Najdi forum

ka ne bo prišlo do dihidracije če ne bo pil

Mene zanima zakaj nimfa spušča čudne glasove???

Tico, kot sem ti svetovala, ji postavi več posodic z vodo in hrano. Pa še nekaj zrnje poskusi spihati, ker je čisto mogoče, da papiga je, in ima v posodici samo pleve. Po kletki teka, ker raziskuje, mogoče je še vznemirjena.
Anja ti pa moraš malo razložit,kaj so to čudni glasovi.

Najlepša hvala lejdy.Sedaj se že z nimfo dobro spaznava dovoli da jo malo pobožam.Vsekakor pa potrebuje čas da mi bo papolnoma zaupala.

tico bravo. Kar tako naprej pa bosta kmalu najboljša prijatelja

Kupil bi nimfo od rejca….če ve kdo za kakšnega v okolici Velenja?
Hvala.

MENE PA JE RES STRAH KO ZOKI NOČE PIT

Tico, postavi mu posodo z vodo direktno v kletko (lahko kakšen krožniček). Papige ne pijejo tako ogromno vode, ampak zelo malo. Ponudi mu jaboklo, tudi tam dobi tekočino.

Lejdy hvala za nasvete. Ko sem ga sinoči poškropil z vodo da se je lahko umil je tako pil to vodo da me je res zaskrbelo. S posodice še ga nisem videl piti. Jedel je s posodice ko sem mu jo dal pred usta. Drugače pa rad je bar (palčka z semeni). Tisto pa vedno rad je. Ali lahko to je vsak dan ali je to bolj kot poslastica?

ob kakih 10 je jebu in pil sem ga videl

Kje lahko kupim nimfo???

No vidiš Tico, počasi bosta vse uredila. Marpan najbolje da nimfico kupiš pri kakem rejcu

js poznam enga rejca v slovenski bistrici tam sem tudi jaz kupil nimfico

Mi napišeš prosim tel.?
Hvala.

MARPAN TO JE GOSPOD KOROČEC TEL.031 611 681

moj zoki pa kr je ka je kej naroben če ma hrano skos v kletki

Tico ponovno te prosim, da postaviš vprašanje v slovenščini. Mije imajo hrano stalno v kletki, enako je z vodo in sadjem in zelenjavo. Sadja in zelenjave jim dam malo, da ne pride do driske, dobijo pa vsak dan. In še nekaj, nikoli se ne objavlja telefonskih številk na javnem forumu, kjer so vsem dostopne.

Zakaj ne? Tico 11 hvala!

Prvič zato ker ji fer do rejca, posebno če telefonsko številko nekdo objavi brez njegovega dovoljenja. Za taka sporočila obstajajo maili in zasebna sporočila. Tukaj pa številko vidijo vsi in gospoda lahko kliče kdorkoli.

In v čem je problem da ga kliče kdorkoli? Sej ma na internetu tel. in ga lahko kliče kdorkoli… lol

New Report

Close