Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Okey, moj problem, star sem 21 let in junfr.

Okey, moj problem, star sem 21 let in junfr.

Ubožec… Res. Pustimo vse tiste ljudi, ki so ta hip na smrt bolni, otroke, ki nimajo hrane, x svetovnih katastrof in y naravnih nesreč, s katerimi se ravno zdaj nekdo bori, ob strani… Ti maš namreč Problem. Z velikim P.

Ta forum rabi smajlija :rolleyes: !!

****….verjem da mamo ženske raj une k niso velik skos dal…..*****

LOL Skor sm iz stola padu, tolk nakladaš. Ja imate jih raj, v teoriji, praksa pa kaže čisto drugačno sliko.

Če bi blo to res, bi ga že katera zagrabila, tko pa je problem ker ga nobena ne mara.
Pa še nekaj. Ženske imate raje tiste, ki so jih že velik skoz dal, sej zato so jih pa lahko že velik. Še najrajši pa se daste dol s tipom od najboljše kolegice .

kaj sta sla narazn da je lep spomin?

Ne boš verjel, ampak res imamo rajši tiste, ki niso veliko skoz dali. Vsaj kar nas je tapravih bejb, hehe.

Unga modela pa ne marajo zaradi drugih razlogov, ne zato, ker ni nobene še napičil. Preveč poenostavljaš stvari, ljubček. Da pa taki kalibri kot si ti, mislijo, da držijo boga za jajca (al pa Marijo za rit), če obvladajo nekaj posteljne tehnike in cigu migu variacij, je pa itak jasno. In ja, seveda so vedno na voljo tudi take bejbe, ki te variacije in tehnike cenijo. In take bejbe se tudi brez zadržkov dajo dol s tipom najboljše kolegice, tako kot se tak tip brez odvečne slabe vesti poseksa s punco svojega najboljšega kolega.

Ampak izvzemi, prosim, iz svoje veleumne štorije osebke, ki s to tvojo polento nimamo nič. … Recimo mene.

Torej, če izluščimo: Si povprečnega videza, ne predebel, brez smisla za humor, imaš slab karakter, ki ga bolj ali manj uspešno skrivaš in izogibaš se družbi, še posebej ženski.

Z vsem ostalim, razen z zadnjim, bi že zdavnaj izgubil nedolžnost. Največ ponorelih fukačev je ravno povprečnega videza, s slabim karakterjem (karkoli naj bi že to pomenilo) in brez vsakršnega smisla za humor. Taki so najmanj izbirčni. Torej je tisto, kar te onemogoča pri izgubi nedolžnosti izogibanje ženski družbi. Najbrž zaradi sramežljivosti. Če gre za običajno sramežljivost, ki je čisto naravna za tvoja leta, jo boš odpravil s tem, da se boš kolikor je le mogoče zavestno gibal v družbi deklet. Pa brez tistega, da moraš kakšno podreti. Najprej samo zato, da te ne bo sram z njimi komunicirat. Če študiraš, se z njimi zapleti v kakšen pogovor o izpitih, potem bo že samo naneslo tudi na kaj drugega. Torej si pridobi nekaj zgolj prijateljic. Če pa te je ženske družbe naravnost strah in te popade groza, če bi moral s kakšno govoriti o sebi, gre najbrž za globlje zakoreninjene frustracije. Potem bi bilo dobro obiskati kakšnega terapevta, ker boš sam težko zmogel.

kaj pa če tudi terapevti ne morejo pomagat??

Jah, saj poznaš tisti pregovor: Pomagaj si sam in terapevt ti bo pomagal.

Ne, brez heca. Nekega velikega zaupanja v naše terapevte sicer res nimam, toda probati ni greh. Konec koncev lahko vsaj svetuje kakšno skupino za samopomoč ali kaj podobnega. Če ima fant res težave z žensko avtoriteto (izhaja iz družine – gospodovalna mati npr.), bo težko sam prišel stvarem do dna. Škoda bi bilo, da se iz fanta razvije sovražnik žensk, ki je prepričan, da so vse babe prasice in kurbe. Že tako imamo nekaj takih predstavnikov tukaj na forumu.:)) Pa v bistvu reveži še niso razčistili s svojo lastno materjo.

dejta no s temi terapevti…bosta modela se bolj zakompleksala…..

Ja, ga kar vidim…..”O, madona, moja mama je bila pa res gospodovalna…Vedno sem moral pospraviti krožnik z mize….Kaj pa če ima una Tejči prav in bi res moral k terapevtu….Hudiča…Kaj pa če bo terapevt ženska?? … Ne, ni šans….Mene že ne bo videla, coprnica stara. …”.

sam mejdun,u koncn faz so za vso mosko mizerijo krive zenske…

…in za vso žensko mizerijo druge ženske…

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Hvala, Tejči, za te napotke. Pravzapr sem se samo zaradi izgleda izogibal žensk. Kakega razpraskanega obraza nimam, samo sem pač okrogle postave. I’m not fat, I am big boned. Ko sem bil še 7. in 8. razred, sem zavidal fantom, ki so imeli atletsko postavo – take sem imel vedno za jebače. No, vso gimnazijo sem bil zakompleksan in sem se žensk izogibal kot hudič križa. Niti kaka povabila nisem sprejemal. Zdaj sem pa pač tu, kjer sem.

…..iz tega sledi moj nasvet nej bo se naprej junfr……

Če si zaradi postave zakompleksan, pejt ven laufat, nehaj se s krofi basat… in boš veliko več naredil kot če jamraš tukaj.

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

a se zmeniva?:)
bova razčistila med sabo:)

lp

povabil se nikol ne zavraca, razn ce je res kaksna huda grdosija…zamudis prevec zanimivih primerkou une nasprotne sorte….pa ceprou je z njimi sam kriz…ajd pejt u lou!

ti se pa ze nehi ponujat okol……mal despret izpade vse skupi…

Ja no, saj sem že kompenziral Letos sem provozil 4 000 km s kolesom.

ce drucga ne bo vsaka za zacetek rada tvojo strenirano rit pogledla….

To je pa kar lepa razdalja, meni bi jajca odpadla. 🙂

Še malo na prehrano poglej, in ni hudič, da ne boš shujšal. Sicer pa probaj malo kombinirat ene par različnih športov, pa malo si preberi o prehrani, samo ne pretiravat in cele znanosti iz tega delat.

_________________________________________________________________________ Dragon - Bog ima obraz.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close