Najdi forum

Podrl se mi je svet – anonimno pismo

Točno tako, jaz pričakujem, da bi mi žena odpustila kako malo aferco.[/quote]

Ti najbolje poznaš svojo ženo in ona dobro pozna tebe! Če imata odprt zakon in drug drugemu privoščita posladek-zakaj pa ne?[/quote]

Ma kje pa, nobenega odprtega zakona nimava, jaz kot moški to pričakujem…..:))))

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ti najbolje poznaš svojo ženo in ona dobro pozna tebe! Če imata odprt zakon in drug drugemu privoščita posladek-zakaj pa ne?[/quote]

Ma kje pa, nobenega odprtega zakona nimava, jaz kot moški to pričakujem…..:))))[/quote]

Mogoče bi bilo dobro, da se odločita za odprt zakon. jaz sem luštna in pametna in mi ga je moj privatnik dolgo časa biksal. potem sem pa še jaz začela sprejemati ponudbe na večerje in kavice…
Nobenega seksa, le prijetno druženje,možiček pa u luft, da to pa njemu ne bom delala. Ampak jaz ljubim le njega, drugi so le tako za zapolnitev neke praznine, ki seva v meni.. Z enim bi se pa zdaj res rada dol dala… Joj, kaj bo, kaj bo?

Jaz sem mojega dobila sama, s pomočjo detektiva, ki sem ga najela, ker sem ga imela na sumu. Slučajno sem enkrat videla en čuden pozdrav v mailu, ki mi je bil za sodelavko preveč prijazen. Razpletlo se je tako, da sem ga dobila pri dejanju, sexu torej. Prej sem ga parkrat vprašala, če je kaj narobe, če se je kaj takega zgodilo, da bi mi moral povedati, pri tem sem direktno mislila na varanje, pa mi je zatrjeval in prisegal na otroke, da me ljubi, da meni tega ne bi naredil nikoli itd. Skratka, priznal mi ni vse dokler mu nisem predočila dokazov za njegovo varanje. Takrat pa se je zlomil in za dejanje okrivil mene, da sem se mu premalo posvečala, da sem se spremenila (dejansko sem bila obremenjena v službi in s študijem, za kar sva se oba dogovorila), da ni hotel tega, da se mu je ženska sama ponujala …
Ker sem spokala takoj, ko sem našla streho nad glavo, mi je očital, da sem si to želela, da druge ženske to oprostijo, da se pogovorijo. Žal, jaz nisem med njimi. Neštetokrat sem premišljevala, ali sem naredila prav, ko sem ga zapustila, hudo mi je bilo predvsem zaradi najinih otrok. Pa ti rečem, da sem se kljub hudim mukam odločila prav. Življenje z njim ne bi bilo več življenje, ampak životarjenje. Nezaupanje na vsakem koraku, očitanje, verjetno nezmožnost nadaljnjega spolnega življenja z njim, bi se obneslo samo na kratek rok. Zato vem, da sem naredila pravo potezo.
Koliko laži pa je v tem času raztrosil naokoli, da bi sebe opral, ne moreš verjeti. To ni dec, to je enostavno lažnivec. Če imaš jajca se kurbat naokoli, bodi toliko fer in nosi posledice svojih dejanj.
Jaz njegove ljubice nisem “obremenjevala“ s tem, se mi je zdelo pod častjo.

Na podlagi mojih izkušenj ti bi svetovala, da ga pusti. Vem, da je težko, predvsem zaradi otrok si želiš, da družina ostane skupaj. Samo otroci potrebujejo srečne in zadovoljne starše, kar pa bosta vidva verjetno težko. No, tu se moraš pa sama odločiti, koliko si pripravljena odpustiti in živeti s tem.
Jaz bi mu enkratno varanje verjetno odpustila, če bi se zgodilo v spletu nekih okoliščin. To, da mi je toliko časa lagal v obraz, ko sem ga prosila, da mi pove, to da mi je prisegal na otroke, jokal, da me ima neskončno rad, tega mu pa nisem mogla oprostiti. Živela sem z velikim prevarantom, ki ga žal nisem pravočasno spregledala.
Jaz sem ponosna na svoje dejanje. Srečno!

Človek je bil tri leta ves čas v “službi”, cela familija je bila zato na ženi. Mislim, da je s tem povedal, koliko jih ceni.
Jaz bi se pogovorila z ljubico, pa ne zato, da bi jo krivila za nastalo situacijo, ampak da zvem resnico. Tri leta je ni mogel imeti na podlagi izjav, da mu nič ne pomeni. Če bo žena zmogla prenesti to, da ji bo povedala, da je rekel, da sta skupaj samo zaradi otrok, da ne seksata, da se ne razumeta, da je dolgočasna, zamorjena, itd……

Nope, ne drži. Moja ločitev je projekt uspeha :)))) Vsaj zame. Živim lepše kot kdajkoli prej. Bila v peklu, sedaj sem v nebesih :))) Pet let mineva odkar se je on tako odločil….kljub temu,d a je imel ženo, ki je bila delavna, dobrega videza, super mama in vse ostalo (besede skupnih znancev, sama imam šele sedaj tolk dobro samopodobo,d a o sebi tako mislim :)) in se je na vse pretege trudila zanj in za družino in nič drugega)

Za mojega ex, ki pa je bil pobudnik (ga je ljubica s katero je bil cca 1-1,5 leta za katero nisem vedela še pol leta po začetku ločitve) podprt z vso svojo podlo familijo, pa se je žeivljenje fino obrnilo: sedaj plačuje račune in financira žviljenje sebi in enemu otroku, nad glavo mu visi demoklejev meč nerešene delitve premoženja in 4letne najemnine za hišo iz katere se noče izseliti (saj brez nje in službenega avta ne more več špilat frajerja pred ljubico, hehehehe), doma DELA (jasno saj mora otrokom kaj skuhat, pa spucat brlog tud in clo u štacuno hodi in clooo položnice se je naučil plačevat, hahahaha), nima časa več na službene poti hodit (če so sploh kdaj bile…), ker more za otroke skrbet, pa stike ima z drugim otokom vsak drugi dan in vikend, pa pol počitnic..za ljubico nič keša ne ostane, pa časa tudi ne preveč, otroka pa sta mu prepovedala njeno vselitev, pa njeno družbo na dopustu (jaz nisem popolnoma nič vplivala na take rpeopovedi ampak babe enostavno ne marata). Pa da ne govorimo o njenem karakterju..baba nesposobna za karkoli (no okrog sexa ne vem, ker nisem uspela dobit nikogar, ki bi imel tovrstno izkušnjo z njo, ampak tud noben noče probat, ker je baba ODBOJNA da je kaj, moški pravijo, da je mercedez zamenjal za trabant), ne zna kuhat, ne zna z otroci, …; hudobna, neksončno materialistična in zgleda 10 let starejša kot je.. Za vsako varalico taprava raste pravim :))))))[/quote]

hmmmm…..in to bi naj bila zgodba o uspehu? Zagrenjena, pohudobljena osamljena babnica, ki si ceno dviguje s tem, da primitivno pljuva po novi partnerki? Ki ni nič vplivala na otroka, ker da “babe” enostavno ne marata? Oprosti, s položaja ločenke ti pravim, da si tipična slika poraženke, ki še vedno ni in še dolgo ne bo prebolela. Si kaj povedala o svojem krasnem novem življenju? NIČ! Samo o njem, o njej, o njunih težavah, celo iščeš nekoga, ki bi ti povedal, kakšna je tanova v postelji, wtf???????????
Uboga uboga reva.[/quote]

:)))))) tukaj je govora ali se splača zaradi varanja ločit ali ne, no ja in jaz menim, da se, ker je moj lajf kot sem že napisala sedaj podoben nebesom :))) A moram še narisat kako to zgleda???? Imam vse česar v zakonu nisem imela, spoštovanje, ljubezen, zadovoljstvo v spolnosti, materialno blagostanje, ogromno prostega časa, pa še kaj za povrh.

Kakšna je moja substitutka v postelji mene niti mal ne briga, ampak se bo tukajle takoj najdel kdo, ki bo rekel, da me je varal zaradi tega ker sem jaz kao slaba. Ker se prijateljem in znancem zdi poteza mojega ex podla do obisti si močno prizadevajo ugotoviti kakšna vendar ona je ,d a gre on zamenjat sijajno ženo v vseh pogledih…pa so “izvrtali” vse slabo, samo tega kakšna je pa sexualno pa ne (moški zlobneži ugibajo,da mora bit pa pol mogoče res dobra ampak jim je tolk neapetitlich, da je noben noče it pecat, da bi jo sprobal, kapiši??????? – mimogrede ne poznam nobenega, ki si ne bi želel sexat z mano npr, tko da mora bit ženska res poden… ).

In ja sem bila čist osupla, ko mi je otrok, ki živi z menoj rekel, da je očetu prepovedal, da bi se njegova tanova vselila v našo hišo, pa tudi da mu je jasno povedal,d a noče da hodijo na skupne dopuste, ker mu gresta ona in njen otrok obupno na živce. Take vzgoje otroške diktature jaz pri sebi namreč ne toleriram…foter pa ker hoče bit otrokom všečen pa naj po svoje, skrajno nevzgojno in nekoristno za otroke ampak jaz mu nič ne morem.

Namen mojega posta je bil pisati kakšno je življenje varalice, ko pride do ločitve in verjamem, da se zasačeni mož avtroice osnovnega posta preveč dobro zaveda kaj ga čaka in je dovolj pameten oz. premeten, da jo hoče na vsak način dobit nazaj.

Kakšna ločenka si pa ti pa ne vem…pa me niti ne zanima, ker me druženje s traumiranimi ločenkami in takimi, ki lovijo naokrog nove moške in sploh ne morejo bit en mesec same in jim je to če nimajo moškega življnejska tragedija pač odbija. PS: mimogrede: tvoj nick te krasno opisuje :)))

ajde, trpeti zaradi otroka – to je veličastna bolečina, ampak trpeti zaradi moškega, to je total beda

Ma kje pa, nobenega odprtega zakona nimava, jaz kot moški to pričakujem…..:))))[/quote]

Mogoče bi bilo dobro, da se odločita za odprt zakon. jaz sem luštna in pametna in mi ga je moj privatnik dolgo časa biksal. potem sem pa še jaz začela sprejemati ponudbe na večerje in kavice…
Nobenega seksa, le prijetno druženje,možiček pa u luft, da to pa njemu ne bom delala. Ampak jaz ljubim le njega, drugi so le tako za zapolnitev neke praznine, ki seva v meni.. Z enim bi se pa zdaj res rada dol dala… Joj, kaj bo, kaj bo?[/quote]

Jaz nisem za take zadeve, življenje je lahko že tako komplicirano, potem se zna pa še bolj. In kaj ti brani da se ne daš dol z nekom, ki ti odgovarja?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Meni jo mož je. In jaz bi jo njemu.
Saj pravim – odvisno, kakšen človek si in kaj od življenja pričakuješ in si želiš.[/quote]

Poznam take primere, vendar sem opazil tekom življenja, da take zadeve navadno oproščajo ljudje, ki razumejo…, ponavadi iz prakse. Ne rečem, da je tvoj mož to storil, samo obstaja opcija, da ti je zaradi tega oprosti, tudi zate ni 100%, da bi mu oprostila, če sama ne bi imela take izkušnje.[/quote]

Še en dokaz, da vsaka – res vsaka! – izkušnja širi obzorje in dela človeka bolj razumevajočega in tolerantnega. In v posledici enostavnajše življenje.
To je to, kot pravimo, da se slej kot prej izkaže, da se je vse zgodilo z nekim namenom – če ne drugo, da lažje neke stvari razumemo. In, da nas vedno manj situacij vrže iz tira…

Avtorica, ne razumi me narobe – nočem odvzemati teže tvoji trenutni zaskrbljenosti, bolečini, mogoče obupu. Jasno mi je, da si v skrajno nezavidljivi situaciji. Sem pa prepričana, da boš tudi ti čez čas, čez dosti časa pač, lahko rekla: “Zdaj pa vem, da se je tudi to zgodilo z nekim namenom. Zdaj ta namen razumem.” Pa, če bo namen samo tvoja ojačana koža – ker življenje nam pač ne prizanaša.
Veliko veliko volje, pozitivne naravnanosti, moralne opore tistih, ki so ti blizu in uspeha ti želim!!
In, kot sem že rekla – veliko sreče, ne glede na to, kako se boš odločila v prihodnje!!

To so jih zgleda klonirali ali kaj. Koliko skoraj identičnih zgodb sem slišala ali prebrala, ne moreš verjet.

Jaz mislim, da si naredila čisto prav, da si spokala k materi, ker se moraš glede nadaljevanja svojega zakona odločiti s hladno glavo, in čaka te še nekaj čustvenih viharjev – take prevare ne moreš sprejeti v enem kosu, ampak bodo stvari prihajale za tabo v valovih, podobno kot žalovanje ob smrti ali hudi bolezni svojca (po Elisabeth Kübler Rossovi: zanikanje, jeza, pogajanje, depresija, sprijaznitev).
Ljubico bi jaz na tvojem mestu pustila čisto pri miru, pa ne zato, ker ona ne bi bila kriva (babnice, ki se zapletajo s poročenimi dedi, natančno vedo, v kaj se spuščajo, in nosijo svoj delež odgovornosti, pa če so poročene ali samske), ampak zato, ker so stvari, zaradi katerih se boš odločala za to, ali boš z dedcem ostala skupaj ali ne, odvisne od tebe in od njega, ne pa od nje.
Ko se ti bo glava malo spucala, vrzi na list papirja razloge, zakaj bi rada ostala z njim, pa naj bodo še tako pritlehni ali trapasti ali sebični, na drugi strani pa, zakaj bi ga rada dala na čevelj, potem pa vsakega od razlogov temeljito preglej in si zamisli posledice. Tako kot bi kupovala novo bajto ali nov avto, saj veš, nekaj, česar ne delaš vsak dan. Od tega, kako boš prenašala njegovega tiča, ki se je tri leta zabaval z drugo češpljo od tvoje, do tega, kakšne bodo zate finančne posledice morebitne ločitve, do tega, ali mu boš stvar lahko kdaj zares odpustila. In ko boš vse premlela sama, potem šele začni razpravljati z njim.
Želim ti veliko sreče in pameti, pa še kaj se oglasi.

no, tri leta so mnogo.
mnogo več, kot zgolj priložnostni sex.
ukrepaj, kot se počutiš.
naj te ne gane, če on ne more brez tebe.
vprašaj se, če ti lahko še z njim. po vsem tem.
po tem se pobrigaj okoli premoženja. da se še tu ne boš počutila izdana.
kar se pa nje tiče- vprašaj se, kaj naj bi ti govorila z njo. in kaj boš imela od tega.
če čutiš potrebo, da jo spoznaš, natuliš,…………karkoli že, stori.
vendar pazi, da ne prestopiš meje svojega dostojanstva. da se ne osmešiš z neprimernimi besedami ali dejanji.
poraženci ste vsi vpleteni. le da imaš ti čisto vest in lahko nosiš glavo pokonci.
in to je veliko vredno.

Hotela sem rešiti zakon, štiri leta sem se poniževala on pa je rasel, bil vedno višji, domišljav, ker se dve mečeva za njim. Skoraj se mi je zmešalo,in rekla sem dovolj. V tem času sem se začela pobirati in ne razumem kako me je lahko imel tako za norca, jaz pa v upanju, da se pobereva dovolim vsa ponižanja.
Dobro premisli kaj počneš, lepše ti bo sami kot z njim. Tri leta je živewl z družino in ni imel slabe vesti biti z njo?
Ta človek ne zasluži, da ga imaš rada in si z njim. Pojdi pa nazaj v hiši, če je vajina in se ne umakni. Umakne naj se on.

Ne da se mi brat vseh odgovorov, verjetno so itak v stilu “bodi pokončna in ne popusti in se loči”.

Ampak pomisli – TRI LETA te je varal, ga ni bilo po par dni… in ti nisi nič posumila? Posumila nisi, ker je bil vajin odnos na psu. In za to si kriva tudi ti. Ker ti je bolj pasalo, da imaš mir, ali pa se ti ni dalo, ali karkoli že. Če sta se kdaj vendar imela rada, se pogovorta, pejta k strokovnjaku in rešujta, če se da kej rešit, zaradi otrok. Če se ne bo dalo, gresta še zmeri lahko narazen.
Ampak nehite mislit, da so samo možje krivi, ker grejo k ljubici. Ona ga posluša, njo zanima, kaj se mu dogaja, je z njim nežna in prijetna. Tebe pa očitno ni kaj dosti brigalo, kot hodi vse te dneve, da si bila tri leta čisto slepa. Ja, vem, gospodinjstvo in otroci in ne vem kaj še vse. Ampak če delate za otroke, delajte še za moža – in on bo delal za vas, namesto za ljubico.

kakšen bedak! Potem ko pa zveš stvari, mu je pa žal, mu pa ona ni nič pomenila, mu pa ti pomeniš vse in ne more brez tebe… ja a je lahko še večji kozel???

Ne mu verjeti, nič mu ni žal, če ga ne bi dobila, bi varal še naprej!!

prosim ne “ubogaj” takšnih idiotskih nasvetov. še preveliko jih poznam, ki so bile prevarane nato pa zvedele za prevaro ali od ljubice, ali od kolegice ali kako drugače. vse so se odselile in kao zaživele na novo tisti prasec naj pa sam crkne. samo kaj ko so nasedle na solzice in sladke besede in saj-nebom-nikoli-več in nič-mi-ni-pomenila taktiko. potem pa še malo jokcanja, plazenja po kolenih in brez-tebe-ne-morem-živeti taktike pa je ponižna ženička prišla nazaj. varal jo ni točno en mesec potem pa spet znova. ampak onadva sta se pogovorila in njemu je bilo žal in zdaj imata boljši zakon. in tako je bilo še z vsemi. ne rečem tisti, ki je varal samo 1x z osebo, ki jo ni potem nikoli več videl. to je še možno da je samo enkrat. ampak ko ti varaš 3 leta z eno in isto osebo, mi pa nebo nihče trdil da se to nebo ponovilo. ve pa kar naprej še živite v tem svojem svetu, v katerem se je mož sprememnil (ja seveda, bolje se je naučil skrivat) in naj vam hinavi za hrbtom še naprej. otroci pa bodo zelo “ponosni” na mamo ki se tako malo ceni da ostane z kronično varalico po vsem tem kar je naredil. ker pač ne more brez tega svojega moškega (iz 1000 in 1 razloga) ostane z njim pod pretvezo: zaradi otrok. ja pa ja de. lapajte to komu drugemu.[/quote]

BRAVO BRAVO!!

Ti se pa res slepiš!!
če jo je varal 3 leta, normalno, da mu je še kok bilo do ljubice, to je bilo že orenk razmerje! zdaj samo laže, da mu je žal, pa da mu nič ni pomenla….

Saj ni pomembno kdo je poslal, še dobro, da je, to bi ona morala izvedeti že pred leti, ne pa da se zdaj sprašuje kdo je kaj poslal…in družino je uničil mož, ne pa vsi okoli njega.

Mene pa zanima to, ko oseba 1x, ali celo večkrat vara, ali je možno, da se temu upre za vedno, ko se mu/ji ponudi priložnost. Jaz mislim, da ko 1x prevara bo še.

o grozno:S AMPAK PUNCA!!!! TUT ČE GA BOŠ VZELA NAZAJ NAJ SE TIP ZELOOOO POTRUDI IN NAJ TI DOKAŽE DA JE ISKREN. Saj ljudje delamo napake, ampak 3 LETA???’ omg no. NIKAKOR NE SMEŠ DOVOLITI DA TE Z LAHKO DOBI NAZAJ. Sicer pa… življenje teče dalje. Še vedno je lahko oče tvojih otrok, ti pa imaš koga ki mu boš veliko pomenila. Za usako metlo se štil najde:D POSKUŠAJ NAREDITI TAKO DA BOŠ SREČNA. ČE TE OSREČUJE ON MU ODPUSTI IN POZABI, KAR JE ZELO TEŽKO AMPAK BODI PREVIDNA, NAJ SE POTRUDI ZA VAJU. ČE TI NEBO USPELO POZABITI BO ŽIVLJENJE ZA VAJU NEZNOSNO. ČE PA MISLIŠ DA SI SAMA SREČNEJŠA OZ. SI PRIPRAVLJENA NA NOVO ZVEZO NEKOČ, PA NAJ OSTANE OČE TVOJIM OTROKOM, TI PA ZAŽIVI NA NOVO!

NE MOREŠ VRJET KOLK ZAGONA LAHKO DOBI ŽENSKA KOT SI TI, DA ZAŽIVI NA NOVO. POZNAM PRIMERE, KO SO SE PRESELILE, ZAMENJALE ŠOLE, SE DODATNO IZOBRAZILE IN NAŠLE NEKOGA KI JIH IMA RAD.

ŽELIM TI USO SREČO!


Podrl se ti je svet, ki je temeljil na nekih iluzijah in lažeh….Verjela si v lastno prevaro.
Že tako ali tako je trajalo pre-dolgo..Nima ti za kaj biti žal.

New Report

Close