Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Nosečke po IVF 2018

Nosečke po IVF 2018

Punce živijo!
Vse lepo v novem letu vam želim predvsem zdravja sreče ljubezni in da bi se vse dobro izteklo kot si same najbolj želite.
Upam da ste v redu. Jaz sem še vedno v enem kosu in se že približujem koncu.
Lp 🐞❤️🍀

Vsem želim srečno novo leto, predvsem pa veliko zdravja in prespanih noči vsem mamicam.
Še vedno vas občasno prebiram, kolikor mi pač čas in najina dvojčka dopuščata in se veselim z vami.

Pozdravljeni,
Sporočam vam, da sva od 4.1.2019 ponosna starša dvojčic. Želim vam vse dobro. 😀❤️🍀🐞

Flamingo, čestitke!!!!💕👶👶😍 Upam, da ste vse tri ok in da vas očka razvaja.

Flamingo, krasno, Čestitke 😊

Ja punce mojee:)Sedaj vas berem naprej in nazaj…pa koliko dojenčkov ste že povile?!! ..res iskrene čestitkeee vsemmmm in še ostale,ki čakate na porod…:):
Želim vam vse lepo in veliko objemčkov svojih sončkov:):)

banana, še malo! kako pa ti kaj, si že šla v postopek??

ooo..Želim-si:)Kako si?
nee…še malo pa bo marec in akcija…komiii čakam…no je hitro minilo od Avgusta..oz. Septembra..čas beži k strela:):)

kot praviš, še malo pa bo marec in akcija tudi pri meni 😉 čas res beži!
Držim pesti, da ti bo šlo špikanje čim bolj gladko in da končno zagledaš magični +! 😉

Drage moje punce, z veliko zamudo – ki je posledica tega, da je z dvojčki skooos akcija na polno – najlepša hvala za čestitke! ❤️ Čestitke tudi Flamingo in Tandan!!! ❤️❤️

Flamingo dolgujem še odgovor – imela sem vaginalni porod, ker sta bila oba obrnjena na glavo in kljub temu da je bil A-jček malo drobnejši. Kaj pa ti?

Drugače pa naša srčka lepo napredujeta, zdajle smo sicer fasali prvo visoko vročino in prvo noč na pediatrični kliniki, a ni nič resnega … pa tudi krasna sta, prava lepotca. 😍😍😍 In ja, vem, da so vsaki mami njeni otroci najlepši, hihi. 😊

Ha, zdaj ste pa še vse ostale na vrsti! Kako vam kaže, kako se počutite, vse okej?

Pozdravček tudi naši banani in vso srečo marca!

In seveda čestitke Mačkici!!! ❤️

Ohrid in Zelim-si, je že kaj novega? :)))

Punce, sporočam vam, da sem rodila zdravo deklico😊čisto sem zaljubljena😍

Zelim-si iskrene čestitke! Kako lepo! Jaz pa sem v 29. tednu, presrečna pridobivam kilogramčke in uživam v radostih nosečnosti. Spol bo presenečenje. Počasi gnezdim in pripravljam reči za dete, jaz pa se sproščam, berem, pripravljam na porod. Kdo bi si mislil, da bom kdaj tako lepo okrogla in doživljala te radosti. ☺ komaj čakam junij. Je tu še kakšna srečka ivf-nosečka?

rožnata hvala🤗in čestitke!😊 pričakovati in gnezditi je super🤰, pričakati pa še lepše!👶💓

Ooo, draga zelim-si, sta jo le dočakala! 😊💕 Iskrene čestitke za punčko in vso srečo tudi v prihodnje! Vesela sem, da je bilo, kot kaže, vse v redu. ❤️

Tebi, rožnata, pa čim lepše zadnje tedne nosečnosti in srečno. 😊

Pozdravljeni,
Zanima me če imela katera težave pri ukinitvi progesterona.
Sedaj sem v 12. Tednu po ivf in vsak dan apliciram crinone gel, standardna praksa UKC Maribor, bi mogla začeti postopoma zmanjševati, Mal sem zaskrbljena, ker sem brala da v drugih državah do 30 tedna pustijo progesteron v manjših dozah, in nekatere začnejo krvaveti po ukinitvi.
Kako ste postopoma zmanjševali progesteron in a je bilo vse ok po ukinitvi?

hvala tokio🤗💗

Blusix
Jaz sem jemala progesteron ampak ne gel. Jemala sem oralno tabletke – dabroston se reče.
Jemala sem 3x na 8 ur. Do 18 tedna. Potem pa. 2x na 12 ur do 27 tedna. Nato še 1 tableta na dan do 34 tedna.

Želim si čestitke tudi z moje strani!

A ima katera kaj viška klomifena? – clomid za sprožitev ovulacije? Ker imam težave z ciklusi (z ovulacijami)

Zopet se javljam po dolgem času.

Naš IVF-ICSI fant je star že 5,5 meseca in pridno raste. Je zelo vesel, nagajiv in priden fantič, pridno raste. No, tudi tek ima zelo velik. 🙂

Zelo smo veseli, da ga imamo. 🙂

Pa ve, kako ste kaj drage mamice, nosečke – in vaši otroci?

New Report

Close