Najdi forum

Zakaj ljubice verjamejo, da se bo moški ločil?

In, če smo že ravno pri slabem branju, tudi to nisem nikjer napisala, da jaz nisem bila 5 let v nobenem razmerju. TO sem napisala kot primer. To pa še ne pomeni, da velja zame.

Torej? Seks ti očitno ogromno pomeni, si raziskala, čemu? Ali si se zgolj sprijaznila s tem, da “tako pač je” in šla v zadovoljitev svojih “potreb”?

ahha, naj te vprašam: si bil kdaj 10 let povsem brez seksa, brez poljuba, brez objema s strani nasprotnega spola (šteto recimo od starosti 20 naprej).

Vsekakor pa bolje tako kot sem naredila kot pa to, da bi bila 31letna devica, kar bi bila, če ne bi imela tega razmerja. Zato bi še enkrat isto naredila.

mislim, da so bila vsa naša razmišljanja povsem zaman in v napačno smer.
Tale poročeni moški je v bistvu naredil velik dobrodelnež, ki je rešil ljubico 777 bele truge. Žrtvoval se je v imenu vseh moških, zato mu poročenega statusa res ne gre zameriti.
Za tako dejanje še jaz posodim svojega.

Raje imam, dame popljuvate kot cipo kot pa staro devico.

ah dej no, samo trapa si. raje se umakni s foruma, ker samo poslabšuje tvoje zdravstveno stanje.

Ja, neumna sem, grda sem, trapasta, še kaj?
MOje zdravstveno stanje je pa čisto ok. Vsaj zaenkrat.

Ženske,ki se spravljate na ljubice: dejte malce razmislit zakaj vas možek vara z žensko, ki je grda, neumna, trapasta? Ve se pa spravljate nanjo. Spravite se na moža on vara, ne ljubica. Ljubica je pogosto ženska, ki ne zmore najti ok moškega, zato ima poročenega. Če bi bila pametna, lepa, prijetna, bi našla samskega. Zato ne bodite fovšljive ljubici, ker verjetno ona dosti bolje trpi kot ve prevarane.

Res te več ne razumem, kaj pišeš. Najprej napišeš, kako bi bilo bit 5 let samski, nakar poveš, da to ne gre za tvoj primerm, potem pa navedeš 10 let brez seksa in ostalega – spet navajaš kar tako za brezveze?

Torej si s tem poročenim izgubila nedolžnost? Moje osebno mnenje je, da žal nisi sposobna zrelega enakovrednega partnerstva z moškim, po vsem tem pa se nisi kaj dosti naučila iz tega in bi tako zadevo še ponovila.

Je čisto vseeno, kot kaj te drugi popljuvajo, če si zvesta sama sebi. Pa si si ti bila? Si ga imela rada? Si ga spoštovala? Kaj sta to imela? To niso drobtinice. Drobtinice so avtentične. So nekaj, čeprav premalo, iz česar rasteš, zaradi česar se zjutraj prehitro zbujaš, zvečer pa ne moreš zaspati. Mogoče je to imel on, ker mu je bilo pač malo kul, ne glede na to, kako zgledaš, mu je bilo kul. Tebi pa ne, v kolikor to ni provokacija(?) Ti si imela isto, kot če ješ pokvarjene kekse iz trgovine, ki imajo polno konzervansov, jim je potekel rok trajanja, ti pa ne veš točno, misliš, da si lačna in jih ješ, potem ti je pa slabo. Manj kot nič–
In prevarana žena, v kolikor ima moža rada, lahko trpi pač dosti bolj kot ljubica, ker se je znašla v situaciji, ki je ni inscenirala sama.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Mislim, da še zdaleč ni nujno, da nekdo, ki je bil prevaran, trpi (včasih bolje: “trpi”) zaradi tega. Velikokrat je tudi v teh primerih ranjen samo ego.

ahha, a sem mogoče napisala, da sem sposobna zrelega odnosa?

Ni potrebe po užaljenosti. Zdaj boš trdila, da nisi, ampak tako izpade. Morda drugim daješ napačne signale, ki jih ti interpretiraš drugače kot jih oni, nakar je opozoril že On_.

ahha, zakaj bi bila užaljena? Nikakor nisem užaljena. Jaz sem napisala svojo zgodbo, vedela sem, da me boste napadli, zakaj bi torej bila užaljena? Lepo se imejte, jaz sem svojo zgodbo tule zaključila.

Saj je jasno, ljubica7777 in osamljena 34letnica sta ena in ista oseba.

Skušal smo ti mal oči odpret pa te pognat v drugačno razmišljanje pa je precej izgovorov s tvoje strani, zakaj ti ne gre… naj ti povem nekaj…

Tisti ki misli, da mu bo uspelo, ima prav. Tisti, ki misli, da mu ne bo uspelo, ima tudi prav.

Ti si pač v drugi skupini, večjo jamrajoča, negativistična, sebe obsojajoča, težka kot cent. Bolj ti skuša nekdo dopovedat, da le ti sama lahko kaj spremeniš, bolj se pogrezaš v svoje blato. Ker nočeš. Nočeš spoznat novih ljudi, nočeš spoznat tipa za resno vezo, upiraš se temu z vsemi štrimi. Tudi če greš na konec sveta, gredo tvoji problemi s teboj.

Sicer sem rekla, da ne bom več pisala, ampak moram komentirat: nisem osamljena 34letnica. Nisem te prosila za pomoč. No pa lepo bodi, zdaj pa res ne komentiram več te teme.

Jaz sem se zaljubila v poročenega. Ni mi nič obljubljal, jasno je povedal, da kaj resnega ne bo med nama, ampak sva vseeno kar nekajkrat seksala. NIsem si lagala, da bo zdaj pa moj, bila sem zaljubljena in se potem tudi odljubila. Preteklo je že nekaj let, sva še vedno prijatelja, njegova žena k sreči ni zvedela. Lepo je bilo z njim, imam lepe spomine. Zdaj sem pa v sedanjega partnerja zaljubljena in on vame in ve za mojega prejšnjega pa ne dela nobenega cirkusa iz tega.

Ljubil sem poročeno, bil v razmerju z njo. Ko se je ločila od moža, si je našlega čisto nekoga drugega. Jaz sem ji bil očitno le igrača.

jaz tudi imam prijateljico ki vara svojega moža……vsi ji govorimo da na dveh stolih ne bo mogla sedet dolgo,ampak nič ne zaleže…..do tega bo morala pridit sama……da tako ne gre več naprej..ker on je tudi poročen in on itak ne bo zapustil žene.

New Report

Close