Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost KONZILIJ IVF – MAJ 2017

KONZILIJ IVF – MAJ 2017

Hojla.

Upam, da je še katera aktivna na tem forumu. 🙂

Midva sva prav tako imela maja konzilij, potem dolgi protokol in špikanje. 12.6. je prišla menstruacija, punkcijo sva imela 6.7. in transfer 11.7. Trenutno počutje je kot da bi me vlak povozil… spodaj v trebuhu me vsake toliko rahlo zbada, prsi napete in občutljive, večkrat dnevno me obide slabost. Zadnje tri dni pa me zebe kot sredi zime. 🙄 Nenehno me tišči lulat. Danes zjutraj sem videla rahel rjav izcedek. Ob naslednjem obisku wc-ja je bil rahlo roznat. Potem pa tekom dneva ponovno rjav. Za podporo po postopku pa moram dnevno dozirati še vaginalni gel Crinone.

V bistvu zdaj ne vem pri čem sem… je šlo za vgnezditev ali pa bo prišla menstruacija. Krvni test imava šele 26.7.

_pupika_ – znaki ki jih opisuješ so lahko tudi znak nosečnosti ali menstruacije, danes lahko že delaš tudi test urinski bi že lahko pokazal ne pa nujno, tako da če je negativen ga je treba ponovit če pa je + pa je to to, vsekakor dokler se kri na polno ne vlije ni še nič jasno, jaz bi v vsakem primeru delala urinski test, pa nadaljuj s crinone 😉

Brave2017 – hej nisem vidla odgovorov zato komaj sedaj pišem :O Malo update-a, mela sem 7 celic, 1 nezrela od tega so do 3 dne zdržale 4, ampak vse bolj slabe kvalitete, tako da si ne obetam dosti, 2 slabi so mi dali not, 2 še slabši pa so kao čakal ka bo, po mojem ne bo nič s tega. Ampak po mojem vseeno boljš ko da bi pršla tja pa da transferja sploh ne bi blo.

Hej hej…. ja definitvno boljs 2 slabši kot nič… mogoče je pa ravno to to… ko najmanj pričakuješ…. držim pesti

Vk17 si me malo potolažila 🙂

Včeraj se je izcedek zmanjšal. Bomo videli kaj bo. So pa v Lj rekli naj urinskega testa ne delam, ker je lahko tudi lažno pozitiven zaradi hormonov in Crinone.

_pupika_ – test je lahko lažno pozitiven samo od stopke in to max 14 dni, tako da pri tebi to naj nebi bilo možno več. da ti povem da sem delal za foro prejšnjo soboto test da res vidim ali je lahko pozitiven od stopke, ker zarodek se drugače se ni mogel še vgnezdit, pa ni blo nič pozitivno, je šlo odčitno vse že vn, od crinone ne more bit nič pozitiven, od drugih stvari pa še manj. Je pa tako da je več punc reklo, da so mele izcedke ali celo kravele kot pri m. pa je bil pol +. Tak da na krvnega le idi, ker je natančen, če pa te matra lahko pa doma narediš, edino kar je je lahko lažno negativen zdaj ker je še premalo hormona, če je pa + je + zdaj, je pa rekla tudi ena da ji doma ni še nič kazal na krvnem pa pol +. jaz bom ziher delala test ker sem neučakana, pa itak ponavadi pride m. pred testom.

Brave2017 – ka pa vem

Brave2017 – očitno sem prehitro enter pritisnila. ka pa vem, sem se že nekako sprijaznila da ne bo nič, ker so bli res slabi, pa ko sem malo poguglala so bolj slabe prognoze, tako da mam rajš tako kot da pričakujem preveč, sem dobila danes pošto, da zmrznjenčkov tudi ni, tak da …

Danes zjutraj se je pokazal krvav izcedek. Tole te res lahko vse napsihira. Zdaj lahko samo še upam, da bo vseeno vse ok. 😔

Gr….. upam da rata….

jaz pričakujem v sredo 2 menstruacijo… me pa zdej 4 dni ful boli v okolici popka in na desno. Ko se prepognem me ornk zaboli… ko se ponoči obrnem tudi… upam da je vse …

Pupika… kako pa ti?

Hej.

Ja vsi izcedki so se umirili. Ko da ni bilo nič. Me pa danes spet malo “zateguje” v trebuhu, vendar ni prehudo. V sredo imava krvni test… bomo videli.

Hej…. kako sta kaj?

Hej.

Ja nama je uspelo 🙂G Krvni test je bil pozitiven in kar visoke vrednosti (1100,8). Uz imava 11.8.

Kako pa vidve kaj?

Prišla m., sem se naročila za naprej, zdaj pa en fajn dopust najt da malo odklopim.

Čestitam…. juhuhuhuhuhu vesela zate res… jaz čakam zdej gin. Mam nenormalno močne m… cele kepe…. drgac pa oktobra naprej

Vk17 imam veze na Maldivih..

Če te zanima piši. Midva sva bila jan feb 3 tedne dol… krasno…

Pozitivno naprej punci 💕

Prav veze zanimivo 😉 Mogoče pol ja, zdaj greva pa jutri samo za 4 dni na hrvaško sva zdaj rabla prav en teden poležavanja in spanja doma, da sva se malo spočila.

Seveda pa nisva mela nič rezervirano, ker nisem vedla kako bo, kdaj točno bo postopek, če bom sploh lahko šla kam v primeru, da je pozitivno, če pride m. tudi nikamor ne moreš pol. In to je to kar sva lahko dobila.

Na splošno me to “planiranje” rahlo obremenjuje, se vse vrti okoli tega. Me je moj vprašal kam bi šla na dopust, pa sem rekla da niti nimam neke želje, volje, da zdaj mam to bolj v glavi da bi rajš da je kaj drugega.

Hej hej.. ja prav veze :)…. moja sestra živi na Maldivih 😎….

Midva greva tudi na dopust septembra na Hrvaško, pol pa gasa v nov postopek :)… 30.8 imam še osebnega gin, zaradi močnih menstruacij in celih kep ki padajo iz mene…

Fajn. Te bom res ponucala če se mi uspe prepričat da grem na avijon 😛

Drgače pa nič danes že 2 M po postopku po mojem bom šla z 4 v postopek, septembra mam posvet, ker pa bo predvidoma dolg protokol spet, se bo zadeva odvila oktobra, začetek novembra.

New Report

Close