Najdi forum

Poletje se bliža!!

HVALA:)

Le redki so sposobni cez noc spremeniti svoje prehranjevalne navade, se bolj redki kar zivljenski slog. Vsi pa smo tega sposobni cez daljse casovno obdobje. Korak za korakom lahko dosezemo karkoli.

Kdo pravi, da nisi se nic naredila? En korak je ze to, da tukaj jokas in stokas. Naslednji teden nacrtuj, ugotovi koliko kalorij trenutno pojes na dan, v povprecju. Brez krivne, le belezi, vse kar das v usta (kot stetje prometa). Brez krivde. Jej kolikor hoces, ampak belezi. Ugotovi resnico. Karkoli ze je. Naslednji teden se odloci katera je prva malenkost, ki se je lahko odpoves… in se je odpovej… in tako teden za tednom. Korak za korakom. Ce ne zmores velikih korakov, delaj majhne.

Ko berem, kar si napisala, je tako, kot bi brala svoje misli. Neverjetno!

Tale sneg me je pa totalno znerviru. Sm se dve ure in pol vozila po poti, ki mi navadno vzame nekje 20 min. In sem potem obupala in se obrnila nazaj. Me je namreč čakala še enkrat toliko dolga pot.

Vožnja me je izmučila in privoščila sem si pošteno malico. Vendar brez sladkarij:) a nism pridna? o saj vem, da mi bo tokrat uspelo in ne bom več sm jokala in stokala kakšna sem. Vem, da vsakemu, ki ima vsaj malo volje lahko uspe, in tudi meni bo.

Drugače se pa strinjam, da delamo napake, ko se toliko obremenjujemo, kakšne smo. Ali ste tudi pri sebi opazile, da ste še bolj lačne, če mislite na hrano?

a pa še ena prednost, če se zdravo prehranjuješ: nimaš toliko mozoljčkov:)))
če se še kaj spomnite, mi pa sporočte:)

danes mam pa plesne in bom mal razmigala svojo leno rito;)

Ja, AVRIL, bolj ko mislim na hrano, bolj sem lačna.

P.S. Neumesno vprašanje zate: a hodiš morda na GIMB (če ja, boš že vedela, kaj pomeni ta kratica:))?

mislim, da vem kaj pomeni ta kratica, vendar ne hodim tja. Sem pa bla z nekaterimi, ki hodijo tja, skupaj na maturancu.
Ali ti hodiš tja?

Torej ne smemo več toliko misliti na hrano in se zaposliti z nečim drugim;)))))

a ma kera probleme, da se počut, da ni dost lepa za fanta in se obremenjuje s tem, da jo bo pustu, če se zredi? fant ima pač idealno postavo

kaj storiti v tem primeru?

ojla,da ti pa jaz mal pomagam glede tega.Kajti boljša sem pomagat nekomu drugemu kot sebi.Jaz sem za svojega tipa najlepša in najbolj sexi ženska,on mi ni nikoli rekel,da sem potrebna hujšanja in da sem mu vščeč taka kot sem.

Torej,če te ima tip resnično rad,te bo imel rad tako kot si,ker najbrž ne hodi s tabo zarad kg in postave ,ampak zaradi osebe kakršna si.In to je prav.Te sprejme celo.
Sej moškim so po večini lepši ženske z ženskimi oblinami…Sej to vemo najbrž vse,ma jaz želim shujšat zarad sebe,da se bom imela bolj rada itd,itd…

mislm da temu ni tako…poglej recimo da prideta s tipom skupi takrat ko si imela drugacno postavo..se pravi boljso in tako naprej…potem pa se zredis in to…mislim da mu nebi blo kul..vsaj men nebi blo in tisto da imajo tipi raj zenske z oblinami..zakaj potem gledajo zenske s popolnimi ritmi poleti in si skor spahnejo vratove medtem ko jim ve govorite nehte gledat ….obline morjo bit na pravem mestu:)))…drugo je ce si bla obremenjena s tezo ze prej in si ze prej imela prevec kil..potem je cist mozn da so tipu vsec obilnejse zenske….drugace pa ce se zredis bojo pa prej k slej ratal problemi….neki cajta se tolerira potem pa….nevem…

ja in kako si nej pomagam, da ne bom mela skojz tak filing. Drugače sem mela pa par kg več ko sva začela.

In ker pač vedno hodim ven z njim in njegovimi kolegi in potli zmerej vsako pokomentirajo…ma ni lih fajn:(

Ali si ga že kdaj opozorila, da te to moti in da se zaradi tega počutiš slabša kot ostale? Poskusi, morda ti uspe.

Ja sj ne komentirajo sam ta lepih, ampak tud take, ki so nekako take kot jaz in govorijo kake so. Pa s zdej ne več tku, sam men je tu u glav ostal.

Ma sm nehat bi se mgla sekirat pa bi blu vrjetn boli. K sm na tu mislem, kakšna sm.

No pa držte pesti, da mi uspe! K mam dost tega sekiranja. K me glava od tega boli.

lep pozdrav

to je del zivljenja..nimas kej..tko kot govorijo kaj hodmo u fitnes 4-5 krat na teden in majo ful za povdat da smo nekaksni manijaki je isto pri tem….to da bi mu povedala da te mot pa to…nevem ce je glih dobra ideja…potem si podredis tipa….to pa nikol ni dobr on se bo poj zadrzvou in to nikol ni dobr….sicer pa ce ti nic ne rece je ok..kar pa njegovi prijatli govorijo ti je pa lahko recimo v spodbudo da ne bos taka kot une ki jih komentirajo..zadaj si cilj…da te bodo nekoc samo pogledal in ostal brez besed…na teb je….

Se strinjam s tabo,osebno pr meni pa je tako,da nisem bila nikoli prav debela in seveda,mislila sem normalne obline,sem pa vedno bila zakompleksana z kg,čeprav mi je moj stalnu pravu,da ne rabim hujšat.To je pri meni,ko ne rabim shujšat(tako pravjo),sama pa bi rada in se ne počutim.
Lih danes sem šla razvit ene slike in so mi rekli,da kaj niti fantaziram,da kaj mi manjka in bla,bla,ma jaz pač bom shujšala,da si bom dala mir in dosegla ,kar si toliko želim.In upam ,da bom pole bolj cenla sebe in hrano in se s pametjo prehranjevala.VEM,postopoma.Delam na tem in z vašo pomočjo..

CIAO

Ja jst se tud trudm. Njhujš je tu, k mi nekako ne rata bit dobre vole. Me full stvari muč in ob takih trenutkih si najbolj želim, da bi bla nekje sama. A v današnjem svetu nekako ni več možno. Res škoda.

Drugače pa mi je danes uspelo, da do zdaj še nisem pojedla nobene čokolade ne piškotov. Sm kr ponosna nase:)

Ja se bom potrudla, da bom okolico šokirala;) In ko mi bo ratalo, da se bom primerno prehranjevala, bom najsrečnejša punca na tem svetu:)

Zdj se bojo pa prazniki začel. Pa podaljšan vikend. A ni to lepo?

Ela vem, da ti bo uspelo. Pa malo poslušaj okolico. Le pazi, da ne boš slučajno prestopila meje normale. Ker nočem, da bi imela probleme z zdravjem.

Sami, mislm, d si prdnu u lampo. Js ti iz svoih izkušn lahk puvem, da se ni za žret, ker sem bla js neki let nzaj ful seksa, zdej sem pa bombi in se moj dec prou nč zato ne drži. Pa nism edina!!!!!!!!!!!

govoril sem nasplosno…vseh itak ne mores zajet kaj ne???

naj mi prosim da en najboljši nasvet kako nehat mislit na hrano.a pozna kdo kaj kar res učinkuje.prosim pomagajte ker ne morem več. a ima kdo kaj srca da mi pomaga .PPPRRROOOOSSIIIMM.(

A BI SI LAHKO KDO VZEL MAL ČASA ZAME KER SEM RES OBUPANA. NE MOREM NEHAT MISLIT na hrano. vsak dan mi je slabo zaradi prenajedanja.kaj naj storim. a ima kdo par minutk časa da mi napiše kakšen nasvet ker imam zelo zelo slabo motivacijo. hvala tistemu ki bo odgovoril

Ojla!

Dobro me poslušaj!
čeprav je grdo vreme, v tistem trenutku ko msiliš na prenajdanje pojdi na sprehod. Razmisli o tem, kaj te zares muči, da misliš na hrano! prenajedanje je vedno čustvenega izvora, je iskanje tolažbe! Tako da moj nasvet je, vzemi dežnik ali pa anorak, pa pojdi malo sama ven, razmišljaj kaj moraš narediti v prihodnosti, točno razmisli kaj boš danes pojedla in naredila zase!!
Predvsem pa zaupaj vase!

New Report

Close