Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Okey, moj problem, star sem 21 let in junfr.

Okey, moj problem, star sem 21 let in junfr.

Nak, nisem poslušala.

A mat te je ribala? Hehehe. Da ne boš na koncu odnesel ta kratko kot tale poba zgoraj.)))

Zdaj pa že rahlo najedaš s tem “cankarjanstvom”,ki so nam ga dudlali v šoli! Se sploh ne strinjam s to determinacijo!
Poznam kar nekaj moških,ki so odraščali brez matere ( umrla) in bili deležni le očetovske vzgoje! In ko jih spoznavaš,najprvo pomisliš,da imajo doma posesivno,nepotešeno mater in odsotnega očeta! In le buljiš, ko izveš,da so odraščali brez nje!
Ma, ne vem, moški so “z drugega sveta” in vse preveč pozornosti polagamo na njih,ker so pač … Ne vem,kaj… Darovalci sperme al kaj!

Ne bom. Sem svoj junfer že zgubu. Upam, da ga je kdo našel in ima sedaj dva. Če ima pa katera s foruma kakšnega odveč ga pa rade volje vzamem, bom lepo skrbel zanj…

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Ja, narazen sta šla, kao. Itak gre večina prvih zvez narazen.

in kaj bi zdej rad da ti tuki kdo junfr uzame al kaj…bejs vn pa najt babo…sej jih je za vsakmu vokalom cel kup….ce ne pa k bodo razprodaje…takrat je kokoši zuni zlo velik

kaj pa ti delaš tako daleč stran od štedilnika? :))))

lp ajs

ni navajena, ker je doma sam oce kuhu, mama pa nosila hlace in se usajala na slabo pomito posodo…

ajsi bajsi kodrlajsi:)

:))) RES JE! Ampak kokošnjak si letos žal zamudil. Razen če počakaš na zimske razprodaje…Sam takrat boš imel pa več matranja okrog slačenja.

Heeej,
pa saj to so čisto običajne najstniške težave, pri tebi so se samo še malo zavlekle in to je to.
Zakompleksanost zaradi “malo bolj okrogle postave” je popolna neumnost. Stereotip, da ženske padajo samo na tipe z atletsko postavo je ravno tako utemeljen kot tisti, da vsi tipi tekajo za manekenkami, ki izgledajo kot žičnati obešalniki za obleko. Vsake oči imajo svojega malarja, ne? Takoimenovani jebači običajno itak ne opravičijo svojega slovesa 🙂 Poleg tega to najbrž ni to, kar hočeš, ali pač?
Možnosti sta v takih primerih vedno dve:
– odstraniš svoje komplekse, po možnosti s tem, da greš v družbo in si tam čimbolj spontan (skrivanje karakterja je popolna neumnost, razen če bi res rad samo seks in potem katastrofo, ko bo odkrila, da si v resnici drugačen, kot si je predstavljala, pazi, ne slabši, DRUGAČEN). Fajn je tudi vedet, da so ženske običajno manj plehke od tipov in V RESNICI ne padajo (samo) na postavo.
– odstraniš kilograme, če ne uspe prva možnost, kar kot vidim, že počenjaš
Vsekakor pa ne čepet doma, biti nesrečen in gojit slabo mnenje o sebi. Sebe je najtežje spremenit od vsega, ampak če se potrudiš in spremeniš tako, da boš potem bolj srečen, je to definitivno ena boljših naložb v življenje.
Veliko vztrajnosti! 🙂

No zdj si pa star 35 in kako to gre

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close