Najdi forum

teža nosečnice

Uf, uf. No, nosečke smo tudi občutljive:-)) Sicer pa ima vsak pravico do svojega mnenja, kajne? In to brez, da bi se obremenjevala s težo.

Pisale pa ste sigurno same “res debele” privoščljive nosečke:-) Ne bit hude, to vpliva na plod:-)

Jast sem bivša nosečka. In res je,ja,vsak ima pravico do svojega mnenja.
Nisi ti vredna komentarjev. Vsaj iz moje strani, ni pa potrebno se posmehovat in zgražat nad ostalimi. Lp

dadika verjetno sem zate res debela, saj imam celih 63 kg na svojih 165 cm;) vsake oči imajo svojega malarja. s tem da sem v 22.tednu in začetna teža je bila 53 kg. POČUTIM SE ODLIČNO:)

ampak veš kaj, jaz bom lahko čez eno leto lahko prav fletno izgledala, tebi pa tudi super izgled ne pomaga…:) saj veš kako pravijo na dolenjskem takim: QQŠ

ja, nosečke smo občutljive:)

bravo.se podpišem pod tale post.

Yonix

Ja, tudi jaz ne podpiram žensk, ki imajo nosečnost kot izgovor, da jejo za 3.

Ampak žal v precej primerih, ko se ženske veliko zredijo ne gre za žretje … jaz mislim, da je v največih primerih krivo zadrževanje vode. Sodim tudi po sebi. Nisem se še veliko zredila, ampak ob ENAKEM (količinsko in kakovostno) prehranjevanju se v prvih 5 mesecih nisem zredila NIČ, v 6 mesecu 6 kg!, v 7 spet popolnoma nič … res pa je da so mi v šestem mesecu začele zatekati noge in roke …

In ne, ne šparam s hrano … jem ko in kar mi paše. Vendar v precej normalnih količinah.

Še enkrat – ne gre vedno za pretirano žretje. Če bi šlo za to, bi punce potrebovale kar precej časa, da bi kilograme oklestile … ne pa nekaj tednov oz. mesecev. Ane?


mislim da sem se tudi jaz oglasila na prejšni post in ne nism debela, deleč od tega….mislim celo da je tebe več skupaj kot pa mene…pa še zmeraj ne zmerjam ljudi ki so malo bolj obilni…torej malo zdrave pameti 😉

V 33. tednu: +10kg (iz 70kg na 80), prve 5 mesecev 3 kg, potem v 14 dneh 3 kg, …ful neenakomerno, pa vedno ista količina hrane.

Svojega mnenja ne bom spremenila. Sicer pa pravijo: Če stopiš mački na rep, zacvili:-)

Nekatere ste tolko napadalne do napisanega, da se mi vaši otročki prav smilijo…

No to je pa že druga zgodba!


Svojega mnenja ne bom spremenila. Sicer pa pravijo: Če stopiš mački na rep, zacvili:-)

Nekatere ste tolko napadalne do napisanega, da se mi vaši otročki prav smilijo…

No to je pa že druga zgodba![/quote

Sej ti ni nihče rekel oz.napisal, da moraš spremenit svoje mnenje, ampak ni potrebno, da si tako žaljiva, glej,nikoli neveš kaj tebe čaka jutri.
Zakaj se ti pa smilijo naši otročki? A ti misliš, da našim malčkom kaj manjka? Ali,da imajo kaj odveč?. Ah ja no, kot si napisala. Res,je to zgodba zase,in bolje da jo zadržiš zase…..

meni osebno se bolj smilijo tvoji otroci….ker pričakuješ od vseh ljudi da bojo popolni…in vrjetno si taka tudi do svojih otrok. nihče ni popoln še zdaleč pa ne ti….je pa tako enim je bog dal postavo drugim pa pamet. pa brez zamere 😉

kar seješ to žanješ…:)

meni osebno se bolj smilijo tvoji otroci….ker pričakuješ od vseh ljudi da bojo popolni…in vrjetno si taka tudi do svojih otrok. nihče ni popoln še zdaleč pa ne ti….je pa tako enim je bog dal postavo drugim pa pamet. pa brez zamere ;)[/quote]

se podpišem,pod to izjavo

dadika, tvoje izjave so bolane. Ampak res bolane :((

Res je, da ima vsaka svoj “ritem prireje”. In ne pomeni, da če se zelo zrediš, boš ostala rejena. Predvsem pa ne, da je nosečnica kaj manj privlačna. Tudi meni se ne zdi prav kogarkoli obsojati, ker se vsako telo odziva po svoje, ne glede na naše želje. Vsaka nosečnica se gotovo trudi po svoje, da zdravo je, kolikor to zmore.

Jaz sem se tako v prvi, kot v srugi nosečnosti zredila za 12 kg, a sem bila TAKOJ po porodu na stari teži. Torej sem imela veliko plodovnice in tudi težke porode.
Zredila pa sem se (žal) po vsako nosečnosti šele med dojenjem – pri meni to ni imelo shujševalnega učinka, saj me je vsako dojenje zelo izlakotnilo in sem zato res več jedla.

Sedaj, tretjič, pa mi je slabo in se do 17. tedna še nisem zredila oz. morda pol kg (v prejšnjih dveh sem bila v tem času že +3 kg). Sem pa tokrat štartala s preveliko težo, tako da me nič ne skrbi. Lahko, da bom imela le drugačen tempo pridobivanja teže.

Tine@: Saj te popolnoma razumem. Vem, da si jezna na svoje žretje:-))

ma ti si bolna v glavo!
punce predlog ignore njena sporočila pa je 😀 pa rade mejte svoje trebuščke….saj raste novo življenje v njih 🙂

Dadika, ma jast nimam bit zakaj jezna na svoje žretje. Jast sem prišla nazaj na svojo težo,ki sem jo imela pred nosečnostjo, tako,da se nimam zakaj jezit. In ja, sem imela v nosečnosti tudi obdobja,ko sem žrla, in veš kaj? Prav luštno mi je bilo. Tebi pa dvomim,da je, ker iz tvojih postov domnevam,da si dobesedno šteješ grižljaje,in obroke, da slučajno nebi bila predebela,in da ti partner nebi kaj rekel, ker domnevam,da pričakuje od tebe, da boš popolna.
E,in zdaj ti pa jast lahko rečem,ne bodi jezna,ker nisi sproščena in ne uživaš v nosečnosti, in bogi tvoji otroci, ker boš verjetno tudi njih kontrolirala koliko bodo pojedli. Ma kaj jih boš imela na dijeti, že od samega začetka? Dadika,dej se malo sprosti, tu pa tam pojej kakšen kozarec nutele,kot sem ga jast,pa sem vseeno prišla na svojih 55kg, ne bit zagrenjena,in boš videla kako se boš bolje počutila. Pa tudi tvoj dojenček,bo boljše volje :))

Likiti :)), se strinjam z tabo. Najbolje je ignorirat tiste, ki očitno niso srečni…….

ja, ženskice nima smisla…puste-mo to dadiko, ker pač nima vseh doma:) škoda časa in energije;)

raje se primimo za trebuščke in si zaželimo, da naši otroci nikoli ne bodo imeli takšnega mišljenja oz., če se lahko izrazim, ne bodo taki idioti:) TO NAJ BO NAM POMEMBNO, DA JIH BOMO VZGOJILE PRAV:)

:D:D

New Report

Close