Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo problem s kožo

problem s kožo

Tukaj še ena zadovoljna uporabnica.
Ko oddaš naročilo, dobiš obvestilo po mailu. Tam je naveden račun na katerega nakažeš. Jaz sem si cel mail kar sprintala in nesla na banko. Nič bat, tam že vedo kako se tem stvarem streže. Do sedaj sem 2x naročala in je bilo vse ok. Dobila pa v roku 6. dni.

Dominik hvala tudi tebi. Po štirih letih sem tudi jaz že skoraj obupala. Testa nisem šla delat. Šlo je na vse ali nič. Zgubit tako nisem imela kaj. Kremo pa uporabljam že dober mesec.

Hvala še enkrat in lep pozdrav!!!

Živjo,

med izpolnjevanjem obrazca za nakup se označi kot željeno možnost plačilo prek bančnega prenosa… Ko se torej pošlje zahtevek za nakup, dobimo povratni mail z vsemi podatki podjetja Demodex-solution (naziv banke, račun, točne informacije naslovnika prejema). Naj opozorim, da je najbolje plačati še isi dan naročila, po možnosti v začetku tedna (sicer prejemnik malo “pozabi” preveriti plačila za nazaj). Naša banka zaračuna za opravljeno storitev tudi provizijo (6 EUR).

LP
Zarja

Hvala vsem za medsebojno pomoč. Kot veste, sem glede priporočil na tem forumu zelo strog, v tem primeru pa z veseljem kršim pravila.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Malo za šalo, malo za res – g. Dominik, zakaj pa vi ne postanete zastopnik za to firmo? Zadeva očitno pozitivno deluje.

lepo nedeljo želim

Kremo bi že zdavnaj prodajali, če bi se lastnik licence za Evropo končno potrudil in izdelek registriral. Upanje umre zadnje …

Na začetku smo bili tudi mi skeptični o učinku teh izdelkov, zato sem si tudi nabavil mikroskop in najprej “lovil” pršice, nato pa kontroliral stanje po uporabi kreme.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Tudi jaz imam probleme z nečisto kožo, predvsem ogrci, v zadnjem času pa me pesti tudi perioralni dermatitis, ki ga nekoliko obvladujem z Rozametom. Zanima me, kateri izdelek omenjene kolekcije bi bil primeren za mojo kožo, namreč vse je v angleščini in se ne znajdem.

Pozdravljena Zarja 29,

oglašam se v imenu moža. Bil je na pregledu pri g. Dominiku in nabavili smo tudi kremo in milo, kot ste priporočali tudi sami. Zanima pa me, kako je pri vas potekalo zdravljenje s to kremo. Moža namreč pri nanosu kreme na začetku zelo peče in me zanima, če je taka reakcija tudi pri drugih in ali je to kaj narobe….
Trenutno se maže 3 dni in se mu je stanje že poslabšalo….ali mogoče lahko sporočite, po kakšnem času se stanje izboljša in kako je dejansko v praksi….

Za odgovor se v naprej zahvaljujem in lep pozdrav

Naja36, mogoče vam bo Zarja 29 svetovala naslednje:

– lahko bi poklicali g.Dominika v ordinacijo, pa bi vam povedali, če je takšna reakcija normalna;

– lahko bi g.Dominika na tem forumu Zdravilstvo direktno vprašali o rekacijah na kremo.

LP
Dominik Golenhofen

P.S.
Včasih v začetku pride do takšnih reakcij. Potem je potrebno manj pogosto mazati in zelo na tanko. Nekateri so po mazanju s kremo Demodex namažejo z navadno kremo, da se koža preveč ne izsuši.
Lahko pa je rdečica alergična reakcija, zato si jo naj vaš mož namaže na spodnji del roke (tam je koža ponavadi najtanjša) in opazuje, če pride do alergične reakcije (rdečica, srbenje).

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Spoštovani, g. Dominik,

Se opravičujem, res bi lahko poklicala v ordinacijo in se obrnila na vas….bom upoštevala vaš nasvet za v bodoče in se z vprašanji obračala direktno na vas.

Naj samo povem, da se po dobrih 10 dneh uporabe že kaže izboljšanje, tako, da opazijo že tudi drugi.

Za odgovor pa se najlepše zahvaljujem, v kolikor bodo še kakšne posebne “izkušnje” pa se pogovorimo direktno

Hvala za vse in LP

Pozdravljeni

Po datumu ugotavljam, da je tale forum malo zamrl. Ker sem ga sama šele danes odkrila in imam seveda tudi isti problem (rosacea), bi rada vedela ali je Zarja še vedno uporablja kremo Demodex oz. če ne več kakšno je stanje njene kože.

Vprašala bi tudi ali se navedena krema že morda dobi tudi pri nas.

Hvala za odgovor in LP

Ja, tudi mi počivamo!

Krema se še ne dobi pri nas.

Upam, da vam je Zarja že odgovorila.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Ali je krema primerna tudi za 12 letnico.Ves obraz ima en sam mazolj.
rdeča,skoraj malo zabuhla…kako ji naj pomagam.Ima tudi zelo občutljivo kožo
če se malo popraska, ji koža fejst pordeči in naredi se ji kot pri koprivnici.
Kaj je z mojim otrokom

Ja, kremo demodex lahko uporabi tudi vaša hči.

V kremi so tudi snovi, zaradi katere se bo koža na začetku luščila in postala suha. Vendar je to prehodno obdobje, zato je potrebno vztrajati.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljena Mily52

po 4 mesecih redne uporabe ( uporabila sem cca. 2 škatlice kreme), nisem imela 2 leti prav nobenega izpuščaja več, koža pa svilnata in zdrava.! Potem se pa se mi je občasno pojavila rdečina okoli nosa, vendar je minila v 1-2 dnevih po namazanju s kremo, sicer pa je bila moja koža čudovita. Verjetno bi morala sedaj ponoviti kuro…

G. Dominik, kakšno je vaše mnenje glede posameznih komponent v kremi ( v mislih imam predvsem borno kislino – spraševala sem že na spletni strani Demodex Solution, vendar nisem prejela nobenega odgovora).

Upam, da sem nisem prepozna z odgovorm.

Lp,

Zarja

Do ponovitve simptomov je prišlo, ker pri prvi kuri niste dovolj dolgo mazali kreme, ali pa ne dovolj “na široko”, tudi po na videz zdravi koži.

Druga možnost pa je, da ste se ponovno okužili. Še vedno ni znano, zakaj nekateri dobijo demodeks pršice in nekateri ne. Lahko v družini samo eden prizadet, drugi pa ne.

Tudi, če nimate več simptomov, si še nekaj dni (teden ali dva) velikodušno mažite okrog nosu.

Borova kislina je ena izmed komponent, ki najbolj pomaga.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Se priključujem temi, da ne odpiram nove.

Ker me zanima tale kozmetika, da bi jo naročila, bi rada pojasnila svoje stanje s kožo, pa povejte, če je zame ali ne.

Stara sem 30 let. Mozolji, ogrci, podkožni mozolji, rdeče akne so moj spremljevalec od pubertete dalje. Seveda to spretno prekrivam s pudrom, ampak moja koža brez njega je grozna. Skozi se svetim, po drugi strani me zateguje… Po nosu imam male kapilare.
Uporabljala sem seveda verjetno že skoraj vso -verjetno najboljšo:(-kozmetiko. Sprememb ni bilo nikoli, niti po glikolni in ostalih kislinah.

Prav tako sumim, da je moj problem res v laseh. Mastni so naslednji dan (ne glede na kozmetiko), lasišče me srbi, in lasje so se mi od 22 leta močno zredčili. Uporabljala sem ampule, losjone, prehr.dodatke, na bolje ni šlo. Prav tako so mi pregledali vsa žarišča-vse ok.

Menite, da je zame ta kozmetika?

Hvala vam.

Glede na opis vaših težav, bi vam lahko krema pomagala.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni g. Dominik!
Tudi sama imam podobne težave oziroma opisane simptome – podkožni mozolji na ličnicah občasno tudi na bradi, rdečica, rdeče drobne pikice, včasih se mi mozolji zagnojijo in potem lahko stisnem in je kot črni mozolj. Naredi se mi kar čez noč in brez vzroka, srbi pa ne.
Poskusila sem že ogromno različnih terapij, krem, sprememb prehrane … Bila sem tudi pri dermatologu in dobila težke tablete, antibiotike, vendar ni nič pomagalo. Hormonski testi ne kažejo odstopanj od normalnih vrednosti. Sicer pa sem stara 49 let in se z opisanimi težavami spopadam že kakšnih 5 let.
Ogledala sem si že tudi spletno stran dermodex, vendar nisem prepričana kaj točno naj bi naročila. Prosim za Vaš nasvet.

Hvala in lep pozdrav,
Anajram

Vašo težavico smo rešili v ordinaciji s kratkim testom, tako da ni več dileme, ali imate demodeks pršice. Pod mikroskopom so pridno migale z nožicami …

Strinjam se, da tudi vašega dermatologa informirate o tem.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Hvala za odgovor. V četrtek (12.2) sem po pošti prejela naročeno milo in kremo. Začela sem z uporabo in že takoj po nanosu opazila izboljšanje. Upam, da bo tako tudi v bodoče. Vsekakor bom o stanju poročala.

LP, Anajram

New Report

Close