Najdi forum

Zakaj ljubice verjamejo, da se bo moški ločil?

Takole gre. Ko veš, da te doma v vsakem primeru čaka ena, ki te ima rada in te sprejema takšnega, kakršen si, ti to resnično daje samozavest za vse mogoče podvige. Takšni moški so kajpak veliko samozavestnejši od tistih, ki vedo, da se bodo v primeru “poraza” vrnili v povsem prazno stanovanje ali pa k mamici. Iz lastnih izkušenj lahko povem, da so poročeni veliko drznejši, zelo neposredni in daleč najbolj samozavestni pri zapeljevanju. Ponujajo pa vse po spisku, od počitnic, do romantičnih večerij, o darilih sploh ne bi. Vendar jaz nekako ne vidim smisla v romantičnih večerjah z nekom, ki mu gre samo za eno – za seks. Že tako ali tako ne maram romantike, raje imam kebab in kokakolo kot francosko kuhinjo in šampanjec … Da pa bi se šla celo zlagano romantiko, hvala, ampak ne hvala. Poročenemu nikoli ne bi mogla verjeti na besedo. Skozi eno uho noter in skozi drugo ven. Ne razumem, kako jih ženske lahko jemljejo resno. Vsej svoji samovšečnosti navkljub ne bi mogla verjeti, da je resnično zaljubljen vame. Če že kaj, potem bi bolj cenila prevaranta, ki bi mi iskreno povedal, da mu gre zgolj in izključno za seks in ne bi žalil moje inteligence s pocukranimi in lažnimi zgodbami. Ni hujšega od tega, da te imajo za popolnega bebca.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

ljudje itak verjamemo tisto, kar želimo verjeti. jaz preprosto ne bi mogla oz. ne morem verjeti, da me lahko nekdo ljubi, brez, da bi me okusil, živel z mano. vse prepogosto se menja željo, privlačnost, zaljubljenost in ljubezen.
platonska ljubezen pa nima ničesar z ljubeznijo, ki jo lahko čutiš, doživiš in okusiš. pa tu ni važno ali je ljubezen dovoljena, prepovedana izživeta ali v pričakovanju.

in odgovor tebi andrejček … od kje takšna slepota? velika večina žensk meni, da lahko spremenijo moškega, da so oh in sploh … da lahko s ‘svojo’ manipulirajo z moškim. hkrati pa zelo pozabljajo, da niso edine, ki jo imajo in da veliki večini moških ni dovolj samo užitek z ‘njo’. te ženske živijo v zmoti. veliki zmoti.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Saj tega nočejo, da bi se ločil, ker so nekatere tudi same poročene. Samo malo adrenalina bi okusila še z drugim, najbolje poročenim. To pa so največje packe in packi. Zjutraj iz postelje od moža, direktno v naročje drugemu, ki je tudi vstal od žene, po možnosti je še seksal zjutraj z njo.
Da se ti zmeša, obrne se ti želodec in življenje na glavo.

Brala sem o časopisu o primeru Ali H. Žerdina ali kako že gre, novinar Mladine. In direktorja diskografske hiše, ime sem pozabila. Bili so družinski prijatelji. Nekega dne direktor najde v ženinih mejlih mejle, v katerih jasno vidi, da ga žena vara z Žerdinom. Pokliče Žerdinovo ženo, vse pove. Žerdin je zapustil ženo, tista druga direktorja. Zdaj skupaj živita. Ona je pustil otroke ženi, ljubica je svoja otroka vzela s seboj. Zanimivo je, da sta fantka sošolca. Grozljive zgodbe, prebrala v časopisu en mesec nazaj.

Enako je naredil tudi tvoj.Pacek.Si še z njim?

O, ne. Če se vmes ne bi stuširala, jo pošljem nazaj domov.

Ne, se ločujeva. Ona pa ne.

Mogoče bi si pa samo zamenjali partnerja. Prevaranta skupaj in vidva prevarana skupaj. KOt je opisan primer zgoraj. Vrednote so skupne, tako njima kot vama.

O večnih lovačah nima smisla niti govoriti, so pa tiste, ki vpeljejo čustva, na veliko slabšem. Ženska, razočarana v partnerskih odnosih, nesposobna nadaljevati po normalni poti, ranljiva, naivna, osamljena… Tako se da hitro zavesti, taka se tudi pusti zavesti, kar je prepovedano je pa še ekstra sladko, seks je razburljiv, bližina prija, lepe besede kar dežujejo, pa smo tam. Da se še zacopa zraven, presežek vsega. Zdaj se pa odljubi, če se da. Moški, ki varajo svoje partnerke, navadno niso kaj prida dedci, s svojo ne znajo, tuja se jim sveti, če bi lahko imel dve, brez problema bi. Taki ala Don Juani navadno nočejo izgubiti ljubic, nimajo odgovornosti do njih, no vsaj ne na začetku, poleg vsega je pa prvinski nagon osvajanja teritorija njim pisan na kožo. Ne pravim, da je to edini način, da edino taka naveza obstoji, je pa taka naveza najbolj boleča… Za partnerko (bog ne daj tudi otroke) in ljubico. Ob tem bi dodala še to, tudi če je stalna partnerka kot zmaj, tako da ti je jasno, da z njo nimaš več kaj početi, nikoli ni tako grozna, da si bi zaslužila prevaro (seveda v primeru, da ti je zvesta, če drug drugega varata, si pač en drugega tudi zaslužita). Že za lastno mirno vest je bolje, da se v to ne spustiš. Vsem ljubicam, ki morebiti prebirate to, vsaka si zasluži partnerja, ki bo le z njo, taki moški, ki ste mu ljubica, vas niso vredni…. Če sedaj vara svojo z vami, bo v primeru, da postaneta par, nekoč varal vas z drugimi…. Tiste, ki pa uživajo v ‘kraji’ moških, ja kaj vam pa morem, patetika pač:) Srečno

Prevaranta idealno zaslužita drug drugega. Ampak kot lopov najbolje pozna lopova, tako prevarant zavoha prevaranta. Pa saj ni nor, da si ga bo nakopal/a na glavo. Saj noče biti prevaran/a. Raje si izbere kakšno pošteno dušico. Ki njega ne bo varala. In jo vara.

Tudi to je res, kdor je varal, se potem najbolj boji, da bi bil prevaran. In bo, če je kaj pravice. Lepa prispodoba, daj grenkega bonbona lizat tistemu, ki jih je tudi sam drugim dal.

Samo nočejo se vsi spustiti tako nizko, da bi varali zato, da nekoga naučijo pameti.

Same od sebe ne začnejo mislit to, verjetno jim moški to govorijo. Da se bodo ločili.

Normalno da govorijo.

Doma rečejo, da so se samo enkrat dali dol z njo. Uni drugi pa so dlje časa govorili, da je žena slaba in da se bodo ločili samo zaradi otrok je težko.

Na dveh koncih pojejo kot slavčki.

Princip je isti, ostalo so nianse,
poje Balašević v pesmi Imao sam strašnog petla,
pa je skakao i na guske i na patke,
princip je isti, sve su ostalo nianse.

Preveč sem živčna, da bi brala, kaj ste že napisali. Me zanima, kakšen je to profil žensk, ki se odloči biti ljubica? Vas je moški varal in se zdaj maščujete ženskam, ki jih še ne vara in poskrbite, da njih tudi bo?

Zamenjuješ. Ljubica je samska – on se mora zavedati,da ima družino. Če njega ne skrbi – zakaj bi njo?
Torej si ena tistih,ki pravijo – da ženske zapecajo – dedci pa so zapeljani?:-)))
Ajaj – še sanja se ti ne kako nekateri poročeni znajo dobro stokat in jokat ljubicam.:-))

Jaz sem ga pa enostavno vprašala: Kdaj se ima namen ločit. In je rekel, da ni razmišljal o novem življenju.

No srce, če pa nisi razmišljal. Bom pa jaz malo razmišljala o svojem življenju. Ni bilo lahko…ma iz lastne izkušnje priporočam, da pridete do ključne informacije. DA ali NE? In pravi moški se bo odločil jasno, brez izgovorov….

Vedno obstaja boljše in vedno obstaja slabše. In pač je stvar izbire, kaj ti je pomembno. On čuti odgovornost do svoje družine, ki je ni pripravljen menjati za zgolj lastno srečo. To razumem. A odgovornost je tudi na “ljubici”. Ta je odgovorna za svoje življenje. Jaz verjamem v to, da imam kvalitete, ki so zavidanja vredne in da NE BOM Z NEKOM, KI NE ŽELI BITI Z MENOJ.

Saj želi biti s teboj! Samo ne na tak način, kot bi ti rada bila z njim. Sicer pa vsak nosi svoj križ, hvala bogu, da ženske spregledate in se odločite za res lastno srečo in potrditev lastno vrednost.

Iz organa.

New Report

Close