Najdi forum

Zakaj ljubice verjamejo, da se bo moški ločil?

Bom jaz povedal, če bi bil tip normalen, potem ti ne bi bila njegova ljubica. To je to, nehajte fantazirat, ljubice pač ne morete dobiti normalnih tipov. Če se pač to greste, potem sprejmite vse v kompletu in ne jamrajte.

Kdo pa pravi, da to verjamemo? Jaz sem bila v razmerju z vezanim pa nisem pričakovala, da se bo ločil (bi želela imet partnerja za katerega vem, da je že varal, ne bo naslednjič tudi?). Imela sem ga preprosto zato, ker nisem dobila drugega. Par let sem bila samska, brez seksa, on pa prijeten, privlačen moški v katerega sem se zagledala in se je zgodilo, kar se je. Jasno pa sem mu dala vedet, da vseeno iščem resnega moškega, za resno vezo. Je bil toliko pošten, da se ni bunil, ker je vedel, da mu on ne bo nikoli nudil tega, kar bi si jaz želela.
In ne, nisem se želela komu maščevati, še najmanj njegovi ženi, le zakaj? Z njim sem se preprosto zapletla zaradi tega, ker je bil simpatičen, ker sva bila že prej en čas kolega in so preskočile iskrice. Jaz njemu nisem težila, da se mora ločit, on meni ni smel težit, če sem mu povedala, da iščem resnega moškega.

In si ga našla pol?

Ti ni bilo premalo tisto malokrat kar sta se vidla? Sta se vedno dol dala ko sta se dobila? Verjetno sta se dobivala samo pri tebi se nista pojavljala skupaj v javnosti? Kako dolgo je trajalo vse skup? Si vmes imela koga drugega in on katero drugo?

Ne, nisem ga še našla.
Ja mi je bilo premalo. Vseeno pa bolje malo kot nič (prej več kot 5 let nobenega). Seveda nisva vedno seksala, ko sva bila skupaj. No tudi v javnosti sva se srečevala samo tam se nisva poljubljala, držala za roke. Nekaj let. Ne, nisem imela nikogar drugega vmes in pred njim tudi 5 let nobenega, zanj pa ne vem. Verjetno ne. In zdaj tudi leto in pol nisem imela nobenega.

ološ od babe, kaj češ…
reva uboga, nesposobna da dobi samskega, mora se zadovoljit z prešvicanim od žene poseksanim poročenim :-)))
ni res? ok pol pa ni.

Bolje tak kot samski pijanček ali pa samska zguba. Nismo vse tako popolne, da bi ok tipi letali za nami pa si vzamemo tisto, kar je.
Tvoj nick je pa zelo zanimiv, vse pove o tebi :). Se res tako slabo ceniš, da si daš tak nick?

Če bi dobila boljšega, bi seveda imela raje boljšega. Pač nisem mis popolnosti, da bi se tepli zame.

kaj komplicirat z odvezo, ce je vse ok?
– nisi miss popolnosti
– nisi mogla bit brez seksa
– nisi mogla dobit drugega
– vzames, kar je

kaj bi sploh tip tezil, ce mu poves, da isces resnega moskega?!

Odvezo, kakšno odvezo?
Saj mi ni težil. Če bi mi težil, bi mu rekla adijo.

kaj komplicirat z odvezo, ce je vse ok?
– nisi miss popolnosti
– nisi mogla bit brez seksa
– nisi mogla dobit drugega
– vzames, kar je

kaj bi sploh tip tezil, ce mu poves, da isces resnega moskega?![/quote]

Večina ljubic si želi resnično dobiti svojega ljubčka zase.Jaz jih ne obsojam.Krivda je na tistemu,ki ima družino doma.Samo ranjene žene raje krivijo ljubice kot svojega prevaranta…Največ se dogaja v službi.Začne se z nedolžnim humorjem,bežnimi dotiki,sproščena atmosfera,daleč stran od svojih tečnih in zamorjenih partnerjev in potem se zgodi,kar se zgodi.Kaj češ,kemija dela svoje…oba se čustveno zapleteta,ne verjamem,da gre samo za sex!Kar se tika razhoda s stalnimi partnerji je pa druga zgodba.Preveč je vsega na poti,da bi se moški kar tako odločili in šli k ljubici.Vsak se še dobro zaveda problemov,ki nastanejo,ko se cela zadeva razve.Tako,da tudi razumem moško stran.Včasih ti še velika jajca ne pomagajo,ko pomisliš,kakšno sranje boš naredil,če doma poveš kako in kaj zadeve stojijo,da si se doma že zdavnaj ohladil in da ljubiš svojo ljubico pa nimaš muda iti stran.V glavnem,ko pogledam vse tri strani,noben ne uživa kaj preveč,razen možek in ljubica tisto ukradeno urico,ki jo izkoristita,kot da je zadnja 🙂

To si sedaj prikazala kot nekakšen pravičen status quo, češ, kjer se oba ne moreta premakniti z mesta in kjer oba dobivata ali izgubljata v enaki meri, pa ni ravno tako. Leta (ti) tečejo, starata se oba, ampak za razliko od svojega ljubčeka, bo on vedno ostal pri ženi, vsak dan se vrača v “topel” dom, ima družinsko življenje, da bo vedno za njega poskrbljeno – ti si pa nedvomno na slabšem položaju, če na zadevo pogledamo dolgoročno. Prvič, ker mu služiš zgolj za seks, dokler mu pač boš, tvoj pa ne bo nikoli. In še druga slaba stran, ker pogojno imaš moškega, ki je sicer zaseden, ptoem nobene iniciative ne vlagaš v to, da bi izboljšala svojo situacijo, da bi si dejansko našla nevezanega moškega, ki bi ti lahko postal življenjski sopotnik brez polovičarstva, kot recimo sedaj, si moškega deliš še z drugo žensko in živiš dvojno življenje, ki te na nek način ponižuje.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjazko, vse to kar si napisal že vem. In verjameš ali ne: jaz iščem resno vezo, ampak kot vsaka ženska imam tudi jaz telesne potrebe. Preprosto ne morem biti leta in leta brez seksa. Si bil kdaj recimo 5 let brez seksa in potem se ti je ponudila priložnost za seks s prijetno, privlačno, prijazno žensko?

Meni se je zgodilo, ampak se potem ni razvilo v avanturo, mogoče še 1x seks, potem pa ne več. Sploh pa ne bi drugič, tretjič … z nekom, ki je vezan. Tud pod razno ne. Čeprav teh enonočnih zadev res ni bilo veliko, seks mi pomeni veliko, ampak če vmes ni strasti in živalske privlačnosti med obema, je vse skup brezveze, Doma imam vibrator, ki več kot odlično opravi svoj posel.

Morda pa, ljubca7777, v seksu iščeš ljubezen. Dvomim nekako, da bi bila ena samska ženska tako zelo potrebna seksa, da ga ima par let 2x tedensko. Ti si iskala ljubezen, čustva, povezanost, bližino in si pač kompenzirala s seksom saj sta se z ljubimcem počutila “eno”.

Če bi iskala resno zvezo, se ne bi (več let!) zadovoljila z drobtinicami. Lahko pa se še naprej slepiš.

Kdo pa je rekel, da 2x na teden par let? Tega nisem nikjer napisala. BIlo je parkrat na leto, ne 2x na teden.
Ne nisem zadovoljna z drobtinicami, ampak, če celega kruha ni pač vzamem kar je.

je bilo že stokrat napisano. vsako naše dejanje in misel ima posledice, dobra dobre, slaba slabe. To ne pomeni, da jih za neumnosti takoj dobiš po buči, ampak se ta krog širi in obrne ravno takrat ko ne pričakuješ.
včasih se moraš drobtinici odpovedat, zato da dobiš cel hlebec.
še boljše vprašanje pa je, če gre za zadovoljitev telesnih potreb, zakaj ga potem ne kupiš ali pač vzameš zastonj na internetu enega samskega.

Joj, kako ste pametni. Prvič: seksa ne kupujem. Drugič: če bi našla na netu kakega samskega, bi ga imela, a ne?

je bilo že stokrat napisano. vsako naše dejanje in misel ima posledice, dobra dobre, slaba slabe. To ne pomeni, da jih za neumnosti takoj dobiš po buči, ampak se ta krog širi in obrne ravno takrat ko ne pričakuješ.
včasih se moraš drobtinici odpovedat, zato da dobiš cel hlebec.
še boljše vprašanje pa je, če gre za zadovoljitev telesnih potreb, zakaj ga potem ne kupiš ali pač vzameš zastonj na internetu enega samskega.[/quote]

Takole je: sem grda, neprivlačna in nesposobna dobiti samskega moškega, ki bi me ljubil. TOrej sem vzela tisto, kar sem lahko dobila.

Lej, če veš, kaj hočeš, ne sestopiš dol s svoje začrtane poti in pobereš ničvreden kamenček samo zaradi kratkotrajnega veselja. 5 let je dolga doba, nisi pa edina in sčasoma se na neseksanje navadiš, nekako zakrniš .- dokler ti nekdo nepričakovano ne spodnese tal.

In na kupidu je ogromno tipov, tudi samskih, ki iščejo samo fuk. Težko naš tlele farbaš, da v vseh letih nobenega ni prineslo mimo, ti pač ne iščeš fuka ampak ljubezen.

Je kdo rekel, da iščem f***?

New Report

Close