. Če se človek tako slabo počuti in je v krizi, res težko trdiš, da mu drugi to zavidajo. Zavidamo ponavadi nekaj, kar bi sami radi imeli, pa tega nimamo. Zakaj bi nekdo želel biti v njegovi situaciji? Drugo bi bilo, če bi človek bil srečen in zadovoljen s tem, kar ima, ter bi se s tem bahal okrog.
Ljudje smo pač vajeni pomagati na različne načine, eni bolj na mehko, drugi pa bolj na ostro. Nekaterim na zaležejo nežna opozorila, ampak rabijo močne batine, da se “zbudijo”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Moj ego ? Ha,ha,ha….
Lahko pišeš sama sebi ampak smrad se še vedno čuti.
Kako gre una reklama… ‘smrdi,smrdi,kako smrdi…’
Ha,ha,ha … 🙂


Moj ego ? Ha,ha,ha….
Lahko pišeš sama sebi ampak smrad se še vedno čuti.
Kako gre una reklama… ‘smrdi,smrdi,kako smrdi…’
Ha,ha,ha … 🙂
[/quote]

Če si prepričan v svoje mnenje, se ti ni treba ubadati z zafrkancijo na svoj račun in odgovori, ki ti niso všeč. Napiši odgovor, počakaj minut, preden ga oddaš, in ga še enkrat preberi. Si prepričan, da si ga želiš oddati?
(Zdaj samo upam, da ne bo prihrumela ona koka, ki ima mene na piki.)

Meni pa se samo zdi, da mu ne želijo, da potone še globlje. Če se človek tako slabo počuti in je v krizi, res težko trdiš, da mu drugi to zavidajo. Zavidamo ponavadi nekaj, kar bi sami radi imeli, pa tega nimamo. Zakaj bi nekdo želel biti v njegovi situaciji? Drugo bi bilo, če bi človek bil srečen in zadovoljen s tem, kar ima, ter bi se s tem bahal okrog.
Ljudje smo pač vajeni pomagati na različne načine, eni bolj na mehko, drugi pa bolj na ostro. Nekaterim na zaležejo nežna opozorila, ampak rabijo močne batine, da se “zbudijo”.
[/quote]

Res je.. in težko je celi družini, ko se mora ukvarjat z nekom, ki mu osnovne moralne vrednote niso jasne. No, to ne drži čisto – jasne so jim popolnoma, ko so žrtve oni, le v obratni situaciji jim niso jasne.

Zarnaaa:)
Te pozdravlja una koka:) in ti zeli le vse dobro in lepo!
Vredu zenska si…..neglede na vsa najina razlicna mnenja ter razmisljanja- imas vso moje spostovanje

Se la vie …:)

Lp

New Report

Close