Najdi forum

za vedno je zaspal moj ati

Draga Nataška!

Me veseli da ste vsi zdravi.mi smo bili pa v kompletu vsi bolani cele počitnice cela familija.Hvala bogu zdaj smo končno zdravi,pa jaz ko nisem bila bolana pomoje 10 let, sem zdaj pošteno nastradala brez glasu sem bila cele 3 tedne potem so pa še vsi ostali zbolel vročina bruhanje itd,samo da je za nami.

Ja draga Nataša obisk groba je boleč ne vem ali bo tako vedno,enostavno ne moreš verjet,da je bitje ki si ga tako ljubil tam noter groza.Spominske maše so pa za nas bljižnje vedno hude,drži se saj veš da bi bila mamica žalostna če bi vedla,da tako trpiš.Veš pridejo dnevi,ko mi spomini ne dajo miru pa kar še vedno ne morem verjet da ga nimam več.Drug teden v torek bo 9 mesecev odkar je za vedno zaspal,joj kako ga pogrešam.

Tudi jaz bi te rada v živo spoznala,za kakšno kavo bi se lahko zmenile.Vem da ni pametno da sem na forumu pustila svojo telefonsko bila je namenjena tebi,če želiš me lahko pokličeš bi bila vesela,moja sorodna duša.

Aja vozniški izpit zaenkrat gre super 15.3. ob dveh popoldan imam glavno vožnjo.Drži pesti.

Tvojo zlato mamico in mojga atija pa naj angelčki čuvajo

Objem Barbara

Zdej sem še enkrat brala ta forum draga zlata Nataška ne vem verjetno sem spregledala ko si napisala da je tvoja mamica zaspala 16,veš kako mi je hudo tvoja draga mamica je odšla na moj rojstni dan 16.11.res mi je hudo.Prav spomnim se tega dne kako sem jokala,ker je bilo prvič ko me ata ni poklical.

Objem Barbara

Barbi !

Saj veš kdo sem. Tudi mi počasi izgubljamo bitko.
Groza kako boli.

Draga Lidija!

Sej ne vem kaj ti bi rekla u glavnem hudo mi je zate,mami in Tanjo ker ste enkratne osebe držite skupaj.Veš jaz ga nimam več vse na svetu bi dala da bi ga lahko še enkrat objela ampak to so samo neizpolnjene želje,ti še imaš to možnost izkoristi jo.Vem zdaj je najtežje to je grozn,ko del tebe odhaja.Najbolj mi je žal tebe ker vem kakšna oseba si da zelo trpiš ampak naši staršši si tega živalskega trpljenja niso zaslužil.Jaz ti želim in še zmeraj upam na najboljše,ampak če se zgodi naj gre tam ki ni več trplenja,ki sije kot zvezdica in čuva nate.Čuvaj mamico.

V mislih sem s teboj.Oglasi se še kaj

Barbara

Draga Lili-Lidija!

Želim ti veliko moči , da kar najlepše preživiš te zadnje dni , ki so vam skupaj dane! Izkoristi jih do maksimuma, da si pozneje ne boš po nepotrebnem še z očitki poglabljala bolečino, ki bo večja, kot si sploh lahko predstavljaš.
Tvoji mami pa želim , da če res ni več rešitve,da gre med zvezde mirno , brez bolečin in trplenja!!
En topel objem iz srca….z mislimi bom z vami!!
Nataša

Draga moja Barbara!

Ma se ti ne zdi, da je za to zimo dovolj bolezni, snega, nesreč,… ?
Še sreča, da nam že nekaj dni sonce tako pridno topi snežno odejo, in tako kmalu upam na prve zvončke,trobentice,….. . Mi je tako lep letni čas ta POMLAD. Pa čeprav bo letos prva brez mami in njenih cvetličarsko-vrtnarskih nasvetov, ki so bili kdaj tudi čist mimo…se je strašno veselim. Rada imam prebujajočo naravo, urejanje našga mini vrtička, pa cvetnih gredic,..pa še čas imam biti sama s sabo s svojimi misli,..no če pa imam kdaj še s sabo škratka pomagača v podobi mojga sina, pa je delo še toliko bolj “veselo”.
V Prekmurju je zelo pogosto govoril in spraševal o mami-babi zvezdici in veš da smo brez težav govorili o njej, pregledovali njene stvari, knjige, ki jih je oboževala, saj je bila pravi knjižni molj,..sine si je prinesel vse zbirke pravljic, kar jih je imela in ni jih malo…..le slik smo se nekako vsi zavestno izogibali. Ne vem…saj doma imam na vidnem mestu našo družinsko fotografijo, prav tako tudi tam in mi še vedno potečejo solze ko jo vidim, ampak da bi skupaj s sestro, bratom in atom gledali fotografije pa ne,…kot da se bojimo drug drugemu pokazat kako nam je hudo, …To kako jo pogrešamo pa si lahko brez težav povemo,….

zdaj pa v nove zmage!

Lep sončen dan draga moja in topel objem iz srca!
Nataša

…a ni naključje ta 16.11? Mislim, da je res nekaj na tem da sva sorodni duši..
Je pa brat imel en dan prej RD 15.11…..pokopali pa so našo mami na sestrin rd 18.11…..tako da vem, da njuni rd nikoli ne bodo več v znamenju veselja, ampak le joka in žalostnih spominov!

Draga Nataša!

Vem da si nehote spregledala, ker je naša Barbi napisala da naj čuvam Mami, vendar meni prek tančice odhaja moj najboljši Ati. Vseeno ti hvala za lepe besede, ki so še kako dobrodošle. Barbi pozna mene in vse nas.

Lidija

Draga Lidija!
Iskreno se opravičujem, za napačno “interpretacijo” napisanega!
Res mi je žal, da sem nehote v tebi sprožila še dodaten nemir in bolečino.
Moje pisanje je pa bilo in je še vedno iskreno mišljeno: izkoristimo kolikor se le da dane trenutke z našimi ljubimi, ker nikoli ne vemo, kdaj bo zadnje!
Tebi , mami in sestri pa iz srca želim veliko moči , da boste skupaj ob atu, ko ste še lahko!!
Topel in iskren objem !
Nataša
pa še enkrat: oprosti za neljubo napako!!

Draga prijateljica!

Se tudi jaz opravičujem,ker sem tako napisala da si napačno sklepala ampak nič hudega.Poznam Lidijo in celo družino in so res vsi enkratni,hudo mi je pa zanjo ker zelo zelo trpi je zelo navezana na atija tako kot sem bila jaz res prav iz srca ji želim čim manj trpljenja.Žalosten je ta svet tudi njen ati se bori ampak mnogo prezgodaj je še,ampak prokleta bolezen ne zbira.

Ja Nataša tudi jaz sem to delala pred bratom in mami sem se komaj zadrževala,potem bi vsi skupaj samo jokali,dala sem si pa duška ko sem bila sama moja bolečina in jaz.
Tudi jaz se veselim pomladi dost je bilo snega in mraza.
Moj preljubi ati ima 16 3 rojstni dan spet 16 ane vidiš midva z atijem imava oba na 16 rojstni dan on marca jaz novembra

Danes sem izvedela za sigurno da bo moj brat imel fantka sem vesela.

Nataška oglasi se!

Predraga Lidija!

Moram ti povedat,da se spominjam koliko smo se skupaj pozabavali,nasmejali itd,če se rabila kakšen nasvet si mi zmerjaj pametno svetovala in iskreno res hvala ti.

Danes, ko te gledam mi je zelo hudo tvoje učke so tako žalostne res iz srca mi je hudo za vse vas,ampak tako je, včasih pomisliš da kot da bi se kdo nad nami delal norca iz nas da smo se dosti mlade za tako bolečino.Tale forum je res balzam za ranjeno dušo,ker smo vse sorodne duše.Jaz se zmeraj upam in ti želim najboljše,mogoče pa še ni vse izgubljeno.

Objem Barbara!

Barbi!

Hvala za lepe besede. Res je, upanje umre zadnje. A ne kako smo vsi ranljivi pa se tega sploh ne zavedamo?

Nataša nikar se ne sekiraj za tiskarskega škratka. Nič me nemore bolj prizadeti kot me je ta prekleta bolezen.

Pošiljam vama obema en topel objemček,
Lidija

Draga Barbara!
Čudno ne, da jaz tako pozno pred računalmikom,
sine je bolan in ker mu moram dajat AB na uro,bivakiram doli in čakam na uro!

Draga prijateljica!

Upam,da je tvojemu sinetu danes kaj bolje.Ja moraš čakat uro za antibiotik mi smo to mel že ne vem kolkrat.Kaj pa ti,a se kaj bolje počutiš?
Včeraj je bilo devet mesecev odkar nimam več atija,zelo zelo ga pogrešam.
Veš čist vsak dan se obremenjujem s tem šoferskim izpitom,komaj čakam 15.Če pa mi ne bo ratal pa še enkrat enkrat bo že.

Javi se kaj sem v mislih s teboj.

Objem Barbara

Draga Barbara!
Šele zdaj sem videla, da mi je preneslo le prva dva stavka.
Kot prvo, ti pošiljam en virtualni a vseeno iskren objem ob teh še posebej teških dneh. In ta sivina dneva, še bolj potencira to našo nemoč in žalost. Tudi sama vsak ponedeljek doživljam tako kot tisti 16.11. ko je umrla,…in namesto da bi bilo lažje, se mi kdaj zdi , da šele zdaj počasi dojemamo to kar je že neizogibno: Ne bo je več nikoli nazaj!! ….
Ker imam trenutno kar veliko obveznosti, ker se približuje matura in razni zaključni izpiti,pa službene obv. , pa še bolezni,..ćez dan kar gre, večeri pa…saj sama veš…ne bom se ponavljala…..le žalost in solze, ki so postale moje prave prijateljice, saj mi res velikokrat olajšajo dušo in očistijo glavo.
Sine je iz vrtca prinesel virozo in jo velikodušno razdelil med nas. ..tako da smo se ta teden vsi bolj al manj nalivali s čajem, medom, limono , konzulmirali sadja na kile, tako da smo že kar dobro, sine pa bolj švoh piha na nos, zato se mu je vnelo uho in smo na AB , tako da kakor koli sem računala na 8h, nam ena pade večer-ponoči…no glavno da že deluje in smo to noč končno spali skoraj celo noč.
sonce je kar fajn stopilo sneg, dans ga je zapadlo za en prst novga, ki pa je sam povečal brozgo na cestah in blato pred hišo…2km naprej pa že zvončki, teloh,…in burja..te pa ne maram,..sem prav vesela, da smo se preselili in je pri nas skoraj da ni,…vsaj tako močne ne !

Ti pa želim veliko sreče na šoferskem! Vsekakor si pogumna, jaz se pa tako bojim voziti avto, tako da samo misel na to, da bi šla na izpit me kar zvije! Res: BRAVO TI!!!!! Pesti bom pa vsekakor držala.

Zdaj pa prazni želodček sinka kliče! Bodite zdravi vsi in pazi nase!
Objem moja draga prijateljica!!!
Nataša

Draga Lidija-Lili!
Velikokrat se spomnim nate in tvojo bolečino ter nemoč v teh teških dnevih,polnih pričakovanja in neizvesnosti!
Pošiljam ti veliko pozitivnih misli, iskren objem in moči!!
Nataša

Predraga Lidija!

Še enkrat iskreno sožalje ob izgubi nenadomestljivega atija.Hudo mi je,danes so se zopet odprle še moje rane,skos mislim nate.Ste družina ki ste zelo navezani en na drugega,tako da boste skupaj zdaj ko je najtežje.

Vidiš zdaj imava obedve svojga angelčka,ki bo vedno z nama,sta kot zvezdice na nebu tam kjer ni bolečin in trpljenja. Pozdravi mamico in tudi njej izrekam iskreno sožalje.

Objem Barbara.

Draga Lidija!
Dovoli, da ti tudi jaz izrečem iskreno sožalje ob izgubi ljubljenega ata!
Vem, da nobena beseda, gesta ,..zdaj nima učinka, ampak vseeno naj te tolaži misel, da tam kjer so zdaj naši ljubljeni ni ne trpljenja in ne bolečin!

Objem iz srca Nataša

Draga moja Barbara!

Danes je naš praznik….čestitke!!!
Meni pa je takooo hudo. Solze kar tečejo in tečejo, v prsih me stiska , v grlu imam cmok.
Danes je že 15tednov od kar je ni, pa še 8.marec o katerem je vedno rekla , da je to naš praznik in da ne smemo pustit, da nam ga moški in trgovci zafurajo! Ponavadi smo ji kot otroci nabrali kake zvončke, naredili voščilnice, ata pa nas je vse šjore v hiši počastil s kako rožco al čokolatini…Nikoli ni pozabil!!
Tudi danes ji je nesel rožce in svečko—in jokal je, ko me poklical….zato mi je pa še bolj hudo…
Oj le kdaj se bo omilila ta bolečina? Le kdaj se bom sprijaznila, da moje zlate mame ni??

končala bom…da ne zamorim še tebi ta lep sončen dan !!
Objem draga moja!!

Nataša

Draga moja Barbara!
Le lep pozdrav in vse lepo čez vikend bi ti zaželela!!
…pa veliko sreče 15. na vožnji!!
Grem si mal dušo spočit!
Objem Nataša

Draga Barbara in Nataša!

Hvala. Preveč boli da bi še kaj napisala.

Lidija

New Report

Close