Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina oddam 4 mačje mladičke

oddam 4 mačje mladičke

Simona najprej te prosim, da si prebereš vse moje poste v tej temi in boš našla prav vse odgovore na vsa vprašanja, ki si mi jih postavila, če se ti pa ne da, ti jih bom pa še enkrat na hitro napisala.
Nikjer, nisem trdila, da vzreditelji ne skrbijo dovolj dobro za mladiče, ampak,ko jih prodajo večina niti ne vpraša kaj se z njimi dogaja.

Prav nikjer nisem napisala, da me motijo tisti, ki naj bi kontrolirali domove in kako njihove živali živijo, saj me niti ne bi moglo motiti ker tega enostavno ni, če bi pa že bilo, bi pa društva ali zavetišča morala zaposliti osebo, če ne več, da bi to lahko kontrolirali.

Ja, dva psa sem kupila pri vzrediteljih, enega v Sloveniji, drugega v Avstriji, in sem tudi povedala večkrat v tej temi, da me sploh ne moti njihov zaslužek, moti me, da nekdo govori in hoče prepričati druge,da vzreja žival iz čiste ljubezni.

Tudi zakaj sem posvojila moja mačkona, pa sem tudi lepo povedala in sicer, ko sem šla na obisk v zavetišče, me je mala kepica posvojila kar sama in druga nič manj, in niti najmanj zaradi moje slabe vesti, ker je ne rabim imet.

Da mene mačje rastave ne zanimajo sem tudi že povedala in zakaj.
Zakaj sem dala mojo psico ster, sem tudi že povedala, ker se nisem mislila ukvarjati z vzrejo niti nimam zato časa.

Zakaj vzrejaš ti, me tudi najmanj ne zanima niti ne razmišljam o tebi, kar se pa tiče širšega razmišljanja tiče, ja tu bi se pa res dalo debaterati, katera od naju je bolj osko usmirjena in ne želi slišati še druge strani resnice.

Me pa čudi, da mi tako ponujaš svoje muce, jaz mojih živali ne zaupam nikomer drugemu, razen ožji družini. (pa da ne boš mislila, da sem nasedla)

Kar se pa tiče naziva” navaden cestni muc”, ja tako sem jih poimenovala in povem ti še enkrat, pa če hočeš razumeti ali ne. Meni je prav vseeno ali je pasemski mačkon ali navadni cestni muc…….ne delam prav nobene razlike, drugače če še nisi opazila jim pa največkrat rečem MAČKONI.

In ,kar me je najbolj zmotilo, koliko me poznaš, da veš, kaj v življenju počnem in koliko imam časa ter s kom in zakaj izkoristim svoj prosti čas.
Misliš, da zavrženim živalim pomagajo samo te, ki nenehno visijo na teh forumih in se same proglašajo za največje ljubitelice živali, jaz pridem na forume le občasno in še to takrat, ko me delo prisili, da visim za računalnikom.

Sploh pa, stojim za vsemi mojimi posti v tej temi in prav malo mi je mar če sem zate ozkousmirjena.

no pa si me zavedla z navadnimi cestnimi mucami, še enkrat sem šla pregledat moje poste pa sem ugotovila, da ta izjava ni moja, ampak mi je popolnoma vseeno, kajti v tej temi sem sigurno pomislila na dvoličnost nekaterih , do navadnih hišnih muc ali po tvojem cestnih. Zame je maček, maček pa naj bo pasemski ali čisto navadni mačkon, vsak si zasluži lepega ravnanja.

Yoyo, pravilna odločitev. Pojdi na teren (na obisk v zavetišča in k ljudem, ki imajo najdenčke v začasni oskrbi doma), malo prebiraj podobne teme na forumih, pojdi na tuje strani mednarodnih organizacij, na katere se sklicuješ, skratka, izobrazi se.

Sem malo pobrskala po mojpes.com. Kakšna izbira in kakšni lepi mačoti. Skoraj ne moreš verjeti.
Tako da res močno močno dvomim, da je Andreja v šubu oddala tako rekoč celo leglo.

To! :))

Mislim, ste nasrale enih postov…

Yoyo, mislim, da si ti dala ta komentar – Andreji sem rekla za začasno namestitev, ne posvojitev. Očitno ji je to v veselje, meni pač ni.

O zaslužkarskih vzrediteljih in o tem, kako svetniški so ostali bom pa popnovno razmislila takrat, ko bo eden iz obeh skupin sredi noči priletel na kliniko in “rihtal” dobre vete za shirane in bolne mačke ter konkretno pomagal, ko pride do resnega problema. Ugibanje prepustim vaši domišljiji.

Dr. Muc še ni oddan. Ker sem neskončno tečna. Jp, ker ga nisem oddala enemu od cca 15-ih otrok, ki bi prišli takoj ponj, definitivno pa je zadeva padla v vodo, ko sem rekla, da mora zraven priti nekdo od staršev. Pa ker ga nisem oddala osebi, ki mi je razložila, da jih je v zadnjem mesecu posvojila 5!!!!!, pa so vsi bili v roku par dni povoženi. Pa neki muli, ki je vprašala, če lahko pride v petek ob 23-ih, ker ga rabi dostavit do polnoči v Kranj na rojstnodnevno zabavo enega od kolegov, za katerega so se odločili, da dobi za darilo mačko. Aja, da ne govorim o tistih, ki kličejo in si premislijo, ker maček nima “prave” barve oči. Mislim…

Me prav zanima, ja, kam so šli ti mladiči.

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

He he. Yo, a veš zakaj ji nisi mogla oddat. Ja prestari so že! Mene je včeraj neka oseba klicala, da oddaja male muce, stare 5 tednov. Ko sem jo prašala zakaj tako male, je rekla, da jih mora oddat dokler so še lepi, ker potem ko malo zrastejo in postanejo kumrni (ja tko mi je rekla) jih nobeden več noče.
Lp.

Imaš pa res visoka merila 🙂

New Report

Close