Najdi forum

Ne, ne, ne…

Obratno je, draga. Ni tako, da sem samski, ker “sovražim” ženske, ampak “sovražim” ženske, ker sem samski.

Kaj so mi naredile? Izkoriščale v glavnem, zaljubljale so se pa v frajerčke, ki jih je bolu kurac zanje.

Sicer je pa vse prepleteno… Nisem spolno privlačen, ker sem čustven, osamljen… Ampak to sem pa ravno zato, ker nimam ženske. Začaran krog.

Živjo sm Roman iz oklice Žalca in sm prebral tvojo full žalosno zgodbo in ti priporočam da bi karkoli nadaljevala ker boš samo trpela in nič drugega kot sm jaz, če pa bi rada imela ali ukusila kva je srečno zakonsko živlenje do konca svojih življenskih dni potem ti priporočam da spoznaš mene in poiskusiš zaživet živlenje z menoj, brez špiterov varanja odaljevanja eden od drufega in še posebno odrivanja eden drugega od otrok ali družine ki jo imaš ali pa jo še boš imela, edino kar ti lahko obljubim je to da ko me boš spoznala, je to da se me ne boš nikoli rešila in da ti bom dal vso ljubezen ki ti jo bom lahko dal uklučno tako ki si jo boš sama najbolj želela, a samo to še vedi da se ne hecam in mislim skrajno resno in če si za to me pokljiči na tole številko 031 269 582 in pridi čimprej po mene in me kolikor hitro odpelji k sebi dam kjer bova samo jaz in ti in tvoja zalata cukerčka ki jih imaš, upam da se bova hmalu spoznala in za vedno zaživela skupaj do takrat se pa mej lepo in čao.

Pain_

privlačen je, kdor živi vse dimenzije svoje osebnosti, tudi čustveno. torej si se nekje drugje zahaklal.

če so te ženske izkoriščale, boš moral za naprej reči: stop. pa ne tako, da bi sedaj šel v drugo skrajnost, kamor te, zgleda že vleče, ko pišeš, da sovražiš. bodi jezen, hudo jezen, da si dopuščal izkoriščanje, potem pa se od te jeze poslovi in si daj možnost, da se v vsakem odnosu postaviš zase, da druge ljubiš toliko, kolikor sebe – da nisi predpražnik, ampak enakovreden; da ne fehtariš za kanček pozornosti, ampak da verjameš, da si je vreden in jo tudi ti daješ – ker si odrasel moški.

iz tega začaranega kroga se boš izkopal samo, če se boš nehal smilit sam sebi!

Se oglašam… po dolgem času… prebrala vaše odgovore… nekateri šli pač v drugo smer……

In da povem.. še vedno ista situacija, ampak se mi zdi, da se i vremena počasi jasnijo… ne boste verjeli, ampak mislim, da sem odkrila odgovor… in to, kar bom napisala, pravzaprav sprejemam čisto normalno… nimam kakšnih moralnih zadržkov glede tega. Ampak vsa opažanja mene in nekaterih okrog mene, vodijo do zaključka, da je tip homoseksualec… Sicer tega najbrž nikoli ne bo priznal, zato ga ne bom niti spraševala, ker kadar je debata nanesla na to temo, je itak ovrgel vse pomisleke… da on pa to ne bi nikoli itd… Morda se še išče, ne vem, ampak nekaterih dejanj pač ne gre spregledati, a ne bi zdaj tu o tem.

Itak se situacija ohlaja, je potegnil ročno, ker je očitno začutil, da nekaj sumim…

Mah, kaj naj govorim… vedno več jih je – samskih žensk in na drugi strani homoseksualcev. Res jih je veliko, niti se še ne zavedamo tega… Odprite oči, ženske, morda imate poleg sebe enega takega “glumca”… Hudo je, ko odkriješ za kaj pravzaprav gre, ampak občutek je boljši, ko veš, da s tabo ni nič narobe… da je “problem” drugje.

LP

Heh.

Sem se spomnil na Štefančiča, ki sem ga gledal na RTV kaj je rekel o konspirulogih.

“To so v glavnem žalostni, osamljeni ljudje, ki so cele dneve na internetu, nič se jim ni zgodilo v življenju, potem pa so kar naenkrat odkrili resnico.”

Ta mentalni orgazem, ki ga ljudje doživijo, ko odkrijejo “resnico”… Tisti občutek pomembnosti… Za to se gre.

Po svoje pa razumem od kod pomisleki. Najbrž se začuti, da nism moški, ki bi ravno skočil v ogenj… Neka implicitna predstava…

Ne, homoseksualec nisem. Kaj pa ženska, ki si izbere sentimentalnega fanta (beri spolno neprivlačnega)… Je ona potem lezbika?

Pain,
brez zamere, ampak že iz tvojih postov se da razbrat, da si tak zakompleksan težak, da ni res. Pojma nimam kakšen si, ampak na podlagi tvojih prijav žensko mine vso veselje, da bi te rada spoznala. Takoj si se obregnil ob post JerryB, kot da je govorila o tebi. Ona je govorila o enem “svojem” tipu, ne o tebi. Đizs!

Tale post ni mišljen kot napad nate, ampak, daj se malo skuliraj. Verjami, tako zafrustrirane, zagrenjene, obup(a)ne osebe, kakor ti izpadeš s svojim pisanjem, noče nihče ob sebi.
Peace!

In seveda ko v zvezi pride do težjega obdobja, se partnerja zapusti in si najde enega nezafrustriranega. (Če sploh veš kaj to pomeni…)

Če bi v zavest dobil tiste dražljaje, ki jih potrebujem, potem ne bi bilo tako kot je sedaj.

Pa tudi to. Če slučajno pride do situacije, ko se bolje zbližam z žensko in se pokaže nekaj upanja za to, da z njo nekaj, potem takrat postanem bolj optimističen in se temu primerno drugače vedem, saj je povsem drugačen kontekst.

ah dej no mokka, meni greste pa lih taki pozitivci na jetra, kot si ti. in prav takšni, kot je pain, so mi všeč. in ne boš verjela, sem ženska, čeprav po tvoje “nobena ženska” ne želi met ob sebi takšnega človeka. pa to ni predlog za spoznavanje, pain. ampak dajmo za božjo voljo mal odpret svoj pogled, ne pa vsi trobit v en “oh, kako je življenje lepo, oh, koliko hobijev imam” rog. nismo vsi taki, zakaj POKROVITELJSKO POSILJUJETE!

Upam, da to samo ti tako doživljaš. Kar jaz berem je opisovanje izkušnje, kako se pride do dobrega počutja, zveze, itd – ne pa posiljevanje.
Resno mislim.

Ker posiljevanje je vse kaj drugega in tistega si v nobeni obliki ni za želeti, niti osebno, niti tule na forumu.

Namreč nekateri imamo obe izkušnji za seboj – tak pogled kot ga opisuje Pain in delno mogoče tudi ti, in onega drugega, ki ga ti opisuješ kot posiljujoče pozitivističnega – pa potem povemo svojo izkušnjo, občutke in priporočila.

Dajte mi eno stvar povedati…

Kako lahko hkrati trdite:

– Takšnega tipa ne bo nobena ženska marala.

In…

– Okusi so različni, privlačnost je relativna, za vsak štil se metlo najde.

Mislim, da to vrstno prostislovje opazi že otrok v miselnem razovju. Morda celo bolje, kot vi.

Ne sprevračajte debate. Na to mi konretno odgovorite, če lahko… Kar dvomim.

Če sta izjavi prišli od različnih avtorjev, potem bo kar to konkreten in preprost odgovor, katerega morda otrok v miselnem razvoju ne bi razumel, ti bi pa lahko.

~~*~~~~~*~~~~~~~~~*~~~~~*~~ There are two wolves fighting in every one's heart. One is love, the other is hate. Which one wins? The one you feed the most...

Točno tako. Pojasnjujem lahko le svoje lastne izjave, ne pa posplošenih zaključkov iz različnih virov.

Kako lahko je napisati “pusti ga, živi svoje življenje”.., a hkrati zelo težko izvedljivo.
Sama sem 3 leta v zvezi, resni, a nama v zadnjem letu škripa. Zelo. In ravno lastnosti, ki ste jih opisovali, mi manjkajo pri njem. Ni najbolj odločen, nima tiste karizme, moči, šarma, samozavesti. Kot, da ob njem ne sijem. Ne upam reči, da ni moški, ta bi bila nizka, čeprav nekje globoko v sebi mogoče to čutim.. kaj pa vem. Stara pa sva 28. Težko je, blazno težko- it narazen!

drage moje, spominim se nekega psihologa ki je napisal nekako takole,
če je moški kolikor toliko vredu-mislim, zaposlen, prijeten, te ima rad, bo itak s tabo, če ne bo šel, ženske zavedajte se, da so si vsi moški precej podobni in na koncu vseh zvez ki smo jih imele ali bi jih imele, bi ugotovile, da je vse isto z moškimi, zato je neumno čakat na princa ker ga ni, med tem časom pa leta tečejo, bolje imeti vrabca v roki kot goloba na strehi, nehajte iskati, kar imate doma -pomislite , tudi ni tako slabo, po mojem je problem v tem, da kar naprej nekaj od moških pričakujemo,; pustite jim dihat, boste vidle kako hitro bodo potem oni najdli čas za vas…. le premalo se me s seboj okvarjamo , mislim, da bi bile športno akrtivne ali karkoli, da le ne bi toliko na moškega mislele, vsak mora imet svoj čas in ga znati tudi sam kvalitetno preživeti, ne morejo vse moški postoriti, saj veste tako je in tako bo ostalo, ne delajte iz muhe slona, da ne boste kar naenkrat stare 70 let in boste same………..leta hitro tečejo….
zato še enkrat predlagam, če se v zvezi res ne počutiš več vredu, pol je treba iti, če pa ni tako hudo, pa uživaj ob njemu “( svoje življenje)” in se nikar tako ne naveži nanj, bodi svobodna srečna – in ah ti otroci bodo že še počakali še kakšno leto dve a ne???

Da bo moje pisanje zvenelo sila učeno in verodostojno, ti bo po letih lahko ata cec napisal takole: niso pisanja ala “pusti ga” vedno šablonska floskula pisanja na netu, ampak včasih tudi kak odraz osebnih izkušenj. Bo dovolj o tem ?

Tri leta v neki zvezi kak “dosežek” ravno niso, nekaj pa se ta čas le pokaže. Pride tudi do težav, njihovo reševanje pa se ve da je odvisno od marsičesar. Če greva v skrajnost – če namreč čutiš da se račun na dolgi rok ne izide, če veš in si priznaš da se elementarno v taki zvezi ne vidiš, potem če si dovolj zrel in pošten do sebe, rečeš preposto “to je to, by”. In ko se ti to, bože ne daj, zgodi parkrat, potem si morda tudi sam kmalu pisec “šablonskega nasveta”.

TOČNO TO sem rabila… Hvala 😀 Sama si mislim čisto enako, ampak je težko udejanit, nas je pa očitno ogromno imelo take izkušnje. :DD

ena druga nova,

v iskanju odgovora zakaj je moj tak, da mu je kljub samskemu življenju brez obveznosti dovolj, da je z žensko, ki naj bi jo ljubil (z mano) samo nekajkrat na mesec, sem našla tole na tem forumu! Tudi jaz ne morem vejet in čudno mi je, da je toliko takih moških v srednjih letih, ki drugače ne morejo. Sta vidva še skupaj? Ali sem jaz njegova nova “žrtev”? Si iz Ljubljane? Saj bom itak ukrepala po svoje, ne glede na to kaj mi odgovoriš, me pa vseeno zanima.

Samo in zgolj to, da je ženska mlajša, še ne garantira, da tudi bolje izgleda. Tebe sem že v parih temah zaznala, da se ti ženske nad 27 let zdijo že za staro šaro. Tam si tudi jamral, kako te nobena ne mara. Itak, ko pa ni nobena dovolj lepa in mlada za princa Paina. Sebe opisuješ tudi kot da nisi nevem kako lep. Kaj si potem pričakoval, da se bodo nate lepile same mlade lepotice? Še stare lepotice te ne bi marale, kaj šele mlade, hehe! Zase ti lahko povem, da sem bila mlada lepotica, pa sem imela samo tipe povprečnega, ali celo grdega videza, a noben ni bil tak zoprnež, kot si ti. Pa tudi sedaj, ko sem “stara” lepotica, mi ne manjka ogledovalcev, tako mlajših, kot starejših. Ampak moram ti povedati, da me lepotci po svetovnih merilih bore malo zanimajo. Še manj pa me zanimajo grdavšaste tečnobe, kot si ti. Zato dečko, dokler si še kolikor toliko mlad, le nasmešek na ustnice in zagrenjenost v Ljubljanco zbrcat (al pa v Dravo, Savo, Muro…) Pol pa bo mogoče prišla lepa, mlada, pod 25, čvrsta, sočna, pridna in poslušna, ki te bo rada mela… Da te noum na konc še jaz fasala, jojme 🙂

mal za piko na i; odzuni tam nekje smo tudi normalni in ok fantje, ki jih je splet okoliščin pripeljal do tega da visimo na internetu, kjer pa to da si ok mogoče ni ravno takoj razvidno… in nismo vsi doma v Ljubljani in okolici…

O bože to delajo playerji.. on ti da polovico sebe a besede da si jegova punca ti je kdaj izrekel?! Zavajajo ti dedci dons na polno..ma dej!! Ti mu daš vse čustva, podporo sex, družbo…on tebi ne da čustev nič ne obljublja. HA! Ja friend with benefits si. Le to..ker mu pustiš.. ampak te razumem ker je danes že vsak tak. Bilkoti..js sm raje že kr cel laj samska. Tko.

New Report

Close