Najdi forum

Od 1. 10. gre zares

Velika sem 156

Aha, no jaz sem skoraj 20 cm večja od tebe. Pa vseeno moram še vsaj 10 kg sklatiti, zadovoljna bom tudi s 5 kg.

Jah, blagor teb, jaz bi bila tudi rada višje rasti. Ja, jaz sem bila najbolj zadovoljna s 47kg, samo da pridem do tja, bo res težka. Tak, da, če ali ko bom imela 49, bom kar zadovoljna. Moram pa se spravit pod 50, ampak to je zelo težko..vedno sem prišla do te mere, kot sem sedaj, potem sem se pa opustila.
Imam pa tako postavo, da se mi 1kg hitro pozna (če se zredim) in to tak, da celo drugi opazijo. Najprej se zredim v noge, potem pa v trebuh, tak da ponavadi mi hlače niso ravno prav, majice so mi pa še kar.

Pozdravček vsem še hujšajočim 🙂

Jaz sem tu, se držim, berem veliko motivacijskega gradiva za spodbudo, tehtnica me je danes spet malo razveselila, tako da sem zadovoljna in vztrajam.

Imam slabe trenutke,ko jem nepravilno, a razlika od prejšnjih časov je, da zdaj ne obupam. Si oprostim in grem naprej po zastavljeni poti.

Včasih sem začela hujšati, sem bila zelo striktna, nisem si privoščila nobenega prekrška in potem sem se kar naenkrat sesula in požrla vse za nazaj in naprej.

Tokrat si dovolim in odpuščam male prekrške in morda je ravno to tisto, kar me drži pokonci.

Malo jutranjega monologa 🙂

OJ,

jaz imam pa problem, ker migat ne morem (zaradi padca), apetit imam pa tak kot prej in tehtnica mi je že malo več pokazala od ponedeljka.

Živjo punce!
Mene pa zanima, če bi mi katera bila pripravljena pisati jedilnik, ker sem se čisto izgubila. Ni več volje, ne vem kaj naj jem, zato jem vse kar vidim. Dopoldansko malico in kosilo moram jesti tako kot je in ne morem spreminjati. Mesa skorajda ne jem več, obožujem krompir! Ah prav razočarana sem, s takšno voljo sem šla v to dieto, prepričana da grem zadnjič na dieto in da mi bo uspelo in evo me, 22.11 sem spet izgubila vso voljo.
LP

Bajska, imam dobro rešitev za tebe, sestavil sem brezplačen program, ni reklama, kjer lahko vidiš motivacijo, hrano in rekreacijo preko filmčkov…s tem pomagam da ohraniš voljo in željo in ni pretirano težko tako da ne obupaš takoj. hujšanje nebi smel bit tok zahtevno, lahko si prebereš in boš videla kako se ti zdi.

Ojoj – še tu te tvoje reklame – pa to ni res.

o joj nina še tuki si uničla par evrov za dobrodelne namene :s

Bajska, jaz nimam posebnega jedilnika, izogibam pa se beli moki, sladkorju, kromprju, testeninam, rižu itd.

Jem veliko sadja, beljakovinskih živil, nekaj zelenjave …
Pijem le vodo, kavo in čaj.

Priznam, da me velikokrat zanese in se prekršim, a se poberem in grem dalje po zastavljeni poti.
Tako naredi tudi ti. Če se prekršiš, si odpusti in nadaljuj z zastavljenim ciljem.

Pa še to: meni se tehtnica pomika navzdol počasi, a se in to je pomembno. Moj cilj je priti na normalni ITM, do tja me loči še 5 kg.
Prvi cilj pa mi je zagledati 7-ko spredaj, ki sem jo ta teden že zagledala, čeprav se mi je potem teža spet dvignila, a vem, da bo kmalu.

Pomembno je, da ne obupaš, če se teža ne premakne.

Jaz ti sedaj ne morem pomagat, ker sem sama tudi v prekršku in ne morem iz njega. Najhuje je, da jem grešne stvari, migat pa ne morem.

Tehtnica mi danes zjutraj kaže 80,1 kg. Sicer sem pred nekaj dnevi že videla 7-ko, a sem imela precej grešno soboto, zato sem z rezultatom zadovoljna.

Sedaj pa šibam v službo.

oj,
jaz se nisem tehtala, ker je bil prejšni teden katastrofalen..pa prejšni vikend se je začel z rojstnim dnevom, ki jih ne bo konec do konca leta-skoraj vsak teden ima nekdo rojstni dan.

Moja noga je boljše, lahko hodim, vendar ne morem skakat ali pa tečt, pa po stopnicah navzdol težje hodim.

Tudi jaz se nisem tehtala (že kar dolgo) in to preprosto zato, ker vem da imam že več kot 80kg. Moram se spraviti v red! Danes je prav grozen dan, ujel me je prehlad in se počutim kot da bi me tank povozil, groza. Sam jamram :D, ampak jaz vem, da na koncu bomo zmagale me in ne kilogrami.
Lep večer

Dekleta, kje ste?

Jaz se raje nisem javila, ker sem imela malo slabe vesti. Malo sem se spustila z vajeti, a sedaj sem spet nazaj, je pa številka na tehtnici spet poskočila 🙁
A bo že, grem pokončno dalje. 🙂

Javite se kaj, da ne bo tema čisto zamrla.

Jaz sem tukaj, ni večjih sprememb in jutri zjutraj se mogoče stehtam ( če zberem pogum)
LP

OJ, se oproščam, ker sem vas zanemarila. Nisem zadovoljna s svojim jedilnikom, gibat se ne morem in zato sploh nočem o tem razmišljat. Sem pa danes vseeno vzela pogum in se tehtala, pa mi je poskočila tehtnica za 0,5kg.

Pozdravljeni.

Ker nas je veliko, ki se borimo s prekomerno telesno težo se odpira društvo za skupinsko hujšanje. Želimo si pridobiti čim več informacij, kaj potrebujete, zato vas prosimo, da nam izpolnite spodnjo anketo.

https://www.1ka.si/a/21093

Hvala za sodelovanje.

Prijeten in romantičen vikend 😉

Ojla, dekleta, če še berete.

Jaz sem še tu, včeraj se nisem tehtala, sem se pa danes in mi je tehtnica pokazala 78,9 kg! Zelo sem zadovoljna. Vem, da se mi bo teža še dvignila, ker se mi vedno in rabim kak teden ali več, da se mi teža na eni točki stabilizira, a sem vesela, da je pod 80. Moj cilj je zaenkrat okoli 75 kg, ko bom na normalnem ITM.

Do novega leta bi rada sklatila vsaj še kak kilogram do dva. Upam, da mi bo uspelo.

Z rekreacijo pa zadnji teden nisva bili v najlepšem odnosu, ves čas je nekaj prihajalo vmes. Saj vem, sami izgovori. Se bom bolj potrudila. 🙂

New Report

Close