Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost KONZILIJ IVF – MAJ 2017

KONZILIJ IVF – MAJ 2017

Aja jaz sem jih mela nazadnje 10 samo pa nisem bla tak dolgo not. No saj vseeno, držim pesti za naprej jaz pa danes prvo dozo menopurja 🙂

Hej… upam da menopur deluje na polno…. pr nas ni sprememb, saj jih tudi še ne more biti :)…. smo na vezi….

A veš da danes že čutim jajčnike. so mi bile hlače kar malo tesne v službi 😀 Poročaj kako pa kaj 😉

Hej… no super…. torej folikli lepo rastejo… drži se … javi kako bo s punkcijo in celicami…. držim pesti

moji joški lepo “rastejo”…. vsak dan so “večji” in bolj boleči… v soboto bi mogla dobit m…. če bi gledali na stare cikluse… dan d za kri pa je 7.7.2017 … človek bi rekel, da itak ne more biti drgač kot pravljično 😉

A test boš kaj delala prej doma?

Ne vem….. itak je menda še prehitro… kak dan 2 prej mogoče…. nisem še tako daleč … 🙂

Hej…. ☹ prišla tečka….. oz…. rahel izcedek… kateri ima majhne a kar močne kepice – strdke….. počakam do jutri… mislim da ne bo druge, kot rečt… jbg bo pa v drugi….

Kako ti?

Izcedek ni še nič, si lahko kljub temu noseča, jaz bi v vsakem primeru delala test. Test lahko delaš 14 dni po stopki 😉

Bom videla kako bo jutri… če se bo pokazala v polni luči… pol itak nimam kaj…

Hej … evo, je prišla, kot švicarska ura v svoji popolni moči in kapaciteti :)…. jbg… gremo dalje….

Pol pa najboljš da se čimprej naročiš, da ne boš pol po poletju predolgo čakala. zdaj pa kam na dopust si malo časa vzet za vaju 😉

Ja….. morem počakat pošto če je zamrzjenček ostal… drgač itak ni druge kot še enkrat….

Kako ti napreduješ?

aja maš še mogoče zmrznjenčke. Saj za to boš tudi rabla napotnico, tak da se je tudi fajn naročiti. Jutri imam uz da vidim kako folikli rastejo če je kaj al nič 😛

Hej hej…. ja 1 imava …. kako ti kaže?

Ja 4.10 mi je dala datum….dopusti :(….

O super, upam da bo pr meni tudi kakšen, jih nisem mela še nikoli. Včeraj prvi uz, jutri drugi, folikli ok, po mojem od nedele naprej enkrat punkcija 😉

Jah septembra bojo itak prišle na vrsto tiste ko zdaj niso prišle not, bo gužva, tak da mogoče boljš oktobra 😉

Hej…. srečno na punkciji! Upam da ostane kaj za zamrznit…

hvala jutri jo imam, računam na 4 folikle ki so bili ok velikosti.

Ti pol na test nisi šla?

Hej. Ne na test nisem šla….

Srečno jutri!!! Držim pesti

Hej. Kako je šlo?

Zdravo. Kako si, vse ok?

New Report

Close