Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Spolni odnosi v nosečnosti

Spolni odnosi v nosečnosti

Jaz sem v 14.tednu nosecnosti in se totalno strinjam z Dino. Tudi meni so hormoni cisto ponoreli, seksala bi noc in dan, tudi orgazmi so neverjetni. Tudi moj dragi mi ne sledi najbolje, pritozuje se pa tudi ne :))

Cim bolj optimisticno gledati na stvar in prepricana sem, da bo kmalu vse ok.

lp, teja

…. ja blagor vam bi rekel moj dragi :)) …ker jaz sem v 8. tednu in sem tako utrujena, slabost je takorekoč konstanten spremljevalec in tako sploh ne morem pomislit, da bi še seksala… tolažim se da bo kasneje boljš, ko bo minila ta slabost …. tako da trenutno imava obdobje – vauuu celo enkrat na 10 dni sva :)) …ampak je zelo pogumen in vse tole skupej prenašava z oblico mero humorja – potem pa gre vse tako kot mora iti 🙂
lp

Odkar mi ni več slabo, bi mojega lubija kar cel dan “preganjala” okoli.

Po porodu obvezno delaj Keglove vaje, da bodo občutki čim prej takšni, kot so bili pred porodom. Raztezanje namreč pusti posledice in mine kar nekaj časa, da je sex spet tak kot prej. Tudi iz tega razloga se ti splača zdaj malo bolj uživati 🙂

Počasi z občutkom in od strani, pa zadovoljiš mamo, otroka in sebe. Tako, kot so že predhodno napisali, po porodu bo veliko manj časa. Luka prihaja maja 2010:)

Na začetku sem imela nenormalen libido in sva seksala večkrat dnevno, nato pa vedno manj, ampak še vedno vsaj 3x na teden (sem v 35. tednu). Seksala nisva edino, ko sem imela glivično vnetje, pač dokler se ni pozdravilo.

Je pa tako, da odkar sem noseča, nisem imela orgazma brez stimulacije ščegetavčka. Dobra plat pa je, da sem mnogo bolj zadovoljna in zadovoljena, tudi če orgazma ne doživim, ker mi je intima toliko bolj pomembna.

V prvi nosečnosti sva redno sexala do konca, vendar se je on precej upiral… V drugi nosečnosti skoraj, da nisva nič sexala, ker on ni želel (2x na mesec, če sva). Sedaj pa sem noseča tretjič (26. tednov) in moj me že kar nekaj časa sploh ne povoha, slišala sem že vse izgovore od A do Ž, tudi ko dam pobudo. Stvari so šle tako daleč, da noče niti več 69, ali da samo js pridem niže… V glavnem res bedno. Sploh se ne počutim več kot ženska, samo kot inkubator in varuška. Ves cas samo božane po trebuhu, pa če se premika… Tako da pri nama je problem v njem.

ne razumem kaj je z moškimi narobe da ne želijo sexsati..ali čisto nič ne pomaga..midva sicer nisva nevem kako dolgo skupaj ampak po 6 letih se mu še vedno zmeša samo da mu omenim da bi sexsala..sem pa trenutno noseča 30 tednov..je pa res da je bilo prve 3 mesece švoh zaradi slabosti..zdaj se pa čisto normalno predajava postelnim aktivnostim..lp

Uff.. midva pa nisva nič spremenila načina.
Vsak dan 2x, brez izjem. Sem v 16. tednu.

jaz bi tudiiii 😀 jeo, prvič nisem smela 9 mesecev, evo, zdaj so mi tudi prepovedali… saj ne, da bi želela vsak dan petkrat na dan, ampak za boga milega, ja, včasih je kar težko. mogoče bi pa morala v klošter za čas nosečnosti :/ eh, dajte tiste, ki lahko, še zame. meni zdravnica ne dovolil. bemti pa krvavitve pa nizka posteljica pa krči ves ta vrag. ko bi človek lahko brez zadržkov seksal, ker ni nevarnosti zanositve 😛 , se pa najde kaka težava, da ne smeš 😀

ok, malo heca pa jamranja. ampak ja, dajte, če lahko, ker ene par nas gotovo je, ki smo vam fouš 😀 če pa bodoči očka nima pojma o anatomiji, ga naslednjič vzemite do ginekologa, naj mu tam razložijo, da tič otroka ne tepe po glavi…

Sem bila na istem. Zaradi krvavitev in nizke lege prepoved od začetka do konca nosečnosti. Sva se pa drugače crkljala, oziroma jaz njega :-))) !

hehe =) mah, priznam meni pa ni do tega, da bi ga kaj prida crkljala – ker potem si jaz preveč preveč zaželim in… ah jej 😀 bo že.

Jaz sem pa v 27t pa z možem skoraj nič več…mogoče 1x na vsake dva tedna ali pa še to ne…ker mož pravi, da sem se spodaj spremenila, da je vse bolj razširjeno in mokro…in da ni več takega “učinka” kot prej (to bo zaradi povečanega belega toka…) V nosečnosti se žensko telo tako spreminja…prav ne morem verjeti….prosim povejte mi, a je to normalno in ali to pri vam to tudi tako grozno vpliva na spolnost? Več ali manj pravite, da imajo partnerji “moralne” zadržke… ali pa je poleg tega razlog tudi telesna sprememba?

uf…midva pa bi, pa ne gre, in to ne zaradi zadržkov, pač pa so mi hormoni popolnoma ubili libido, tako da zavidam tistim, ki imajo normalno željo ali celo povečano, predvsem tega sem se veselila, da ne bo potem zaradi dojenčka postalo prehudo.sem v 17tednu in upam, da imam še čas na izboljšanje, ker tako pomanjkanje želje res ni zdravo (vsaj meni se ne zdi tako)

Jazpač, pozdravljena!
To kar ti tvoj naklada je bulšit, ok. Kake spremembe, kaka mokrota. Je že res , da se žensko telo spreminja in da je trebuh ovira, zato pa nisi nič manj lepa lai seksy, morda si samo še bolj privlačna.
Kaki drek, da te s takimi odriva in kvari razpoloženje. Sicer pa naj se gospod spravi k delu na drugačen način, variant seksa ne manjka.
Moralni zadržki? argument, da te kap. Zdrava žena, lahko seksa do konca, celo priporočljivo je , ker s tem v zadnjih tednih lahko sproži celo porod. Midva sva aktivna do konca brez kakršnih koli zadržkov na moški ali ženski strani. Želim ti, da razčistita in se počutiš sprejeto, ljubljeno in spolno zadovoljeno nosečnico. Srečno in poročaj!

Zivjo. Mene pa zanima, kako je z oralnim seksom v nosecnosti? Kako je glede “poziranja” sperme ? Mi lahko katera odg. prosim? Lp 🙂

Kaj pa spolni odnosi z veliko nadpovprečnim partnerjevim spolnim organom? Mene je zelo zelo strah.. je bil že prej takšen problem včasih da nisem vedela kam bi še zlezla ampak po mesecu dni sem se res navadila seksa z njim. Zdaj pa sem noseča in naju je strah da bi poškodovala otroka, ker tudi nisma ravno najbolj nežna in mirna, polek tega pa še s takšnim orgabom. Punce prosim pomagajte!

Organom* (se opravicujem)

Jaz pa Nik, tri mesece nisva, pa potem nisva mogla več zdržat, in sva sex-ala, ker naju je že ubijalo, pač nisva mogla tak dolgo zdržat, in, ko sva prvič sex-ala je bilo ful nerodno, in nisva mogla sploh normalno sex-at, ker se mi je že na trebuhu poznalo, ker sem bila z trojčki noseča. Potem, pa sva se navadila in mi je bilo boljše kot navaden sex. Zdaj pa so moji trojčki, stari že 30 let *0*

🙂

- - - - - - - - - - - - [url]https://prvipaketek.si/verzi-in-cestitke-ob-rojstvu/[/url] -->> Čudoviti verzi ob rojstvu otroka ;)

New Report

Close