Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja koliko časa preživi “vaš” z otrokom

koliko časa preživi “vaš” z otrokom

Silva, ko pride tvoj iz službe, mu daj otroka v roke, si izmisli “nujen” opravek in pojdi, pa čeprav samo za pol ure! In če se rad pohvali z njim med obiski, jim kar ti pvoej, kako je v resnici – morda pa mu mnenje drugih veliko pomeni in se bo zamislil!

Zelo lepo si mi svetovala in vidim,da razumeš moj problem!

HVALA!vsem puncam in očku

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Moj je bil na začetku natavnost idealen ….brez da opisujem – idealen….sedaj pa je zmeraj bolj utrujen (saj veste – vročina in služba)…kot da nama s tamalo ni vroče!!!!!

Ninjetka – jaz sem se mu začela pritoževati TAKOJ, ko sem videla, kaj počne – sestanek ta in ta, pa tja in tja….itd., samo da ne bi prevč imel ta male (sej jo ima….amapak – zakaj ga pa moram opozoriti, d aje tam?????)….sedaj je bolje – se pa takoj pritožim….in je bolje.

Veliko sreče!

mogoče pa se tvoj mož počuti malce odrinjenega, ker vidva z otrokom sta pač venomer skupaj, če mali zajoka, ti takoj veš kako ga potolažiš… včasih imajo očetje krizo, ko pride dojenček, kar naenkrat več ne vejo, kako se naj obnašajo, prej smo vse skakale samo okoli njih, zdaj jih doma pričakamo z otrokom v naročju, s kupom umazane posode, s podočnjaki, utrujene… eni očetje se popoldan temu raje izognejo in se zmenijo s kolegi češ, saj me niti ne rabita, vidva sta se čudovito ujela, jaz sem samo odveč…

ne vem, samo ugibam…
kakor koli je, pomaga samo pogovor in “enakopravna” razdelitev dela doma zato, da bosta oba zadovoljna. In pa, najdita si 1x tedensko varstvo in si vzemita čas samo zase, to je ful pomembno za dober zakon 🙂

New Report

Close