Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Estetsko zobozdravstvo Mostički – informacije (cena, izkušnje ..)

Mostički – informacije (cena, izkušnje ..)

Pa daj že mir, no. Kdo ti je kriv, če hodiš k slabim zobozdravnikom. Imam dva mostička, eden je star 12 let, drugi pa 15+. Nobenih težav nikoli, nobenih premontaž, bolečin, vnetij… Je pa treba malo pazit, kam si ga greš delat, ne kar k prvemu in najcenejšemu zobozdravniku. In seveda če izbereš najcenejše, imaš lahko sranje. Nikoli si ne bi dala delat vsadka za 500 evrov. Ti pa kar izvoli. Sploh pa si vsadkov ne bi dala delat, ker sem prezadovoljna z mostički.

seveda sem reklamirala, vsaj 5x. most je nalepil nazaj in čez par dni je padel dol. Potem sem šla po druga mnenja, en zobozdravnik mi je most zrezal pred očmi in ga vrgel v smeti, rekel je, da je zanič. Potem sem šla nazaj k mojemu in mu povedala drugo mnenje, pa mi je naredil zastonj prevleke na brušenih zobeh. Žal prevleka na zadnjem ni držala, non stop padala dol, preveč zbrušen zob in čez par let so mi morali spulit zob. Torej za eno plačo, ki sem jo dala za mostiček sem dobila dva uničena zoba, mostiček v smeteh in o vračilu denarja sem lahko samo sanjala.
[/quote]

Oprosti, ampak prav bistra pa nisi, da greš po taki izkušnji nazaj k istemu zobozdravniku.

sigurno sem imela tudi zanič zobozdravnika, zdaj je že v penziji, pa sigurno so tudi dobri mostički in dobri zobozdravniki. Ampak spet obstaja dejstvo, da mostiček uniči dva zdrava zoba kot nosilca, če so ti zobje že slabi od prej, ok, če pa so sorazmerno zdravi, jih je škoda. Cene niso nizke, čakalne dobe so dolge, če hočeš, da ti delno krije zavarovalnica in spet je danes doba implantantov, pa še ni tako ogromne razlike v ceni, če gledaš akcije.

Ha ha, akcija za impantat? :)) Najbrž si tudi tvoj mostiček na akciji dobila?

Niti najmanj ne delam reklame, saj pravim, da še nimam implantata. Ker pa imam za sabo grenko izkušnjo, ki jo obžalujem, pač povem svojo izkušnjo, da bi komu prihranila, da si uniči zdrave zobe in to kasneje obžaluje.

Samo to, potem pa naj vsak dela, kar hoče. Če sem pa šla nazaj k slabemu zobozdravniku, ja saj sem mu dala celo svojo plačo, denarja ti ne vrne nihče, pa trenutno nisem zmogla plačat ponovno nekomu drugemu. Uničit mi ni imel kaj več, vsaj prevleke je financiral on, drugemu bi morala spet plačat.

sicer pa če malo pogledaš po spletu, dobiš tudi bolj strokovna mnenja o prednostih in slabostih ene ali druge metode.

http://www.happymed.si/dilema-zobni-implantat-ali-mosticek/

Dobronameren nasvet: predno se na novo odločiš za karkoli, si poslikaj obe čeljusti s 3D CBTC rentgenom….. Da boste vsi (ti in zobozdravniki) vedeli, pri čem ste….

Objava čaka odobritev

New Report

Close