Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Terapevtski potenciali konoplje Konoplja pomagala 5-letnici in 18-letniku, ki sta s pomočjo nje premagala hujšo bolezen!

Konoplja pomagala 5-letnici in 18-letniku, ki sta s pomočjo nje premagala hujšo bolezen!

Ne zavajaj, če bi imela čisto vest, bi vsem dala vedeti kdo si. Napisala bi svoje podatke, spletno stran.

Zakaj ne priznaš, da to kar prodajaš ni nič?

Mirno spregledaš dejstvo, da ni dokazov, da bi konopljini izdelki, npr. konopljina smola, ki jo prodajaš, zdravili raka. Svoje trobiš, da boli glava. Ko je bilo govora v stranskih učinkih v prejšnjih temah, si mirno to spregledala. Saj govora o njih, ni samo danes, so že prej bili omejeni.

Lepo služiš, na račun bolnih in ubogih ljudi. Da te ni sram!!![/quote]
Kaj naj ti napišem, osebne podatke, a potem boš pa verjel/a, saj si lahko več sam/ prebereš in se ne pusti zavajati. Jaz pišem osebne izkušnje. No pa, če že vztrajaš mail, pa naj piše kdor želi, da se še pogovarjamo: [email protected] – zadovoljni? Pa še to ni me sram, da povem kakšno izkušnjo ali informacijo, ne služim na račun bolnih ljudi![/quote]

Lahko je kreirat mail in ga dat gor.

Daj lepo ime in priimek, telefonsko, spletno stran, če si toliko poštena.

Šele tako bomo videli, kdo si.

Tako se pa še vedno skrivaš za plaščem anonimnosti.

Sumim, da si ti tista, ki je odprla temo. Saj te je polno z oh in eh s to konopljo, ki jo reklamiraš in tudi prodajaš, v obliki konopljine smole.

Za vsako primer jo ponujaš gor in ob tem si zmišljuješ, na dolgo in široko. Ponujaš jo za vsako bolezen, da te ni sram.

Da pa daš svoje ime in priimek gor, ter spletno stran in kontaktiraš lastnika foruma, za reklamo, to pa ne.

Raje deluješ tako podtalno.

Nikoli ne omeniš stranskih učinkov, ki nedvoumno so. Če bi konopljini produkti bili res dobri, bi jih farmacija že zdavni izkoristila in dobro služila.

Nehaj s to reklamo in zavajanjem, ker mi že presedaš. Verjamem, da še drugim.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11045404

pitra 28 Dec 2016 07:53

CBD odlično zdravi bolečine, glavkom, maligne tumorje. CBD se nahaja v smoli industrijske konoplje in jo je moč pri nas cca 4 leta kontrolirano gojiti. Če želite še kakšne informacije, pustite mail.

https://med.over.net/forum5/search/results?q=pitra&i=63&d=7&f=0&sort=0&l=0%5B/quote%5D
Ocitno ste nekateri zelo neizobrazeno o industrijski konoplji in kar nekaj pisete brezveze. Pitra ima prav, kdor je bolan bo probal, sicer pa CBD smola in kapljice se legalno prodajajo. Tudi sama sem kupila CBD kapljice in vem, ce bom rabila kaksen nasvet glede uporabe CBD smole jo bom vprasala, ceprav je ne poznam samo veckrat sem ze prebrala kaksne izkusnje ima z uporabo smole.[/quote]

Pitra, lepo je sama sebi odgovarjat, kajne? Mogoče vseeno, kdo nasede. Naj ti bog pomaga, ker takim, žal ni pomoči.


Kaj naj ti napišem, osebne podatke, a potem boš pa verjel/a, saj si lahko več sam/ prebereš in se ne pusti zavajati. Jaz pišem osebne izkušnje. No pa, če že vztrajaš mail, pa naj piše kdor želi, da se še pogovarjamo: [email protected] – zadovoljni? Pa še to ni me sram, da povem kakšno izkušnjo ali informacijo, ne služim na račun bolnih ljudi![/quote]

Lahko je kreirat mail in ga dat gor.

Daj lepo ime in priimek, telefonsko, spletno stran, če si toliko poštena.

Šele tako bomo videli, kdo si.

Tako se pa še vedno skrivaš za plaščem anonimnosti.[/quote]
A ti se pa ne? A boš prišel k meni domov?

Lahko je kreirat mail in ga dat gor.

Daj lepo ime in priimek, telefonsko, spletno stran, če si toliko poštena.

Šele tako bomo videli, kdo si.

Tako se pa še vedno skrivaš za plaščem anonimnosti.[/quote]
A ti se pa ne? A boš prišel k meni domov?[/quote]

Ne, ne, nikamor ne bo prišel. Samo potem bomo vsi vedeli, da delaš reklamo za to, ker prodajaš in da je vse podtalni marketing, ne pa svinjsko draga “pomoč” bolnim.

In ja, je moteče. Pa preveč prozorno tudi. Pa pritlehno. Služenje na obupu namreč.


A ti se pa ne? A boš prišel k meni domov?[/quote]

Ne, ne, nikamor ne bo prišel. Samo potem bomo vsi vedeli, da delaš reklamo za to, ker prodajaš in da je vse podtalni marketing, ne pa svinjsko draga “pomoč” bolnim.

In ja, je moteče. Pa preveč prozorno tudi. Pa pritlehno. Služenje na obupu namreč.[/quote]
Ti že veš. Saj imaš vse možnosti, da pišeš na mail, pa se lahko dobiva, tudi na kavi, če želiš diskutirat o CBD.

Ne, ne, nikamor ne bo prišel. Samo potem bomo vsi vedeli, da delaš reklamo za to, ker prodajaš in da je vse podtalni marketing, ne pa svinjsko draga “pomoč” bolnim.

In ja, je moteče. Pa preveč prozorno tudi. Pa pritlehno. Služenje na obupu namreč.[/quote]
Ti že veš. Saj imaš vse možnosti, da pišeš na mail, pa se lahko dobiva, tudi na kavi, če želiš diskutirat o CBD.[/quote]

Ne želim, hvala.

Me pa pošteno moti služenje na najšibkejših in najbolj obupanih. Oni so tisti, ki so podvrženi miselnosti “poskusiti vse, mogoče pa res pomaga”.

In takle marketing boleče spominja na vso ostalo alternativo s homeopatijo vred.


Ti že veš. Saj imaš vse možnosti, da pišeš na mail, pa se lahko dobiva, tudi na kavi, če želiš diskutirat o CBD.[/quote]

Ne želim, hvala.

Me pa pošteno moti služenje na najšibkejših in najbolj obupanih. Oni so tisti, ki so podvrženi miselnosti “poskusiti vse, mogoče pa res pomaga”.

In takle marketing boleče spominja na vso ostalo alternativo s homeopatijo vred.[/quote]
Tukaj pa očitno želiš in kar nekaj “nakladaš” in “podtikaš”, pa niti me ne poznaš.

Ne želim, hvala.

Me pa pošteno moti služenje na najšibkejših in najbolj obupanih. Oni so tisti, ki so podvrženi miselnosti “poskusiti vse, mogoče pa res pomaga”.

In takle marketing boleče spominja na vso ostalo alternativo s homeopatijo vred.[/quote]
Tukaj pa očitno želiš in kar nekaj “nakladaš” in “podtikaš”, pa niti me ne poznaš.[/quote]

ki naklada in potika in ne tista, ki si jo citirala. Mislim, da bodo fursovci veseli, ko te bodo dobili. Če misliš, da bo tvoje početje nekaznovano, se motiš. A se zavedaš, da tudi različni inšpektorji spremljajo forum. Kljub tej tvoji anonimnosti, lahko zahtevajo tvoj IP naslov od Primoža in potem si —- pečena—.

Pitra, lepo je sama sebi odgovarjat, kajne? Mogoče vseeno, kdo nasede. Naj ti bog pomaga, ker takim, žal ni pomoči.[/quote]
Sem ze napisala, da je ne poznam in CBD kapljice sem kupila v spletni trgovini in lahko bi jih tudi v Sanolaborju ali pa v lekarni in glede teh kapljic nimam za povedati nic negativnega., ce bom pa rabila nasvet glede smole sem pa tu na MONU videla, da Pitra ve veliko o tem in, da ima izkuznje. Drugim pa svetujem, da ce nekaj ne poznajo naj ne pametujejo in naj bodo zahvalni, da so zdravi.

Naj bo vsem jasno, ko je enkrat prepozno, je prepozno… Govorim iz lastnih izkušenj, izgubiš človeka. V obupu iščeš pomoč, si vaba za zaslužkarje, bedno… Redki so, ki ljudem v stiski res pomagajo, mnogi se ,,okoriščajo,, s stisko neozdravljivih…

5-letnici, ki se je rodila s hudo genetsko okvaro, je konoplja zelo pomagala! 18-letnik pa je s pomočjo nje celo premagal levkemijo! Zakaj konoplje ne legalizirajo? Bo farmacija ”propadla”? Konoplja ima zagotovo veliko manj stranskih učinkov, kot pa tista farmacevtska kemija! Banda!

http://www.24ur.com/novice/slovenija/konoplja-pomagala-5-letni-sofii-in-18-letnemu-zigu.html%5B/quote%5D

Pri tem nimamo laiki kaj za reči, kaj si mi mislimo, ker je nerelevantno, saj za to nimamo kompetenc, da o tem presojamo, ampak o tem podaja mnenje zdravniška stroka, farmacevti in psihologi. Če bi bil hašiš nedolžen kot navaden bombonček, bi bil legaliziran. Da ga prodajajo kot ‘čudežno zdravilo’ je za naivne ljudi, ker vsakemu je jasno, da je to v interesu prodajalcev, da si razširijo trg na legalen način. Če je nekdo zelo bolan, itak poskusiš vse, ampak droga v splošnem ni nedolžna stvar, tako kot alkohol ne, komur je interes, da se zadeva s tem.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hej, mi prosim poveš kje si to dobila? Moja psička ma enake težave….Hvala.

Hej, mi prosim poveš kje si to dobila? Moja psička ma enake težave….Hvala.[/quote]

A res misliš, da zadeva deluje? Če pa res hočeš, biti speljanja žejna prek vode, pa kar pitro vprašaj. Ona konopljino smolo prodaja, na črno.

A se ne vprašaš zakaj jo je kar naprej brati, v temah o boleznih in vsakič hvali svoj izdelek, ki ga prodaja? Lepo podtalno deluje in zavaja narod.


Matjatko, kje si videl, da pisem o indijki. Ta je prepovedana zaenkrat, o tej ni tu debate, z moje strani. Govorim in pisem o CBD iz industrijske konoplje, ki zdravi, ce verjames ali pa ne. Sam se moras odlociti.

Hej, mi prosim poveš kje si to dobila? Moja psička ma enake težave….Hvala.[/quote]

A res misliš, da zadeva deluje? Če pa res hočeš, biti speljanja žejna prek vode, pa kar pitro vprašaj. Ona konopljino smolo prodaja, na črno.

A se ne vprašaš zakaj jo je kar naprej brati, v temah o boleznih in vsakič hvali svoj izdelek, ki ga prodaja? Lepo podtalno deluje in zavaja narod.[/quote]
Ni problema, napisi mi mail, je nekje zgoraj, se bova pogovorili. Moji so vsi simptomi o srcnem popuscanju izginili, manjsa se tudi maligni tumor. Vse to delam z vednostjo nase veterinarke, ki je priznala, da to pac ne obvalada, ker se tega na fakulteti niso ucili. Je pa znala prisluhniti. Bravo zanjo. Ne delujem pa nic podtalno in nic ne zavajam narod, kdor zeli, se lahko sam poduci. Se enkrat govorim o CBD.

A res misliš, da zadeva deluje? Če pa res hočeš, biti speljanja žejna prek vode, pa kar pitro vprašaj. Ona konopljino smolo prodaja, na črno.

A se ne vprašaš zakaj jo je kar naprej brati, v temah o boleznih in vsakič hvali svoj izdelek, ki ga prodaja? Lepo podtalno deluje in zavaja narod.[/quote]
Ni problema, napisi mi mail, je nekje zgoraj, se bova pogovorili. Moji so vsi simptomi o srcnem popuscanju izginili, manjsa se tudi maligni tumor. Vse to delam z vednostjo nase veterinarke, ki je priznala, da to pac ne obvalada, ker se tega na fakulteti niso ucili. Je pa znala prisluhniti. Bravo zanjo. Ne delujem pa nic podtalno in nic ne zavajam narod, kdor zeli, se lahko sam poduci. Se enkrat govorim o CBD.[/quote]

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=6954554

kbanks 19 Nov 2014 22:43

Kar se tiče lajšanja bolečin ne morem komentirati, kar se tiče zdravljenja raka pa sledeče.

Trditve, da to olje “zdravi raka” temelji na raziskavi, narejeni in vitro v steklenih posodicah, kjer se je pokazalo, da dovolj velika koncentracija ubija rakaste celice. Ta koncentracija se doseže, če naprimer pokadiš 1000 (tisoč) džointov v enem dnevu. Skratka, to je marketinški nateg – enako oziroma bolje delujejo recimo aceton, alkohol, strup za podgane, 300 stopinj ali strel s pištolo in še marsikaj. Vse to deluje v laboratoriju, v telesu pa ne. Učinkovita količina v telesu pa te seveda ubije še preden je dosežena, davno pred tem.

Če boste slišali o tem, da se nekdo zdravi s tem, vedite, da je to anekdota. Če se dokopljete do materiala ki ga tej ljudje citirajo, pa boste našli to študijo. In nič več. Ker ničesar ni. Je pa sijajna ideja, ker se sliši eksotično in lahko drago prodaš, deluje pa ne.

V lekarni tega ne bo nikdar mogoče dobiti kot zdravilo (še enkrat, ne komentiram lajšanja bolečin), ker to ni.

Hej, mi prosim poveš kje si to dobila? Moja psička ma enake težave….Hvala.[/quote]

A res misliš, da zadeva deluje? Če pa res hočeš, biti speljanja žejna prek vode, pa kar pitro vprašaj. Ona konopljino smolo prodaja, na črno.

A se ne vprašaš zakaj jo je kar naprej brati, v temah o boleznih in vsakič hvali svoj izdelek, ki ga prodaja? Lepo podtalno deluje in zavaja narod.[/quote]

ok, mene pa res zanima kako to, da pitra ni že prodala ali podarila ali kakorkoli že, tistega vzorčka smole, ki ga podarja eni v eni drugi temi? konec koncev ima verjetno tudi tista smola rok do kdaj je najbolje porabiti. (aja pitra bo verjetno rekla, da tudi tega nima)
skratka, kako to, da ta EN VZORČEK podarja že koliko časa? a ona nima sorodnikov, prijateljev, sodelavcev, ki bi jim ta vzorček prišel prav? kolikim je že ponujala? pa še kar ni našla “kupca”? enkrat bo potekel rok tej smoli, bo našla kupca, in ga bo zastrupila.

pitra, prosim te, nehaj pisati za par tednov, pridi nazaj čez par tednov (2 tedna), preberi vse svoje poste za nazaj in videla boš sama, da tvoji posti so vsi isti, se ponavljajo non stop kar se seveda bere kot, da delaš reklamo.


Matjatko, kje si videl, da pisem o indijki. Ta je prepovedana zaenkrat, o tej ni tu debate, z moje strani. Govorim in pisem o CBD iz industrijske konoplje, ki zdravi, ce verjames ali pa ne. Sam se moras odlociti.[/quote]

Če gre za legalni element v konoplji, torej CBD in ne THC, zakaj pa je potem farmacija banda, saj imaš na trgu vse? Sicer pa ravno kemija pomaga, koliko ljudi bi že bilo zdavnaj pod rušo, če ne bi vsakodnevno jemali recimo tablet proti visokemu krvnemu tlaku. New-age zeliščarsko-idealistični pogledi z nekimi sekundarnimi koristmi v ozadju (‘legalno zadevanje’) in razne teorije zarot, to pa je je prazno govorjenje.

Izjemno me moti, ko nekdo prodaja ‘univerzalna čudežna zdravila’ proti vsem tegobam, medtem ko skupine znanstvenikov posvečajo ogromno časa raziskovanju, desetletja, da recimo pridejo do novih dognanj in posledično zdravil.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A res misliš, da zadeva deluje? Če pa res hočeš, biti speljanja žejna prek vode, pa kar pitro vprašaj. Ona konopljino smolo prodaja, na črno.

A se ne vprašaš zakaj jo je kar naprej brati, v temah o boleznih in vsakič hvali svoj izdelek, ki ga prodaja? Lepo podtalno deluje in zavaja narod.[/quote]

ok, mene pa res zanima kako to, da pitra ni že prodala ali podarila ali kakorkoli že, tistega vzorčka smole, ki ga podarja eni v eni drugi temi? konec koncev ima verjetno tudi tista smola rok do kdaj je najbolje porabiti. (aja pitra bo verjetno rekla, da tudi tega nima)
skratka, kako to, da ta EN VZORČEK podarja že koliko časa? a ona nima sorodnikov, prijateljev, sodelavcev, ki bi jim ta vzorček prišel prav? kolikim je že ponujala? pa še kar ni našla “kupca”? enkrat bo potekel rok tej smoli, bo našla kupca, in ga bo zastrupila.[/quote]

Mah, vzorček je samo izgovor. Itak, da nobenemu ne podari nič. Smolo konoplje samo prodaja.

Sicer pa, če gledaš, da se v eni spletni trgovini, prodaja 5 ml, te zadeve za 78 €, ti je potem jasna, pitrina računica. Toliko večja, je ker pitra, deluje na črno, ne plačuje davka.

Konopljina smola CBD, 20%, 1000 mg

INCI: Cannabis sativa extract
Sestavine: konopljina smola (CBD)
*Iz kontrolirane ekološke pridelave
Poreklo: Slovenija
Neto količina: 5 ml

78,00 €

Na zalogi

New Report

Close