Najdi forum

noseča pri 43

no, moj bodoči mož, poročiva se septembra juhej:), je bil rojen, ko je bila njegova mama stara 43..in je super šlo vse, še hecamo se, da je pozni blagoslov:) veliko veselja in sreče vam želim!

pozdrav!
noseča sem prvič in to pri 43-letih. do poroda imam še dobrih šest tednov. počutim se krasno, celo nosečnost sem hodila v službo, zdaj koristim dopust, nabavljam opremo in se počasi pripravljam na porod. upam, da bo kak dan prej, ker imam zelo velik trebuh, ki mi je že precej v napoto in v bistvu komaj čakam, da bom spet v takšnem fizičlnem stanju kot pred nosečnostjo, pa tudi me že daje radovednost in komaj čakam, da zagledam to čudežno detece, ki mi bo dano, ko so že vsi naredili križ čez mene.

oj, jaz pa drugič pri 42. Sem šele 10 tednov in mi je še zelo slabo.
Čestitam ti! Boljše pa mogoče odpret novo temo, mi je bilo kar boleče brat, kaj se je zgodilo leto nazaj makecu.

čestitam ema42 in ti želim, da bi vse potekalo brez problemov. le pogumno..

Stara sem 32, še nobenega otroka. Če se bo zgodilo pri tvojih letih, ga bom imela. Več jih vidim starejših, srečnih, ponosnih mam. Moja mama je rodila četrtega pri 42 in je ta moja sestra še najbolj pametna in iznajdljiva od vseh štirih, narejenih v rosnih letih. Ena soseda je rodila pri 25 (“naj bi” bila najboljša leta za to), a je bila ves čas utrujena in nekako še šokirana in nepripravljena na to odgovornost. Sedaj, ko je stara 40 in je otrok star 15, ima več energije, predvsem ker ve, na kaj porabljati energijo in na kaj ne po nepotrebnem. Tudi če je mala najstnica, je odvisno tudi kako jo vzgojiš, tako ti tudi vrača.

Vsem za spodbudo: Pri 46 sem rodila zdravo deklico. Stara je 3 mesece in se super rihtamo.
Mislim da je vsak otrok, ki je zaželjen in ljubljen, srečen otrok, ne glede na starost staršev..
LP, Čenča

Po eni strani se strinjam s “kdo bo koga”. Nisem bila načrtovana in bila sem zadnji otrok. V poznih letih matere.Dva prej sta bila načrtovana. Zame osebno bi bilo bolje, da bi me “spustili”.

Ne me napadati, ker tako čutim.

Če ste se odločila tako, naj bo zaželjen in obsijan z ljubeznijo, kot vsi ostali. Lp

Draga Štef,
če v dobi odraslosti čutiš, da bi bilo bolje, da bi te “spustili”, to prav gotovo ni zaradi starosti tvoje matere, ampak zaradi drugih razlogov, ki jih pa jaz ne bi ugibala. Ti jih pa verjetno veš
.
Želim ti, da se to mišljenje pri tebi, kakor tudi vzroki , ki so te privedli do tega, spremenijo in začutiš, kako lepo je živeti.

Vsem mamicam hvala za vzpodbudne besede. Tudi jaz si želim imeti še enega otročka.

Mina, saj rada živim, samo včasih je toliko težav na kupu, da komaj folgam, pa še moram sama reševati. Zato je toliko težje. Ampak pustimo to.

Želim ti, da bo s tvojim otročkom vse dobro in da boste imeli lepe trenutke, dogodke ob malem kobacaju.

makec
srečno do konca. Tudi jaz sem že dopolnila 40 let in čez en mesec pričakujemo našega drugega otročka, po 18 letih. Nobenih posebnih težav nisem imela, je pa res, da sem šla na vse preiskave. Kar se pa energije tiče, mi je niti zadnji mesec pred porodom ni zmanjkalo.
želim ti lepo nosečnost in predlagam ti, da na provokatorke maile sploh ne odgovarjaš, saj se že zeloooo dolgo ve, da je nekdo na tem forumu zelo nezadovojen sam s sabo in predvsem ima ogromno časa, da trosi slabo voljo po skoraj vsakem postu. Enostavno ignoriraj.
Srečno vsem bodočim mamicam:)

Tale makec je žal že več kot pred enim leto splavila………najbrž nisi prebrala vsega. Upajmo, da je zopet srečka nosečka:-)
Optimiska……tebi želim srečen koneec in enehga luštnega dišečega malega dojenčka.

Štefka veliko lepega v življenju ti želim……..moja želja bo kobacaju je zaenkrat samo želja…….me pa mamice ki so mojih let in pišejo tukaj vzpodbudijo, da mogoče pa le ni prepozno:-)))
Lep dan vsem:-)

No, zdaj si že konkretno noseča in upam, da je vse v redu.

Moja mama je rodila tako pozno in naj ti v tolažbo povem, da je bilo vse v redu, rodila brez problemov, brez rezanja, tako kot prvič in drugič. Otrok se je rodil popolnoma zdrav in zdaj je že sam oče.

Vse, kar tako pozno materinstvo prinese slabega, ti zdaj ne bom pisala, ker nima smisla. Otrok je že na poti.

Sem pa ravno danes zvedela, da bo rodila ena daljna sorodnica. Stara je 53 !!!!!!!!!!!!!! let. Je že v 6. mesecu in je vse v redu.

Ti verjamem, da tako čutiš. Vem, za kaj vse si bil prikrajšan. Ampak zdaj si tukaj in poskusi potegniti iz tega največ.

Poznam primere in otroci zdravi.Veliko ljubezni ti želim z novim članom družine.

New Report

Close