Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši Tašča me je fizično napadla – kaj naj naredim?

Tašča me je fizično napadla – kaj naj naredim?

Obvezno zadevo sporočiti policiji…in če vas mož ne razume, še njemu pokažite vrata. Mož kateri ne stoji za dejanji svoje žene ni vreden zakonskega stana…l.p.

Po tvojem mora mož stati za dejanji svoje žene, tudi če njena dejanja niso pravilna?

Včasih so rekli, da moraš živeti tako daleč od tašče, da ne more prit do tebe v copatih. Očitno je to pravilo v tvojem primeru še preohlapno:)

_________________________________________________________________________ [url=http://bit.ly/matematika-vaje]Matematika-vaje.si[/url] je spletna stran, ki nudi pomoč srednješolcem pri učenju matematike.

Napadena, upam da ste do zdaj že uspeli uredit zadevo in da je stanje normalno. Vendar bi sama na tvojem mestu prijavila v vsakem primeru, fizičen napad je fizičen napad, pa če je od neznanca pozno zvečer na ulici, moža ali tašče!
Tud moja tašča je bila kolk tolk ok, dokler sem prihajala le ob nedeljah na kosilo. Izmenjali sva si nekaj vljudnostnih fraz in to je bilo to. Čeprav me je prav odbijala, sem bila striktno vljudna in prijazna. Ker pač takšna sem in ker je mati mojega partnerja.
Ko sem se po dveh letih preselila k njih v pritličje, je bila druga pesem. Sploh se ji ne da dopovedat, da nima kaj komanderat kakšen kovter bova imela, na čem bom likala in kaj bova jedla. A se vseeno zadržim in razen moje mami nihče ne ve kakšna je v resnici. Če me priajteljice kaj vprašajo, spremenim temo.
Nikoli me ni povabila na kavo in pecivo, mojega vabila tudi ni sprejela.Sem pa parkrat, ko je imela odprto okno poleti slišala, kako je po telefonu svoji kolegici razlagala kakšna da sem (lena, čeprav je gospodinjstvo večinoma moje, da se nima kaj z mano pogovarjat, pa kolikor vidim se niti z možem niti sinom nima). Jasno je dala tudi vedet, da niti eno popoldne ne bo pazila najinih otrok (glede tega še sreča, saj jih niti nimam namena ji dajat). Še nekaj mesecev in bova na svojem. Dovolj daleč, da ne bo prišla v copatah.
Tebi napadena pa vso srečo!!!

To je občutljiva tema.

Zavedati se je treba, da bolestno sovraštvo prihaja tudi iz druge strani. Žene rade žaljivo govorijo čez moževo mater, kljub temu, da se ta ne vtika v njo.

Mnogi ljudje imajo pač patološko potrebno, da napadajo in žalijo. Pa če so to snahe ali tašče ali ostali. Pa samo berimo prispevke na tem forumu, pa vidimo, da je takšnih oseb polno.

Nevem, kako se lahko javi nekdo kot je Suzana123 in pametuje o tvojem odnosu glede na svoje izkušnje. In potem nekatere zmerja s slabiči, ker nimajo dobrih odnosov s taščo. In vedno so snahe krive. Res objektivno razmišljanje Suzi, ala ti vera. A misliš, da tašče pa niso ljudje, ki so lahko karakterno slabi ali pa dobri? Obstojajo tako eni kot drugi in med njimi so tudi tašče. Dovolj povedanega. Če nekdo nekoga ne mara, mora že imeti zelo dober vzrok za to. In tašče, ki so od nekdaj s svojimi otroci, se prerade vtikajo v njih, tudi ko le-ti že odletijo iz gnezda. Zato prej verjamem, da so tašče tiste, ki začnejo s svojimi fintami posegati v intimo drugega odnosa, ne obratno.

In tašča? Še ni “padla” po stopnicah???? :-))))))))

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Gospa Napadena, upam da ste jo ovadili.

Suzana123, vi pa že nehajte pisat gluposti.

Iz lastne izkušnje vem, da navadna klofuta lahko povzroči ranico ali rano, ker sem sama enkrat dobila od matere tako močno klofuto, da mi je kar stekla v ravni črti po desnem licu, kriv pa je bil prstan, pa čeprav me je plosknila z dlanjo.

Ne gre za to, da bi se prstan obrnil, pač pa tak udarec tanke kovine ob nežno kožo povzroči poškodbo kože.

No, ker se je razvila lepa debata, bi še jaz dodala svoje.

Sem snaha. In sem doživela s strani svoje svakinje in svoje tašče res, meni sicer, neumne stvari. Dve starejši ženski se, iz očitno ljubosumja, nevoščljivosti, jeze, spravita na mlajšo.

Ko pa je tašča prestopila mejo in začela mene žaliti s p…… in mojo mamo s p…… in k…. sem ji primazala klofuto. Kaj je draga tašča naredila? me je pretepla s palco!!!

In kaj sta naredili s svakinjo? si izmislili zgodbo rekoč, da sem jaz taščo napadla, poljuvala, pretepla in poškodovala, da sem prišla krast tastu dokumente (utaja davke in ima preganjavico), da sem duševno motena, še enkrat pr….a, koristolovka itn. sta mi z avtom preprečili odhod in moja draga svakinja se je postavila pred avtom. V glavnem scena kot v filmu in človek se sprašuje ali se to res dogaja. pa se je. In danes, po toliko letih, ne obžalujem, da sem tisti ženski primazala klofuto!!!!! Svakinja je trdila, da bi me morala tašča prijaviti na policijo, ampak sem se pozanimala in glede na to, da je tašča mene poškodovala (po nogi mi je povzročila notranje poškodbe) s predmetom, bi jih ona bolj dobila po nosu kakor js (plačilni nalog).

Če se je treba branit, se je treba branit. Če ne gre verbalno, treba s pravnimi sredstvi. Za to, da zavarujem svojega sina, sem pripravljena tasta tudi ovadit davčni zaradi kraje, davčne utaje in zaposlovanja na črno. In tako je prav. Obžalujem in res obžalujem ,da tistega dne, ko se je svaknija postavila pred moj avto, tel številka 113 ni več delala. Sem namreč klicala na številko in hotela prijaviti nasilje v družini, vendar številka ni bila več aktivna. in še srečo je imela, kokoš neumna, saj sem imela pričo, da je storila kar je storila.

In veste kaj? pri vsem tem teh ljudi ne sovražim. Boli me, o ja. Jezna sem, to tudi, ampak jih ne sovražim, temveč pomilujem. S tem kar so naredili, so pokazali, da MENI NE SEŽEJO DO KOLEN. Tako da treba taščo kar ovaditi zaradi nadlegovanja in morda zaradi poškodb pri pretepu, da se vrne odškodnina.

Številka 113 je dosegljiva 24 ur na dan, v petek in svetek, ponoči in podnevi, v dežju snegu ali soncu.
Imajo pa res vgrajen en senzor, ki jim takoj pove, če je klicatelj na drugi strani malo premaknjen. V takem primeru se sproži sporočilo, da številka ni aktivna.

takoj prijavit na policijo ! ! !

gre za tekmo za prevlado, katera bo svojega fanta ovila okoli prsta in bila v njehovih očeh kraljica. Do sedaj je bila to nejga mama, katera bo baprej, dvovladja ni, ali pač….

Ne bom razsojala, ker se mi ne da in je tudi preveč postov za brat. Povedala bom samo to, da imam na obrazu brazgotino od svojega 12 leta starosti, ker me je mati pogosto tepla kamorkoli je že priletelo. Šivat me seveda ni peljala … in brazgotino imam že 30 let – od prstana!!! Okoli sem pa morala lagat, da sem se udarila v kljuko kuhinjske omarice.

Napadena, ni prav da te je tašča napadla. Ampak po načinu pisanja (odzivaš se samo na negativne kritike, pozitivne ignoriraš in kot kaže te ne zanima, kako in ali taščo prijavit temveč bi rada le “pojamrala”) si tut ti precej zaj****a;)

DA NI TAŠČA V TEM LETU IN POL MOGOČE ŽE UMRLA

Zakaj naj se ona opraviči.sej jo je tašta napala

V tem primeru se morata obe opravičiti, ena -drugi. Tepsti, udariti, žaliti se ne sme ! Verjetno pa je ta mlada z besedami, ki jih je izrekla tašči in s svojim načinom, stopila tašči na živce, da se je to zgodilo, Da bi se razumele snahe in tašče je odvisno od obeh : vzgoja v mladosti, značaj oseb, itd.
Hčerki je vedno prva vijolina njena mati pri njej bo iskala pomoč, nasvete,ona lahko hodi po njenem stanovanju, ima ključe od stanovanja, vzgaja pravilno otroke itd. Tašča, ki je pa druga vijolina pa to ne sme delati pri njej. Takoj lahko nastanejo konflikti. Odvisno je tudi, kako se je njena mati razumela s svojo taščo, ker se vzorci obnašanja lahko prenašajo naprej.Premalo se zavedamo, da je tudi tašča mati. Lepo bi bilo, če bi se tašče in snahe dobro razumele bile prijateljice in se med seboj spoštovale.
Lepa beseda , lepo mesto najde !!!!

New Report

Close