Najdi forum

Pozdravljena okrevanje1971,

sama sem pred casom odprla svojo temo ‘zakon po prevari’, lahko si preberes mojo zgodbo. Jaz se vztrajam, je pa tezko in dvom ostaja. Ampak tudi on ostaja. Zaradi mene, zaradi otrok ali ker ne more nazaj k njej? Ne vem. Ce gledam, da sem si s tem resila rit, sem. Moja rit je na toplem. Druzina skupaj. Navzven ustrezamo vsem standardom ‘srecne’ druzine. Pride dan ko smo res, pa dan ko shajamo zaradi otrok, pa dan ko se sprasujem o smiselnosti odlocitve, da sem si resevala rit. In ostajam. In ostaja.

Tvoja zgodba je preskopo napisana, zato nimam nasveta, vem pa, da pomaga vsaj zapisati svojo zgodbo, cetudi v branje popolnim tujcem.
Ce poves svojo zgodbo, bo veliko lazje podati komentar, namesto citiranja teorij.

Temu bi rekli ‘virtual reality’. 🙂
Nisi se nikdar vprašala zakaj je tvoja rit bila sploh potrebna reševanja ?
Selektivna (koledarska) ‘sreča’ (en dan ja,dva ne …tri dni ja,en ne…. itn),ni moj ideal
srečnega zakona. Dvomim da je od bilo katerega drugega….
V biti si nesrečna. In to ni dobro ….
Nagradno vprašanje : Zakaj ljudje vztrajajo v zvezi v kateri niso srečni ?

Vse tes. Dobr si povedu. Preverjeno.


Ja, to je alfa in omega vsega. Počasi prihajaš do spoznanja kaj v resnici prevara je.
Ni to samo da je partner šel … veš kam …. Štos je da je prestopil tisti prag tistega normalnega ljudskega dostojanstva čez katerega se ne gre. Zapravljeno zaupanje se ne vrne nikoli več in brez tega normalen odnos ni več mogoč. Lahko se trudiš ne vem koliko ampak žalostno dejstvo ostaja . Čez en čas pa boš zalotila sebe v mislih kako ti je popolnoma vseeno ali te bo še enkrat prevaral ali ne. In to je tista grozota. Ko človeku postane vseeno. Potem v grozi se sprašuješ kako je prišlo tako daleč. In to je tisto ko se začneš zavedati ‘smislenosti’ odločitve.

Oh, lepo vas prosim!!!
Mene je varal. Sva se ločila, a zaradi otrok sem šla preko sebe in sva in še vedno lepo skupaj sodelujemo. Na vse šolske aktivnosti greva skupaj, rojstne sneve otrok praznujemo skupaj ..
Prekleto hudo je na začetku in boli, a sreča otrok je bila najpomembejša. Sedaj, po šestih letih, je poročen s tisto, s katero me je varal in imata otroka .. Vsi se imajo zelo radi in tudi jaz sem ju sprejela .. Sem odpustila, ker vidim, da si takšnega moža ne želim … pozabila pa nikoli ne bom ..
Treba je it naprej!!!!

Spoštovana,
če ste se tako odločili, vsekakor sledite temu .. Pri meni ni šlo, sem ločena, a hkrati z ex zelo dobro sodelujeva kar se tiče otrok. Tudi z njegovo sedanjo ženo in novim otrokom.
Želim, da vama uspe, iz srca. Če pa ne, pa ni nujno negativen zaključek, samo vedeti je potrebno kaj želite.
Vse dobro želim

New Report

Close