Najdi forum

Na pomoč hčera se mi je zapletla s poročenim

Da ne bomo o tem, če je kdo dolžan komu povedati, da ve za prevare….bom jaz s svojim mnenjem: zadnja je mama ljubice, ki bi to sporočala ženi!!

-če je moškemu uspelo urediti počitnice tako, da je v sosednji hotel povabil ljubico, mora biti v tem zakonu nekaj hudo narobe
Kakšen odnos je med tema zakoncema, če bo na dopustu, ki traja 7-14 dni on sam odhajal iz hotelske sobe, ona pa z dvema otrokoma???
Lahko bo z ljubico čez dan, če reče ženi, da je alergičen na sonce in bi bil v hotelski sobi, pa vendar….v tem odnosu je nekaj narobe, hudo narobe.
In da ne bomo takoj pomilovali ženo, mogoče pa ji paše, da je sama z otroci, ker očitno se do sedaj ni postavila zase, je dopuščala čudne izgovore že doma (verjetno je imel veliko opravkov, poti in obveznosti-brez nje).

Kakšen odnos ima ta moški s svojimi otroci, če bo na dopustu, ko je večini družin edini čas, ko se oče cel dan lahko posveča družini-s svojo ljubico?

Edini odgovoren je v taki situaciji ta mož in oče. Ljubica in žena pa sta očitno obe šibki in naivni osebi, s katerima on na lahek način manipulira.
On obvlada tako, da sta obe srečni. Žena mogoče, ker jo je peljal v hotel, pa ji ne bo treba kuhati, ker ga ne bo zvečer (bo mogoče šel lovit ribe)-ji ne bo treba sexati, mogoče je vzel s seboj še ženino mamo, da bo pomagala pri otrocih, pa je sreča v hiši…medtem, ko je ljubica prav tako srečna, ker ji prigovarja, da jo edino ljubi, da je boljša od žene, da je zanj edina in bo imela en teden brezplačnih počitnic…pa so vsi zadovoljni.

Včasih je bolje pustiti, da se nekdo zbudi in reče-NE. Katera bo prej ugotovila, žena ali ljubica, je pa samo od njiju odvisno.

mirella podpišem!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


mirela, tokrat ti pa moram povedati da pišeš neumnosti, lahko je, da žena ne ve kaj on počne, to da manipulira, je itak vsem jasno, če bi bil jaz na mestu od te mame bi poklical ženo od tega človeka in ji povedal, me prav zanima kako dolgo ga bo žena gledala v svoji hotelski sobi

flash, mislim, da večina takih žena v sebi že dolgo ve, da je nekaj narobe, le priznati si nočejo in da se zgoditi, da bi na koncu žena, mož in ljubica obtožili Zinko, da si domišlja, da jim je nevoščljiva, da je nesramna….

Če bi letel iz hotelske sobe, bi pa se doma srečćali.

ja seveda in potem bi bila vsega kriva ljubica, ker ga pra**** zapeljala. on pa ves skesan ženki v objem. vedno so krivi drugi/druge!! pajade.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Joj, fleš! Pa kaj si zavisten temu možu? Saj, ženo in ljubico na morje,
nič ne bom rekel. 🙂 Petelin očitno šlihta svoje kure. 🙂

Sicer pa ima mirella povsem prav. Ampak tu nas zanima predvsem tale punca, ki ji ljubezen megli presojo, ali pa ima megleno presojo in ljubi kot petošolka.

kakorkoli že, včasih moraš storiti tisto kar misliš da je prav, in vse ima svoje meje, ja , morda ta ženska ve za početje svojega moža ali ga sluti, doma ampak to, da si pa še uredi takole, no ja, zna bit da bi lahko to bila pika na i , drugače pa mirella ,sam vem za primer ko ima mož poleg regularne žene še ljubico, z njo otroka in vsi vedo drug za drugega in lepo furajo takšno življenje, pa žena ni nikakršna slabička ali naivka, pač pa je to sprejela kot dejstvo

kaj praviš tadej, bi tu lahko govorili o naivnosti 26 letne ženske? 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne vem, gospa je preskočila moj komentar. Možno pa je. Poznam kar nekaj mladih, ki se jim sploh ne sanja, kaj bi sploh drug z drugim.

ja seveda in potem bi bila vsega kriva ljubica, ker ga pra**** zapeljala. on pa ves skesan ženki v objem. vedno so krivi drugi/druge!! pajade.[/quote]
možno da bo tako odreagiral, ja, ampak čudno mi je da iamte ženske tako slabo mnenje o drugih ženskah… sicer pa, naj ji mater pove, pa bili živi i videli, vse ostalo je samo naša teorija

ja, cec, preveč si ti “zgrabil” to svoje poslanstvo:)

Usklajujemo mnenja in svoje poglede…

flash, če živijo brez problemov, vedoč, da sta dve ženski, dve sorti otrok in so to tako sprejeli, je to zame pravilno in normalno.
Samo, da se vsi strinjajo in sprejemajo.

Šibka in naivna je zame oseba, ki si kljub dokazom in vedenju o varanju, zatiska oči in se dela, da ni nič in ostaja ob partnerju (tudi moški) -čeparav nesrečna(nesrečen)-samo, da je lupina lepa.

Zakaj Fleš? Mar zato, ker je tale 26 letna punca tako brezmadežna? In kaj naj bi se njena mama šla pritoževat ljubimčevi ženi? Da ji kvari hčer?

ja seveda in potem bi bila vsega kriva ljubica, ker ga pra**** zapeljala. on pa ves skesan ženki v objem. vedno so krivi drugi/druge!! pajade.[/quote]
možno da bo tako odreagiral, ja, ampak čudno mi je da iamte ženske tako slabo mnenje o drugih ženskah… sicer pa, naj ji mater pove, pa bili živi i videli, vse ostalo je samo naša teorija[/quote]

tole si pa povsem narobe razumel. si pozabil prebrati ‘pajade’! kriv je tisti, ki vara. tehnično, o razlogih zdajle nima smisla. in v tem primeru je kriv gospod, ki je poročen in ima ljubico. on vara ženo. ljubica ne vara žene. o osebnostih ljubice in žene ne bom izgubljala besed, ker ju ne poznam. je pa zelo naivno od ljubice, da sprejme povabilo na morje, kjer je njen ‘ljubi’ z ženo in otroci. hja, mogoče so ji pa drobtinice dovolj.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ja seveda in potem bi bila vsega kriva ljubica, ker ga pra**** zapeljala. on pa ves skesan ženki v objem. vedno so krivi drugi/druge!! pajade.[/quote]
možno da bo tako odreagiral, ja, ampak čudno mi je da iamte ženske tako slabo mnenje o drugih ženskah… sicer pa, naj ji mater pove, pa bili živi i videli, vse ostalo je samo naša teorija[/quote]

tole si pa povsem narobe razumel. si pozabil prebrati ‘pajade’! kriv je tisti, ki vara. tehnično, o razlogih zdajle nima smisla. in v tem primeru je kriv gospod, ki je poročen in ima ljubico. on vara ženo. ljubica ne vara žene. o osebnostih ljubice in žene ne bom izgubljala besed, ker ju ne poznam. je pa zelo naivno od ljubice, da sprejme povabilo na morje, kjer je njen ‘ljubi’ z ženo in otroci. hja, mogoče so ji pa drobtinice dovolj.[/quote]
ma, ja, jaz sem razumel tako kot si napisala, čeprav, gor ko si podpisovala mirelo je pa bila za vse kriva nemočna in neodločna žena? kaj zdaj?
in kolikor je meni znano zinka sprašuje ali naj pove ženi in jaz pravim ja, naj ji pove, vse ostalo je brezpredmetno…glede drobtinic pa… nima smisla zgublajati besed


no ja, brezmadežna sigurno ni več, saj verjetno jo njen lover nima samo za okras? saj se ne bo šla pritoževati, nihče ni tako slep kot tisti ki ne želi ali noče videti in včasih mora kak tretji priti da nam odpre oči in ni vrag, da je ni ženske ki bi požrla to, da vlači mož še zraven žene ljubico na morje, kot kakšen ahmed paša; je pa res, da zinka tvega, da hčer ne bo več govorila z njo, ampak to je že druga zgodba- skratka če bi to naredil moj otrok, pa četudi bi bil star 26 let bi jaz definitivno povedal, posledice gor ali dol

Saj ravno to je problem: najprej Zinka pušča hčer v nevednosti. Zdaj pa razmišlja da ženi zatoži moža, ki da ji zavaja hčer. Mislim da gospa dolguje svoji hčeri še marsikaj, ženi ljubimca pa ničesar. Zato naj raje hčer spravi h pameti, kakor da se ukvarja z ljubimcem.


mirela, tokrat ti pa moram povedati da pišeš neumnosti, lahko je, da žena ne ve kaj on počne, to da manipulira, je itak vsem jasno, če bi bil jaz na mestu od te mame bi poklical ženo od tega človeka in ji povedal, me prav zanima kako dolgo ga bo žena gledala v svoji hotelski sobi[/quote]

se strinjam flesh,pomoje se ženi,še sanja ne,ker če je sposoben lubico v sosednji hotel namestit je sposoben igre za oskarja in najbolj domislnih laži,ki bi mu jih verjel celo detektor laži..
vam povem,da se babi doma še sanja ne,pomoje ga ima za idealnega moža..vam povem,vidla sem to že 1000..

Tole pa PODPIŠEM.


hčere kar ne bo spravila k pameti, bodi prepričan, lahko ji pa pa pokvari dopust, pa njemu tudi- edini ki bodo tu potegnili kratko so otroci in žena, za una dva klepina pa upam da jo nažge sonce in meduze,,,drugače pa itak je vse tole naše modrovanje brezveze zato se sam s tem ne bom več ubadal
lp


mirela, tokrat ti pa moram povedati da pišeš neumnosti, lahko je, da žena ne ve kaj on počne, to da manipulira, je itak vsem jasno, če bi bil jaz na mestu od te mame bi poklical ženo od tega človeka in ji povedal, me prav zanima kako dolgo ga bo žena gledala v svoji hotelski sobi[/quote]

se strinjam flesh,pomoje se ženi,še sanja ne,ker če je sposoben lubico v sosednji hotel namestit je sposoben igre za oskarja in najbolj domislnih laži,ki bi mu jih verjel celo detektor laži..
vam povem,da se babi doma še sanja ne,pomoje ga ima za idealnega moža..vam povem,vidla sem to že 1000..[/quote]
evo, monica to ti pa jaz podpišem… and the oscar goes to…unfaithful housband)))

New Report

Close