Najdi forum

In kakšen izgovor bi našel, če bi te “en fleten putrček” (kako simpatično :-)) – npr. AKA – opazil v živo?

@ajrad7:

Izkušnje lahko naredijo svoje. Tudi če bi se “en fleten putrček” v trgovini zaletel v nekoga, bi bila to same še ena izmed žensk, ki so tako ali tako vse enake.

Ne govorim, da je to tako. Lahko pa je.

ajrad7,
če bi se kakšen fleten putrček zaletel vame v trgovini in bi beseda dala besedo, bi jo gotovo povabil na kavo. :-)))))))))))))

Očitno smo že tolk OUT, da sploh ne opazimo več fletnih putrčkov, al kaj? :)) A tako vidva to dožviljata Poiu in Krentam? Hehehehe, pol se mi pa sploh ni treba trudt,d a bi bla opažena in da bi bla fletna, hahaha. Pol pa res to počnem in živim le še zase :)) No sej tko je tud fajn, sam frendi pa nimajo zmer cajta za moje domislice (otroc so že mal po svoje in na stikih), čeprav je sam bit tud zlo luštn. Očitno forever 🙂

oooo, jest opazim vsak dan ogromno fletnih putrčkov. Mislim, da je kar dobro, da se potrudiš, da ostaneš fletna. Čeprav samo zase. Za enkrat.

Skoraj vedno se potrudim, da tudi popolni neznanki kaj rečem. Čisto kaj nevtralnega, o vremenu, ali če se kaj dogaja v okolici. Moram pa reči, da le malokatera poprime pogovor. Je pa tudi res, da sta dve ali tri dame v okolici, ki po moje, takoj ko me vidita letita domov na pouštr. Ampak kaj, ko sta kr starejši od mene :-))))))))) no ja, nikoli ne reči nikoli
:-)))))))))))))))

ajrad7

:))) Hvala ti za tisti namig… simpatična Aka…hehehe… Intuitivno…pa mislim, da se sploh ne motiš! Ampak… pustimo za zdaj mldeniče, naj uživajo v tej samskosti, tej blagosti, blagoslovljenosti, božjem daru in miru….enako velja tudi za punčke, ki sem s tem vztrajno hvalijo…. razprave pa nobene…resne… mene samo zanima, kaj je s pobudnico te teme : ZA VEDNO SAMSKA…… Ona se sploh nič več ne oglaša. Hm… Občutek imam, da se je zaljubila. Imenitno! Zaželimo ji vso srečo… mi pa še malce razglabljajmo… čeprav me moti, da moj odgovor ali pisemce vidite šele naslednji dan… ali pa jaz vaše… no…morda pa je tako sploh in edino prav.

AJRAD7… hvala še enkrat… :)))

Grem se malce učit… vam pa želim en super extra, sega mega večer… MOJE DAME… priklon GOSPODOM… 🙂

Aka, ljudje smo si različni. Če ti jaz rečem, da sem rada sama, ti to popolnoma nič ne pomaga, ker tebi je tvoja samskost breme, želiš si moškega, občutka varnosti, smeha v dvoje. Jaz si pa želim predvsem veliko časa zase, pa da sem lahko tiho, da se mi ni treba pogovarjat, če pa si že zaželim družbe, da koga pokličem in se dogovorim. Ne da se mi prilagajat, ne da se mi pogajat, ali imam pravico do vikenda zase ali ne (ne da bi bil moški užaljen zaradi tega), ne da se mi polagat računov, kaj šele, da bi si želela skupaj opremljat stanovanje ali kupovat avto, načrtovat počitnice in tako dalje. Meni je fajn, da se lahko o vsem tem odločam sama. Ob misli na skupno tedensko nabavo zalog hrane me kar zmrazi in čisto nič ne zavidam parom, ki jih srečujem v trgovini.
Zvije me edino ob kakih večjih projektih, se malo zasmilim sama sebi, kako fajn bi bilo, če bi to ali ono nekdo opravil namesto mene, potem pa se vzamem skupaj, pokličem kakega kolega vseznalca in nekako rešim.
In še en velik plus: nihče mi ne očita, koliko zapravim za cunje, čevlje, frizerja in tako dalje. 🙂

Zdaj sem še enkrat prebrala svoje modrovanje. Madonca sem zaj….na.

@ločevalka:

Kot sem že napisal, živeti sam je najlažje na svetu. Če sam sebe prepričuješ, kako je življenje v paru nemogoče, postane tudi edino zveličavno in pravilno. Izjemno primeren stan za zahtevne, brezkompromisne in tečnobe.

Drobnega tiska seveda ne bomo brali. Ah… kdo bi se ukvarjal z malenkostmi.

:)) Hehehe Poiu, veš, da sem odkar sem sama postala bolj prijazna do ljudi okol sebe. Včasih sem se odzvala zelo ignorantsko, če me je kak tip ogovarjal, čerpav sem bila v nekih običajnih stikih – “o vremenu” zlo komunikativna in sproščena, vendar predvsem z ženskami, nekako se mi ni zdelo prav, da se pustim ogovarjat moškim? Sedaj pa..včasih mi je prav v zabavo,d a malce poklepetam, in tudi takrat ,ko mi ni ravno do tega, se odzovem pozitivno, menim,d a z nasmeškom vsakomur polepšam dan 🙂 Itak,d a se urejam in vse počnem še naprej, ampak predvsem zase, da sem sama sebi všeč, ko se pogledam v špegu in nikol več se nisem prirpavljena urejat po diktatu kakega tipa. Mi je všeč bit sama – skoraj tko kot Ločevalki, čeprav vseeno malo manj – nimam ravno paranoje pred tem, da pa bi kdaj spet kaj počela v paru :))

Hehehe par starejših, ki letijo na povšter..ma sej ti ne deluješ tko desperate, da bi nujno nujno rabil vsako rešilno bilko, ne? Takšne, ki rabjo povšter al pa tipi, ki se ti napopajo kot polipi; ma nak, mislim, da niso pratnerji po mojem okusu.

Zakaj si tako prepričan, da je nemogoče tako čutiti? In ja, nekaterim je živeti sam najlaže (in najlepše), nekaterim je pa to huda muka (kot lahko prebereš tudi tukaj gor)!!! Nismo vsi narejeni po istem kopitu. Jaz sem dala skozi samsko življenje brez obveznosti, zakon in zdaj samsko življenje z obveznostmi. Toliko kilometrine pa tudi že imam za seboj, da vem, kaj mi ustreza.

Ali sem brezkompromisna tečnoba, pa ti pač ne moreš vedeti.

Bravo! Samo podpišem lahko. Lepo in jasno napisano.

Lep dan

Potem je neresen in mu očitno prideš dobro le za “spolno popestritev”, kaj drugega pa ne ceni na tebi in mu je postranskega pomena, saj nima 20 let, da se ne bi upal spustiti v resno zvezo. Če noče zveze, noče tudi globlje čustvene povezanostis tabo, ampak si želi zgolj seks, ostalo so le izgovori. Zato tudi mislim, da je vprašanje časa, kdaj te bo zapustil, takrat, ko se te bo pač naveličal, če bo seveda sploh dovolj pogumen. Tudi bolestno ljubosumje ne more biti odraz ljubezni, ampak bolj tega, da si te lasti, da je negotov v svoji moškosti, torej nezrel.

Tudi ti izbiraš napačne motive za zvezo, če si iščeš moškega zgolj za to, da bi pomirila lastne viharje v sebi, ko se vojskuješ s časom zaradi strahu pred odtiktavanjem notranje biološke ure. Takega moškega potem zredcuiraš zgolj na funkcijo darovalca sperme. Edini motiv za zvezo ti mora biti le ljubezen in iskrena čustva.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Krentam!

Tebi namenjam tele besede: SI KRATEK, JEDRNAT IN SI “MESNATO” JASEN.

Tvoja razmišljanja, pripombe in pomileki so resnično na mestu. In ja… zadaneš v SRČIKO problema…

Rada preberem tvoje vrstice!

Lepo bodi… tudi drugim želim, da se imajo lepo…

A.

Če je človek samozadosten, naj bo in naj si najde partnerja, ki je podobna pa naj se greta zvezo z distanco. če bo v redu, bo. Zdaj, če to nisi pa prav tako ni nič narobe. Ampak še boljše, ker so kasneje emocije toliko bolj prosotne.

Ženske, a ne razumete, da je problem v vas. Partnerja si izbirate ve in ne obratno. Zdaj, če dobite takšnega, ki bo, kot ve pravite imel v sebi željo in potrebo po bližini, navezanosti, harmoniji itd… Takšen vas bo odbijal, ker kot pravite ne bo DEDEC. Če si izberete dedca, bo pa spet narobe, ker bo vsega premalo, raze zaljubljenosti, ki je minljiva. Tako, da prav občutudjem tiste, ki vsaj priznajo, da so same krive, ker jih napačni privčlačijo.

Te dni sem priča čistemu nasprotju temu, kar ti praviš. On (moj znanec) je do nje (moje prijateljice) čuten, ji pošilja sladke sms-e, se odpelje z avtom na drug konec Slovenije ponjo zato, da njej ni treba iti z vlakom, pa je ona ena tistih bolj divjih punc, za katero bi vsak rekel, da ne pali na prijazne fante. Skratka, čisto izpodbijanje tega, kar si napisal.

Moj pogled je takšen:
Če nekomu nekaj močno fali, bo našel partnerja, ki bo tisto imel. Npr. Ženska ima očeta alkoholika, velika šansa, da bo tudi njen fant, mož. Npr.: Fant je čustveno otopel. Privlačile ga bodo zelo čustvene ženske.

Velikokrat velja, da ženske dobijo podobnega fanta kot je oče. Fantje pa podobno žensko kot je njihova mama. Temu se pa lahko izogne le tako, da se poglobi vase, odkrije svoje napake, dela na sebi, se uravnoteži, si uredi svoj vrednostni sistem in je zadovoljen sam s seboj, se pravi, da ne rabi nujno za vsako ceno partnerja. V tem primeru bo takšno uravnoteženo osebo privlačila uravnotežena oseba s podobnimi vrednotami in pogledi na svet. Taka veza dejansko lahko traja.

V grobo se strinjam s tem, da smo sami krivi, če nas privlačijo vedno enaki partnerji in jih vedno dobimo po nosu na podoben način. Enostavno se je treba mal poglobit vase, kaj prebrat in kaj spremenit.

fant123… To je začasno, ženska je verjetno pred kratkim izstopila iz porazne zveze, oz. gre tukaj za izkoriščanje, ne pa ljubezen.

XTIAN… Ljudje, ki so imeli napačne starše imajo več možnosti za porazne zveze, ker v ihti hitijo za objemom in ne razmišljajo. Nalepijo se na prvega.

Ne! Moški je močnejši in ženska šibkejši spol. Kaj to poemni. Združitev dveh različnih polov. Poznam pa primere, kjer je obratno in imajo ženske moški temperament in obratno. Saj drugačne jih tako ali tako ne bi vzele.

Fant123, poročaj čez par mesecev, kako je z njima.Divja ženska, ki pusti za sabo kakšno gnilo zvezo, se rada zateče k čutnemu fantu po malo pozornosti.Potem bo prišel mimo en frajer, ji narobe pomežiknil in imela bo novega tipa, čutni fant pa se bo spraševal, kaj je delal narobe.Nič ni delal narobe, ona se je napajal z njegovo pozornostjo, on je to razumel kot ljubezen, ko je prišel mimo alfa samec, ga je pač zavrgla, saj čutni fantje niso nekaj, kar bi povprečna ženska res želela imeti, v njih ni gole privlačnosti.

Se strinjam z amortiusom.

Saj je čisto enostavno. Vse skupaj ni čisto nič drugega, kot neka formula kako vse skupaj poteka. V zgodbi ženske, kot protagonistke zveze pa so različne spremenljivke. In te spremenljivke si niso tako različne med sabo (moški). Ja… Ljudje smo si različni, za ljubezen si iščemo sorodno dušo, ampak kdo je tako pameten? Redkokdo.

Kot je že amortius rekel… Kvalitetnih žensk je veliko. Kvalitetnih moških pa malo.

Dokler je ženska mlada, se ji sladko jebe. Pridejo tipi, taki drugačni. Mah… Lahko je totalno pasivna. Moški osvajajo, se ponujejo, one sprejmejo/zavrnejo. Zavrnejo enega, dva… n moških, ki niso spolno privlačni. Zdaj se moramo eno stvar zmenit. Kaj sploh je spolno privlačen moški? Enkrat za vselej poglejmo resnici v oči. Ženske moška zunanjost ne privlači! Lahko si jo rajcate na Brada Pitta, kogarkoli… Ob tem se ne vzburite. Moška privlačnost je kompleksna stvar. Skratka… Ko pride spolno privlačen tip je samo privlačen. Nič več. Ker je možat, samozavesten, egoističen, čustveno stabilen, vas na začetku to rajca, spolna privlačnost in zaljubljenost pa je pač minljiva. Ko to mine, nekdaj tako razburčjivega moškega šinfate na kavicah s kolegicami ali pa si najdete enega čustvenega za tolažbo, ki pa seveda ostane samo vaš prijatelj. Tako gre nekako v nedogled.

Dokler naenkrat ugotovite, da ste stare (beri nezanimive za moške), da imate kariero, da se je treba zresnit, da vam je libido padel, morda imate celo že otroke…

Kaj potem narediti… Frajerčka dobiti… Hm, ne… Kdo vas bo pa vzel, če si lahko najde eno mlajšo, ki bolje zgleda. Tudi čustveni moški vas nočejo zaradi dveh razlogov. Prvi je ta, da tudi oni si želijo lepo, mlado žensko, drugi je pa to, kar je že en uporabnik navedel. Čustveni tipi ne maramo sprevrženk.

Poleg tega pa… Saj je večina samskih tukaj že dokaj starih. Tam 35 in več. Ste na tem forumu že kdaj srečali 20 letnico, ki bi jamrala, da je samska?

Pain,
sem malo spremljala tvoje poste in moram reči, da toliko jeze kot jo imaš ti v sebi še nisem zasledila.
Kaj so ti naredile ženske?

Itaq da boš samski, če sovražiš ženske!

Oprosti, ker sem malo groba in ponavadi ne sodim, ampak tvoje pisanje je še bolj grobo in sem res morala komentirat.

New Report

Close