Najdi forum

Motivacija za vsak dan!

Oj, prvi dan preživela ok. Danes rit niti ne boli toliko od včerajšnjega kolesarjenja, tako da razmišljam o kratki turi, če bo vreme ok. Drugače pa en kratek 30 min trening doma. Kuhali bomo testenine z morskimi sadeži… samo, ko potem celo stanovanje smrdi… pa če imajo to otroci tako radi, da je včasih treba potrpeti…
Pikapolonica, sem pogledala in prebrala. Ta program od Petre je na enakem principu kot fit akademija od Patricije. Pa tudi to no več tako zelo drago, kot je bilo, ker se je kar veliko punc in fantov znašlo in po netu prodajajo svoje programe. Jaz jih imam kar nekaj in ko naredim enega grem na drugega. Menjam, da ni monotono. Pa se ceneje je kot pa v fitnesu ali telovadnici. Pri nas so cene funkcionalne vadbe zaradi covida poskočile in je en trening 10€… prej sem dajala 4,5€. Je pa fajn, da sem prej hodila, da sem spoznala kako prav izvajati vadbo.
Tako da seečno Pikapolonica!
Kaj pa ostale? Uživate? Tiste ki imate kužke ste itak pridne ker hodite. Jaz bom danes malo omare prevetrila… imam cunje stare po več let pa neuporabljene, pa se kar nočem dat vstran… ne vem zakaj kopičim kot hrček…rada bi dala vstran pa si vedno rečem kako bom nosila… potem pa samo kupujem in zlagam v prenatrpano omaro…

Ojla babike!

Trenutno dežuje,pa imam malo lufta,da vas pozdravim…
Vse ok,delamo na polno,sedaj še slikam perilo,potem pa rastlinjak.Zelo sem srečna,ker je končno toplo vreme,vau…Pa rožice v korita sadim.Vsako leto si rečem,da bom imela manj,potem pa dokupujem in dodajam.Vsakega cveta se veselim,včeraj sem si angleško obešanko posadila,še je nisem imela.
Rože so res moj hobi,obožujem jih🌼🌸🏵️Moja hrana je ok,sem kar sfokusirana in ja,gre.

Sladkorček,bravo za kolo,super,da greš in teraš.Pa rihtanje omare,vidim,da si ista, tudi jaz hrčkam in dokupujem,pol pa gužva v omari.Ko pa je pospravljena,pa tako paše…👍

Pikapolonica,si pogumna punca in bravo zate,da si se podala v hojo,misli si spucaš.Žal mi je zate,ampak.,kot so ti ostale rekle,vse slabo je za nekaj dobro!Objem ti pošiljam🍀

Štefka,ti si naša šefica, ti tako lepo napišeš in vedno na pozitivno obrneš,tako lepo te je prebrat…Je bilo fajn na naših lepih koncih?Total štarejska je zakon,a ne? 👍Meni je Maribor najlepše mesto,živela blizu,všoli bila tam,dva otroka sta že v srednji tam,pa še tamala gre vMb.Brez zamere delam reklamo za Štajersko 😉

prvi alt,je to čudno,ko nas zanašain nihamo.Tako očitno mora bit v življenju, vzponi in padci,tako pač je.Sedaj si sigurno že ok😃

majaS,vesela sem zate,za izbiro psa
.Jaz sem si želela prinašalca,a moj mož je rekel da se potepajo radi.So pa prelepi,res…in vsekakor boste presrečni,ko ja dobite,toliko veselja in ljubezni ti kuža da…Ni za povedat,to moraš doživeti.Vse ti povrne❤️💞
Veš,smo pozimi gledali film ujeti na Aljaski,ko je osem Huskyjev ostalo tam samih…Za zjokat film,pa je tista psica Maja preživela…sem si rekla,da ko bom stara in imela čas,si bo kupila takšnega Huskyja in bo psica Maja☺️❤️Do starosti še je daleč,a film se ne je še kako dotaknil.Živali imam izjemno rada.Sem zašla s temo, pardon.

Matruska,si vredu,kje si,javi se,pogrešam te☺️

Lepo nedeljo punce,maj je že☺️

“Dopustek” je prehitro minil, sicer pa je bil zelo aktiven in čutim precej mišic. 😅
Ampak… tudi hrana/pijača je bila dopustniška…
Vas je pa super brat, plane imate konkretne, sem z vami oz.vas lovim. 😉

Lepo ste se razpisale! Jaz sem se kar dopustniško odklopila. Tako glede foruma, kot hrane, ajajaj. Ampak sva se s kolegico zmenile, da do dopusta pa zgubiva 4 kile, v 8 tednih. Teoretično gre, ahahaha. Tako da Sladkorcek, jaz sem s tabo! Akcija…

Vceraj in danes sem že uspešno brez večerje. In to predvsem zato ker imam nov hobi in pozabim jest .. Ne morem verjet, da pri teh letih odkrijem nekaj novega, globoko zakopanega v sebi 😎😎😎. Glasbilo namreč.. Sem igrala par ur in bi kar še, ampak ne bo šlo tako naprej, ker imam že fizične težave 😂😂😂. Bo treba pavzo! Ne morem verjet, da sem padla na svoji teoriji.. Da je treba počasi in postopoma se navajat na vse nove aktivnosti..
No, ampak, imam pa veselja na pretek in sem res srečna! Čisto me je prevzelo 💞💞.

Maia, tudi mi imamo prinašalca, ampak ne zlatega. Vaš bo zlati? Šnitka, ne vem zakaj tvoj mož pravi, da se potepajo.. Prinašalci so pa ja družinski psi, ki rabijo družbo človeka. Vsaj naš je definitivno tak. Smo pa tudi mi prej imeli 2x ovčarja. Krasni psi..

Sladkorcek, jaz bom poskušala it na klasivmcno vadbo, itak imam letno karto. In zdaj, ko sem prebolela, si celo upam v fitnes center na kako vadbo.. Ko bo zalaufalo. Al je že? Saj se čisto out?

Ojla dekleta. Vse ok, uredu sem, nisem pa nasla neke volje za javljanje. Sploh ne vem zakaj. Zdaj ko razmisljam za nazaj, me je ujezilo ker je izgubljen kg prisel nazaj, pa sem potem jezno in v tisini protestirala 😂.
Nisem pa nikakor obupala, borbam dalje. Je pa bilo veliko enih zadev zadnjih 14 dni, rojstni dnevi, kres… tako da sem s hrano sla kak dan cez, ampak ce potegnem crto nisem pogrnila na celi crti.

Katera je ze vsa naspicena da izgubi 4-5kg? Sladkorcek? Pa Stefka se tudi pridruzuje uzzivu ane? No mislim da je cas da primankem svoj piskrcek. Sem z vama, z vami.

Potegnimo voz! 😂

O Matruska! Welcome back! In super da si še in spet v akciji 💪. Gremo!

Ooo kaksno soncno jutro! Koncno lepsi dnevi pred nami, vsaj vremensko 🙂 To pomeni super priloznost za vec miganja zunaj, na vrtu, sprehodi, tenis. Koncno!
Vceraj sem imela en lep 6km sprehod, s klancem. Sem kar pošopala, tko da sem kar sopihala 🙂 Danes in jutri je na vrsti tenis. Zdaj pa sem ravno nazaj iz sprehoda (sola, vrtec) in pijem kafeto 🙂

MaiaS nisem nasla posta kjer omenjas katerega kosmatinca ste potem izbrali? Zlatega? Super! To pa bo sprememba in posiljka ljubezni. 🙂 Mi imamo ze starejsi damo, mesanko. Res je lepo, kako iskreno radi nas imajo kuziji. Hkrati pa boli ko pomislis da bo prislo tudi slovo… Ampak ne se, saj je se zivahna, zaenkrat se vse sprehode zmore brez tezav, le bolj pocasi 🙂

Kaj jemo danes? Pri nas je na zalogi velik lonec kuhanega zelja s krompirjem. Za zajtrk pa jajcka s sparglji. Z vecerjami imam nekaj tezav. Ker ne zelim jesti oh (sploh nic) zvecer, potem pa se mi zdi da je izbire precej manj. Sem pa taka, da rada jem razlicno, ne gre dva dni enako, vsaj ne za zajtrk ali vecerjo.

Lep dan vsem!

O, Matruska,lepo,da si nazaj in to v polnem pogonu😃Mislim,da se vam kar pridružimo za tiste 4 kile,bi prav prišlo za mojo garderobo,tako da sem z vami!Se ti je pa dogajalo na polno.
Saj se nam verjetno vsem.Obveznosti,pa delo,družina,pa lepo vreme zunaj🌻☀️👍,pa zmanjka časa za pisat…

Štefka,a veš da je moj eno familjijo slišal,da jim je prinašalec vedno pobegnil in ima v glavi,da je to to od karakterju.Ampak meni je to takoooo lep kuža❤️.Res bi ga enkrat imela.
V tej družini imajo pa skoz ovčarjem in ja,so krasni.In zvesti.A prejšnjega sem izgubila zaradi gonitve.Je odšel in so ga lovci ustrelili,ker je bil baje v gozdu in preganjal srne z ekipo.Bil je star pet let in tako moj…Samo mene je videl,mi sledil v eno,moj❤️💞.Še sedaj ga oblikujem.To psičko pa smo dali sterilizira in nikoli nikamor ne gre.Pasja ljubezen res seže do srca in še dlje…
Kateri instrument te je tako začaral?

Uživajte v lepih dnevih☺️☀️

Oj, Matruška, lepo da si se oglasila in da si ok. Sončno vreme nam pa očitno vsem godi.
Tudi mene je prijelo, da bom počasi zavila do vrtnarije po rožce, sam pri nas pred 15. majem nimamo kaj računat, da se to normalno ven postavi… danes je bila tu spet slana…
MaiaS – prinašalec je bil tudi pri nas v ožjem izboru in se že veselim, da boš poročala o novem članu :))
Štefka, jaz se tud spogledujem z inštrumenti… kot začetnik… Si že prej igrala in sedaj obujaš znanje?
Ob vseh teh aktivnostih, ki jih naštevamo, nam bodo kile zlahka odletele… (če kdo verjame, da bo to zlahka :)))

Skoraj bi upala stavit da se Stefka uci kitare?! 🙂 Glede na fizicne tezave ob zacetku… ker ravijo blazinice nekaj casa, da dobijo debelejso kozo 😉 Sem blizu stefka?

Jaz znam ene 8 akordov (max) in dva ritma 😂 Petje poleg je pa pol sploh druga zgodba, nikakor za v javnost. Pravzaprav samo jaz vem kateri komad igram 😁🙈

Matruška, prav imaš 😉 Ampak ni toliko problem v prstih, čeprav je tudi to izziv. AMpak v vratu…skoz gledat levo navzdol..haha, totalen hekšnšus. DAnes je že bolje, tako da sem že malo vadila. Glede kitare sem čisti začetnik. In ja, Matruška, tudi jaz dvomim, da bom kdaj za v javnost. Ampka to niti ni pomembno, veseli in pomirja me in res prihaja ven iz mene ta želja. To je bistvo.
Sem pa igrala klavir, ko sem bila še osnovnošolka, par let. In teorijo seveda zraven v glasbeni šoli. AMpak če mene vprašaš, mi to tukaj zdaj nič ne pomaga. Še. To bi prišlo prav pri tistem uradnem učenju kitare, jaz pa ciljam bolj na spremljavo petja, tko družabno. Bomo videli kako dolgo me bo držalo sploh, hehe, zaenkrat se mi zdi, da skoz..ampak jaz nisem ravno vztrajen človek. Sem bolj na horuk in vse ali nič sistem..saj poznamo že to, kajne?

Šnitka, žalmi je za tvojega ovčarja. Jaz si sploh ne predstavljam kako je, ko tile naši štirinožci grejo..že po 1 letu bi umrla od žalosti.. Imeli smo tudi mi dva ovčarja in sploh pri drugem me je tako prizadelo, ko je šel. Še danes mi gre na jok, ko se spomnim. Predsem, ker se nisem uspela poslovit, predno so ga peljali k veterinarju :-(((( Na, spet jokam…nikoli si ne bom odpustila, pomoje.

Prvi alt, tudi jaz se spravljam k presajanju balkonskih rož, kupila sem jih že, samo še prestavit jih moram, pa ne vem kdaj bom.

Lepo, da smo spet vse na kupu.
Štefka, ti si res polna presenečenj, ne vem kje najdeš energijo za vse podvige. Bravo!
Prvi alt, kako gre IF?
Katera je predlagala – 4kg? Evo, se pridružim še jaz, toliko, da sem za število, če nič drugega. Glede hrane sem trenutno kar ok, prihaja tudi čas berivke in jagod, z ostalim sadjem pa bo letos bolj tako-tako. Sem pa bila zadnjič v trgovini prav presenečena, ljudje so kupovali lubenice, kot da smo sredi poletja. Meni se nekako zdi, da vsaka hrana paše v svoj čas, težko jem breskve sredi zime in kislo repo avgusta. Imate tudi ve glede tega kakšne zadržke ali je to samo moje prepričanje?
Sicer pa se veselim toplejših dni, letos nemarno odlašam z zasaditvijo rož in zelišč, je pa res, da je tudi pri nas zjutraj kar mrzlo.
Tole sem vas še nameravala vprašat: hodite v službo ali delate od doma? Pri nas se nekaj govori, da se bomo počasi vrnili v pisarne, po svoje se veselim, po drugi strani pa se bojim, da bom spet v konstantni bitki s časom.
Lep dan vam želim!

MaiaS, po pavzi prejšnji teden, sem od tega ponedeljka spet bolj striktna pri IF. Aprila nobenega napredka okoli izgube kg, sem pa imela v povprečju 80 min gibanja/dan (pretežno hoje). Vidim pa, da se ne smem toliko na ta “IF” naslanjat, ker pol me znotraj 8 ur kar zlaha odnese na razno hrano. Dejstvo je, da vem, kako se moram prehranjevat, če hočem shujšat. Drugo pa je držat se tega znanja 😉
Se mi pa vedno bolj zdi, da sem “price/performance” očitno zadovoljna s sabo…al kako…?…

Aja, jaz delam v službi, od doma pa samo, če sem na dopustu… 🙈… smo prišli tako daleč v zadnjem letu, da se bolj ali manj pričakuje, da se maile vsaj občasno pregleda in nujne zadeve ureja tudi na dopustu… no, smo sami nekako pristali na to…🙉… ker sicer ne vem, kdaj bi pokoristili dopuste. Pa delodajalec je drugače ok, majhen kolektiv in če te ni, potem ostali nastradajo…
Za zadnje tri dni pa silahko dam kljukico za hrano. 👍 Kako gre vam?

Prvi alt ane kako vemo kaj bi morale jesti da bi shujsale, teorija je tu, vse to prenesti v prasko pa… Jaz sem zadnje tri dni sicer prej dobra tudi v prakticnem delu, ampak tehtnica nikakor ne prikima. Ne vem. Pri tej tezi bi moglo it dol. Pa ne gre. Spet je zabetonirano. Nikamor 🙁 S tem da sem igrala tenis 3x v strirh dnevih. No danes bo ta tretjic. Kaj pa vem. More bit nekaj se povezano s hormoni, ker se mi zdi res nenavadno, da ob miganju in res ok prehrani z manjsimi porcijami in res brez-oh vecerjami ne pade. Sicer sem res zadnji dan menstruacije, ampak vseeno mi ze najeda tale beton na tehtnici!

Tko zdej sem se malo spucala, pa brcam dalje. 🙂 Aja prvi alt 80 min na dan je kar lepa vsota minut za gibanje. Bravo.

Jaz delam od doma ze dobro leto, odkar imamo tole sago… v enem letu se clovek povsem prilagodi, delovnik je postal fleksibilnejsi, ni vazno kdaj, le da je narejeno. Nihce ne gleda postrani ce vzames vmes cas za opravke, seveda pa to pomeni da morda prizgat comp tudi v poznih urah. Ampak meni to ustreza. Imam vec casa za druzino odkar sem doma, pa zjutraj sprosceno pospremim otroke v solo, vrtec in ne izgubljam ure na dan z voznjo. Meni bo kar tezko ko bo treba nazaj (nekje na jesen najbrz), ampak je tako, da bomo v bodoce in forever imeli 3-2, torej tri dni dela od doma in dva v pisarni, kar se mi zdi super.

Res res upam da se cimprej lahko pohvalim s kaksnim gramom manj. Enako privoscim tudi ostalim. 🙂

Omg sem lačna… okol mene so imeli fino večerjico… pa se sprašujem, koliko sem smotana, da je nisem niti poizkusila… 🙈
Res ni fajn hujšat… 😞
Eh, ja, malo je treba zobe stisnit, ane. Upam, da ne odneham spet. Matruška, jaz se zaenkrat sploh ne tehtam, mi pas na hlačah najbolj zanesljivo kaže, kje sem. 😉

To je vreme. 😃 In temu primerno je bilo danes aktivno in sem zasluženo utrujena. Očitno ste vse ostale tud na polno aktivne. Lepo nedeljo želim.

Prvi alt, samo da te pozdravim, da ne boš sama. Jutri napišem kaj več.
U bistvu sem pa pridna. Po 18 načeloma ne jem že par dni, par dek je šlo takoj dol 😂😂.
Pa glava me boli že 3 dni, to pa res ni fajn. Se tipkamo jutri.

Vav, to je pa bilo enga sonca dons! 👌 Mi smo vsi nekam roznati 😂 lep dan je bil, posadili smo nekaj sadik zelenjave, pa eno fajn kosilo smo si naredili na zerjavici- saj poznate sač 🙂 Mmmm.

Zadnjih 5 dni sem bila res pridna pri hrani, danes pa malo slabsi izkupicek ( dva cok. bombona, pa malo prevelika porcija kosila). Je pa bilo gibanje zunaj , pa seveda tenis, tako da cez prst ok.

Stefka naj glavobol cimprej mine.

Se oglasim spet jutri, ze cakam zajtrk z danes nabranimi sparglji 👌

Joj, je dan skoraj mimo, pa sem pozabila kaj več napisat.
Bom zdaj..
Tudi meni je bil danes sonček top, ampak sem bila pa kr neki zmatrana. Prav prisiliti sem se mogla, da sem bila zunaj. Potem je bilo seveda takoj bolje.

Toliko enih stvari se je dogajalo v tem tednu, da komaj sama sebi sledim. Mogoče zato današnja utrujenost. Sem bila pridna s hrano.. Do danes.. Kar neke sladkarije sem iskala. Pa še ven smo šli jest, včeraj in danes. Zdaj ko končno spet lahko! Tko da jutri je nov dan..

New Report

Close