Najdi forum

Od 1. 10. gre zares

OJla,

najlepša hvala za nasvete. Sem v preteklosti že prakticirala večerje z samo zelenjavo in beljakovinami in mi ni zneslo, po 2 tednih se mi je vse to gabilo in sem raje stradala, kot da dam to v usta. Tak, da sem ugotovila, da je mogoče bolje, da pojem mali košček, zato, da ne bom potem obupala dokončno. Se pa strinjam, da OH zvečer ni dobro.
Kar se gibanja tiče sem imela včeraj pavzo, pač tak sem se odločila, ampak mi je itak nekaj zvilo v kolenu, pa itak ne bi mogla. Bolj je problm danes, ker bi mogla iti na trening, pa upam, da se mi bo koleno popravilo. Kar se hrane tiče, je pa bilo tak-sicer ni bilo nič sladkega, edino za večerjo sem zelo malo pojedla, ker sem bila zasedena: tak, da sem pojedla samo 1/2 sirove štruce in čaj.

hellou. evo še jaz bi se vam pridružila hehee. Sem že tretji dan na “dieti” oziroma da pazim kaj jem in koliko pojem in dva dneva tudi že aktivno telovadim, jutri pa še začnem laufati. danes so me mišice tako grdo bolele ampak se nisem vdala in sm šla delat vaje…(se bo obrestovalo bode lepa ritka čez čas, s tem se tolažim).

Vglavnem js mam po zadnjem tehtanju (ki sem ga opravila v lekarni na njihovi specialni tehtnici) 76 900 kg, vlka pa sm 164 cm in BMI je 28.7:( , stara pa 24 let. Danes sm se na domači vagi tehtala in imam 75 kil. 😀

moj plan pa je opraviti tri tedensko dieto z napitki feelgood (ki sm jih kupila v mullerju), spijem shake zjutraj in večer, malica je pretežno zmiksano sezonsko sadje v mikserju, popoldanska malica ponavadi odpade ker nisem lačna, in pol kosilo ki ga jem kok ponavadi, samo manjše porcije in izogibam se cvrti in mastni hrani.

no se tipkamo kej. In seveda vsem drugim udeleženkam dosti potrpežljivosti in motivacije. Zmoremo me to!! 😀

Evo, še en uspešen trening za mano, lep vikend vsem 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz ravnokar z laufanja. Danes jih je padlo 16km. 😀 Super, sem vesela zase, ker sem končno spet našla malo motivacije. Sedaj pa samo še pod tuš in se pogret v posteljico k dragemu 😉 sama sem zmrzljiv človek, tako da me že zebe v tem času, pa še na morju sem bila pred 5 dnevi in je bilo tistih 30 stopinj preveč lepo 😀 😀

lep večer 😉

Se vam pridružim še jaz 🙂 višina 158, teža okrog 82kg
ta teden ni bil kaj prida, me je prvi teden faxa tako utrudil da sem lahko samo spala :/ bo pa zato ta teden drugače 😀

planiram vsak dan delat 30 day shred od jillian michaels ko pa končam to pa še njen ripped in 30 🙂 vsake dva dni bo namesto raztezanja yogalosophy od mandy ingber 🙂

hočem zgubit okrog 25kg

Ča v čav,..evo še mene. 6 dan je za mano sem pridna,…pri prehrani, gibanja danes ni bilo nič mi ni zneslo,..upam da bo jutri kaj. kako ste vi? nič tično se nismo dogovorile kako in kaj s tehtanjam? kaj če bi npr. prvega in petnajstega v mesecu ali bi raje vsak teden?,…jaz že mal lažje hlače zapnem ni trebuh več tako poln:))

Jaz bi se raje kar vsak ponedeljek, ker že zdaj-moram priznati, malo golufam…Zaenkrat mi gre kar dobro.

Dobro jutroo 🙂

no se jaz bi se vam rada pridruzila ce lahko, visoka sem 171cm in imam 76kg, kar je veliko prevec.

Danes zacenjam s tako imenovano Scarsdale dieto in pa veliko gibanja.

Želim izgubiti vsaj 10kg za začetek in ce mi se to uspe pol pa se vec.

Kar se tiče gibanja nameravam vsak dan telovadit vsaj eno uro, imamo doma wii fit in ful pomaga in pa tudi sobno kolo. Hodim pa tudi skoraj 2 krat na teden do trikotne jase, ce imam cas. 🙂

Dobro jutro 🙂

Uspešno začenjam 7. dan. Kot tudi vse ostale, ne?? 😉 Lepo pozdravljene vse nove, lepo je videti, da se nas je zbralo lepo število. Tako se bomo lahko spodbujale in vsaki posebej bo tako lažje nadaljevati in ne obupati 😉 Vse za eno, ena za vse! 😉

Danes gibanje zame odpade, imam počitek, včeraj sem malo hodila na en hrib, danes pa itak delam od desetih do osmih zvečer. Za jutri planiram tek, vsaj 10 km. Glede hrane se držim, včeraj sva šla s prijateljem na kavo in so imeli same dobre pite in tortice, ampak sem se vzdržala! No, čeprav sem sama mnenja, da vsake toliko si moraš nekaj malega privoščiti (sicer ne cele čokolade, ampak košček), tako za dušo. Ampak trenutno mi še nič ne manjka, da bi rabila kaj sladkega. Včeraj sem za kosilo pojedla par čevapčičev, pa me je potem na delu bolel trebuh. Mislite, da je od tega? Že dalj časa opažam, da mi meso ne paše najbolj, še posebej ne kako težko, dostikrat me boli trebuh. Glede na krvno skupino (v te štose ne verjamem ravno najbolj) mi meso res ne leži…ampak se mu ne mislim odpovedati, če je tako njamsi 😀

Glede tehtanja menim, da je najboljše, da se tehtamo ob ponedeljkih, ker smo dieto začele na ponedeljek. Sama ne vem, če bi zdržala, da se bi tehtala samo enkrat mesečno 😀 potem pa lahko rezultate napišemo vsak teden v razpredelnico. Ste za to?

Lep dan in naj vas slabo vreme ne ustavi! 😉 lp

Aprilka rdeče meso je itak strup, jaz ga ne jem že več kot 10 letm ker mi je škodovalo. Sem recimo da 70% vegeterijanka imam vedno dobro kri hodim si jo gledati na par let. Sedaj jem morske sadeže in sem in tja kakšna piščančja prsa, rdeče meso je pa resnično slabo vsaj zame, se mi zdi logično da ti telo počasi zavrača rdeče meso. Poslušaj telo in jej tisto po čemer se ti telo dobro počuti.

evo js sm dans v 5 dnevu mojega dietovanja 😀 mišice me po 4 dneh delanja vaj za kritične predele več tok ne bolijo…sem zdržala skozi to bolečino in sm telovadila. Tukaj samo upam da bom iz 50 do 60 trebušnjakov na dan prišla čez čas na 100 ali 200. Trenutno jih več ne zmorem, nimam tok kondicije. Edino kar se še morm spravit je laufat…vsaki dan odlašam in odlašam. Verjamem da bi laufanje bilo zelo koristno za moje široke boke (no vsej tak si js mislim, ker imam boke široke skori kok una attention baba kim kardashian – kar mi je zelo grdo in jih hočem malo preoblikovati kok se bo pač dalo) 😀

OJla,

tudi jaz se oglašam. Jaz sem včeraj, zavesto in z užitkom naredila in pojedla palačinke za zajtrk, no potem pa je še pica prišla za kosilo, ker ni bilo druge izbire. Ampak nekak, mi ni hudo, ker nisem veliko tega pojedla. Sem pa bila zvečer na “zumba party” in sem se kar zgonila, imam musklefibr. 2 uri sameg skakanja po hitri glasbi, neke smo sklece delal, me je kar zgonilo hehe.
Aja, danes sem tudi eno palačinko z nutello pojedla za zajtrk. Ampak se je splačalo, ker je bila dobra hehe.

Rdeče meso res ne priporočajo veliko, posebej svinjskega, ampak jaz nimam težav z želodcem pri rdečem mesu, tak da ga lahko normalno jem.

No punce, jutri je pa ta dan 🙂

hejla opet se js oglašam….nwm če je tudi katera v takih dilemah glede telovadbe kok js (dilema pr meni pomeni, premalo kondicije in zato nepotreben strah ali izogibanje telovadbi) zato sm dans malo youtubala z namenom da najdem ta prave cardio vaje zame…in našla sem vadbo z tiffany, katera je lahka za delati in lepo na easy, se pa tudi preznojiš ob vadbi.

pa vam prilagam link, če bo kateri mogoče pomagalo:

Tako po desetih urah dela se vam znova oglašam 😀 še tole spišem, potem pa direkt na toplo v posteljico in pred televizijo 😀

Urha, saj sem že posumila, da mi rdeče meso ne paše..saj ga ravno ne pojem dosti, od mesa jem večinoma purana in pa morsko hrano. Zelo rada imam tudi pršut. Kar se tiče govejega – bljak, sploh ne prenesem tistih žilavih zrezkov 😀 bom si še malo zapisovala, če se bo še kdaj pojavilo tako počutje.

DoomeToFail tek je odlična vadba za celotno telo, ker ga tako odlično razgibaš! Saj ni treba, da se na začetku prenaprezaš, če še nisi tekala, ga lahko najprej kombiniraš s hojo. Tudi jaz sem začela z enim kilometrom, sedaj grem na maraton 😀 počasi se daleč pride 😉 Ga pa zelo priporočam!

mirno spanje, jutri pa tehtanje 😀

živjo! Pridne smo! ja pa ja de pridne STE, jaz pa danes žal nisem bila. Zajterk sem izpustila potem smo šli pa ven jest in kaj sem jedla? Pico pol pa še za sladico torto nutelo. Popoldne smo šli pa še na obisk kjer sem pila sok in pojedla sem kos kokosove potice. Ampak jaz vem da se pri tem hujšanje ni končalo, ker grem jutri s polno paro naprej, samo strah me bo jutri zjutraj stopiti na tehtnico, ker vem, da je veliko šlo gor. Sem pa se odločila, da se bom tudi jaz tehtala samo ob ponedeljkih, da mi ne bi kaj živce načenjalo.
Sporočim jutri zjutraj težo, ko se stehtam na tešče.
Pridne bodite še naprej in srečno 🙂

bajska-nutellina torta in koksova potica, mmmm, temu se pa tudi jaz ne bi mogla upret. Te čisto razumem in vem, kako težko se je takim stvarem upreti in tudi razumem občutek, ki se pojavi po tem, ko to pojemo.
Za večerjo sem tudi jaz pojedla več kruha, kot česarkoli. Tudi mene je malo strah, kaj bo jutri tehtnica pokazala.

Bomo videli,

lahko noč.

se jaz se vam pridruzujem, sicer malo z zamudo:)

imam skoraj 69 kilogramov, visoka sem 169. Sploh si nisem vec vsec, saj sem imela se pred casom 58 kil, ki so mi lepo pristajale:)

sla bom tect vsak vecer (recimo 30 minutk pocasnega teka), pa vsak dan bom naredla pilates 20minutni, ki mi je ze veckrat pomagal.

jem vsake 3 urce po malo, zadnja dva obroka brez OH ali prevec mascob. za zajtrk pa ovsene kosmice z jabolko in stisnjem sok. Ostalo hrano locujem.
Aja, pa vsak vecer poslusam afirmacije za hujsanje, hihi.

Porocam, ce se bo kaj poznalo.
Vse sreco tudi vam!

aknalb ja, jaz sem odvisnica od tega nažalost :D. No moja teža je 79,0kg, danes pa grem strogo naprej in upam, da zvečer ne bom spet napisala kako sem na veliko grešila.
Lep dan

Dobro jutro..danes zjutraj sem se tehtala in pokazalo je -1,7kg, torej 68,5! Zelo se vesela, ker napredujem 😀 Tako da upam, da bo šlo lepo tudi naprej 😉

Bajska ne sekiraj se zaradi tiste tortice, če si ob njej uživala. Samo ne obupaj sedaj! Tudi jaz sem včeraj pojedla eno malo čokoladico, saj vsake toliko časa si moraš pa tudi nekaj za dušo privoščit. Samo da se to ne spremeni v požrtije. Vem, da se je težko kontrolirat, ampak saj smo močne, ne? 😉

Želim vam uspešno tehtanje. 😀 V naslednjem postu bom naredila nekakšno razpredelnico, potem pa kar kopirajte svojo številko in sicer po principu:
ime – začetna teža – teža ta teden – minus teže.

lp

KAKO ZELO SMO PRIDNE 😀

Aprilka 70,2; 68,5; -1,7

New Report

Close