Najdi forum

Noče ustreči želji, kako naprej?

Dozivela menda z dvema ful dober sex, sexala maximalno 2mesca z enim in potem še z drugim, nikdar nisem mela dveh partnerjev naenkrat, se naveličala da je blo hudo, še eno vnetje staknila vmes od vsakodnevnega porivanja – nikdar več. Spoznala kako sta oba v bistvu bedna osla pokvarjena. Nikdar več!

Ti pa si nedolžna cvetlica, kaj?

Kaj si pa ti počela, ko sta te onadva “porivala”? Ljudje, ki se imajo/imate za žrtve (=ne sprejemajo nobene odgovornosti za svoje obnašanje in za dogajanja, v katerih se znajdejo, druge krivijo za lastno nezadovoljstvo) mi greste ful na k.u.rac. Daj nehajte jamrat za božjo voljo in začnite živet aktivno. In predvsem brez fige v žepu.


Nisem Topovšek, pa tudi nikoli nisem razumel zakaj bi bila na pol oblečena bejba bolj seksi, kot slečena!
Zahtevati od nekoga nekaj, kar mu ni všeč mi je tudi tuje.
Moje ženske, so bile takšne in drugačne. Enim je bilo všeč nekaj, drugim je bilo tisto čisto preč. Z vsemi pa sem našel neko srednjo pot, ki je bila všeč obema.
Torej: Skušaj poiskati neko srednjo pot, če te ženska še zanima, ali zamenjaj za fetišistko, ki se bo prilagodila.
Tako preprosto je to!


Ker je papak in se boji, da bo ostal polnih jajc. Bolje ena slaba kot nobena, je njegov moto. Fant ima težave pri navezovanju in pri puncah, zato ne igra pošteno.
[/quote]

Sem ji povedal (če se prav spomnim) še preden sva se srečala. Ona pa ima težave pri navezovanju stikov s fanti, ko smo že pri tem. Sicer pa ali uživaš ob tem, ko lahko nekoga ponižuješ in pišeš “ima težave pri navezovanju in pri dekletih”?

To nameravam narediti, ko se spet vidiva.

Beri celo sliko, Emco. Nisi iskren do nje, ne spoštuješ je, ampak ker imaš težave pri navezovanju stikov s puncami (čist nevtralno napisan stavek), igraš pač manipulativno in s figo v žepu. Nehaj se delat nemočnega in vedno nerazumljenega.

Prišel si po nasvet(e), zdaj se sooči s tem. Kakšno komunikacijo imata sicer, če moraš čakat, da se vidita, preden hočeš načet pomembno temo? A se nič ne skajpata in podobno?

Kar_Ena, vprašanje; se mi samo zdi, ali pa sva midva že kdaj imela debato/e?

Dvomim. Je pa zasledit nekaj podobnih zgodb, kot je tvoja, skoraj identične so. Začnejo se vse enako, s podrobnim opisom težav in končajo tako, da se zagovarjaš ali pa napadaš druge na osebni ravni. S tem pač (ne)zavedno odvračaš pozornost s pomembnejših zadev. Ker se nočeš soočit s tem, kar/kdor si, ostajaš na isti točki.

No, ti me napadaš oz. mi očitaš, da sem papak in da sem z njo samo zato ker meniš, da ne bom našel druge punce. Pa mi ti napiši, kaj naj naredim.


Nič. Bo tvoja punca naredila, prej ali slej.

Kar_Ena, ti očitno samo čakaš da lahko nekoga zabiješ, ker imaš težave sama s sabo.

tudi jaz imam fetiše (oz. kink-e, saj orgazem lahko doživim tudi ob goli ženski). ampak, če nekoga npr. vzburjajo joški, rit, karkoli, ali ni tudi fetišist? po neki logiki smo fetišisti vsi, saj ne moremo doživeti orgazma, če ne mislimo na ženske postave, obraze, atribute (ki jih nima vsaka!).
mislim da je fetiš na neko oblačilo super, saj ga lahko obleče vsak. ženska ki npr. majhne joške pa tega ne more spremeniti (oz. samo z operacijo), in zaradi tega odpade pri moških, ki so jim všeč veliki joški.

glede tvoje situacije, Emco.. vztrajaj, da se o tem pogovorita. ne v smislu da hočeš zadovoljiti sebe, ampak v smislu da jo razumeš, zakaj se ji to toliko upira. mislim, da je nezadovoljstvo v postelji posledica nezadostne komunikacije. jaz verjamem, da če je odnos iskren, popolno zaupanje, sproščenost, predvsem pa ljubezen, bosta partnerja naredila drug za drugega veliko več, kot si mislita, še lastne meje bosta prestavila, da si zagotovita užitek.
prepričevat jo je seveda tudi brezveze, ker tudi če bo pristala na to – si res želiš seksat z njo, čeprav boš vedel da se ji upira vse skupaj in ne uživa?

mi je pa zelo smešno, da si punca ne bi oblekla najlonk, ker bi se počutila kot objekt. ne samo, da v postelji politična/socialna korektnost nima kaj iskati, ampak ženske so naravnost obsedene s popolnim videzom, s katerim ji glave fila modna industrija, liči se skoraj vsaka punca že od 12ga leta naprej, obsedene so s kilogrami in popolno postavo, in tudi nakupovanjem oblačil in čevljev – ob tem se pa ne počutijo kot objekti? lepo prosim. fetiši niso nič drugega kot tabu, ki vzbuja strah, v resnici pa so VELIKO manj škodljivi kot vsakdanja modna propaganda, ki povzroča depresije, motnje hranjenja, celo samomore.
fetiš, po drugi strani, pa je za par (če se seveda najdeta, v kulturi tabujem kjer to vsi skrivajo, ni lahko) neka intimna skrivnost zelo povezujoča in še okrepi odnos ter občutek sprejemanja.

New Report

Close