Najdi forum

Klasika:Zaljubljena v ljubimca

Najlažje je obsojati…..jaz jo ne….doma ni dobila kar je rabila pa je poiskala drugje….problem je bil, ker se je zaljubila…dokler je bil samo sex okej…..ko so pa čustva zraven je pa cirkus….
Ja pa ne mi pisat, kaj pa,če bi tvoja tako…če ji ne dam tistega kar hoče, pa naj…in če se do mene obnaša kot bi morala in,da ne vem…tud prav….
Življenje ni potica….niti ne gre vse po knjigi…ampak življenje je nepredvidljivo….pa kratko….uživati ga je treba….po pameti, pa se vse da….
Zdej pa moralneži….hitro pisat 🙂

Živjo. Da se javim in vam povem razplet zgodbe. Od takrat ko sem pisala sem se z ljubimcem še precej dobivala, zgodilo se je da me je kar naenkrat strefnilo da sploh ne želim več to kar delam, ne želim si več dobivat z njim, ne paše mi več sex z njim in sem se ga počasi začela izogibat, … klicem, sporočilom ipd… bolj ko sem se mu izogibala bolj me je nadlegoval, me silil v to da se dobiva, začel je govorit o njegovih čustvih, da se je zaljubil, ampak mene je minilo. Totalno. Ne da mi je žal ker sem to nardila, ampak preprosto nimam več želje po tem, in nekako sem začela spet nekaj čutit do svojega moža. To kar sem naredila mu ne bom nikoli povedala in s tem poglavjem sem zakjlučila. Ampak zanimivo, enkrat sem nekje slišala da prevara naredi vezo močnejšo, v mojem primeru je to še kako res. Se mi zdi kot da sem bila uročena in me je nekdo čudežno odčaral. Ampak je čudovit občutek ko nimam več nobenih čustev do ljubimca, aaaaahhhhh počutim se spet normalno. Hvala za nasvete, moram še poudarit da ni blo to v 1 dnevu, ampak nekaj mesecev ko sem se ohlajala.Ljubimec me zdaj pusti na miru, si je našel drugo, hvala bogu. Adijo.

U, kako lepo. Mogoče bi pa le povedala, kaj si počela, še svojemu možu. Kako bo šele potem zveza močna.

Sicer pa, sem vesel zate, če imaš rada svojega moža. Malo manj pa vse skupaj privoščim tvojemu možu. Mogoče si pa le še on najde kakšen postranski sels s kasnejšo ljubezensko zgodbo. Takrat boš šele ugotovila, kaj to pomeni, in kje je tvoja zveza.

Kaj reci na to. Glej, mislim da si ravnala zrelo a je tukaj se en tak hmmm preizkus. Seveda pa je tako vse v tvojih rokah. Dam ti nasvet. Ce ne bo posledic si lahko zelo srecna. Nikar vec tega ne ponovi z mislijo saj ne bo nic. Ker bo v trenutku prepozno za kaj popraviti. Posveti se raje otroku in mozu in opusti to miselnost saj sem si zelela samo sex , saj se ti bo prej ko slej vrnilo kot bumerang.
A je zate v dobrem in slabem le farsa. Cemu se sploh porocati potem.
Le pomisli koliko nespostovanje in lazi si mozu privoscila.
Le kako bi bilo tebi da je obratno.

Zaljubljenost je droga, srečo imaš, da ti ni prijala predolgo in te naredila bolj odvisne. Nihče te ni odčaral, le ugotovila si, da zaljubljenost ne traja večno. To večina drugih ve. Brez odvisnosti od droge, katerekoli, se počutiš svoboden. To občutiš sedaj ti. A tvoja zgodba še ni zaključena. Skok čez plot se ni zgodil brez vzroka. Na tebi je, da ga popiščeš in odpraviš. Gre za odnos med tabo in možem. Preanaliziraj, kaj je narobe, odpravi napake in utrdi svoj odnos z možem, če nočeš skočiti čez čas v novo odvisnost. Tokrat si jo odnesla res zelo, zelo srečno in brez zunanjih prask. Ne poskušaj preizkušati sreče ponovno.

Nikoli več ne bo tako, kot je bilo pred varanjem, četudi odnos doma popraviš. Da je varanje breme, ki te bo težilo od znotraj, boš ugotovila šele, ko bo odnos med vama z možem tak, kot mora biti. Takrat te bo to začelo kljuvati od znotraj. Do tedaj se ti samo zdi, da lahko porineš pod preprogo in o tem pred možem molčiš.

Sama boš ugotovila, kaj je prav tedaj storiti. Po tistem bo vajina veza res močnejša.

Vesel sem, da ti je uspelo in da si povedala konec enega dela zgodbe. Večina zgodb na tem portalu ostane brez poročila o zaključku.

Kar ne veš, ne boli… Verjemi, da če je mimo, da si nihče v resnici ne želi vedet za prevaro..

p.s.

je pa lepo, da se je avtorica javila in povedal “zaključek” te epizode. Večina se res ne oglasi več. Mogoče zato, ker ugotovijo, da so zaštrikali in da so se zadeve zgodile tako, kot se jim je na forumu predvidelo. Saj, Atlantida je v tem primeru kljub madežu, ki ga je naredila, prišla povedat, da je “zmagala” in obdržala družino. Verjetno so tisti, ki se ne oglasijo več, večinoma poraženci.

Zanimivo, koliko se eni ukvarjate z drugimi. Pač nimate dovolj svojih težav. Ampak kaj že pravi Biblija o obsojanju?

Kaj pa pravi biblija o varanju oz. prešuštvu ter o tem, da ”pojdi in ne greši več”? Če že omenjaš biblijo jo poglej kot celoto, ne pa samo tiste dele, ki tebi ustrezajo.

Začni ti raje na začetku; kaj že pravi Biblija o prešuštvu?

drugega ljubimca si najdi…

New Report

Close