Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Terapevtski potenciali konoplje Konoplja pomagala 5-letnici in 18-letniku, ki sta s pomočjo nje premagala hujšo bolezen!

Konoplja pomagala 5-letnici in 18-letniku, ki sta s pomočjo nje premagala hujšo bolezen!

zato ker potem ne bodo prodajali več zdravil. Odkar jo uživam, nisem pojedla nobene tableta proti alergiji, prejšnja leta pa sem bila eden njihovih večjih potrošnikov. Sem namreč zelo nagnjena na alergijo za cvetni prah, hišni prah, dlako,…tudi glava me nič več ne boli in ne jem aspirinov, lekadolov,…no od mene že zaslužijo nekaj manj. Zdravila, ki jih dela farmacija in vsebujejo CBD, THC pa so sintetična in tu ni nič rastlinskega.

To tvojo CBD industrijsko konopljo dobiš v vsaki drugi trgovini. Zdravi pa tak ne ena niti druga. Industrijska niti ne blaži bolečin. Za jesti je dobra pa za olje po solati. To je pa tudi vse.

to ni res, na srečo. Poznam preko 20 ljudi, ki jo uživajo in poleg mene moja psička, ki je stara preko12 let in ima popuščanje srca. Po nekaj mesecih ob uživanju smole industrijske konoplje, smo popolnoma opustili zdravila ENAP in zdravila za odvajanje vode. Kužka je super, fit, ima ponovno apetit, tudi malo ponovno teka za žogico, ne diha težko, skratka, če želiš verjeme, če ne, pač ne. Jaz prisegam na to in vem, da to pomaga. Pomagalo je meni in moji kužki. Pri njej ni placebo efekta, ki je lahko pri ljudeh.
Za solato je pa boljše olivno olje, vsaj zame.

Tudi bolniki,ki so prejemali kemoterapijo so pokojni.Kemoterapija le podaljša življenja.Zdravniki so sedaj zaradi farmacije,vsakemu,pa če sploh ni potrebno in ni znakov,ko po operaciji izrežejo kak tumor,da bi se ponovilo,dajo preventivno kemoterapijo,zato da v statistiki je večji procent,da kemoterapija neako pozdravi.

……..Marijo Špinel je končal na švelarjih…..

https://www.youtube.com/watch?v=Fo9nN4gs2Lo

Špinel je kadil joint. A ne razumeš in še vedno mešaš CBD in THC. Saj vem, da ni nič jasno. Moja prijateljica ima hči, ki ima multiplo, dokazano je, da blaži simptome, ne ozdravi, tako, kot bo tudi ta 5. letna deklica še vedno imela bolezen, ampak ji bo bolje. In sem ji svetovala smolo CBD. Dekle je vprašalo zdravnico kaj o tem meni, pa ji je rekla naj rajši pokadi kakšen joint. Halo, zdravnica?

če si imela vse to, potem imaš močno pomešane stvari v glavi. Sedaj si pa dobro zadeta, zato te nič drugega ne moti. koliko že stane mala dozica tvoje droge? menda je kar draga.

nič nisem zadeta in ne bodi nesramen. Sem že napisala, da CBD, ki je v industrijski konoplji ni psihotropen. Industrijska konoplja se lahko goji, če se pridobi dovoljenje Ministrstva za kmetijstvo,… Koliko stane, kakor za koga.

Meni je čisto vseeno, kaj verjamete in kaj ne.
Zase vem, da sem po 9 letih odvisnosti od antidepresivov in uspavalnih tablet, že 18 mesecev prerojena.
Menstrualni krči so izginili,prej sem se 2 dni dobesedno zvijala od bolečin.
Protibolečinskih tablet nisem uporabila že od začetka terapije. Zdravstveni blagajni sem do sedaj privarčevala natančno 18 škatlic Asentre in več kot 25 škatlic Sanvala, da o urgenntnih obiskih ginekološkega oddelka zaradi grozotnih krčev ne govorim.

In krivec za moje počutje??

1/2 kavne žličke konopljine čarovnije, izvlečka delanega na bazi glicerina :

http://www.southerncannabis.org/cooking-with-cannabis/infusions/cannabis-vegetable-glycerin/

Kemoterapija pomaga,a v 80% se bolezen vrne.Tudi ljudje,ki so na močni terapijah so ko zombiji po terapiji,utrujeni,kozlajo,kolabirajo,brez apetita,…

hvala “vseeno kaj menite” za tvoje mnenje, izkušnje. Jih delim s tabo in upam, da se čim več ljudi osvesti in dobi informacije. Farmacija nas res nenehno bombandira in služi na naš račun. No na najinega nič več.

Saj tudi jaz ne verjamem farmacevtom nič več, ampak to ni bistvo te teme. Bistvo je da bi blaaazno rad da konoplja deluje, da zdravi ipd…..ampak ŽAL ne.

Imam pet minut do trgovine z naravnimi celimi semeni, pa liste prodajajo, pa stebla, pa čaje, pa vrvi….ni da ni od korenine do zrnja cbd konoplje. Bio, eko, organsko, ni da ni. Cena je tudi visoka. Pa sem semena jedel, pa v kruhu, pa cela, pa mleta, pa liste paril v vodi, pa čaj pil, pa proteine v šejke …ni da ni. Je zdrava, ima prave maščobne kisline, ima multiminerale, vse osnovne beljakovine….nimam kaj za reči, prehranske vrednosti so super.

Ampak to ni problem, vse se plača za zdravje, ampak problem je drugje – ŽAL ne pomaga proti slabem zdravju.

Bistvo je smola industrijske konoplje, moji psički in meni pomaga. Očitno tudi drugim. Seme, olje, kaj bi z listi in stebli ne vem, razen, če delaš vrvi, ali pa oblagaš hiše, za drugo pa ni, so prehranski dodatki. Pa zadnjič mi je prijateljica pokazala čaj iz ind. konoplje, vsebina je bila narezani listi in stebla. Čaj mora biti le iz cveta ind. konoplje, ne iz odpadka, kot prodajajo nekateri in tak dejansko pomirja in krepi spanec.

Nekdo zelo brihten je v tejle temi napisal, da kemoterapija “le podaljša življenja“. No, na osnovi lastnih izkušenj lahko povem, da je to res. Za rakom sem zbolela pred 25 leti, zdravili so me z operacijo in s kemoterapijo, in ja, še danes sem ziva in brez bolezni. Je pa res, da enkrat bom umrla. In poznam jih kar nekaj, ki so v podobni situaciji. Kemo jim je poidaljšala življenje, a enkrat bodo umrli.

A konoplja ti pa ne podaljša življenja, ampak te naredi nesmrtnega???

Bravo!!!

Moji mami je kemoterapija “podaljšala” življenje za 20 let. Umrla je iz čisto drugega razloga, obdukcija je pokazala, da o raku še vedno ni bilo ne duha ne sluha.
In preostalih 20 let ni bila redno zadeta. Le tu in tam, ko ji je bilo in ne zaradi potrebe in/ali odvisnosti, si je še dodatni nasmeh priklicala s kozarčkom vina. Z domačim, brezplačno. 😉

Odvsino od diagnoze,tumorja,stadija,…In 80% od 100% je 20%.In ti si tista v 20%.

Tako je enako z konopljo,čaji,alternativo se v 20% pozdravijo,v 80% pa ne.

Ko je prepozno,je prepozno.

Bodi vesela,zahvali se,ker starši izgubljajo otroke,dojenčke kljub kemoterapiji,presaditvah.

Thc je pri mojem bivšem sprožil shizofrenijo…. Pa je bil super človek… Zdaj je uničen in životari. In nikoli prej ni preizkušal drog, pri 35 je par jointov pokadil v eni čudni družbi.
Tako da, konoplja ne hvala….


Meni je industrijska (olje) tako popravila lase, da jih imam zdaj do sredine hrbta, nič razcepljene, nič krepaste in hitro mi rastejo. Prej so mi jih pa pri frizerju tako uničili, ko so mi jih buteljni šli belit, čeprav sem želela samo spremembo iz zlato blond na pepelnato blond. Tako.
In med petnjstim in dvajsetim letom sem redno kadila jonite, pa sem opravila matematiko na maturi z vsemi točkami.

točno v tem leži srž problema. če bi država legalizirala konopljo, bi si vsak lahko posadil par bilk in farmacevti bi ostali brez dobička, ker bi bili samooskrbni.

jaz menim, da konoplja ni neka čudežna zel,ki bi premagala raka ali pa multiplosklerozo, ampak dejstvo pa je, da pomaga pri nekaterih boleznih. (blaži simptome)
psihotični bolniki pa so dvorezen meč. jaz vsak večer pokadim en đoint, in če ne bi, bi se mi po moje že kdaj utrgalo zaradi stresa v službi npr. ampak jaz sem tretirana kot luzer v vaših očeh (ker kadim travo), nekdo ki gre pa k zdravniku po helekse in ostalo sranje je pa bogi revček, pogumen da si je pomagal. jaz psihiatričnih zdravil ne bi konzumirala nikoli, ampak drugi ki jih, so dejansko bolj in ves čas zadeti, kot pa jaz, k me zaziba v prijeten sen in sprosti. tudi bolečino odlično premaga – npr. kak večji zobozdravstveni poseg – mi nobena tableta ne pomaga, đoint pa. da ne govorim o spodbujanju apetita tistih, ki so recimo na kemoterapiji.[/quote]

Nihče, ki ve, za kaj gre, ti ne bo očital.

Vsak svojec, ki ima težko bolnega ob sebi, vsaj enkrat do dvakrat tedensko priskrbi bolnemu dober joint, da ta sploh lahko preživi in celo dobi apetit, se naje in pojedenega ne izbruha, tresavica pojenja itd.
Zdravniki to vedo, ne se bat.

Farmacija pa mora izumiti umetne stvari, sintetične, ker naravnih, kar rastlinje so, ne more patentirati.
Za to gre.

In kjer jo legalizirajo, nikjer ne najdes ubogih bolnih starckov, ki bi jo gojili ali kupovali, ampak vedno mlade in poskocne ljudi, ki si dobijo diagnozo, da so legalni.[/quote]

Narobe. Ker stari nimajo, vsaj večina dostopa do interneta, ter še vedno malikujejo uradno medicino.
Kar ne velja zgolj za konopljo.

Vsaka diagnoza rak že sama po sebi prinese farmaciji in zdravstvu čistih 200 000,00€. Zgolj diagnoza.

Torej, nam to ne pove dovolj?

New Report

Close