Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Okey, moj problem, star sem 21 let in junfr.

Okey, moj problem, star sem 21 let in junfr.

saj vidim da jih ne sprejema:)))
potem pa nič

a znas strudl spect?

zakva
ja znam

jabucn al visnjeu?

kakršn koli

pa na triglavu si tut ze bla?

ne
zakaj

that’s my boy:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

pol pa še nauš dobra za užent…..

jah res, kakorkoli obrneš 🙂

lp ajs

:))) a slikco od airbagov tud rabiš ?

lp ajs

ko si glih omenu..ja no…..

yaoooo megaboy…..

sj te razumem zakaj tak nick…moški ego je treba na en način dvignt ane….

če maš ti v glavi, da mamo ženske rade zjahane tipe se preklet motiš….najlepš je če ženska svojga tipa kej novga nauči…ker je pol tko k more bit…in ženski bolj paše….in to je cilj…da ženski paše…ker tipu tko vsakmu pride….tko da….megabojček…razmisl kaj morš narest da bo ženski pasal….kar se pa tiče skokov čez plot s tipi od kolegic in obratno….sorry če si to dožvel…..jebat ga….sam tega ne delamo vse…in te prosm da ns ne mečeš vse v isti koš….moja najboljša kolegica ve kdo sm….če pa ti za svojga kolega ne veš kdo je…je pa dost žalostno da je sploh tvoj kolega…..

Pozdravček…pa malo razmisli, odgovori kot zrel moški, ne kot najstnik ki jih želi met čim več na seznamu:))

Baiiii

Kety napisal:

> …ker tipu tko vsakmu pride….

ti se morš tudi še kaj naučit :))) pol si ga vržemo na roko pa je, tud pride a ne? kaj ti bo ženska :)) svašta :)))

lp ajs

Aha, hillbilly is back! 🙂

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Jah, no. Tudi fotr svoje prispeva. Če ga pa sploh ni ali pa je vzgojo prepustil ženi, sam se pa okrog goni, smo pa spet tam – vse odvisno od matere. Ker so dedci copate. Družine, kjer je oče res odigral svojo vzgojno vlogo, so bile v preteklosti redke. Klasična slovenska družina je bila družina z odsotnim očetom (ni mus, da je bil fizično odsoten) in materjo, ki je igrala žrtev in nabijala otrokom krivdo. Kaj čmo pol pričakovat od mladine…..

Sej to je bilo mišljeno kot šovinistična pripomba, primerna, če bi s hribucem in še kakšnim decom sedeli v gostilni ob polnih kruglah piva in potem bi rekli: “hoohoooho, točn tko, na zdravje….” in obrisali kapljice testosterona s čela.

Se drugače čisto strinjam s tabo glede vzgoje. A si ti tudi mogoče danes po radiu poslušala neko oddajo o vzgoji (v kateri je bilo baje polno enih pametnih doktorjev in strokovnjakov), kajti naša mati so jo in zato so mi prejle na dolgo in široko razlagali podobne stvari kot ti. Jaz, nič hudega sluteč, sem hotel pa samo južno v miru pojest. 🙂

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

kapljice? zalival bi nas:)

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

To bi bil tak erotični naboj, da bi testosteron kar tekel iz nas, madona…

*seveda bi šli tja, kjer imajo tisto joškasto kelnarco*

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

*seveda bi šli tja, kjer imajo tisto joškasto kelnarco*….seveda, da se mal umirimo

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close