Najdi forum

Podrl se mi je svet – anonimno pismo

To pa lahko napiše samo kura, ki se pusti j**** v glavo na suho. Srečen tvoj mož da je našel tako tepko.[/quote]

sprašujem se, zakaj neki tu na forumu vse tiste, ki se ne ločijo kar takoj, oblajate, da so kure, tepke, tupe in še kaj? Ste jezne nanje, ker niso moža spustile spet na tržišče? Meni dajete vtis zafrustriranih praznih bab, ki so svoje življenje zaj***, zdaj se pa privoščljivo trudijo, da bi ga še drugim, samo tako bodo občutile zadoščenje.
Kaj je le narobe s tem, če se dva odrasla in pametna človeka usedeta in razčistita, če uvidita svoje napake in poskusita zakrpati, zašiti ali pa nadgraditi to, kar sta imela? Bolj cenim take kot pa vas, ki po ovčje blejate LOČIT LOČIT, pa nimate pojma, za kakšno zgodbo v resnici gre.
Ja, sem ločena, a privoščim in spoštujem vse, ki jim uspeva!!!!! in še preden sva se ločila, sva se kot odrasla in pametna človeka usedla in dobro pretehtala vso zadevo. In nikogar poslušala, ki se je drl LOČIT LOČIT, saj so bili taki večinoma negativci! Tako kot ve tu gor.[/quote]
Na kratko: sprenevedate se, da ni potrebno naredit nič. Najlažje.
Koliko pomenite takemu partnerju je pa pokazal sam, ni treba odgovorov tu gor odgovorov iskat. Drži?
Pa še nekaj te vprašam. koliko takih partnerjev bi bilo pripravljenih reševat svoj zakon, če njihova prevara ne bi prišla na dan? Naj ti povem: nihče: to pove vse.

Čaki da preštejem, torej 1 zakonski /moj/ pol pa tri ljubice – so 4, zdaj ko je pa star in nikakav pa še 1 kao zakonski /narejen in roje pred poroko/, poroka pa ker so se dolžniki vsedli oz. so se hoteli vsesti na premoženje. hahahah Dallas – 5 kom. Poštar – brez heca – se je včeraj pohvalil ima 9 otrok, z ženo bivšo 2, s sedanjo 23 let mlajšo 1. Joj, pa tak primitivec, samo res zblojeno govorjenje od seksa, star pa ene 6o, ker je kako leto v penziji. Micka pa si sigurna da je s tabo danes vse ok . On je priznal samo zato vendar, da je lahko šla k mami. Da, detektiva je potrebno najeti da slika njega samega – brez nje in evo dokaza da ni varal. Mici, pejt cikorijo do konca pojest, ma veliko železa ! Pa glave ribat trgat proč – tudi veliko možganske hrane, hahahahaha. Bravo babe : Micka, jat sem – dobile ste kar zaslužite ! Oz. dobili so kar so želeli. Kure gledajoče samo levo in desno, naprej in nazaj ne gre. hihihi

Svašta, no. In kaj bo ona z bajto, če moža ne more izplačat? A ni bolje, da on izplača njo in si ona kupi svoje stanovanje, pa mir? Zahtevati ona nima kaj, hiša gre na pol, razen če kateri pred sodiščem dokaže, da je vlagal bistveno več. Pa še potem se lastništvo prevesi kvečjemu v 60 – 40.
Kaj je razlog za razpada zakona, sodišča ne zanima. Nekateri prav sanjate.

To pa lahko napiše samo kura, ki se pusti j**** v glavo na suho. Srečen tvoj mož da je našel tako tepko.[/quote]

sprašujem se, zakaj neki tu na forumu vse tiste, ki se ne ločijo kar takoj, oblajate, da so kure, tepke, tupe in še kaj? Ste jezne nanje, ker niso moža spustile spet na tržišče? Meni dajete vtis zafrustriranih praznih bab, ki so svoje življenje zaj***, zdaj se pa privoščljivo trudijo, da bi ga še drugim, samo tako bodo občutile zadoščenje.
Kaj je le narobe s tem, če se dva odrasla in pametna človeka usedeta in razčistita, če uvidita svoje napake in poskusita zakrpati, zašiti ali pa nadgraditi to, kar sta imela? Bolj cenim take kot pa vas, ki po ovčje blejate LOČIT LOČIT, pa nimate pojma, za kakšno zgodbo v resnici gre.
Ja, sem ločena, a privoščim in spoštujem vse, ki jim uspeva!!!!! in še preden sva se ločila, sva se kot odrasla in pametna človeka usedla in dobro pretehtala vso zadevo. In nikogar poslušala, ki se je drl LOČIT LOČIT, saj so bili taki večinoma negativci! Tako kot ve tu gor.[/quote]

in kaj točno so pozitivne strani varanja? pa ne mi nabijati z temi zlajnanimi najin-zakon-je-po-varanju-boljši-kot-prej-in-sem-hvaležna-da-se-je-zgodilo. mislim what the fuck vam ni jasno, nekateri imamo dober zakon brez varanja, in tukaj se ne gre za enodnevno prevaro ampak 3 leta varanja, laganja in prikrivanja. očitno nekateri ne ločite teh 2 stvari? vam je eno in isto če partner enkrat skoči čez plot z eno osebo in jo nikoli več ne vidi in je vse kot ponavadi ali pa če si najde partner stalno ljubico, katero po možnosti še financira? to je pa VELIIIIKA razlika, in v tem primeru je res rešitev samo še ločit LOČIT in L-O-Č-I-T!! vpijem ker se takšen moški NIKOLI ne sprememni in je to edina realna, normalna rešitev. če pa želi trpeti še naprej, živeti v nekem nerealnem svetu in laži da je vse OK, potem pa kar. kdo ji brani, da ostane pri njemu? nihče. kaj lahko rečeš človeku ki te 3 leta za hrbtom vara in ti laže?kaj imaš z njim za razčistit?kolikokrat in v katerih pozah je ljubico nategnil? kaj drugega mu lahko še rečeš? in on tebi? da nebo nikoli več? itak da ne. če verjameš v baltazarja res ne. naj se pa sama odloči po želji, nihče jo ne sili, le dajemo NASVETE.

Po mojem tip, ki ima 3 leta razmerje z neko drugo žensko, te ženske ne bo pustil, ko ga bo žena razkrinkala.

V najboljšem primeru se bo za nekaj časa potuhnil potem pa dalje po starem.

Kvečjemu še z manj straha, ker če mu je žena enkrat oprostila mu bo pa še drugič…in pri tipih je tako – enkrat dovoljeno, pravilo za zmeraj.

Končala bosta le in edino, če ga bo ljubica ščevljala, ker je (z razliko od žene ) našla dovolj samozavesti in samospoštovanja, da ji je dokurčilo 3 leta laži (kako se z ženo ne razume in kako je z njo samo zaradi otrok) in čakanja, da zapusti ženo.

Razen, če je ljubica poročena…potem pa bi poslala te slike še njenemu možu…call me evil..i dont care!

sprašujem se, zakaj neki tu na forumu vse tiste, ki se ne ločijo kar takoj, oblajate, da so kure, tepke, tupe in še kaj? Ste jezne nanje, ker niso moža spustile spet na tržišče? Meni dajete vtis zafrustriranih praznih bab, ki so svoje življenje zaj***, zdaj se pa privoščljivo trudijo, da bi ga še drugim, samo tako bodo občutile zadoščenje.
Kaj je le narobe s tem, če se dva odrasla in pametna človeka usedeta in razčistita, če uvidita svoje napake in poskusita zakrpati, zašiti ali pa nadgraditi to, kar sta imela? Bolj cenim take kot pa vas, ki po ovčje blejate LOČIT LOČIT, pa nimate pojma, za kakšno zgodbo v resnici gre.
Ja, sem ločena, a privoščim in spoštujem vse, ki jim uspeva!!!!! in še preden sva se ločila, sva se kot odrasla in pametna človeka usedla in dobro pretehtala vso zadevo. In nikogar poslušala, ki se je drl LOČIT LOČIT, saj so bili taki večinoma negativci! Tako kot ve tu gor.[/quote]
Na kratko: sprenevedate se, da ni potrebno naredit nič. Najlažje.

Koliko pomenite takemu partnerju je pa pokazal sam, ni treba odgovorov tu gor odgovorov iskat. Drži?
Pa še nekaj te vprašam. koliko takih partnerjev bi bilo pripravljenih reševat svoj zakon, če njihova prevara ne bi prišla na dan? Naj ti povem: nihče: to pove vse.[/quote]

pa obrniva takole: najlažje se je ločit, ločijo se samo slabiči, ki se niso sposobni spopast s problemom in ga raje pometejo pod preprogo.
In še–koliko partnerjev bi varalo, če bi se oba zakonca VES ČAS zakona trudila ta zakon reševati? Jaz sama sem bila prevarana, a predtem sem se tudi jaz obnašala, kot da je zakon danost, zapečatena z otroki, in sem se, enako kot moj bivši mož, usedla v lastne copate, tako da vem, kaj govorim.


Na kratko: sprenevedate se, da ni potrebno naredit nič. Najlažje.

Koliko pomenite takemu partnerju je pa pokazal sam, ni treba odgovorov tu gor odgovorov iskat. Drži?
Pa še nekaj te vprašam. koliko takih partnerjev bi bilo pripravljenih reševat svoj zakon, če njihova prevara ne bi prišla na dan? Naj ti povem: nihče: to pove vse.[/quote]

pa obrniva takole: najlažje se je ločit, ločijo se samo slabiči, ki se niso sposobni spopast s problemom in ga raje pometejo pod preprogo.
In še–koliko partnerjev bi varalo, če bi se oba zakonca VES ČAS zakona trudila ta zakon reševati? Jaz sama sem bila prevarana, a predtem sem se tudi jaz obnašala, kot da je zakon danost, zapečatena z otroki, in sem se, enako kot moj bivši mož, usedla v lastne copate, tako da vem, kaj govorim.[/quote]

Točno tako, jaz pričakujem, da bi mi žena odpustila kako malo aferco.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

pa obrniva takole: najlažje se je ločit, ločijo se samo slabiči, ki se niso sposobni spopast s problemom in ga raje pometejo pod preprogo.
In še–koliko partnerjev bi varalo, če bi se oba zakonca VES ČAS zakona trudila ta zakon reševati? Jaz sama sem bila prevarana, a predtem sem se tudi jaz obnašala, kot da je zakon danost, zapečatena z otroki, in sem se, enako kot moj bivši mož, usedla v lastne copate, tako da vem, kaj govorim.[/quote]

Točno tako, jaz pričakujem, da bi mi žena odpustila kako malo aferco.[/quote]

Meni jo mož je. In jaz bi jo njemu.
Saj pravim – odvisno, kakšen človek si in kaj od življenja pričakuješ in si želiš.


Na kratko: sprenevedate se, da ni potrebno naredit nič. Najlažje.

Koliko pomenite takemu partnerju je pa pokazal sam, ni treba odgovorov tu gor odgovorov iskat. Drži?
Pa še nekaj te vprašam. koliko takih partnerjev bi bilo pripravljenih reševat svoj zakon, če njihova prevara ne bi prišla na dan? Naj ti povem: nihče: to pove vse.[/quote]

pa obrniva takole: najlažje se je ločit, ločijo se samo slabiči, ki se niso sposobni spopast s problemom in ga raje pometejo pod preprogo.
In še–koliko partnerjev bi varalo, če bi se oba zakonca VES ČAS zakona trudila ta zakon reševati? Jaz sama sem bila prevarana, a predtem sem se tudi jaz obnašala, kot da je zakon danost, zapečatena z otroki, in sem se, enako kot moj bivši mož, usedla v lastne copate, tako da vem, kaj govorim.[/quote]

Kolikokrat si se ločila, da trdiš, da se je ločiti najlažje? Ločiti in postaviti se na lastne noge je bistveno težje kot odpustit in obržat vse ugodje zakona!!


Na kratko: sprenevedate se, da ni potrebno naredit nič. Najlažje.

Koliko pomenite takemu partnerju je pa pokazal sam, ni treba odgovorov tu gor odgovorov iskat. Drži?
Pa še nekaj te vprašam. koliko takih partnerjev bi bilo pripravljenih reševat svoj zakon, če njihova prevara ne bi prišla na dan? Naj ti povem: nihče: to pove vse.[/quote]

pa obrniva takole: najlažje se je ločit, ločijo se samo slabiči, ki se niso sposobni spopast s problemom in ga raje pometejo pod preprogo.
In še–koliko partnerjev bi varalo, če bi se oba zakonca VES ČAS zakona trudila ta zakon reševati? Jaz sama sem bila prevarana, a predtem sem se tudi jaz obnašala, kot da je zakon danost, zapečatena z otroki, in sem se, enako kot moj bivši mož, usedla v lastne copate, tako da vem, kaj govorim.[/quote]

Tukaj govorimo o 3 letnem varanju, mož nima ne vem kakšnega problema, s katerim bi se spopadal, edino, kako čimbolj skesano pristopiti k ženi in ji za sveto obljubiti, da se bo poboljšal in premisliti, kako bo odslej isto počel bolj neopazno.


Na kratko: sprenevedate se, da ni potrebno naredit nič. Najlažje.

Koliko pomenite takemu partnerju je pa pokazal sam, ni treba odgovorov tu gor odgovorov iskat. Drži?
Pa še nekaj te vprašam. koliko takih partnerjev bi bilo pripravljenih reševat svoj zakon, če njihova prevara ne bi prišla na dan? Naj ti povem: nihče: to pove vse.[/quote]

pa obrniva takole: najlažje se je ločit, ločijo se samo slabiči, ki se niso sposobni spopast s problemom in ga raje pometejo pod preprogo.
In še–koliko partnerjev bi varalo, če bi se oba zakonca VES ČAS zakona trudila ta zakon reševati? Jaz sama sem bila prevarana, a predtem sem se tudi jaz obnašala, kot da je zakon danost, zapečatena z otroki, in sem se, enako kot moj bivši mož, usedla v lastne copate, tako da vem, kaj govorim.[/quote]

Če kdo kaj pometa pod preprogo ste take, tvojega tipa. Ko moraš z ločitvijo seznanit otroke, poiskat novo stanovanje z največkrat ne preveč denarja v žepu in se postavit na lastne noge, draga moja, to je daleč od pometanja pod preprogo.
Glede tvojega vprašanja pa: eden od dveh sploh ne ve za kakšne težave v zakonu, drugi se pa nanje “spomni” šele ko mu voda v grlo teže. Če bi ta, ki vara, ker mu žena to pa to, in ne to pa to, doma kaj bleknil in ne takoj na drugo skočil, no to bi bilo reševanje težav doma. Sem ziher, da če bi prevarana žena, en da preden pride prevara na dan kaj o težavah vprašala soproga, ne bi niti muksnil o tem. Dejstvo.

pa obrniva takole: najlažje se je ločit, ločijo se samo slabiči, ki se niso sposobni spopast s problemom in ga raje pometejo pod preprogo.
In še–koliko partnerjev bi varalo, če bi se oba zakonca VES ČAS zakona trudila ta zakon reševati? Jaz sama sem bila prevarana, a predtem sem se tudi jaz obnašala, kot da je zakon danost, zapečatena z otroki, in sem se, enako kot moj bivši mož, usedla v lastne copate, tako da vem, kaj govorim.[/quote]

Točno tako, jaz pričakujem, da bi mi žena odpustila kako malo aferco.[/quote]

Ti najbolje poznaš svojo ženo in ona dobro pozna tebe! Če imata odprt zakon in drug drugemu privoščita posladek-zakaj pa ne?

Verjamem in vem, da je bolečina huda. Vem, kako je, ko se ti podre svet, ampak naredila si prvo in največjo napako. Možu bi morala spakirat kufre in jih postaviti pred vrata, pa mamo povabit na obisk za nedoločen čas, če že moraš imeti njeno ramo. Gospod mož pa naj grejo k ljubici, pa naj mu še pere, kuha in pospravlja.
Če te nekdo vara tri leta, te nima rad, dol mu visi zate in za družino in lepo te prosim, dobro premisli, če si se pripravljena žrtvovati za reševanje takšne družine. Sploh pa, če je vreden tega žrtvovanja. Brez skrbi, otroci zrastejo v dobre ljudi, tudi če njihov oče ni prisoten v isti hiši. Zavijanje v vato prav nič ne pomaga, ker slej ko prej jim kapne, kaj se je zgodilo in zamera takrat je hujša.

za ha ha ha

glej, strinjam se s teboj, da je za ločitev potrebno veliko poguma; govorim o tem, da na dolgi rok oba (bivša) zakonca uvidita, da sta izgubila bitko. Vsaka ločitev je projekt, ki se je izfižil.
Da je treba ves čas reševat zakon, je seveda metafora – pomeni, da ga je treba “zalivat” od prvega dne naprej, z obeh strani. O ljudeh (posebej moških) ki varajo, tudi nimam dobrega mnenja – v končni fazi sem tudi sama naletela na enega, a priznam, da sem tudi jaz prispevala k ustvarjanju pogojev praznine v zakonu – zdaj, ko je tega dolgo, mi je seveda lažje kaj takega priznati, takoj v tistem hipu bi mu izpraskala oči, njemu in samo njemu….
ampak še vedno trdim, da mora biti ločitev skrajno in dokončno sredstvo, ne pa orodje za trenutno maščevanje. Če bi moj mož sicer bil človek, s katerim bi se hotela postarati, bi mu zgodbo prav gotovo odpustila, seveda pod pogojem, da se postavijo novi temelji. Do tega spoznanja pa nisem prišla iz ponedeljka na torek, pač pa sva oba delala na tem, da ugotoviva, ali sva še za skupaj – to, da je bil z nekom drugim, sva pa oba označila kot posledico najinega nerazumevanja, ne kot vzrok za ločitev.
Se je pa isto zgodilo tudi moji prijateljici, a njena reakcija, njena jeza je bila usmerjena samo proti ljubici – vidiš, to je pometanje pod preprogo.

No, jaz na ljubice v tem primeru sploh ne mislim, ker zame niso noben faktor.

to, da je bil z nekom drugim, sva pa oba označila kot posledico najinega nerazumevanja

Tega pa ne kupim, sorry. Nerazumevanje se rešuje drugače. Pa to ni nekaj kaj moraš izkusit da veš, kot denimo tvoj mož, ampak zgolj in le stvar interesa.

Nope, ne drži. Moja ločitev je projekt uspeha :)))) Vsaj zame. Živim lepše kot kdajkoli prej. Bila v peklu, sedaj sem v nebesih :))) Pet let mineva odkar se je on tako odločil….kljub temu,d a je imel ženo, ki je bila delavna, dobrega videza, super mama in vse ostalo (besede skupnih znancev, sama imam šele sedaj tolk dobro samopodobo,d a o sebi tako mislim :)) in se je na vse pretege trudila zanj in za družino in nič drugega)

Za mojega ex, ki pa je bil pobudnik (ga je ljubica s katero je bil cca 1-1,5 leta za katero nisem vedela še pol leta po začetku ločitve) podprt z vso svojo podlo familijo, pa se je žeivljenje fino obrnilo: sedaj plačuje račune in financira žviljenje sebi in enemu otroku, nad glavo mu visi demoklejev meč nerešene delitve premoženja in 4letne najemnine za hišo iz katere se noče izseliti (saj brez nje in službenega avta ne more več špilat frajerja pred ljubico, hehehehe), doma DELA (jasno saj mora otrokom kaj skuhat, pa spucat brlog tud in clo u štacuno hodi in clooo položnice se je naučil plačevat, hahahaha), nima časa več na službene poti hodit (če so sploh kdaj bile…), ker more za otroke skrbet, pa stike ima z drugim otokom vsak drugi dan in vikend, pa pol počitnic..za ljubico nič keša ne ostane, pa časa tudi ne preveč, otroka pa sta mu prepovedala njeno vselitev, pa njeno družbo na dopustu (jaz nisem popolnoma nič vplivala na take rpeopovedi ampak babe enostavno ne marata). Pa da ne govorimo o njenem karakterju..baba nesposobna za karkoli (no okrog sexa ne vem, ker nisem uspela dobit nikogar, ki bi imel tovrstno izkušnjo z njo, ampak tud noben noče probat, ker je baba ODBOJNA da je kaj, moški pravijo, da je mercedez zamenjal za trabant), ne zna kuhat, ne zna z otroci, …; hudobna, neksončno materialistična in zgleda 10 let starejša kot je.. Za vsako varalico taprava raste pravim :))))))

Nope, ne drži. Moja ločitev je projekt uspeha :)))) Vsaj zame. Živim lepše kot kdajkoli prej. Bila v peklu, sedaj sem v nebesih :))) Pet let mineva odkar se je on tako odločil….kljub temu,d a je imel ženo, ki je bila delavna, dobrega videza, super mama in vse ostalo (besede skupnih znancev, sama imam šele sedaj tolk dobro samopodobo,d a o sebi tako mislim :)) in se je na vse pretege trudila zanj in za družino in nič drugega)

Za mojega ex, ki pa je bil pobudnik (ga je ljubica s katero je bil cca 1-1,5 leta za katero nisem vedela še pol leta po začetku ločitve) podprt z vso svojo podlo familijo, pa se je žeivljenje fino obrnilo: sedaj plačuje račune in financira žviljenje sebi in enemu otroku, nad glavo mu visi demoklejev meč nerešene delitve premoženja in 4letne najemnine za hišo iz katere se noče izseliti (saj brez nje in službenega avta ne more več špilat frajerja pred ljubico, hehehehe), doma DELA (jasno saj mora otrokom kaj skuhat, pa spucat brlog tud in clo u štacuno hodi in clooo položnice se je naučil plačevat, hahahaha), nima časa več na službene poti hodit (če so sploh kdaj bile…), ker more za otroke skrbet, pa stike ima z drugim otokom vsak drugi dan in vikend, pa pol počitnic..za ljubico nič keša ne ostane, pa časa tudi ne preveč, otroka pa sta mu prepovedala njeno vselitev, pa njeno družbo na dopustu (jaz nisem popolnoma nič vplivala na take rpeopovedi ampak babe enostavno ne marata). Pa da ne govorimo o njenem karakterju..baba nesposobna za karkoli (no okrog sexa ne vem, ker nisem uspela dobit nikogar, ki bi imel tovrstno izkušnjo z njo, ampak tud noben noče probat, ker je baba ODBOJNA da je kaj, moški pravijo, da je mercedez zamenjal za trabant), ne zna kuhat, ne zna z otroci, …; hudobna, neksončno materialistična in zgleda 10 let starejša kot je.. Za vsako varalico taprava raste pravim :))))))[/quote]

Sicer sem vesela, da se je zate tako dobro izšlo…ampak (če smo malo zlobni) – kaj pove o tebi to, da je mož menjal tako oklicani mercedes za tako oklicani trabant?

Saj navsezadnje tudi sedaj ni važno kdo ga je poslal. ,možno da tudi kdo, ki ti ni mogel povedati, ki mu najbrž niti verjela ne bi in bi bila celo jezna nanj.

Zdaj si pri mami in najprej uredi svoje misli, dobro premisli kako naprej in če boš lahko s tem živela. Se pa strinjam, da nekaj časa nimaš stikov z njim. Nič se ne mudi, ni se ti treba odločit čez noč.

Nope, ne drži. Moja ločitev je projekt uspeha :)))) Vsaj zame. Živim lepše kot kdajkoli prej. Bila v peklu, sedaj sem v nebesih :))) Pet let mineva odkar se je on tako odločil….kljub temu,d a je imel ženo, ki je bila delavna, dobrega videza, super mama in vse ostalo (besede skupnih znancev, sama imam šele sedaj tolk dobro samopodobo,d a o sebi tako mislim :)) in se je na vse pretege trudila zanj in za družino in nič drugega)

Za mojega ex, ki pa je bil pobudnik (ga je ljubica s katero je bil cca 1-1,5 leta za katero nisem vedela še pol leta po začetku ločitve) podprt z vso svojo podlo familijo, pa se je žeivljenje fino obrnilo: sedaj plačuje račune in financira žviljenje sebi in enemu otroku, nad glavo mu visi demoklejev meč nerešene delitve premoženja in 4letne najemnine za hišo iz katere se noče izseliti (saj brez nje in službenega avta ne more več špilat frajerja pred ljubico, hehehehe), doma DELA (jasno saj mora otrokom kaj skuhat, pa spucat brlog tud in clo u štacuno hodi in clooo položnice se je naučil plačevat, hahahaha), nima časa več na službene poti hodit (če so sploh kdaj bile…), ker more za otroke skrbet, pa stike ima z drugim otokom vsak drugi dan in vikend, pa pol počitnic..za ljubico nič keša ne ostane, pa časa tudi ne preveč, otroka pa sta mu prepovedala njeno vselitev, pa njeno družbo na dopustu (jaz nisem popolnoma nič vplivala na take rpeopovedi ampak babe enostavno ne marata). Pa da ne govorimo o njenem karakterju..baba nesposobna za karkoli (no okrog sexa ne vem, ker nisem uspela dobit nikogar, ki bi imel tovrstno izkušnjo z njo, ampak tud noben noče probat, ker je baba ODBOJNA da je kaj, moški pravijo, da je mercedez zamenjal za trabant), ne zna kuhat, ne zna z otroci, …; hudobna, neksončno materialistična in zgleda 10 let starejša kot je.. Za vsako varalico taprava raste pravim :))))))[/quote]

hmmmm…..in to bi naj bila zgodba o uspehu? Zagrenjena, pohudobljena osamljena babnica, ki si ceno dviguje s tem, da primitivno pljuva po novi partnerki? Ki ni nič vplivala na otroka, ker da “babe” enostavno ne marata? Oprosti, s položaja ločenke ti pravim, da si tipična slika poraženke, ki še vedno ni in še dolgo ne bo prebolela. Si kaj povedala o svojem krasnem novem življenju? NIČ! Samo o njem, o njej, o njunih težavah, celo iščeš nekoga, ki bi ti povedal, kakšna je tanova v postelji, wtf???????????
Uboga uboga reva.

Točno tako, jaz pričakujem, da bi mi žena odpustila kako malo aferco.[/quote]

Meni jo mož je. In jaz bi jo njemu.
Saj pravim – odvisno, kakšen človek si in kaj od življenja pričakuješ in si želiš.[/quote]

Poznam take primere, vendar sem opazil tekom življenja, da take zadeve navadno oproščajo ljudje, ki razumejo…, ponavadi iz prakse. Ne rečem, da je tvoj mož to storil, samo obstaja opcija, da ti je zaradi tega oprosti, tudi zate ni 100%, da bi mu oprostila, če sama ne bi imela take izkušnje.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

New Report

Close