Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Terapevtski potenciali konoplje Konoplja pomagala 5-letnici in 18-letniku, ki sta s pomočjo nje premagala hujšo bolezen!

Konoplja pomagala 5-letnici in 18-letniku, ki sta s pomočjo nje premagala hujšo bolezen!


nekaj časa, rajši slikam kaj drugega. Trenutno več psičko. Tema pa ni negativna, trenutno je kar ena bolj diskutiranih, ravno včeraj je bil spet zanimiv intervju. Še zlasti je bila izpostavljena rastlina kot celota. Če jo uporabimo ne rabimo več toliko lesa, plastike, bio dizel, pa še in še, torej ne samo za zdravje.[/quote]

…ampak folk je proti. Torej so negativno nastrojeni proti konoplji. Od vseh postov sta mogoče dva ali trije za, ostali proti.[/quote]
lej vsak ima svoje prepričanje in do tega ima pravico. Tako imava tudi midva pravico, da poveva svoje mnenje. Jaz pač, če me tema zanima to napišem, pa delim s tistim, ki to želi svoje izkušnje. Mani pomaga, želim, da bi drugim tudi, kdor pač ne želi, naj ne bere.

…ampak folk je proti. Torej so negativno nastrojeni proti konoplji. Od vseh postov sta mogoče dva ali trije za, ostali proti.[/quote]
lej vsak ima svoje prepričanje in do tega ima pravico. Tako imava tudi midva pravico, da poveva svoje mnenje. Jaz pač, če me tema zanima to napišem, pa delim s tistim, ki to želi svoje izkušnje. Mani pomaga, želim, da bi drugim tudi, kdor pač ne želi, naj ne bere.[/quote]

Seveda imaš pravico do svojega mnenja, ampak ni etično. Ne, da naslavljaš teme z odmevnimi (prodajnimi) naslovi, kakor tudi ne, da prodajaš lažno upanje in služiš na račun bolnih. Ampak človek je pripravljen prodati še lastno mamico, če bi kaj zaslužil, a ne da?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

…ampak folk je proti. Torej so negativno nastrojeni proti konoplji. Od vseh postov sta mogoče dva ali trije za, ostali proti.[/quote]
lej vsak ima svoje prepričanje in do tega ima pravico. Tako imava tudi midva pravico, da poveva svoje mnenje. Jaz pač, če me tema zanima to napišem, pa delim s tistim, ki to želi svoje izkušnje. Mani pomaga, želim, da bi drugim tudi, kdor pač ne želi, naj ne bere.[/quote]

Kaj pa tisti vzorček? Si ga že komu podarila? Oziroma si že kdaj kakšen vzorček sploh res podarila (prodala?) nekomu iz tukaj?


lej vsak ima svoje prepričanje in do tega ima pravico. Tako imava tudi midva pravico, da poveva svoje mnenje. Jaz pač, če me tema zanima to napišem, pa delim s tistim, ki to želi svoje izkušnje. Mani pomaga, želim, da bi drugim tudi, kdor pač ne želi, naj ne bere.[/quote]

Seveda imaš pravico do svojega mnenja, ampak ni etično. Ne, da naslavljaš teme z odmevnimi (prodajnimi) naslovi, kakor tudi ne, da prodajaš lažno upanje in služiš na račun bolnih. Ampak človek je pripravljen prodati še lastno mamico, če bi kaj zaslužil, a ne da?[/quote]
veš ni lažno upanje, saj sem pisala o mojih izkušnjah. Vsak se sam odloči, pa ne boš verjel, spodaj ena piše kako je prehlajena, pa sinusi, no jaz tega nimam že nekej časa. Pa se nisem hotela spet oglasit.

Seveda imaš pravico do svojega mnenja, ampak ni etično. Ne, da naslavljaš teme z odmevnimi (prodajnimi) naslovi, kakor tudi ne, da prodajaš lažno upanje in služiš na račun bolnih. Ampak človek je pripravljen prodati še lastno mamico, če bi kaj zaslužil, a ne da?[/quote]
veš ni lažno upanje, saj sem pisala o mojih izkušnjah. Vsak se sam odloči, pa ne boš verjel, spodaj ena piše kako je prehlajena, pa sinusi, no jaz tega nimam že nekej časa. Pa se nisem hotela spet oglasit.[/quote]

No jaz sem bila tudi včasih skoz nekaj prehlajena pa alergije, zdaj pa že nekaj časa nič (več let) pa nikoli nobene konoplje. Da se tud brez. To je tako nekako kot, da ne moreš žurat brez alkohola. Ni nujno, da pomaga konoplja, lahko se človek pozdravi čisto brez vsega, ampak, če jemlje konopljo tega ne more vedeti.


nekaj časa, rajši slikam kaj drugega. Trenutno več psičko. Tema pa ni negativna, trenutno je kar ena bolj diskutiranih, ravno včeraj je bil spet zanimiv intervju. Še zlasti je bila izpostavljena rastlina kot celota. Če jo uporabimo ne rabimo več toliko lesa, plastike, bio dizel, pa še in še, torej ne samo za zdravje.[/quote]

…ampak folk je proti. Torej so negativno nastrojeni proti konoplji. Od vseh postov sta mogoče dva ali trije za, ostali proti.[/quote]

Ker se tistim, ki so ZA dol visi in se jim s tem ne da obremenjevati, pač uporabljajo. Vsi, ki ste proti, ste si kdaj prebrali stranske učinke enostavnih protibolečinskih tablet? Konopljo počasi legalizirajo sicer v tujini, tam kjer se uporablja za rekreativne namene, jo ne gojijo velike farmacevtske korporacije ampak mali dobavitelji. In tudi pri nas ujamejo veliko malih gojilcev ampak še vedno premalo saj konoplje ni težko dobiti. Torej je še veliko skritega saj ni pomanjkanja robe. In ko bi enkrat legalizirali konopljo bi vsi ti, ki se skrivajo hitro registrirali s.p., d.o.o. dopolnilno dejavnost na kmetiji…in temu farmacevti ne morejo konkurirati. In verjetno bi veliko ljudi začelo to gojiti doma na balkonu, ker je veliko odvisno od vrste konoplje koliko zraste. Že v Sloveniji obstaja veliko spletnih strani, ki prodajajo semena torej povpraševanje in prodaja obstajata, posledično tudi domače gojenje, ker velikopotezni gojilci več ali manj klonirajo. Kdo je proti ali za, sploh nima pomena, zadeva je tukaj, obstaja in se uporablja ne glede na zakonodajo. Ima pa država kaj od tega ko komu kazen napiše, čeprav je za posedovanje ponavadi izrečena najmanjša možna kazen 42€. Če je uporabnik normalna oseba ga bodo večkrat v življenju dobili na radar, če ne celo, ko bo narobe prečkal cesto, kot s smotkom v roki. Torej ne se razburjat in prepirat okoli stvari, ki se ne bo nikoli končala in malo spominja na bele in rdeče.

No kaj pa to, na nekaterih spletnih straneh, ki prodajajo cbd, skrijejo oziroma ne objavijo negativnih komentarjev, jasno, ker želijo prodajat in bi jim negativni komentarji škodili. Ker ko bereš spletne strani ni niti enega komentarja proti. Kot vidimo pa še zdaleč niso vsi za. Spet na drugih forumih je malo mešano. Stavit si upam, da je tukaj, na SČ, še polno tem o konoplji, zato pa sprašujem zakaj je privlekla nazaj ravno tole temo, ki je bolj na negativni strani kar se komentarjev tiče.

…ampak folk je proti. Torej so negativno nastrojeni proti konoplji. Od vseh postov sta mogoče dva ali trije za, ostali proti.[/quote]

Ker se tistim, ki so ZA dol visi in se jim s tem ne da obremenjevati, pač uporabljajo. Vsi, ki ste proti, ste si kdaj prebrali stranske učinke enostavnih protibolečinskih tablet? Konopljo počasi legalizirajo sicer v tujini, tam kjer se uporablja za rekreativne namene, jo ne gojijo velike farmacevtske korporacije ampak mali dobavitelji. In tudi pri nas ujamejo veliko malih gojilcev ampak še vedno premalo saj konoplje ni težko dobiti. Torej je še veliko skritega saj ni pomanjkanja robe. In ko bi enkrat legalizirali konopljo bi vsi ti, ki se skrivajo hitro registrirali s.p., d.o.o. dopolnilno dejavnost na kmetiji…in temu farmacevti ne morejo konkurirati. In verjetno bi veliko ljudi začelo to gojiti doma na balkonu, ker je veliko odvisno od vrste konoplje koliko zraste. Že v Sloveniji obstaja veliko spletnih strani, ki prodajajo semena torej povpraševanje in prodaja obstajata, posledično tudi domače gojenje, ker velikopotezni gojilci več ali manj klonirajo. Kdo je proti ali za, sploh nima pomena, zadeva je tukaj, obstaja in se uporablja ne glede na zakonodajo. Ima pa država kaj od tega ko komu kazen napiše, čeprav je za posedovanje ponavadi izrečena najmanjša možna kazen 42€. Če je uporabnik normalna oseba ga bodo večkrat v življenju dobili na radar, če ne celo, ko bo narobe prečkal cesto, kot s smotkom v roki. Torej ne se razburjat in prepirat okoli stvari, ki se ne bo nikoli končala in malo spominja na bele in rdeče.[/quote]

Kako je nekdo nastrojen, ZA ali PROTI, ni pomembno, ker smo laiki in naše nestrokovno mnenje ne more imeti veljave, kaj si nek Franček ali Micika misli o tem. Kaj se da v obtok, odloča/določa (zdravstvena) stroka. Aja, zarote in hudobna farmacija preprečuje čudežno zdravilo, ki ozdravi vse. To ni in ne bo obstajalo, ker bolezni je 1000 sort. Tako da je prav, da se to regulira.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zdravila za vse ni, tudi od strani farmacije ne. Zarote pa definitivno obstajajo. Verjetno ti je znano, da si včasih bil kaznovan, če nisi gojil konoplje, sicer industrijske. In verjetno ti je tudi znano zakaj so jo prepovedali. Kar se stroke tiče ne bi o tem, ker jo jemlje z rezervo, sploh slovensko izobražen kader.

No, moja mama ima ze vec kot 10 let depresijo. Ko je slisala za CBD je probala. Kar hitro je iz depresije padla v manijo, kar pa je prav tako bolezen. Kaj se je zgodilo? Zamenjali so ji zdravila, prej je imela za depresijo, zdaj za manijo. Se pravi ni nic na boljsem.

Rad bi vam povedal, da je moj oče zbolel in da sem imel kar dosti razgovorov z osebami iz foruma da bi mi svetovali kako naprej. Vsak je hvalil svoje in vsak je vse vedel bolje kot zdravnik oz bilo kdo. Najbolj me je pa zmotilo ko mi je vsak svetoval da naj kar takoj ukinem vse kemo terapije in obsevanja in da njegova stvar 100% deluje. Končno sem našel nizozemskega proizvajalca oz gojilca na Nizozemskem legalne rastline konoplje in z njim stopil v kontakt. Poslal sem mu vse papirje in diagnoze. On pa mi je pošteno odgovoril, da je bolezen zelo napredovala in da je malo možnosti za ozdravitev. ponudil sem mu, da ni problem plačilo. Oni pa so dejali da če bi oni imeli 100% zdravilo za raka da bi bili najbogatejše podjetje na svetu. Zaradi takega odgovora sem se odločil za njih.
Po 30 dneh se je stanje začelo izboljševati.
Po 60 dneh je oče začel hoditi na krajše sprehode.
Po 60 dneh smo imeli CT in dobili odgovor da je dosti manj metastaz na mehkih tkivih.
Po 140 dneh je bil na prvi pogled ok in je deloval popolnoma zdrav. A v krvi so še zaznali prisotnost.
sedaj je že skoraj eno leto od tega in normalno živi. Upamo da je bolezen zanj preteklost.
Rad bi vam povedal še dosti glede zdravljenja saj menim, da bi vsem to dobro pomagalo. Lahko pa rečem samo to, da smo po njihovem programu uporabljali dosti stvari tudi takih, ki nebi nikoli verjeli da so ok.
Zato dajem vsem, v vednost , da nikoli ne nasedite prvemu preprodajalcu olj, Še posebej ko pride do vas popolnoma zadet od kajenja trave.
Lahko rečem da mi ni žal, da smo se tako odločili in šli z medicinsko potjo naprej in ob enem koristili program, ki smo ga dobili na nizozemskem in nato od njihovega predstavnika v Sloveniji. Ker je zdravilo pod oznako prepovedanih substanc nebom imenoval tega posrednika saj mu ne želim škodovati lahko pa vam podam podatke od nizozemske družbe in naj vam oni dajo podatke o osebi, ki jih zastopa v SLO in HR.
Zato dajem vsem obolelim na dušo da dobro razmislite kaj počnete in kar naredite naredite zavestno saj nazaj poti ni.
[email protected]

Rad bi vam povedal, da je moj oče zbolel in da sem imel kar dosti razgovorov z osebami iz foruma da bi mi svetovali kako naprej. Vsak je hvalil svoje in vsak je vse vedel bolje kot zdravnik oz bilo kdo. Najbolj me je pa zmotilo ko mi je vsak svetoval da naj kar takoj ukinem vse kemo terapije in obsevanja in da njegova stvar 100% deluje. Končno sem našel nizozemskega proizvajalca oz gojilca na Nizozemskem legalne rastline konoplje in z njim stopil v kontakt. Poslal sem mu vse papirje in diagnoze. On pa mi je pošteno odgovoril, da je bolezen zelo napredovala in da je malo možnosti za ozdravitev. ponudil sem mu, da ni problem plačilo. Oni pa so dejali da če bi oni imeli 100% zdravilo za raka da bi bili najbogatejše podjetje na svetu. Zaradi takega odgovora sem se odločil za njih.
Po 30 dneh se je stanje začelo izboljševati.
Po 60 dneh je oče začel hoditi na krajše sprehode.
Po 60 dneh smo imeli CT in dobili odgovor da je dosti manj metastaz na mehkih tkivih.
Po 140 dneh je bil na prvi pogled ok in je deloval popolnoma zdrav. A v krvi so še zaznali prisotnost.
sedaj je že skoraj eno leto od tega in normalno živi. Upamo da je bolezen zanj preteklost.
Rad bi vam povedal še dosti glede zdravljenja saj menim, da bi vsem to dobro pomagalo. Lahko pa rečem samo to, da smo po njihovem programu uporabljali dosti stvari tudi takih, ki nebi nikoli verjeli da so ok.
Zato dajem vsem, v vednost , da nikoli ne nasedite prvemu preprodajalcu olj, Še posebej ko pride do vas popolnoma zadet od kajenja trave.
Lahko rečem da mi ni žal, da smo se tako odločili in šli z medicinsko potjo naprej in ob enem koristili program, ki smo ga dobili na nizozemskem in nato od njihovega predstavnika v Sloveniji. Ker je zdravilo pod oznako prepovedanih substanc nebom imenoval tega posrednika saj mu ne želim škodovati lahko pa vam podam podatke od nizozemske družbe in naj vam oni dajo podatke o osebi, ki jih zastopa v SLO in HR.
Zato dajem vsem obolelim na dušo da dobro razmislite kaj počnete in kar naredite naredite zavestno saj nazaj poti ni.
[email protected]

5-letnici, ki se je rodila s hudo genetsko okvaro, je konoplja zelo pomagala! 18-letnik pa je s pomočjo nje celo premagal levkemijo! Zakaj konoplje ne legalizirajo? Bo farmacija ”propadla”? Konoplja ima zagotovo veliko manj stranskih učinkov, kot pa tista farmacevtska kemija! Banda!

http://www.24ur.com/novice/slovenija/konoplja-pomagala-5-letni-sofii-in-18-letnemu-zigu.html%5B/quote%5D

Znanost ne more bazirati na špekulacijah in željah nekaterih, ki bi radi naredili posel s preprodajanjem hašiša. V medici mora biti utemeljeno, študirano in dokazljivo, ne neko špekuliranje laikov.

Če pa ima kdo hudo bolezen, pa mu nihče ne bo odrekel možnosti, če poskusi vse, ampak na račun teh prepogosto služijo mazači in razni samozvani čudodelniki.

Razne teorije zarot so tudi kar nekaj, Pomaga le kemija, če te že boli zob, se lahko v to sveto prepričaš.

Tudi ne vem, kako konkretno lahko zadevanje pripomore k boljšemu zdravstvenemu počutju? Nasprotno, dela škodo, tako kot če se vsak da opiješ.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Seveda, da pomaga. Saj jo uporabljajo v pediatrični kliniki za otroke, ki imajo veliko epileptičnih napadov.

Konoplja se bo prodajala na recept tudi v lekarnah.

Ker nisi farmacevt, zdravnik seveda, da ti ni jasno kako zdravilo v tem primeru konoplja pomaga.
Ni vse v kemiji. Veliko se poslužujemo tudi sugestije. Ampak zate je vse teorija zarote.

Ker nisi farmacevt, zdravnik seveda, da ti ni jasno kako zdravilo v tem primeru konoplja pomaga.
Ni vse v kemiji. Veliko se poslužujemo tudi sugestije. Ampak zate je vse teorija zarote.[/quote]

Kot laiki lahko imamo samo svoje subjektivno mnenje, špekuliramo.
V znanosti oz. medicini ne more oz. ne sme nič biti prepuščeno mnenjem nekoga, ki je laik, torej širši množici, še posebej pa ne takim, ki radi pokadijo kak joint, ker potem lahko gremo nazaj v srednji vek, kjer ti bo vsak mazač pripravil ‘zdravilne’ pripravke, v kolikor bo imel seveda finančno korist od bolnika.

Medicina je eden izmed najtežjih študijev, tako da verjamem, da je večina dobrih strokovnjakov na svojem področju in imajo že razloga, če in ko dajo kakšno zdravilo v promet. Moje ali tvoje mnenje na njihovem strokovnem področju nima teže, če seveda sam nisi zdravnik.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mojmu bratrancu ni ponagala so ga zaprli !

Olje, smola je čisto nekaj drugega. Saj lahko kupiš na internetu imaš ogromno tega. Je pa treba paziti, da kupiš res pri dobrem dobavitelju. Tukaj je spet denar vmes. Veliko, veliko denarja.

https://www.ekosol.si/konoplja/cbd-kapljice-500-mg-konopljina-smola.html?gclid=Cj0KEQjwrYbIBRCgnY-OluOk89EBEiQAZER58r1N2xyF-uuYZYx7MtN9kgLfuBU41d_OkKR3dt4iD8gaAn7t8P8HAQ

eto ena stran prva, ki se odpre.

Torej zakaj je šel tvoj bratranec v zapor. Bo on najbolje vedel.

Ker nisi farmacevt, zdravnik seveda, da ti ni jasno kako zdravilo v tem primeru konoplja pomaga.
Ni vse v kemiji. Veliko se poslužujemo tudi sugestije. Ampak zate je vse teorija zarote.[/quote]

Kot laiki lahko imamo samo svoje subjektivno mnenje, špekuliramo.
V znanosti oz. medicini ne more oz. ne sme nič biti prepuščeno mnenjem nekoga, ki je laik, torej širši množici, še posebej pa ne takim, ki radi pokadijo kak joint, ker potem lahko gremo nazaj v srednji vek, kjer ti bo vsak mazač pripravil ‘zdravilne’ pripravke, v kolikor bo imel seveda finančno korist od bolnika.

Medicina je eden izmed najtežjih študijev, tako da verjamem, da je večina dobrih strokovnjakov na svojem področju in imajo že razloga, če in ko dajo kakšno zdravilo v promet. Moje ali tvoje mnenje na njihovem strokovnem področju nima teže, če seveda sam nisi zdravnik.[/quote]

Veš največja teorija zarote je ker “travco” ljudje uvrščajo med trde droge. In to že od nekdaj. In zato tudi konopljino olje, smolo sprejemajo, kot mamilo, ne pa kot zdravilo. Vidiš to je teorija zarota za mene ali pa navadna neumnost.

Imam pa raje sina ali hčerko, ki kadita travco kot pa da se zalivata z alkoholom, tabletami, heroinom, kokainom in ostale droge in cigaretami. Iskreno. Vsi vemo kakšna je mladost in kaj mladi vse želijo poskusiti.

Ker je gojil konopljo ( veliko konoplje ) . Delal smolo, olje in zvijal cigarete.

New Report

Close