Najdi forum

Moja zgodba o osvajanju poročenega moškega je sledeča. Po razhodu z dolgoletnim partnerjem sem bila v zelo občutljivem in ranljivem obdobju. V tej fazi prebolevanja me je začel osvajati poročeni sodelavec. Poznala sva se že kar nekaj časa in med name je bila zelo močna kemija. Priznam da me je zelo vleklo k njemu..ampak sem rekla NE!!

Zakaj sem rekla ne?

Zato ker mi ni vseeno da bi zaradi mene trpela žena in dva majhna otroka.
Zato ker se preveč cenim da se bom igrala neke skrivalnice.
Zato ker če bi mu bilo res do mene bi se takoj ločil. (čista utopija…vem)

Tako da ženske, najlažje je reči, da niste nič krive in da vas je vleklo v to… težje je reči ne!! Verjamem da so začetni trenutki polni adrenalina in strasti…nori občutki..ampak kaj sledi?? Sledi hudo trpljenje, jok, depresije..ali je to vredno? Včasih je potrebno prej razmišljati v kaj se spuščamo. Mislim tudi da so taka dejanja madež za celo življenje. Ste pripravljene z tem živeti? Stvar odločitve in dobrih želodcev. Jaz ga očitno nimam.

Vse varalice prodajajo svojim ljubicam iste zgodbe…kako so nesrečni, kako smo posebne..bla bla…čisto nakladanje!! Na koncu so razočarane samo ljubice, oni pa heroji. Sem videla preveč takih zgodb in v nobeni ni bila zmagovalka ljubica.

Tiste ki razmišljate o poročenih ljubimcih malce razmislite ali se splača..ostale ki jih že imate…vam želim da zaključite še predenj boste čustvene razvaline! Res je da se živi samo enkrat..ampak življenje vam izstavi tudi račun.

Ne naredite drugim, kar ne želite da bi oni vam!

Katastrofa kako trpite ljubice, res! Pa vas je kdo prisilil v to vlogo! In ne obsojati, zakaj že, ker poznate žene in njihove punce ali zato, ker veste v kaj se spuščate pa si kao ne morete pomagati? Za bruhat, res!
Brez samospoštovanja do konca.

Le majhen komentar- ENKRAT LJUBICA- VEDNO LJUBICA!

Resnično smešno, ampak res smešno mi je to, ko ljubice pomilujejo njegovo ženo, da se jim smili…a res se ti?
Vse kar jaz vidim v tem pomilovanju prevaranih žen je to, da se imate za zmagovalke in si skrivoma bašete ego s tem, da pa že morate biti nekaj posebnega, da namesto pri ženi, praznijo jajca pri vas.
Žal, je daleč od tega. Večina teh poročenih je:
-odvisnih od sexa
-odvisnih od nabijanja ega
– preveč potrebnih
To je vse kar je. In moški, ki ve, da od žene ne bo dobil več kot 7x na teden, pač najde pri drugi teh dodatnih 7 praznenj…zdaj pa ali si ga vrže na roko, ali pa si najde neumno žensko in je preoblikuje v ljubico. To pa je tudi vse 🙂

zvezdica odkrila si svojo novo stran, nisi poštena, kot si doslej sama mislila zase

večina varalic ima celo zvestobo za vrednoto:-)

na bruhanje mi gre, ko berem tole… veš, da je tip v zvezi, pa vseeno sexaš z njim…. pa kaj, če je rekel, da jo bo pustil, bi mogla imet ti tolk v glavi, da se ne zapletaš z njim…. a kaj ko si sama enaka… oba sta imela še partnerje ko sta se zapletla… obema privoščim iz dna srca, da vaju naslednja partnerja svinjsko varata… to si take osebe tudi zaslužijo…. in zares nizkotno se mi zdi, da taki osebki nabijajo o nekih vrednotah, iskreni ljubezni in spoštovanju… ta svet je res čist zgrešen…

Moja zgodba je pa taka da se ze dobivam dve leti pa pou s fantom katerim ma otroka in punco in on men skos govori da jo nima rad in ocitno so to same lazi uničuje mene sebe in njo sploh nevem kaj naj nardim se zmeri imava spolne odnose on pa se kr ni pripravljen da bi se soočil s to punco in nevem več kaj naj nardim ko sem z njim mi čisto zmeša glavo in mislim da sem še kar zaljubljena v njega. Sam ni mi jasno da on hoče sam spat če greva kdaj v kak hotel in ni mi jasno zakaj j jo vara kaj hoce od mene

Pikica211 – p* punca…p* …. A nisi še pogruntala ! 🙂

Po eni strani težka situacijapo drugi simpl.Ker ti ga ljubiš in bi rada bila z njim.On pa ima punco,ki je ne misli zapustit.
Jaz bi na tole gledala tako.Tale sodelavec ni vreden te punce ,kajti prej ko slej bo tebe zamenjal za drugo njegova punca doma pa bo osel po domače povedano.Torej vedi,če zdaj vara tudi,če bo punco pustil in bo s tabo bo tudi tebe nekoč varal.No ni mus ampak kateri to počne znaj da bo vedno.
Ne razumem pa tebe,ko veš kako je na stvari,da si se sploh spustila z njim tako daleč kot si se.Najdi si enega samskega,ne rečem,da bo tisti tapravi in,da te nebo varal ampak vseeno.Glej z njo si gradi hišo,torej kaj to pomeni?
Boga njegova punca,da bi le izvedela in ga v rit brcnila,on pa morda tebe.Mater dedci ej kako so pokvarjeni nekateri.Pa tudi ženske,ki grejo s takimi vezanimi v posteljo.Lepo prosim,da bi imela takega dedca,ko bi ga en dan prej namakal pri njej drug dan pa pri meni.Hvala lepa.

lep pozdrav

hej spiel* kje si.. kako se je končala tvoja situacija.. a še traja?

lp

to je grda verzija, realna a grda.. a vseeno najučinkovitejša in najboljša rešitev za vse tri..
se opravičejem, ker napisanega nisem prebrala do konca; mi je kar odmev sporočil lari fari.

tako, da tudi jaz skrajšam, da ne zaidem v lari fari 😉 drži se grde verzije! ali nekaj podobnega, ne moreš tavati in izgubljati časa za brezveze.

lari fari, da ne boš užaljena, razumem tvojo žalost in skrb, vendar enostavno ukreni nekaj saj nisi čarovnica, da z mislimi vse urediš in če misliš, da imaš neke nadnaravne sposobnosti so zelo zelo slabe. vrni se v realnost!

srečno!

kopiramMoja zgodba o osvajanju poročenega moškega je sledeča. Po razhodu z dolgoletnim partnerjem sem bila v zelo občutljivem in ranljivem obdobju. V tej fazi prebolevanja me je začel osvajati poročeni sodelavec. Poznala sva se že kar nekaj časa in med name je bila zelo močna kemija. Priznam da me je zelo vleklo k njemu..ampak sem rekla NE!!

Zakaj sem rekla ne?

Zato ker mi ni vseeno da bi zaradi mene trpela žena in dva majhna otroka.
Zato ker se preveč cenim da se bom igrala neke skrivalnice.
Zato ker če bi mu bilo res do mene bi se takoj ločil. (čista utopija…vem)

Tako da ženske, najlažje je reči, da niste nič krive in da vas je vleklo v to… težje je reči ne!! Verjamem da so začetni trenutki polni adrenalina in strasti…nori občutki..ampak kaj sledi?? Sledi hudo trpljenje, jok, depresije..ali je to vredno? Včasih je potrebno prej razmišljati v kaj se spuščamo. Mislim tudi da so taka dejanja madež za celo življenje. Ste pripravljene z tem živeti? Stvar odločitve in dobrih želodcev. Jaz ga očitno nimam.

Vse varalice prodajajo svojim ljubicam iste zgodbe…kako so nesrečni, kako smo posebne..bla bla…čisto nakladanje!! Na koncu so razočarane samo ljubice, oni pa heroji. Sem videla preveč takih zgodb in v nobeni ni bila zmagovalka ljubica.

Tiste ki razmišljate o poročenih ljubimcih malce razmislite ali se splača..ostale ki jih že imate…vam želim da zaključite še predenj boste čustvene razvaline! Res je da se živi samo enkrat..ampak življenje vam izstavi tudi račun.

Ne naredite drugim, kar ne želite da bi oni vam!

ti nisi ljubica, ker nisi ljubljena. kot večina tebi podobnih se ne zavedaš da nikoli ne boš “zmagovalka” ker si že v štartu (ko si se zapletla z oddanim) izgubila sebe, svojo integriteto. kot večina (spet) tebi podobnih se “tolažiš” s tem da se ti žena smili. zakaj že? ona (še) ne ve s kakšnim človekom je skupaj ti pa veš in si ga vseeno želiš kot sopotnika ?! ponosna na to da se raje sprazni na tebi kot ženi? o moj bog. (spet) tebi podobne – nimate stika z realnostjo in ste vse zmešane kure ki si zaslužite da vas enkrat v prihodnosti dohiti karma.

spiel*
Zavedaj se da si njegova igrača, oprosti za krut izraz!

kopiramMoja zgodba o osvajanju poročenega moškega je sledeča. Po razhodu z dolgoletnim partnerjem sem bila v zelo občutljivem in ranljivem obdobju. V tej fazi prebolevanja me je začel osvajati poročeni sodelavec. Poznala sva se že kar nekaj časa in med name je bila zelo močna kemija. Priznam da me je zelo vleklo k njemu..ampak sem rekla NE!!

Zakaj sem rekla ne?

Zato ker mi ni vseeno da bi zaradi mene trpela žena in dva majhna otroka.
Zato ker se preveč cenim da se bom igrala neke skrivalnice.
Zato ker če bi mu bilo res do mene bi se takoj ločil. (čista utopija…vem)

Tako da ženske, najlažje je reči, da niste nič krive in da vas je vleklo v to… težje je reči ne!! Verjamem da so začetni trenutki polni adrenalina in strasti…nori občutki..ampak kaj sledi?? Sledi hudo trpljenje, jok, depresije..ali je to vredno? Včasih je potrebno prej razmišljati v kaj se spuščamo. Mislim tudi da so taka dejanja madež za celo življenje. Ste pripravljene z tem živeti? Stvar odločitve in dobrih želodcev. Jaz ga očitno nimam.

Vse varalice prodajajo svojim ljubicam iste zgodbe…kako so nesrečni, kako smo posebne..bla bla…čisto nakladanje!! Na koncu so razočarane samo ljubice, oni pa heroji. Sem videla preveč takih zgodb in v nobeni ni bila zmagovalka ljubica.

Tiste ki razmišljate o poročenih ljubimcih malce razmislite ali se splača..ostale ki jih že imate…vam želim da zaključite še predenj boste čustvene razvaline! Res je da se živi samo enkrat..ampak življenje vam izstavi tudi račun.

Ne naredite drugim, kar ne želite da bi oni vam!
[/quote]

Oni prodajajo tisto kar nasprotna stran hoče slišati. Nobena umetnost ..

“nimam zadosti moči, da bi naredila zadnji, odločilni korak” 🙂
Kako je težko držati noge skupaj ?
Nočeš biti ljubica ? Pa ne bodi !
Ahh ti metuljčki …. Hmmm … da preverim če imam šlic odprt … Nikoli ne veš ….

New Report

Close