Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Hujšanje Od 1. 10. gre zares

Od 1. 10. gre zares

Evo še mene,

včeraj sem bialazvečer na pilatesu – super.
Tudi nažiranjkapo telovadbi ni bilo.
Danes imam Instanity pripravljni dan – je samo dobrih 20 minutk, bom opravila takoj ko pridem iz službe in preden grem po tamale. Zvečer pa imam še namen 20 minut orbitreka oddelat:)
Hrana, zjutraj jogurt z kosmiči, voda
Za kosilo si bom naredila umešana jajaca in ržen kruh ter rdečo peso
Za večerjo še ne vem….
Si moram še poštimat jedilnik in bolje načrtovati vnaprej.
AMpak saj bo, sem še na začetku:)
LP
N

Ojla,

sama sem podobne rasti kot čivava (157). Moj kratkoročni cilj je, do novega leta sklatiti vsaj 3 kg. Diete nimam, ker nimam toliko discipline, ampak pa pazim na to, kaj in kdaj jem in hočem omiliti sladko, ker to me redi in tudi ne morem se mu upreti. Migam pa tako, da sem se vpisala na tečaj zumbe in še doma tak migam preko youtuba.
Katere dneve pa se boste tehtali?

Moj tretji dan.
Za kosilo sem pojedla neoluščen rjav riž z zelenjavo, kos puranjih prsi in zeleno solato s čičeriko. Čokoladnemu pudingu sem se odpovedala…..juhuhu.

Pri meni je zajtrk standarden…vsak dan…kos kruha z Latto in domačo marmelado ter bela kava. Za večerjo pa o,5 l sadnega jogurta in kos kruha..

Miganje…od hoje me boli vsaka mišica v telesu….torej sem očitno res popolnoma “zastana.”

Pozdravljene!
Zelo me vseli, da vam gre tako dobro 🙂. Mene je pa ujel prehlad, tako da imam malo vročine nos je pa katastrofa. Jah nič zato, jest mi itak ne paše kaj preveč, skrbi me le to da po grlu ne spravim nesladkanega čaja, tako da pijem sladkanega. Teža danes zjutraj je bila 78,8 kg. 10dag dol od včeraj, ni veliko ampak je!!!
Lepo bodite 🙂

RebekaM, sem brala da je sadni jogurt zelo kaloričen ( posebej kupljen)in da je sadje bolje jesti dopoldan, kot papopldan. Mogoče je za večerjo bolje pojesti navaden jogurt in kruh.

Živjo!
Sem nova na forumu, upam, da nimate nič proti, če se vam tudi jaz pridružim. 🙂
Tudi sama grem oz. sem že na ”shujševalnem” pohodu…v narekovajih pa zato, ker v bistvu bolj kot ne želim izoblikovati telo, no seveda pa je pred tem treba tudi maalo shujšati. Imam pa sicer malo drugačen način; ne bom mogla pisati dosežkov, ker se ne tehtam…dokler ne bom popolnoma zadovoljna s seboj. V juliju sem si omislila sobno kolo, in ga zelo pridno uporabljam, razen sedaj, 1 teden ali mogoče celo 2 nič nisem delala, ker sem bila bolana, ni se mi zdelo smiselno še bolj forsirati bolanega telesa…Začela sem tako, da sem najprej delala pol ure, pa potem zvečer 1 uro, vsak dan. Sedaj pa so se začele resne obveznosti in odkrito rečeno, nimam več časa za oboje in sem raje izbrala 1 uro na dan 🙂 Sčasoma bom podaljševala, naprimer danes bom na kolesu 1 uro in 5 min, čez 1 teden pa bom poskusila z 1 uro in 10 minutami. Delam tudi trebušnjake(priznam, to bolj redko kdaj) in pa dvigujem uteži, da ne bojo rokice mlahave. 🙂 Držim z vami, in upam, da nam vsem uspe! 🙂

zdravo tudi jaz bi se vam pridružila in sicer stara sem 35 visoka 170 in težka 76, v zadnjih dveh letih shujšala blizu 40 kg zdaj pa ne gre zato se vam pridružim jutri začnem

Kako fajn, da nas je vedno več.

No, jaz sem dokaj pridna, vsako jutro si ne morem kaj, da ne bi skočila na tehtnico, pol se pa nič ne premakne in sem rahlo razočarana, zato se bom poskusila redkeje tehtati.

Moja maščoba je trdovratna 🙁, a jaz se ne dam, na koncu bom jaz zmagovalka, haha!

Vse bomo zmagovalke, kajne?

Lep pozdravček do naslednjič!

Uh ma smo mi pridne:)) Jaz sem tudi danes kr pridna bila, zvečer je padel en kos torte – itak po ločevalni. in pa ena pločevinka coca cole…sem tudi jaz en odvisneš od nje, samo ko imam full obveznosti mi prav paše ker me naspidira…bomo tudi to počasi zmanjšali. no danes gibanja nič, bo pa jutri telovadba zvečer in pa sadni dan.

Pozdravljene..moj tretji dan je tudi uspešno minil…tako sem bila zaposlena, da nisem imela časa niti misliti na hrano. Sem pa ful vesela, ker sem danes brez problemov pretekla 15 km. Upam, da mi maraton uspe preteči, ker si to res želim in že tri leta samo govorim, da bom šla.

Fitka, svetujem si, da se tehtaš samo enkrat tedensko. Včasih sem se tudi jaz vsak dan, pa me je to samo zamorilo, ker kakor ti praviš ni šlo nič gor ali pa celo gor! Ampak to je normalno, da se nam teža tako spreminja. Sama sem se naučila, da se tehtam 1x v tednu in sicer na tešče. Takrat rezultati gotovo so, če se kolikor toliko trudiš 😉

lp

Hvala, da ste me sprejele 🙂 No, naj vam z veseljem sporočim, da je ratalo tole z 65 minutami kolesa, pa še 50 trebušnih in pa uteži 🙂 Čestitam, Aprilka za 15 km, to je super, zagotovo ti uspe na maratonu! Lahko noč, se beremo jutri!

Zgodba o mojem hujšanju

Sem jezna sama nase, pišem tole samo zato, da se izkašljam. Vedno, ko začnem resno razmišljat o hujšanju, se moji kilogrami začnejo pomikat NAVZGOR. Pol leta sem brez problema držala pridobljeno težo, zdaj pa… grrrrrrrrr
No, gre gor seveda z razlogom, vem to. Začnem razmišlat o hrani, posledično, postanem lačna in preveč jem.

V glavnem, se moram še mal bolj vzet v roke. Mislim, da si vas lahko vse po vrsti vzamem za vzor 🙂

Ne rabim kake tolažbe, bo šlo tole mimo. Kak recept za motivacijo, brco v r… ali kaj podobnega: SPRAVI SE VEN LAUFAT, stil, bi pa pomagal, hehe

Bom pa tale nasvet o tehtanju enkrat tedensko, vzela resno. V ponedeljek?

Moj četrti dan.

Danes sem jezna sama nase….grrrrr…..ob treh zjutraj sem zmazala celo Milko. Potem pa slaba vest, obžalovanje.

Za kosilo sem danes jedla zelenjavno juho, osliča in krompirjevo solato. Za poobedek je bila jabolčna čežana.

Včeraj zvečer nisem jedla za večerjo sadnega jogurta, ampak gobovo juho. Res, da je bila s kislo smetano, ampak mi je takooo dišala. In majhen košček kruha.

Oj,

jaz sem se tudi odločila, da se tehtam 1x na teden (v ponedeljkih, tako kot ve), ker sem danes imela več kg kot včeraj, čeprav nisem nič takega jedla. Jedla pa sem včeraj: zajtrk-bel kruh in kakav (no ja-to vem, kaj pomeni),i grancelano in jabolko, za kosilo so bili makaroni z mesno omako in juha in solata, in pil asem 1dcl soka (vem, da to redi, zato to pijem pri kosilu, ker ne morem sao čaj pa vodo pit) za večerjo pa hrenovka in kruh in kumara in čaj..mogoče je bilo preveč hrenovke… pa zvečer sem 1uro zumbala.

Dobro jutro. Jaz danes uspešno začenjam 5. dan. Včeraj nisem nič telovadila, ker sem popoldne delala, tako ali drugače verjetno laufat ne bi šla, ker sem imela malo musklfibra. Mi je bolj koristilo, da sem imela en dan počitka. Pa itak delam v baru, tako da je nošenje zabojev piva tudi ena vrsta rekreacije, pa še skladišče imamo v kleti, tako da moram premagati par stopnic z zabojem v roki. Trpi pa moj hrbet 😀

DObrodošle vse nove, vidim da se ustvarja ena prijetna skupinica 😀 dd, meni najbolj pomaga, če se zelo dobro organiziram, sama si pišem dnevnik vadbe in prehrane, tako da točno vem, kaj me čaka. Ko sem študirala v LJ, sem si pisala celo jedilnike za naslednji dan oz. teden in sem imela vse naštudirano, hrano sem imela na zalogi, vendar le toliko, kar sem jo porabila tisti teden. Mogoče je to že preveč, a le tako sem se lahko kontrolirala. Pa meni najbolj pomaga, če grem ven, ko začnem študirat o hrani. Gibanje pomaga! Pojdi v naravo…to te nafila z novo energijo. Pa pomisli na to, kaka lepotička boš, ko boš shujšala 😉

Aknalb jaz se ponavadi ravnam po načelu, da sadje jem samo v dopoldanskem času, sama le za zajtrk, OH pa jem samo do kosila, oziroma še za kosilo. Za večerjo nikoli. To sem na dostih krajih prebrala, da je dobro, da tako delaš. Pomojem bi hrenovko lahko pojedla, ampak bi bilo boljše da bi bila brez kruha.

Lp

Dobro jutro!
Joj ma vse smo ful pridne. Jaz sem ful vesela, da nam gre tako dobro in da vztrajamo. Moja teža danes je 78,2kg, kar me čudi, ker pri prehrani ne pazim, telovadim pa tudi sploh nič, ker me je tale moja bolezen čist zdelala. Aknalb mislim da je bilo malenkost preveč OH-jev za katere pravijo, da zelo zadržujejo vodo.
Recimo jaz sem med poletjem že tudi nekaj hujšala ampak žal neuspešno in sem en dan jedla približno tako kot si napisala ti, potem sem pa naslednji dan jedla večinoma beljakovine razen za zajterk in kosilo sem pojedla nekaj OH-jev in mi je potem naslednji dan tehtnica pokazala 1,2 kg manj. Seveda je bila to voda. Tako, da mislim da je teža poskočila zato, ker si pojedla malo preveč OH-jev in se ti je v telesu zadržala voda. Če se motim me naj prosim katera popravi 🙂
Srečno!

Ojla, dekleta!

Tudi jaz se na hitro javljam, ker sem v službi. Včeraj sem bila v službi cel dan in ni bilo časa za miganje, to mislim nadoknadit danes. Čez vikend pa gremo v ene terme, pa se bom malo naplavala.

Pri hrani pazim, naredim pa seveda še kak kiks.

Ja, OH-je naj bi se jedlo le v dopoldanskem času, pozneje pa le beljakovine z zelenjavo.

Pridne bodite, tehtanje je v ponedeljek 🙂)))

Punce, da se še jaz javim.
ZAčenja se 5. dan, tudi meni gre kar dobro.
Danes šibam na pilates, čez vikend pa upam da bo lepo vreme da gremo malce po jesenskem gozdu:)
PRidno delam vaje, še plavat se nameravam spravit.
Drugače pa tehtanje v ponedeljek. Prejšnji teden 85.5., upam na kakšno kilco manj:)
Lepo bodite

N.

Včeraj sem za večerjo popila dva navadna 0.5 l jogurta. Sicer se mi je neskončno luštalo toplih sendvičev, ki so jih jedli moji trije mladiči in mož….ampak sem se jim uspela upreti…juhuhu. Za kosilo bo danes segedin in polenta…za otroke še browniji in sok.

Jutri gremo na pohod. Prav radovedna sem koliko bo tehtnica pokazala v ponedeljek.

Lep vikend moje sotrpinke;o)

ola punce. evo tudi jaz kar uspešno začenjam peti dan. včeraj sem bila pridna cel da n sadje zvečer pa še telovadba in po telovadbi še šalica toplaga mleka in pet biškotov. grem sicer po principu ločevalne diete ma ne tako strogo. danes z gibanjem ne bo nič upam, da mi bo jutri uspelo it tečt pred službo. drugače sem pa danes full utrujena in komaj čakam konec dneva da se spravim spat. 🙂9

lep vikend vsem

New Report

Close