Najdi forum

Ostala, kako so pa otroci sprejeli? Misliš, da si jim dala dober zgled, ker to za mene ni dober zgled, da je oče varal, ti pa trpiš in potrpiš, cankarjanska gospodinja? Miriam_ je pomoje mislila “tepih” lih zato, kar sem napisala. Kako pa otroci, so vedeli, da je bila prevara?
Ali pa ti Po istih trnih, kako pa vaši otroci?

draga ” Za ostalo” kaj pa je dober zgled? Kako otroci? Zakaj Cankarjanska mati. Otroci najini so v redu. Zaenkrat so, kaj bo prihodnost prinesla, ne vem ne jaz, kot tudi ti pri sebi ne veš. Takrat je bil sin še majhen, hčerka pa je bila v tretjem razredu. Ne vem, ali je to njima pustilo kakšne posledice. Verjetno jih je, tako kot jih je pustilo meni. Ko sem takrat za nekaj časa odšla od moža sta otroka veliko bolj trpela kot samo dejstvo, da me je mož prevaral. Onadva sploh nista vedela kaj je in kaj ni, vedela sta samo, da je med mamico in očijem nekaj hudo narobe. Jaz sem reagirala tako kot sem. Otroka sta vesela, zadovoljna, živahna. Pridna v šoli, do sovrstnikov…jaz sem bolj kritična, se ne hvalisam, potem pa slišim iz večih koncev pohvale in si mislim, super, potem le nista tako slabo vzgojena. V stiski sta takrat sigurno bila. Saj sem bila tudi jaz. Tako je bilo, kaj naj. Ampak mislim, da v vsakem primeru straši težko obidejo dejstvo, pa naj naredijo kar hočejo, da otrok vsaj kdaj en bi doživel stiske. To je življenje. Ne grem se nobenih idealov pred njimi. Ne igram idealne mame. Če sem žalostna, se tudi zjokam, če sem jezna, to pokažem vsem v družini, ravno tako, kadar žarim od sreče. Življenje je skupek vsega. In kaj naj bi bila kriva jaz v tej zgodbi? Saj nismo na silo skupaj. Prav lepo funkcioniramo kot družina. Moja čustva so tukaj, pri njih. Mož pa že sam pri sebi ve, ali se pretvarja tako dobro, ali je pristen…s tem se mora ubadati sam, konec koncev je on izdal družino. Naj nosi krivdo, če se mu zdi, da jo mora. Jaz je nimam za kaj…
Pa se to… Najlažje je obtoževati, dokler se ne zgodi pri tebi. Tudi jaz sem bila pametna in odločna v besedah, dokler me ni prevaral. Ko se mi je pa to zgodilo, pa tema….. Takrat ti je jasno marsikaj. Cankarjanska mati se ne počutim. Sva enakopravna v vsem. Si pomagava pri kuhi, v hišnih opravilih, pri otrocih. Je pa vseeno včasih hudo, sem žalostna, sama v sebi in jezna, kadar pomislim na to in to mu tudi jasno pokažem. Kako je potem takšen moški sposoben prevare?!!? To se tudi jaz sprašujem, pa kljub izdaji, da je ostal z nami. Tudi njemu verjetno ni lahko. To je spremenilo marsikaj in zavedam se, da nikoli več ne bo tako, kot je bilo pred tem. Je drugače. Ali je odločitev pravilna, ali ne? Hm, odgovora ne poznam, ga bo pa prepoznal čas…

Moji otrok je že večji in se mu niti sanja ne, kaj se je dogajalo. Zakaj pa bi vpletala otroka v to zgodbo in mu razlagala kaj je bilo? Saj nikoli ni občutil kakšnega kreganja ali da očeta ni doma…, mi smo vsi vedno skupaj in vse je super. Ne trpim in niti ne vztrajam zaradi otroka, kje pa.
Če ne bi tudi jaz slučajno zvedla, bi si tudi jaz mislila, da je idealen zakon.
Se strinjam s Po istih trnih (najina zgodba je podobna), lahko je obsojati, dokler sam ne izkusiš. Jaz čisto drugače razmišljam zdaj, kot pred tem. Moža ne zagovarjam, ON je največ kriv, ni pa to tako enostavno reči-ločitev in pika, kje pa.

Ostala, pol je bolj enostavno vse požreti in trpeti ob varalici? Kje pa, ne hvala, jaz ne bi.

Drugače pa me veseli, da nista vsega naprtila sinu, ampak sta rešila samo vidva. Neumno je da otroci sploh zvejo, tud če se gre narazen, če je ločitev, bi jaz dala čisto drug razlog, se pač ne razumeš, ne pa prevare.
Kakorkoli, veš kaj ti jaz privoščim, da spoznaš enga tipa, k te bo čist zmedu in prevaraš svojga moža, muahaha:) Maščevanje pač. Jaz vem, da bi, ker se poznam. Zanalašč. Naj še on izkusi kako je to:) Probaj, pa ne se delati, da si tako sveta, da ne želiš tega itd… vem, da si kdaj razmišljala tudi o tem, da bi se mu takole maščevala:) V enga bi se morala čist zaljubit, da bi bla čist odsotna, verjami kolk bi možega žgalo- mauahahahah:D

Drage moje dame,
lani sem naletela na enga mariborskega asa, ki je “samski”, doma pa je imel nosečo punco, s katero sta se sedaj preselila skupaj in se gre srečnega atija. Meni je celo uspel napisat email da on ni foter, da si naj ne domišljam da je ona noseča z njim :))).

tak da ne vi meni da smo ljubice krive, nisem niti v sanjah slutila, da ima punco, povedal je da ima kolegico – bolj sem imela obcutek da je ko neka psihopatka prilepljena nanj, ne pa da je noseca z njim in da si zeli z njim skupno zivlenje.

Ljubice nismo krive nic! Jaz sem celo pustila prej svojega fanta, zarad tega asa, ker sem se iskreno zaljubila vanj -dokler nism skuzla kak sociopat je in ga brcnila cez prag!

Pa lep dan!

Upam, da ga lajf nazaj useka, idijota!!!

Saj ti nisi bila ljubica, tebe je “nategnil” kot druge. Ljubica je tista, ki ve za njegovo zakulisje. Ti si mu bila v dobesednem smislu zgolj za seks.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj pa bi imela od maščevanja, jaz sigurno nič, ker si niti ne želim drugega moškega. Si pa mislim kakšenkrat, ja, da bi on probal, pa bi videl kako to zgleda, ker dokler sam ne izkusiš tega nimaš pojma kako to boli.Če bi se zaljubila bi se, zanalašč pa tega ne morem delati. Pa kljub vsemu ga imam še vedno rada, ja tako pač je. Spomnim se filma Frida, o življenju mehiške slikarke, ne vem če ste gledali, skozi jo je varal, naredila je konec, vsak sta živela ločeno, kasneje pa sta spet prišla skupaj, ker nista vzdržala en brez drugega. Njej je bil on edina resnična ljubezen. Dober film, priporočam.
“Tigra 27”, ja seveda se strinjam, niso vse ljubice krive, kje pa! Tvoj primer-ti nisi prav nič kriva, on je prevarant pokvarjen.

Preveč filozofirate tukaj gor, veliko različnih mnenj, a roko na srce, če vas je partner kadarkoli prevaral je to tako kot, da se lihkar izvedeli, da do vas ni nikoli imel nikakršnega spoštovanja. Matjažko vam je več ali manj že v enem stavku napisal vse : “Večina jih ostane iz obupa, občutka zapuščenosti, osamljenosti, nizkega samospoštovanja in (finančne ali čustvene) odvisnosti od moškega.”

Vse, ki ste bile kadarkoli prevarane in še vedno vstrajate v zvezi, pa dobite od mene, še enkrat, najbolj provokativen post v tej temi. Mariam_ :”Ona vse kar je dosegla je to, da je tepih za svojega možeka, ker je ostala z njim kljub prevari, on se ji pa smeji v obraz in se počuti pravega moškega (hahahahah) ker je imel in ljubico in ženo.”

Resnica boli

Lp

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

:))
Ostala in vse ostale “ostale” preberite si temo v Čustveni inteligenci- Prevarane- dost vas imam.

(nisem jaz avtorica) napisano je super, resnično napisano.

Ok, ok, v redu , se strinjam, imate prav. Jaz sem se tako odločila in četudi sem “tepih”, on je moja edina ljubezen in vem, da če bi šla narazen bi trpela bolj kot zdaj. Vi lahko govorite kar hočete, jaz brez njega ne morem. Vsak ve zase, koliko še čuti do partnerja, koliko je vez še močna, da lahko ostane s partnerjem skupaj. Resnica ne boli več, če se soočiš z njo.

Prosim,če mi lahko napišeš kak mail,če ga imaš,zelo rada bi te kontaktirala.Jaz imam svoj mail iz imena in priimka in ga ne morem tule napisati.Novega se mi pa sploh ne da narediti.Nimam volje.Nikogar nimam,ki bi se lahko pogovorila z njim.Prosim,ker sem v zelo hudem čustvenem stanju.

hvala

Lahko, samo ne vem kako bi prišle v stik, jaz tudi ne bi izpostavljala mojega mejla, čeprav ni to moje ime in priimek. Nama lahko pomaga moderator?
Povem ti pa že zdaj, da neke čudežne formule ti ne bo nihče, niti jaz povedal, sama se boš morala odločiti ali boš ostala z njim ali ne. Vem kako se sedaj počutiš, vem kako hudo je, ampak le ti veš ali boš lahko še z njim. Upam, da se bova lahko slišale.

lp

Najbolje bo, če se registrirata http://med.over.net/forum5/register.php in kontaktirata po ZS – ju.

Avtorica, kaj pa ko bi si poiskala strokovno pomoč, namesto, da poslušaš zgobde drugih, ki so bili isto prevarani- a misliš, da ti bo to kaj koristilo?? Misliš, da ti bo koristila “ostala”, samo zato ker je ostala… ti bi bolj rabila spodbudo, da bi si napolnila samozavest, da bi nekako znala živeti SAMA, bila sama sebi zadostna, … raje pojdi do terapevta, kot pa da se moriš z zgodbami, k so iste kot tvoje.
Itak je pa na tebi kao se odločiš, al boš tepih al pa odločna ženska, sama. Sam ne se pol čudit, da vas možje nič ne spoštujejo in samo varajo, ja valda, .. če vas pa lahko, ko stalno ostajate z njimi.

Se strinjam, bolje strokovna pomoč, pa mogoče da gresta oba skupaj, če se mož strinja.

lp

Ok, ok, v redu , se strinjam, imate prav. Jaz sem se tako odločila in četudi sem “tepih”, on je moja edina ljubezen in vem, da če bi šla narazen bi trpela bolj kot zdaj. Vi lahko govorite kar hočete, jaz brez njega ne morem.[/quote]

Kako patetično:)))))))))) A se pol sprašuješ zakaj te je dec varal, valda če si pa ko predpražnik.. dej preberi si knjigo Moški ljubijo mrhe, vsaj vsebino, boš videla o čem govorim. Takih kot si ti moški sploh ne cenijo. Preberi si vsebino pa pokomentiraj.
🙂

Kako patetično:)))))))))) A se pol sprašuješ zakaj te je dec varal, valda če si pa ko predpražnik.. dej preberi si knjigo Moški ljubijo mrhe, vsaj vsebino, boš videla o čem govorim. Takih kot si ti moški sploh ne cenijo. Preberi si vsebino pa pokomentiraj.
:)[/quote]

IMAŠ PRAV, se strinjam, a vseeno ostajam z njim, mogoče pa sem mrha, kaj pa veš? In konec koncev me niti ne briga kaj govoriš…Jaz naredim, kar jaz hočem, ne pa da mi ena Miriam soli pamet. Ti si svojega brcnila, pač prav, si se tako odločila.S tem stavkom tudi zaključujem debato o tem.

Hahaha, kočno!!!! Vidiš ostala, končno si se postavila zase! Evo jaz sem te tolk cajta provocirala pa prcala tule gor… a vidiš kolk časa ti rabiš, da se postaviš zase (še po internetu, ko me sploh ne poznaš) kaj šele v živo.

In prcala sem te le zato, ker si mi ti dovolila, ker se nikoli prej nisi postavla zase, tko kot si se sedaj, ker si mi dajala nek vtis neke ženske, ki ji lahko rečeš in narediš VSE kar hočeš, ona pa nič ne bo siknila nazaj.
Vidiš, še po neti gre tako, kaj šele v živo.

Ampak vidim, da znaš, če hočeš:)

Vseeno ti želim, da najdeš enga in se zaljubiš totalno in s tem zaje*** svojega možeka, naj vidi kako je to. Dam glavo stran, da on pa ne bo ostal pri tebi, ampak vseeno ga bo pa žrlo. Naj ga, haha, škoda le ko si očitno preveč dobra duša, da bi to naredila, mogoče ti bo pa lajf prinesel sam:)

Miriam, kaj lahko dobim tvoj mail ? 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

New Report

Close