Najdi forum

Na pomoč hčera se mi je zapletla s poročenim

Nisem krivila nobene. Vara se ve, kdo. Kdo dopušča varanje in nudi dobre pogoje, tudi vemo. (ker verjemi flash, z dvema otrokoma ni nikoli dolgčas in premalo dela-vedno je dobrodošel še očka, če ravno ne dela kaj v dobrobit svoje familije ali svojega zdravja in dobrega počutja-kar bi mu vsaka žena privoščila, če bi bilo to početje v skladu z njenim razumevanjem)

Če bi bil on tak dobrotnik, žena tako močna in razumevajoča, bi se ona dva pogovorila in bi se skupaj sprehajali po letovišču ali vsaj jedli za isto mizo:)

Kdo je kriv, pa nisem govorila.

Ta gospa pa lahko doživi tako reakcijo na svoje informiranje, kot jo je od hčere!(kaj se vtikaš, ker ni tvoja stvar, ker on me ljubi)

točno tako,jaz v njegovi ženi nisem nikoli videla slabičke,ampak pač žensko ki se je sprijaznila z dejstvom ,da ima otroka in da sem bila njegova ljubica dolga leta..

Prestrog ? Užaljen prav nič, se ve.
OK, bo Primož našel koga drugega.

Pravgotovo jo žena lahko še sklofta za to “informacijo”. Veste, moja mlada in lepa hči se z vašim možem…. 🙂
In upravičeno!


tudi to je možno, ampak vsaj ravnalo bo po svoji vesi in si nekoč ne bo očitala zakaj je bila tiho, ko bi morala spregovoriti, samo zato se gre

sploh pa sene gre kdo je kriv,kdo ni,bistvo vsega je da ima žena doma holivudarja
tudi jaz bi obvestila ženo,če bi bil to moj otrok,na diskreten način..
in ker bi on stegnu perlo,se pravi nobenih sestankov več in izgube časa za punco,bi že prebolela..
za ženo pa tudi nebo velik minus ta mala šok terapija o tem s kom živi,bo vsaj vedla kaj lahko pričakuje v bodoče od takega moškega,morda celo oskarja:)

Uh, hude babnice. Le kdo bi z vami hotel kaj imet.
Monika, že res da si realist, ampak to še ne pomeni da je edina rešitev vsega, da nihče nima nič.

Povedati se da tudi anonimno.
Molk je strinjanje. Manipuliranje.

Čakati da nekdo spozna kaj in kako in MU hkrati zamolčati stvar,ki je pomembna pri spoznanju in odločitvi je hinavščina.
Ker ko enkrat prideš sam do spoznanja in se zaveš, da za so to vedeli vsi in ti ni nihče nič povedal je katastrofa dupla.
Kdo si želi to doživeti in občutiti na lastni koži?!

Vsi,ki molčijo podpirajo kurbarijo.

kako nihče nima nič,pol bi šele vsi vse imeli,mož bi bil bolj doma,vstrežljiv,prijazen,ker bi se želel odkupiti ženi,žena bi lahko izpopolnila svoj verbalni talent,otroc bi očeta več vidli,ljubica pa bi ko pokrpa rane lahko poiskala pravo srečo zase-boš reku da ni fer

kako nihče nima nič,pol bi šele vsi vse imeli,mož bi bil bolj doma,vstrežljiv,prijazen,ker bi se želel odkupiti ženi,žena bi lahko izpopolnila svoj verbalni talent,otroc bi očeta več vidli,ljubica pa bi ko pokrpa rane lahko poiskala pravo srečo zase-boš reku da ni fer[/quote]
to je win-win kombinacija za vse, monica že ve))

sploh pa ker sta v zakonu in ker v zakonu naj bi delili vse,povejte mi zakaj nebi smela žena vedet,da ima v sosednjem hotelu intimno prijateljico?zakaj ona tega nebi smela vedet,ko pa to vedo vsi od sosedov,do njegovih kolegov..

Njega to (spravljanje ljubice k pameti), ne bo spravilo k pameti.Si bo našel drugo.
Mogoče pa če žena izve.

Ona mora izvedeti in se odločiti, bo živela s kurbirjem ali ne.

On se spremenil itak(dolgoročno) ne bo.

in kaj je gospa zinka, angel varuh?


mirela, tokrat ti pa moram povedati da pišeš neumnosti, lahko je, da žena ne ve kaj on počne, to da manipulira, je itak vsem jasno, če bi bil jaz na mestu od te mame bi poklical ženo od tega človeka in ji povedal, me prav zanima kako dolgo ga bo žena gledala v svoji hotelski sobi[/quote]

se strinjam flesh,pomoje se ženi,še sanja ne,ker če je sposoben lubico v sosednji hotel namestit je sposoben igre za oskarja in najbolj domislnih laži,ki bi mu jih verjel celo detektor laži..
vam povem,da se babi doma še sanja ne,pomoje ga ima za idealnega moža..vam povem,vidla sem to že 1000..[/quote]

Saj zato sem rekla, da je treba ženi povedati, pa makar anonimno. Imam izkušnjo, sama sem bila ljubica poročenemu, ko sem bila še rosno mlada, on pa starejši za tiste čase premožen, resen, zanesljiv podjetnik. Čisto razumem hčerko in ona si zasluži resnico, resnico, da ji prevarant pove, da bo ostal z ženo, če ga bo le hotela, ko bo zvedela za kurbanje. V mojih časih ni bilo interneta in knjig o prevarah in podobnem, mene je tisti k…. lahko prepričal, da med njim in ženo ni ničesar, da se bo ločil…če bi takrat vedela, kakšni so moški, ki varajo, se ne bi nikoli zapletla z njim. Znanja mi je manjkalo.

Tudi vse moje izkušnje na internetu so take,… moški npr. pelje ženo na romantični vikend, naslednji delovni dan pa že mene klika in bi me peljal na službeno potovanje zraven. Ti moški znajo izvrstno lagati!

Aja, še to..na starševskem čveku je ravno tema o tem, da veliko žensk odpusti prevaro, kljub temu, da je velika verjetnost, da moški laže (več kot 90%). Ena je napisala, da je ljubica prišla povedat, da je noseča in da bo splavila, ker ne ve, čigav je otrok. Jaz splavila verjetno ne bi, a vedela čigav je otrok tudi ne bi, če bi tako kot včasih v enem mesecu seksala z večimi in bi se mi kateri od mojih sekspartnerjev uspel izmuzniti z lažjo, da je samski. Ljubica in njeno spolno življenje nista pomembna, ni pomembno ali te prevara z mlado zaljubljeno deklico ali s kom, ki mu je šlo le za seks ali celo s kom, ki to dela za denar. No..ker tista ljubica ni bila zaljubljena vanj, je žena prišla do zaključka, da je ona lajdra in se je verjetno njenemu nastavljala in problem je rešen. Ahja.

mati ,tudi ti si mati mirela in me zanima kaj bi ti storila,če bi tvoja 26 letna hči imela poročenega(v primeru da veš seveda,druga zgodbje če neveš)
jaz jo čisto razumem,da je razburjena in da jo skrbi,kaj pa bo naredila ali česa ne bo naredila,to se bo pa odločila sama.
In kaj bi storila ti?

Ja he he
znajo lagat,da jim vse verjameš,tudi v vile in samoroge začneš verjet,kako je potem nalagana šele una doma,bog se usmili..

vile in samoroge LOL

jaz ne vem, zakaj te prevarane ne vzamejo v roke ene knjige o prevarah, tam so našteti vsi odgovori in izgovori…lahko bi kar kljukale, kaj jim je njihov po odkriti prevari vse rekel in zatrdil, brez da bi trenil. Piše tudi, kako jočejo, shujšajo..itak, če jih je pa strah, da bodo ostali sami samcati na svetu.

Varajo samo slabiči. Taki, ki se ne upajo ločiti in si najti prave ljubezni, taki, ki se ne upajo odpreti in razkriti svojih strahov drugi osebi. Slabiči rabijo potrditev, da so nekdo in nekaj in to jim najlažje uspe s tem, da se dokažejo kot “moški”.

mati ,tudi ti si mati mirela in me zanima kaj bi ti storila,če bi tvoja 26 letna hči imela poročenega(v primeru da veš seveda,druga zgodbje če neveš)
jaz jo čisto razumem,da je razburjena in da jo skrbi,kaj pa bo naredila ali česa ne bo naredila,to se bo pa odločila sama.
In kaj bi storila ti?[/quote]

držala svečo:)

Če je hči vse to zaupala svoji mami, to dokazuje, kako dober odnos imata, vsaj zame. Glede povedati ali pa ne, pa mislim, da ne. Hči bo nekaj časa živela v iluzijah in navidezni sreči, potem bo pa priletela na trdna tla in bo še kako potrebovala oporo svoje matere.

On bo pa še naprej veselo varal.Ker žena ne bo z/vedela.Bravo!!

New Report

Close