Najdi forum

Zakaj? 🙂


Všeč so mi internetne bojevnice.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Meni je vedno bolj jasno, zakaj in kaj moški iščejo drugje.

Joooj, kako me to razjezi. Zenska ima veliko dela z novorojenckom in namesto, da bi moz se potrudil pomagati oz. vsaj pocakati (ljudje imamo to sposobnost), se mu, ker ga zenska zanemarja, ‘zgodi’ prevara. Kaj pa naj, revez zapostavljeni?! Pri takih bolanih idejah o zakonu, me ne cudi, zakaj pride zenska do zakljucka, da je bolje biti ljubica!

Za OSTALA: se strinjam s teboj, pozdravljam tvojo odločitev in jo popolnoma razumem.
Za MIRIAM: si polna sovraštva in prezira do ljudi, ki so zmogli preseči stvari, ki jih ti nisi.

Prevarana, mene ni nikoli prevaral.
Če bi me, pa absolutno ne bi ostala, da bi on ko bi prišel iz namakanja domov, imel vse skuhano, oprano, … ma daj no.. ko sluga- ne hvala.
Kakor hočeš prevarana, sam ne se čudit, da te ne bo še kdaj prevaral- ker prevara se dogaja lih zato, ker to dopuščate in odpuščate. Valda, da si deci mislejo, če je prvič oprostila, bom pa zdej še malo bolj pazljiv,… bo pa še drugič, če me dobi:)

Moji nasveti so bili kvečjem dobronamerni, malo ostri, ampak z vami je treba biti, ker se še preko interneta ne znate postavit zase, kaj šele v živo!

Prevarana ima prav, res se čuti to tvojo mržnjo do moških, zakaj le? Nam zaupaš svojo zgodbo? Nekaj te je pritegnilo na ta forum, da tako bojevito svetuješ.

Seveda me je, pritegnil me je sam naslov, pritegnilo me je to, da se ne rabiš registrirati, ampak vseeno lahko pišeš, … nimam svoje zgodbe… če bi povedala koliko sem dejansko stara, vprašanje če bi mi verjeli, prevarana nisem bila, vem pa, da so deci prasci:)
Lih zato, pa sem tak strog zagovornik tega, da se ne smemo podrejati in vse požreti kar servirajo deci. To je to. Drugega ni.

Preberte temo v Ljubezenskih nasvetih, tema “prevaral me je”, čisto dol spodaj, kjer je pisal nek Uroš. ne vem a resno misli, al ne, ampak jaz bi mu jajca odrezala, ker je idijot.

Tako je, takšni so in zato mi gre še tolk bolj na orga, ko vidim, kok se ženske ponižujejo, kot da smo še vedno 100 let nazaj, medtem ko oni uživajo.

Zato sm ti pa tud želela, ostala, da dobiš enega, da se zatrapaš, pa s tem zafrkneš tvojga možeka, naj izkusi, haha. Js vem, da bi to nardila, taka sem. Zanalaš. 🙂

Dam glavo stran, da pol bi bil pa največja žrtev- phaha.

Predvidevam da si sama, da nimaš partnerja, je tako? In tudi boš ostala sama, če boš tako razmišljala o moških, na žalost. Niso samo moški vsega krivi. Najbolj oni seveda, ampak tudi ženske. Moški je tisti, ki lovi, ženska pa je tista, ki bo rekla JA bom ali NE ne bom. So pa tudi ženske, ki lovijo moške in le malo moških je, ki bi se uprli, če se bo ženska ponujala.
Vseeno imam občutek, da si bila nekaj prizadeta z moške strani, ni nujno, da je bila prevara.

Seveda ostala, maš prov, vse po vrsti. Vejrtno bom še lep čas sama ja, saj se mi še ne mudi, sem še mlada, saj pravim, če bi povedala kolk sem stara, vprašanje kolk bi mi verjeli:)

Itak niso vse oni krivi, so pa dost, večinoma. Že ko bereš zgodbe od drugih, vidiš dost, da veš, kakšni so.

Ja, vidi se, da si res še mlada. Oglasi se čez 30 let!

Na podlagi svojega očeta to sklepaš in na njegovem odnosu, ki ga ima do tvoje matere!?

Nekateri moški so lahko ravno toliko “prasci”, kolikor so nekatere ženske lahko “prasice”. Pršički in prašičke pa skupaj pašejo, a ne? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Avtorica, da se ne boš ti čez tolk pa tolk let oglašala in govorila, da si lajf stran vrgla zarad enega idijota, ki ga je drugje namakal, ti pa vse potrpela…

Tolk mlada pa spet nisem, ne govorite z frocom:)

Matjažko- tudi ja. Pa tudi ko berem zgodbe drugih.

Čeprov morm še to povedat, da onadva nista več skupaj, ker je foter mat prevaral, ljubica bila noseča in še moja mat. Toliko o tem:) Valda se je mat ločla, z fotrom pa nisem imela stikov, ker ni imel jajc nam pogledati več v oči, ker je že tam dva otroka naštepal:)

Deci pač…men je dala matka super vzgled, kako ravnati v taki situaciji in to je to.

Enostavno mi je žal za te ženske, k se nič ne cenijo pa delajo vse doma ko sluga, on pa požiga drugo…zato, pa tudi take pišem tukaj. Ne da hočem kiro zajebavat, ampak enostavno mi jih je žal, ker nismo več 100 let nazaj, ampak je dons ženska lahko močna, samosvoja, ne rabi moškega, sploh pa ne tazga, k jo jeb* v živi mozag.

(očitno pa moški še zmer rabi žensko, phaha)

Jaz vem,da če bi še bila z nekom kljub prevari, mu ne bi mogla več zaupat, skoz bi imela slike v glavi kako to on dela z drugo, kaj je on njen natvezil in nenazadnje tudi kaj je men tvezil in kaj je resnica. Kaj je hudiča blo narobe pr men, da je mogu dobit drugo? Kaj ji je rekel, da je šla v avanturo z njim? Kako ji je predstavil mene kot njegovo partnerko…?Kolk je bil bolj nežen z njo, kot z mano? A ji je kupil kaj, kar meni ni, pa bi moglo bit moje? …

V glavnem samo trpinčenje!

AMPAK, če bi ostala z njim, in ko bi se pobrala, maščevanje itak, direkta zahaklam enga mladiča, in hopa cupa, s tem,da bi poskrbela, da bi dec zvedel, .. haha, pol pa če bi kaj sikal, bi ga pa spomnila, da v bistvu niti nima pravice!

🙂

Moški je tisti, ki lovi, ženska pa je tista, ki bo rekla JA bom ali NE ne bom. So pa tudi ženske, ki lovijo moške in le malo moških je, ki bi se uprli, če se bo ženska ponujala.
.[/quote]

Moški, ki je svoj ulov že ulovil, beri ima ženo, pač ne more več lovit, nima več te pravice razen če se loči in bo spet samski. Ženske v bistvu nič ne odočajo a bo on lovil ali ne, to se odloči sam in če se je tako odločil ni tega kriva ženska četudi je rekla ja.
Ne prelagat odvogornosti na tuja pleča..Je pa seveda zelo priročno to početi..

Imaš tudi ti zelo slabo mnenje o moških, če misliš da se ne morejo ponudbi upret.
Dejstvo je tudi to, da če ni povpraševanja tudi ponudbe ni. oz. večje kot je povpraševanje, večja je ponudba.

Ja, po tej zgodbi razumem Mirjam, da ima v sebi toliko gneva. Še veliko, veliko bo morala predelavati svojo preteklost, da bo prišla ven iz sovraštva in zamer ter smisla za maščevanje. Predvsem pa ji je tuje odpuščanje. In dokler ne bo dojela smisla odpuščanja, bo zanjo zelo težko. Če odpustiš drugemu, predvsem sebi narediš največjo uslugo. To so zakonitosti življenja! Dolga bo še pot!

Prevarana, ne, gre sam za fair play, a veš, če on vara, zakaj bi js bla zdej vsa pridna in uslužna?
Pol pa pokasirala kako bolezen… jaz pač decom nič ne verjamem več,ker vidim kaki pesjani so.

Majo žensko k je kul in vse, a oni grejo f** naokoli, ker vejo, da bo ženka itak skoz doma in ona, da pa tega nikoli ne bi naredila….

no jaz bi:)

Če si to zaslužijo oz. če je druga stran enako pripravljena, da kaj naredi v tej smeri, če govorimo o varanju v zakonu. Pa tudi vsak človek tega ne zmore.

Hej!? Torej trdiš, da sem jaz pesjan zaradi spola? Hov, hov… :))) Ne smeš na podlagi ene ali par lastnih slabih izkušenj posploševati na vse moške in jih metati v isti koš. Mogoče pa je tudi na tebi nekaj, da pritegneš ravno takšne moške, ki ti niso zvesti. Pogosto se to menda dogaja pri dekletih, da so prevarane, ki so imele “pretesne” (simbiotične) odnose z očetom.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Evo mene,prevarano.Jaz sem odprla to temo,ki se je zasukala malo mimo hehe..ampak nič zato,je bilo vsake toliko časa zanimivo brat.
Jaz sem tam,kjer sem.Pustila sem ga.Se pobiram,trudim se zaradi sebe in tudi zaradi najinih dveh otrok.Otroci so isto njegovi,zato mu tu ne bom nič nagajala.Sploh mu ne bom nagajala,ker nisem tak človek.Ni mi vseeno za to zmedo,ki me je doletela,ampak kaj čem.Zgodilo se je meni in s tem bom živela.Na življenje gledam spet malo bolj pozitivno.Veliko se pogovarjam z psihiatrom in mi to veliko pomeni.Navzven sem ista,ampak notranje sem se zelo spremenila.Življenje si bom uredila brez njega,saj sem še dokaj mlada..upam..35 let bom stara.
Na prvem nestu sem jaz z otrokoma,vse drugo je zadaj.Vse drugo kar bo nekoč prišlo(trkam),bom sprejela z odprtimi rokami.Nekje mogoče živi nekdo,ki me bo spoštoval.Ampak za to je še čas.

Prevarana, čestitam.

Sm misla, da si starejša…
Ti pa svetujem,da gredo otroc dostkrat na stike k njemu, pa nja ljubica jih potem rihta ;)) Saj veš, ti rabiš cajt, da preboliš, ne pa da zdaj otroke rihtaš pa mirkaš… kar k njem mu jih pošlji, pa naj jih imata z ljubico:))))
Me res zanima kolk bosta onadva vesela, ampak sej so otroci tud njegovi- torej… nima kdo kej za sikat tukaj, sploh pa ne ona koklja.

Haha, jaz bi to zihr nardila- mal čist tko, zarad zadoščenja 🙂

Reč, da rabiš čas, da preboliš, pa da naj on vzame 😀

Drgač pa ti prvoščm,da dobiš enga super tipa, se zaljubita in vsa srečna greš mim bivšega, medtem ko on ves zaprepaden nima nobene:))))

(za ta moment bi js živela) 🙂

_____________
Matjažko- kako to misliš, pretesne odnose z fotrom? Če je foter mamo varal, naj bi potem hči tudi našla eno varalico? No, jaz upam, da tega ne bo, itak nisem imela stikov z njim, odrasla sem v normalni enost. družini. Nič mi ni falilo. Imam pa po mami to svojo ostrost in napadalnost.

New Report

Close