Najdi forum

teža nosečnice

Še ena, ki je zanosila z 82 kilogrami…
Sem pa prav tako kot zt v sedmem tednu in mi hrana prvič v življenju smrdi, pa tudi cele dneve mi je slabo :((, čeprav zaenkrat še ne bruham… Po svoje je to še dobro, ker se drugače redim že samo, če hrano gledam ;)).

Gabyyy, kako pa je kaj zdaj s tvojo hčerkico? Ubogi otrok!!! Držim pesti, da gre obema na bolje!

Ja na žalost sem tudi sama med tistimi krepko čez 70. Že v prvo je bilo tako, sedaj v drugo je pa še slabše, saj sem komaj v 16. tednu in sem že blizu stotice. Tolažim se z mislijo, da bo v letu 2008 vse drugače in bodo kilogrami z malo truda kar skopneli :)))
LP, M.

oj Ineska
Najlepša hvala za zaskrbljenost in vprašanje.
Hčerka je hvala bogu super,ima zelo visok prag bolečine in je tudi zelo potrpežljiva….tako da bi kar nazaj v bolnišnico šla saj ji je tam bilo super,ker imajo veliko igralnico.
Meni je bilo velik težje in srčno upam ,da mi šok in strest ne bo pustil posledice na otročku.

P.S. pa še vedno se ne morem zredit…žal niti gram ne gre gor,ne vem več kaj naj delam.
Vem ,da se sliši čudno saj vas veliko tarna ker se redite preveč,ampak žal več ne vem kaj naj jem da se bom vsaj malo zredila san me moja G namerava dat v bolnišnico zaradi tega…

Lep pozdrav in čuvajte svoje trebuščke

Jaz tudi vzhajam ko ta najboljši kruh: dobila sem že 10 kg, pa mi do poroda manjka še kar lepo število tednov.

Startala sem s 60 kg, končala pa bom pri???

Ampak enostavno ne zmorem biti lačna. Saj jem sadje in zelenjavo in zelo malo sladkarij, ampak enostavno moram nonstop nekaj mleti…

Startala z 68, pri 16t sem imela dobro kilo in pol več. Zredila sem se največ v prsa…iz 75b sem zaenkrat na 75d oz. 80c…katastrofa:(

Prvič sem štartala z 82 kg, rodila s 112, 3 dni po pordu imela 88 kg. Tokrat sem zanosila s 95 kg, pa sem 3 odbruhala, tako da mi to čist ustreza, Kregal me zato ni še nihče. Rada bi, da bi se čimmanj zredila, kaj pa bo, bomo videli.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Zanosila z 49 kg, zdaj jih imam 59 kg. Noseča pa 28 tednov. Upam, da bom po porodu dobila nazaj svojo postavo, bo treba kar delat na tem… Ampak se za zdaj raje ne obremenjujmo s tem, ane :))

Zanosila sem z 90 kg in do poroda pridelala 99 kg,
trenutno jih imam 88.

Prvič sem zanosila z 62 kg in pridelala 22 kg – pol nosečnosti sem preležala. Tokrat pa sem zanosila z 68 kg 8ni šlo vse dol) in v 11. tednu imam 2 kg več. Mi pa ni do hrane in precej bruham. Bomo videli kako se bo izteklo. Vsekakor se vedno da shujšati.
LP

zivjo ze nekaj casa prebiram forume in koncno sm nasla forum o tezah nosecnice, s partnerjem nacrtujeva prvega malega bambina, vendar sm zelo v skrbeh. trenutno imam 75 kg visoka pa le 163, se pravi dokaj majhna a močna pa me zanima kdaj se mi bo trebušček, saj me je v tebuhu kar dosti in zadje čase le o tem premisljujem kakša nosecnica bom, ali bom imela lep trebusšček kljub ze sedaj velikim kg.????

hvala na odg.

LP

ne obremenjuj se s kilami, kile bodo šle gor tako kot dol. tudi jaz sem štartala za neki čez 70 pa sem se samo 7 kg v 7 mesecih zredila. tako da boš taka kot boš, samo da bo z bebiko vse okej, kile boš pa že vzela nazaj dol. meni se vsaka nosečnica zdi lepa, sploh ker v sebi nosi novo življenje. ne obremenjuj se s tem kaj bodo rekli ljudje, bodi ponosna nase in imej svojo samozavest.

papa

jaz sem začela z 59 kilogrami:)….visoka sem 175….in sem ko, sem izvedela za nosečnost nehala kadit…in so šle tri kile takoj gor:)))
sedaj sem v 20 tednu in sem plus 7 kilogramov….me je kr mal strah kaj bo….:))

Zanosila z 62 v 36 tednu jih imam že 75. Zadnje tedne teža hudo hitro narašča, ampak bom pol aktivna pa bo 🙂
Srečno vsem

Iniiccaa!

Verjemi, v nosečnosti je najlepše to, da se ti špehec lepo skrije okoli trebuščka :D. Ne skrbi, zaradi tega ne boš videti ogromna. Pri nas pričakujemo tretjega fantolina, pa imam zdaj 10 kg več kot ob prvi nosečnosti, pa ni panike. Sicer bomo še videli te zadnje tri mesece, ampak se ni za sekirat. Ti se samo v miru pripravi na nosečnost in UŽIVAJ, saj prehitro mine.

Prvič sem zanosila pri 61 kg, pridela 14 kg, a sem imela 4 mesece po porodu 54 kg! Pa brez kakšnih diet, samo dojenje in 2krat dnevno ven z vozičkom.
Tudi pri 2., 3. in 4. nosečnosti sem imela na štartu okoli 57 do 58 kg, pridelala 12 do 15 kg in po porodu (dojenje!) brez težav zgubila vse pridobljeno in pristala spet na začetni teži.
Ha, tokrat bo pa drugače: stara sem 43. let, zanosila z 63 kg (EMŠO!), do 25. tedna pridelala 11 kg, od tega največ v času slabosti. Preprosto, samo kadar sem jedla, mi ni bilo slabo. In ker ni fajn, če ti je slabo, pač ješ… Sedaj me na srečo malo manj preganja lakota, imam občutek, da mi že kar fino pritiska na želodec in če je ta poln, se ne počutim dobro. Poleg tega me peče zgaga, če jem čokolado (prej moj fetiš!), kar tudi ni od muh. Računam, da bom dojila, a vseeno vem, da tokrat ne bo tako enostavno zbit težo, saj tudi sicer po 40. letu hujšanje ni tako enostavno.
Sicer pa res vsem svetujem DOJENJE kot najbolj učinkovito shujševalno kuro! štirikrat preverjeno!

Mene pa zanima, če je tu katera, ki je zanosila pri zelo nizki teži. Jaz imam 43 kg pa malo cvikam, ker me skoz vsi sekirajo, da bo z otročkom kaj narobe:-( Res sem suha, sam se drugače dobro počutim!

če nimaš motnje hranjena, si suha po naravi in normalno ješ, se nimaš kaj bati po mojem. bolje, da si suha, kot pa debela. koliko si pa velika?

lp.

AndrejaM, se popolnoma strinjam z tabo. Jas sem zanosila pri 55, pridobila sem jih 36kg,rodit sem šla z 91kg :((, V nedeljo bo 5 mesecev odkar sem rodila, in imam 57kg. Dojenje in 2 krat na dan po 3 urce dolgi sprehodi,naredijo svoje

at,

visoka sem 161cm. Res upam, da bo vse okej.

Pred nosečnostjo imela 45,5 kg, pri višini 162 cm. Sedaj sem noseča 31 tednov in imam 52,5 kg. Do sedaj sem 3-krat rodila, vedno startala s teže okoli 46 kg; zadnji otrok je imel skoraj 4 kg. Ni razloga, da ne bi bilo o.k.
Prijetno nosečnost!
Nina

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

New Report

Close