Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja O spoznavanju novih partnerjev

O spoznavanju novih partnerjev

Ja, to še vem, vseeno hvala.:-)

Kaj pa moram narediti potem? Npr. stisnem citiraj sporočilo in dobim:

quote

besedilo

quote

Kako razdelim besedilo na dva bela pravokotnika, tri, štiri,……da odgovorim na posamezne dele, prosim?

Ja te quote bloke moraš potem sama postavljat, kjer hočeš kvadrate. Vsakič je en začetek in en konec.

Aha, počasi bom skapirala.:-) Gledam, kje imam oglate oklepaje na tipkovnici, a jih ne najdem. A to kar skopiram, ker najbrž morajo biti, ne?

Lahko skopiraš ja, drugače pa za levega stisneš Alt Gr tipko, zraven pa F, za desnega pa Alt Gr pa G.

Zlat si, hvala!

Prosim, ni za kaj 🙂

Hm stroka? Mislim, da ravno Freudova teorija temelji na seksu seksu in izključno seksu.

In, ne. Ne moški, ne ženska nista na začetku dolžna govoriti o svojih čustvih oziroma čutenjih. Jaz osebno sem zelo iskrena oseba, pa vem, da na začetku sigurno ne bi govorila o kakšnih močnih čustvih ali zaljubljenosti,…. in tisti ki bi to od mene zahteval bi se lahko kar takoj obrnil in šel. Jaz povem kar čutim, ko sem prepričana kaj čutim in pa ko sem prepričana komu bom to povedala. Seksam pa že prej. Brez obveznosti.

Zakaj bi se komu smilila? Ne, ker ne seksaš ;), ampak zaradi načina razmišljanja oziroma bolj zaradi tega ker pričakuješ od moškega nekaj kar ne boš dobila, čisto golo iskrenost. No morda jo boš, potem pa boš razočarana, ker ne bo romantično.

[/quote]Saj pravim, jaz sem jo še dobro odnesla. Smilijo se mi tiste, ki so žrtev dedcev, ki seksajo z njimi, ker še niso našli nobene, s katero bi živeli in imajo te reve samo za seks. One si najdejo tisoč izgovorov zanj, ker so zaljubljene. Ma…..vsak po svoje. Vsak je svoje sreče kovač.[/quote]

Že dolgo sama: Mislim,da je to letelo name. Še enkrat ti povem, da ne seksam z njim, ker bi on tako hotel, ampak ker jaz tako hočem. Ne on in ne jaz NOČEMA najti nekoga s katerim bi živela! Pa nisem reva zato ker seksam z njim. Reva je tista, ki si seksa želi in zaradi prevelike zafrustriranosti tega ne počne. Tisoč izgovorov pa ne potrebujem, ker mi je dovolj tehten že samo eden- JAZ UŽIVAM V VSAKEM TRENUTKU Z NJIM IN ON ENAKO Z MANO! To je vse kar sva iskala in sva vesela, da sva našla. To, da imam jaz do njega v srcu nekaj več, pa je zame pogoj, da je sploh do tega prišlo. To ga dela za nekoga, s katerim res grem seksat!

Mislim pa, da pri vsem tem tiči problem v tem, da nekatere ženske v seksu žal ne znajo uživat. Zakaj ne, se ne bom poglabljala, ampak, če ne uživaš, se ti res zdi, kot da nekomu s privolitvijo v to, delaš uslugo. Če pa uživaš, pa na to ne gledaš tak. In zato vsa ta razglabljanja o stroki in blablabla, so povsem odveč. Vedno bodo obstajale zategnjene ženske, ki uživajo v vlogi žrtve in nudijo usluge, zato da lahko kasneje očitajo izkoriščanje in kažejo s prstom. Jaz zase vem, da če nočem seksa, me ne more nihče prisilit (izvz. Posilstvo). Če pa uživam, pa ne morem nekomu očitat, da me je izkoristil. Sem šla še pa enkrat skozi vse moje prispevke in res nikjer nisem napisala, da se počutim izkoriščeno, zato sploh ne vem od kod nekaterim ideja, da sem izkoriščena.

Neva, ne bom šla gledat nazaj, a močno se mi zdi, da si ti napisala, da si bila prizadeta, ko ti je povedal, da do tebe nič ne čuti. Zdaj pa praviš, da te to ne moti, da seksaš z njim z veseljem. Jaz po sebi sodim in vem, da ne bi nikoli seksala z veseljem z nekom, ki me je pretental. Potemtakem bi lahko vse pretepene, posiljene, prevarane ženske rekle, da jih te zlorabe ne motijo, da imajo tipe rade in rade seksajo z njimi. Pa je katera že rekla, da je to ne moti???:-)))

Sploh nisem hotela govoriti o tebi Neva, a ves čas se najdeš v mojih besedah. Če se ti ne počutiš pretentano, ok. Jaz sem se. Seksaj zaradi mene. Ne vem, kaj je on tebi pravil, razumela sem te, da ti je dal vedeti, da mu nekaj pomeniš. Vprašaj se ali pa zaradi mene tudi ne, če bi seksala z njim, če bi vedela, da do tebe nič ne čuti, da te ima samo za seks, dokler ne pride mimo prava?

Stroka pravi, da se ženska tudi če ni prej zaljubljena, kasneje zaljubi. Ne vem, kaj je mislil Freud o seksu brez obveznosti, ker ga takrat še ni bilo, bil je le seks iz ljubezni.:-)))) Po moje se ni kaj veliko ukvarjal s tem. On je res mislil, da je seks glavno gonilo našega čustvovanja, pa kaj to pove? Da bi morali vsi seksati brez obveznosti? Da bi morali vsi seksati, ne glede na čustva? Čimveč seksati? Ne vem, kaj si mislila s tem Xenna.

Neva, to si napisala:

Reva je tista, ki si seksa želi in zaradi prevelike zafrustriranosti tega ne počne. – si napisala Neva.

Seksa, nežnosti, ljubezni si želi vsak od nas, razlika je le v tem, da eni seksamo s čustvi, eni pa brez. Če ni čustev, kemije, zaupanja, spoštovanja, ni variante, da se me kdo dotakne. Ne pustim se dotikat vsakomur, se mu slinit po meni, sploh če imam odpor do njega, ker me želi samo izkoristiti, saj vem, da me nima rad. Takemu, ki te nima rad, ne moreš zaupati. Navsezadnje spolnost ni razgaljenje telesa, pri spolnosti je treba razgaliti dušo, se s človekom zbližati, začutiti……spoznati. Jaz se ne čutim zafrustrirana, ker ne seksam, čeprav bi lahko vsak dan s petimi različnimi. Enostavno imam odpor do tega. To je v človeku ali pa ni.

Seks ni kvaliteten, če ni s pravim oz. zveza dveh nima niti potenciala za prihodnost. Nekatere vidim mislite, da je treba čimveč seksat oz. da so tisti, ki čakajo pravo osebo, zafrustrirani. Hja….:-)))

Mislila sem, da stroka ne govori vedno samo o ljubezni in čustvih, kot si nekje omenila, ampak tudi o seksu, samo o seksu – in sem navedla primer.

Ne mislim, da so zafrustrirani tisti, ki čakajo pravo osebo. Mislim pa da so tisti, ki trdijo, da so bil naplahtani, sploh ker bi on kao moral vedeti, da če je ženska seksala z njim potem je zaljubljena. Morda po tem principu deluješ ti, veliko ostalih žensk pa ne. Ampak mi tebi dopuščamo, in kar se mene tiče je tvoja osebna odločitev kdaj se odločiš s kom seksati, prav tako kot je moja. Ampak ti si tista ki trdiš, da se ženska vedno zaljubi preden gre v posteljo in da bi moški moral to vedeti in celo opozoriti ali prej misli dovolj resno ali ne. Kaj pa če moški ne ve? Nekaj čuti, pa vendar ni zaljubljen. Lahko, da se bo zaljubil lahko da se ne bo.

Jaz osebno trdim, da smo ženske različne. Ena ima takšne nazore, druga drugačne. Zase bi lahko rekla, da sem sprobala že oboje, najprej zaljubljenost in potem seks, pa tudi seks in zaljubljenost. Pa lahok zaenkrat rečem, da se veza (seks – zaljubljenost) bolje obnese.

Mislim, da tu ne bomo nikamor prišli. Ene smo tak druge srugače. Tudi jaz ne bi mogla seksat kr z nekom brez čustev, samo ne morem pa zahtevat obljube večnosti od vsakega s katerim spim. Potemtakem bi jaz do zdaj morala živet že 5 večnosti. Pa po resnici povedano, upam, da tudi ene ne bom :-).

moram pritrdit. niti ena veza zaljubljenost-seks se meni še ni obnesla. obratno pač.

Jas sem enkrat bil na morju in zadnjo noč mi je bila všeč ena punca .
No tista punca me je čez par mesecev božala potem pa me začela grdo gledati .
Kar na enkrat so punci rekli da sem zelo lusten ter prijazen fant .
Potem sva na POKLUKI bila štiri dni skos skupaj .
No zadnje noč mi je poslala prvega lubčka prijateljstva .

New Report

Close